Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Supra Kwidzyn |
14 - 2 |
Gryf II Tczew MKS |
30 sierpnia 2020
30.08 - 11:00 |
Spójnia Sadlinki |
3 - 5 |
Keramzyt Szprudowo |
29 sierpnia 2020
29.08 - 11:00 |
Rodło Kwidzyn |
1 - 3 |
Olimpia Sztum |
29 sierpnia 2020
29.08 - 13:00 |
Pomezania Malbork |
13 - 1 |
Orły Tczew |
30 sierpnia 2020
30.08 - 11:00 |
Pauza: DSPN II Kwidzyn, Żuławy Nowy Dwór Gdański, |
Kolejka 2 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Olimpia Sztum |
0 - 11 |
Pomezania Malbork |
5 września 2020
5.09 - 10:30 |
Keramzyt Szprudowo |
8 - 2 |
Rodło Kwidzyn |
5 września 2020
5.09 - 12:00 |
Gryf II Tczew MKS |
6 - 4 |
Spójnia Sadlinki |
5 września 2020
5.09 - 11:00 |
DSPN II Kwidzyn |
7 - 3 |
Supra Kwidzyn |
2 września 2020
2.09 - 17:00 |
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański, Orły Tczew, |
Kolejka 3 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Supra Kwidzyn |
1 - 10 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
13 września 2020
13.09 - 14:00 |
Spójnia Sadlinki |
3 - 1 |
DSPN II Kwidzyn |
13 września 2020
13.09 - 11:00 |
Rodło Kwidzyn |
3 - 8 |
Gryf II Tczew MKS |
12 września 2020
12.09 - 13:00 |
Pomezania Malbork |
3 - 0 |
Keramzyt Szprudowo |
13 września 2020
13.09 - 11:00 |
Orły Tczew |
3 - 6 |
Olimpia Sztum |
13 września 2020
13.09 - 11:00 |
Kolejka 4 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Keramzyt Szprudowo |
6 - 2 |
Orły Tczew |
17 września 2020
17.09 - 17:00 |
Gryf II Tczew MKS |
0 - 26 |
Pomezania Malbork |
19 września 2020
19.09 - 11:00 |
DSPN II Kwidzyn |
13 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
16 września 2020
16.09 - 16:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
7 - 1 |
Spójnia Sadlinki |
20 września 2020
20.09 - 13:00 |
Pauza: Supra Kwidzyn, Olimpia Sztum, |
Kolejka 5 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Rodło Kwidzyn |
1 - 8 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
26 września 2020
26.09 - 13:00 |
Pomezania Malbork |
12 - 0 |
DSPN II Kwidzyn |
27 września 2020
27.09 - 11:00 |
Orły Tczew |
6 - 17 |
Gryf II Tczew MKS |
27 września 2020
27.09 - 11:00 |
Olimpia Sztum |
1 - 1 |
Keramzyt Szprudowo |
26 września 2020
26.09 - 10:30 |
Pauza: Spójnia Sadlinki, Supra Kwidzyn, |
Kolejka 6 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf II Tczew MKS |
1 - 5 |
Olimpia Sztum |
3 października 2020
3.10 - 13:30 |
DSPN II Kwidzyn |
7 - 2 |
Orły Tczew |
4 października 2020
4.10 - 11:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
0 - 2 |
Pomezania Malbork |
2 października 2020
2.10 - 17:00 |
Supra Kwidzyn |
6 - 5 |
Spójnia Sadlinki |
3 października 2020
3.10 - 12:00 |
Pauza: Rodło Kwidzyn, Keramzyt Szprudowo, |
Kolejka 7 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Rodło Kwidzyn |
1 - 9 |
Supra Kwidzyn |
13 października 2020
13.10 - 16:30 |
Orły Tczew |
3 - 10 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
10 października 2020
10.10 - 13:00 |
Olimpia Sztum |
0 - 13 |
DSPN II Kwidzyn |
14 października 2020
14.10 - 16:30 |
Keramzyt Szprudowo |
10 - 2 |
Gryf II Tczew MKS |
10 października 2020
10.10 - 12:00 |
Pauza: Pomezania Malbork, Spójnia Sadlinki, |
Kolejka 8 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
DSPN II Kwidzyn |
11 - 1 |
Keramzyt Szprudowo |
18 października 2020
18.10 - 11:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
6 - 1 |
Olimpia Sztum |
18 października 2020
18.10 - 14:00 |
Supra Kwidzyn |
1 - 8 |
Pomezania Malbork |
18 października 2020
18.10 - 13:00 |
Spójnia Sadlinki |
4 - 2 |
Rodło Kwidzyn |
18 października 2020
18.10 - 11:00 |
Pauza: Orły Tczew, Gryf II Tczew MKS, |
Kolejka 9 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomezania Malbork |
7 - 1 |
Spójnia Sadlinki |
25 października 2020
25.10 - 11:00 |
Orły Tczew |
5 - 7 |
Supra Kwidzyn |
25 października 2020
25.10 - 11:00 |
Keramzyt Szprudowo |
0 - 5 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
24 października 2020
24.10 - 10:30 |
Gryf II Tczew MKS |
8 - 9 |
DSPN II Kwidzyn |
24 października 2020
24.10 - 14:00 |
Pauza: Olimpia Sztum, Rodło Kwidzyn, |
Kolejka 10 - 31. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
9 - 2 |
Gryf II Tczew MKS |
31 października 2020
31.10 - 11:00 |
Olimpia Sztum |
3 - 4 |
Supra Kwidzyn |
31 października 2020
31.10 - 10:30 |
Spójnia Sadlinki |
2 - 4 |
Orły Tczew |
31 października 2020
31.10 - 10:00 |
Pomezania Malbork |
15 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
14 listopada 2020
14.11 - 14:00 |
Pauza: Keramzyt Szprudowo, DSPN II Kwidzyn, |
Kolejka 11 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orły Tczew |
6 - 4 |
Rodło Kwidzyn |
8 listopada 2020
8.11 - 11:00 |
Olimpia Sztum |
3 - 2 |
Spójnia Sadlinki |
7 listopada 2020
7.11 - 10:30 |
Keramzyt Szprudowo |
5 - 2 |
Supra Kwidzyn |
7 listopada 2020
7.11 - 11:00 |
DSPN II Kwidzyn |
1 - 4 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
7 listopada 2020
7.11 - 11:00 |
Pauza: Gryf II Tczew MKS, Pomezania Malbork, |
Kolejka 16 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
9 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
24 kwietnia 2021
24.04 - 13:00 |
DSPN II Kwidzyn |
0 - 11 |
Pomezania Malbork |
24 kwietnia 2021
24.04 - 09:00 |
Gryf II Tczew MKS |
1 - 12 |
Orły Tczew |
25 kwietnia 2021
25.04 - 15:30 |
Keramzyt Szprudowo |
5 - 3 |
Olimpia Sztum |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 |
Pauza: Spójnia Sadlinki, Supra Kwidzyn, |
Kolejka 17 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpia Sztum |
11 - 0 |
Gryf II Tczew MKS |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Orły Tczew |
2 - 9 |
DSPN II Kwidzyn |
29 kwietnia 2021
29.04 - 16:00 |
Pomezania Malbork |
7 - 1 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
2 maja 2021
2.05 - 11:00 |
Spójnia Sadlinki |
0 - 5 |
Supra Kwidzyn |
2 maja 2021
2.05 - 13:00 |
Pauza: Rodło Kwidzyn, Keramzyt Szprudowo, |
Kolejka 18 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Supra Kwidzyn |
6 - 2 |
Rodło Kwidzyn |
8 maja 2021
8.05 - 12:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
7 - 5 |
Orły Tczew |
7 maja 2021
7.05 - 17:00 |
DSPN II Kwidzyn |
0 - 3 |
Olimpia Sztum |
9 maja 2021
9.05 - 13:30 |
vo, na boisku 6-1 |
Gryf II Tczew MKS |
0 - 4 |
Keramzyt Szprudowo |
8 maja 2021
8.05 - 13:30 |
Pauza: Pomezania Malbork, Spójnia Sadlinki, |
Kolejka 19 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Keramzyt Szprudowo |
0 - 3 |
DSPN II Kwidzyn |
15 maja 2021
15.05 - 11:00 |
Olimpia Sztum |
0 - 8 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
15 maja 2021
15.05 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
7 - 1 |
Supra Kwidzyn |
16 maja 2021
16.05 - 11:00 |
Rodło Kwidzyn |
4 - 6 |
Spójnia Sadlinki |
15 maja 2021
15.05 - 13:30 |
Pauza: Orły Tczew, Gryf II Tczew MKS, |
Kolejka 20 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Spójnia Sadlinki |
0 - 15 |
Pomezania Malbork |
23 maja 2021
23.05 - 13:00 |
Supra Kwidzyn |
10 - 1 |
Orły Tczew |
22 maja 2021
22.05 - 13:30 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
4 - 2 |
Keramzyt Szprudowo |
22 maja 2021
22.05 - 14:00 |
DSPN II Kwidzyn |
12 - 2 |
Gryf II Tczew MKS |
23 maja 2021
23.05 - 11:00 |
Pauza: Olimpia Sztum, Rodło Kwidzyn, |
Kolejka 21 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf II Tczew MKS |
2 - 14 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
29 maja 2021
29.05 - 11:00 |
Supra Kwidzyn |
7 - 1 |
Olimpia Sztum |
30 maja 2021
30.05 - 14:30 |
Orły Tczew |
3 - 2 |
Spójnia Sadlinki |
30 maja 2021
30.05 - 09:00 |
Rodło Kwidzyn |
0 - 10 |
Pomezania Malbork |
29 maja 2021
29.05 - 13:30 |
Pauza: Keramzyt Szprudowo, DSPN II Kwidzyn, |
Kolejka 14 - 3. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
5 - 2 |
Supra Kwidzyn |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
DSPN II Kwidzyn |
13 - 0 |
Spójnia Sadlinki |
26 maja 2021
26.05 - 16:00 |
Gryf II Tczew MKS |
3 - 2 |
Rodło Kwidzyn |
3 czerwca 2021
3.06 - 15:00 |
Keramzyt Szprudowo |
2 - 21 |
Pomezania Malbork |
3 czerwca 2021
3.06 - 18:00 |
Olimpia Sztum |
3 - 5 |
Orły Tczew |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Kolejka 22 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Rodło Kwidzyn |
2 - 1 |
Orły Tczew |
5 czerwca 2021
5.06 - 13:30 |
Spójnia Sadlinki |
0 - 4 |
Olimpia Sztum |
6 czerwca 2021
6.06 - 13:00 |
Supra Kwidzyn |
3 - 1 |
Keramzyt Szprudowo |
6 czerwca 2021
6.06 - 11:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
3 - 7 |
DSPN II Kwidzyn |
19 maja 2021
19.05 - 17:00 |
Pauza: Gryf II Tczew MKS, Pomezania Malbork, |
Kolejka 12 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf II Tczew MKS |
2 - 4 |
Supra Kwidzyn |
12 czerwca 2021
12.06 - 13:00 |
Keramzyt Szprudowo |
7 - 5 |
Spójnia Sadlinki |
12 czerwca 2021
12.06 - 11:00 |
Olimpia Sztum |
5 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
12 czerwca 2021
12.06 - 11:00 |
Orły Tczew |
2 - 6 |
Pomezania Malbork |
13 czerwca 2021
13.06 - 10:00 |
Pauza: DSPN II Kwidzyn, Żuławy Nowy Dwór Gdański, |
Kolejka 15 - 16. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orły Tczew |
1 - 0 |
Keramzyt Szprudowo |
27 maja 2021
27.05 - 15:30 |
Pomezania Malbork |
6 - 3 |
Gryf II Tczew MKS |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
Rodło Kwidzyn |
4 - 2 |
DSPN II Kwidzyn |
9 czerwca 2021
9.06 - 17:00 |
Spójnia Sadlinki |
1 - 8 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
15 czerwca 2021
15.06 - 18:00 |
Pauza: Supra Kwidzyn, Olimpia Sztum, |
Kolejka 13 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomezania Malbork |
8 - 0 |
Olimpia Sztum |
19 czerwca 2021
19.06 - 11:00 |
Rodło Kwidzyn |
2 - 2 |
Keramzyt Szprudowo |
19 czerwca 2021
19.06 - 14:00 |
Spójnia Sadlinki |
7 - 6 |
Gryf II Tczew MKS |
20 czerwca 2021
20.06 - 13:00 |
Supra Kwidzyn |
1 - 8 |
DSPN II Kwidzyn |
18 czerwca 2021
18.06 - 17:00 |
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański, Orły Tczew, . |
|