Kolejka 1 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Szargan Somonino |
- |
Akademia Sportu II Kolbudy |
9 września 2020
9.09 - 18:00 |
anulowany, było 3-0 |
Potok Pszczółki |
2 - 6 |
Borowiak Czersk |
3 września 2020
3.09 - 17:30 |
Kaszubia Kościerzyna |
0 - 11 |
GKS Przodkowo |
22 sierpnia 2020
22.08 - 11:00 |
Gwiazda Karsin |
12 - 2 |
GKS Sierakowice |
23 sierpnia 2020
23.08 - 18:00 |
Pauza: GTS II Pruszcz Gdański, GKS II Kowale AP, |
Kolejka 2 - 26. sierpnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Sierakowice |
7 - 4 |
GTS II Pruszcz Gdański |
9 września 2020
9.09 - 17:00 |
GKS Przodkowo |
7 - 5 |
Gwiazda Karsin |
26 sierpnia 2020
26.08 - 11:00 |
Borowiak Czersk |
11 - 0 |
Kaszubia Kościerzyna |
26 sierpnia 2020
26.08 - 16:00 |
Akademia Sportu II Kolbudy |
- |
Potok Pszczółki |
16 września 2020
16.09 - 17:00 |
anulowany, było 1-4 |
Pauza: Szargan Somonino, GKS II Kowale AP, |
Kolejka 3 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Szargan Somonino |
2 - 5 |
GKS II Kowale AP |
30 sierpnia 2020
30.08 - 11:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
- |
Akademia Sportu II Kolbudy |
29 sierpnia 2020
29.08 - 11:00 |
anulowany, było 3-0. (vo, niestawienie się na zawody) |
Gwiazda Karsin |
12 - 3 |
Borowiak Czersk |
29 sierpnia 2020
29.08 - 18:00 |
GTS II Pruszcz Gdański |
4 - 7 |
GKS Przodkowo |
29 sierpnia 2020
29.08 - 11:00 |
Pauza: GKS Sierakowice, Potok Pszczółki, |
Kolejka 4 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS II Kowale AP |
5 - 1 |
GKS Sierakowice |
6 września 2020
6.09 - 14:00 |
Borowiak Czersk |
9 - 6 |
GTS II Pruszcz Gdański |
20 października 2020
20.10 - 16:00 |
Akademia Sportu II Kolbudy |
- |
Gwiazda Karsin |
6 września 2020
6.09 - 11:00 |
anulowany, było 0-20 |
Szargan Somonino |
2 - 1 |
Potok Pszczółki |
5 września 2020
5.09 - 11:00 |
Pauza: Kaszubia Kościerzyna, GKS Przodkowo, |
Kolejka 5 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Potok Pszczółki |
0 - 16 |
GKS II Kowale AP |
12 września 2020
12.09 - 16:30 |
Kaszubia Kościerzyna |
0 - 2 |
Szargan Somonino |
12 września 2020
12.09 - 11:00 |
GTS II Pruszcz Gdański |
- |
Akademia Sportu II Kolbudy |
12 września 2020
12.09 - 13:00 |
anulowany, było 17-4 |
GKS Sierakowice |
1 - 2 |
GKS Przodkowo |
11 września 2020
11.09 - 17:00 |
Pauza: Borowiak Czersk, Gwiazda Karsin, |
Kolejka 6 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS II Kowale AP |
3 - 2 |
GKS Przodkowo |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
Borowiak Czersk |
8 - 2 |
GKS Sierakowice |
20 września 2020
20.09 - 11:00 |
Szargan Somonino |
1 - 5 |
Gwiazda Karsin |
19 września 2020
19.09 - 11:00 |
Potok Pszczółki |
0 - 10 |
Kaszubia Kościerzyna |
19 września 2020
19.09 - 11:00 |
Pauza: GTS II Pruszcz Gdański, Akademia Sportu II Kolbudy, |
Kolejka 7 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kaszubia Kościerzyna |
1 - 8 |
GKS II Kowale AP |
26 września 2020
26.09 - 11:00 |
Gwiazda Karsin |
8 - 0 |
Potok Pszczółki |
26 września 2020
26.09 - 11:00 |
GTS II Pruszcz Gdański |
4 - 3 |
Szargan Somonino |
26 września 2020
26.09 - 13:00 |
GKS Sierakowice |
- |
Akademia Sportu II Kolbudy |
26 września 2020
26.09 - 11:00 |
anulowany, było 16-0 |
GKS Przodkowo |
10 - 1 |
Borowiak Czersk |
26 września 2020
26.09 - 16:30 |
Kolejka 8 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS II Kowale AP |
10 - 1 |
Borowiak Czersk |
3 października 2020
3.10 - 16:00 |
Akademia Sportu II Kolbudy |
- |
GKS Przodkowo |
4 października 2020
4.10 - 11:00 |
anulowany, było 1-19 |
Potok Pszczółki |
0 - 11 |
GTS II Pruszcz Gdański |
3 października 2020
3.10 - 16:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
0 - 8 |
Gwiazda Karsin |
4 października 2020
4.10 - 11:00 |
Pauza: Szargan Somonino, GKS Sierakowice, |
Kolejka 9 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gwiazda Karsin |
5 - 1 |
GKS II Kowale AP |
11 października 2020
11.10 - 14:00 |
GTS II Pruszcz Gdański |
5 - 2 |
Kaszubia Kościerzyna |
10 października 2020
10.10 - 13:00 |
GKS Sierakowice |
0 - 1 |
Szargan Somonino |
10 października 2020
10.10 - 11:00 |
Borowiak Czersk |
- |
Akademia Sportu II Kolbudy |
11 października 2020
11.10 - 13:30 |
anulowany, było 12-0 |
Pauza: GKS Przodkowo, Potok Pszczółki, |
Kolejka 10 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS II Kowale AP |
- |
Akademia Sportu II Kolbudy |
18 października 2020
18.10 - 12:00 |
anulowany, było 26-0 |
Szargan Somonino |
1 - 5 |
GKS Przodkowo |
18 października 2020
18.10 - 11:00 |
Potok Pszczółki |
0 - 5 |
GKS Sierakowice |
17 października 2020
17.10 - 14:00 |
Gwiazda Karsin |
12 - 1 |
GTS II Pruszcz Gdański |
18 października 2020
18.10 - 14:00 |
Pauza: Kaszubia Kościerzyna, Borowiak Czersk, |
Kolejka 11 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GTS II Pruszcz Gdański |
2 - 8 |
GKS II Kowale AP |
24 października 2020
24.10 - 13:00 |
GKS Sierakowice |
9 - 0 |
Kaszubia Kościerzyna |
14 listopada 2020
14.11 - 11:00 |
GKS Przodkowo |
3 - 0 |
Potok Pszczółki |
24 października 2020
24.10 - 15:30 |
Borowiak Czersk |
7 - 2 |
Szargan Somonino |
24 października 2020
24.10 - 11:00 |
Pauza: Akademia Sportu II Kolbudy, Gwiazda Karsin, |
Kolejka 16 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS II Kowale AP |
9 - 0 |
Potok Pszczółki |
25 kwietnia 2021
25.04 - 17:00 |
Szargan Somonino |
0 - 3 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
GKS Przodkowo |
5 - 3 |
GKS Sierakowice |
24 kwietnia 2021
24.04 - 11:00 |
Pauza: Borowiak Czersk, GTS II Pruszcz Gdański, Gwiazda Karsin, |
Kolejka 17 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Przodkowo |
1 - 1 |
GKS II Kowale AP |
1 maja 2021
1.05 - 15:00 |
GKS Sierakowice |
11 - 2 |
Borowiak Czersk |
1 maja 2021
1.05 - 13:00 |
Gwiazda Karsin |
3 - 0 |
Szargan Somonino |
|
Kaszubia Kościerzyna |
3 - 0 |
Potok Pszczółki |
2 maja 2021
2.05 - 11:00 |
Pauza: GTS II Pruszcz Gdański, |
Kolejka 18 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS II Kowale AP |
14 - 1 |
Kaszubia Kościerzyna |
10 maja 2021
10.05 - 17:00 |
Potok Pszczółki |
0 - 14 |
Gwiazda Karsin |
8 maja 2021
8.05 - 14:30 |
Szargan Somonino |
0 - 3 |
GTS II Pruszcz Gdański |
|
Borowiak Czersk |
1 - 12 |
GKS Przodkowo |
8 maja 2021
8.05 - 14:00 |
Pauza: GKS Sierakowice, |
Kolejka 19 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Borowiak Czersk |
1 - 5 |
GKS II Kowale AP |
15 maja 2021
15.05 - 11:00 |
GTS II Pruszcz Gdański |
14 - 1 |
Potok Pszczółki |
15 maja 2021
15.05 - 13:00 |
Gwiazda Karsin |
5 - 0 |
Kaszubia Kościerzyna |
16 maja 2021
16.05 - 13:00 |
Pauza: Szargan Somonino, GKS Sierakowice, GKS Przodkowo, |
Kolejka 20 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS II Kowale AP |
4 - 1 |
Gwiazda Karsin |
23 maja 2021
23.05 - 17:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
5 - 2 |
GTS II Pruszcz Gdański |
22 maja 2021
22.05 - 11:00 |
Szargan Somonino |
0 - 3 |
GKS Sierakowice |
|
Pauza: Borowiak Czersk, GKS Przodkowo, Potok Pszczółki, |
Kolejka 21 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Przodkowo |
3 - 0 |
Szargan Somonino |
|
GKS Sierakowice |
3 - 0 |
Potok Pszczółki |
29 maja 2021
29.05 - 11:00 |
GTS II Pruszcz Gdański |
0 - 11 |
Gwiazda Karsin |
29 maja 2021
29.05 - 13:00 |
Pauza: Kaszubia Kościerzyna, Borowiak Czersk, GKS II Kowale AP, |
Kolejka 14 - 3. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS II Kowale AP |
3 - 0 |
Szargan Somonino |
|
Borowiak Czersk |
0 - 11 |
Gwiazda Karsin |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
GKS Przodkowo |
17 - 4 |
GTS II Pruszcz Gdański |
3 czerwca 2021
3.06 - 11:00 |
Pauza: GKS Sierakowice, Kaszubia Kościerzyna, Potok Pszczółki, |
Kolejka 22 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS II Kowale AP |
13 - 1 |
GTS II Pruszcz Gdański |
10 czerwca 2021
10.06 - 18:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
2 - 0 |
GKS Sierakowice |
5 czerwca 2021
5.06 - 11:00 |
Potok Pszczółki |
0 - 3 |
GKS Przodkowo |
|
Szargan Somonino |
0 - 3 |
Borowiak Czersk |
|
Pauza: Gwiazda Karsin, |
Kolejka 12 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Borowiak Czersk |
3 - 0 |
Potok Pszczółki |
|
GKS Przodkowo |
1 - 2 |
Kaszubia Kościerzyna |
13 czerwca 2021
13.06 - 11:00 |
GKS Sierakowice |
2 - 3 |
Gwiazda Karsin |
12 czerwca 2021
12.06 - 11:00 |
Pauza: GTS II Pruszcz Gdański, Szargan Somonino, GKS II Kowale AP, |
Kolejka 15 - 16. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Sierakowice |
0 - 12 |
GKS II Kowale AP |
16 czerwca 2021
16.06 - 17:00 |
GTS II Pruszcz Gdański |
13 - 3 |
Borowiak Czersk |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
Potok Pszczółki |
- - - |
Szargan Somonino |
|
Pauza: Kaszubia Kościerzyna, Gwiazda Karsin, GKS Przodkowo, |
Kolejka 13 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GTS II Pruszcz Gdański |
9 - 1 |
GKS Sierakowice |
19 czerwca 2021
19.06 - 11:00 |
Gwiazda Karsin |
4 - 3 |
GKS Przodkowo |
20 czerwca 2021
20.06 - 11:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
10 - 0 |
Borowiak Czersk |
19 czerwca 2021
19.06 - 10:00 |
Pauza: Szargan Somonino, Potok Pszczółki, GKS II Kowale AP, . |
|