Kolejka 1 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Grembocki Gdańsk |
- |
KP Gdynia AP |
23 sierpnia 2020
23.08 - 19:00 |
anulowany, było 0-3 |
Stoczniowiec Gdańsk |
2 - 2 |
Wybrzeże Gdańsk UKS |
30 września 2020
30.09 - 16:00 |
Morena Gdańsk |
1 - 2 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
16 września 2020
16.09 - 17:30 |
Jaguar II Gdańsk AP |
2 - 3 |
Gedania II Gdańsk |
22 sierpnia 2020
22.08 - 13:00 |
Orkan Rumia MKS |
2 - 3 |
Jaguar Gdańsk SKS |
2 września 2020
2.09 - 17:30 |
Olimpic Gdańsk |
6 - 3 |
Akademia Sportowa Pomorze |
23 sierpnia 2020
23.08 - 09:00 |
Pauza: Bałtyk II Gdynia AP, |
Kolejka 2 - 26. sierpnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Akademia Sportowa Pomorze |
4 - 3 |
Bałtyk II Gdynia AP |
26 sierpnia 2020
26.08 - 12:00 |
Jaguar Gdańsk SKS |
1 - 2 |
Olimpic Gdańsk |
6 października 2020
6.10 - 19:00 |
Gedania II Gdańsk |
16 - 1 |
Orkan Rumia MKS |
26 sierpnia 2020
26.08 - 18:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
1 - 10 |
Jaguar II Gdańsk AP |
26 sierpnia 2020
26.08 - 11:00 |
Morena Gdańsk |
3 - 3 |
Wybrzeże Gdańsk UKS |
24 września 2020
24.09 - 17:00 |
AP Grembocki Gdańsk |
- |
Stoczniowiec Gdańsk |
27 sierpnia 2020
27.08 - 17:00 |
anulowany, było 0-9 |
Pauza: KP Gdynia AP, |
Kolejka 3 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stoczniowiec Gdańsk |
2 - 2 |
KP Gdynia AP |
30 sierpnia 2020
30.08 - 15:00 |
Morena Gdańsk |
- |
AP Grembocki Gdańsk |
30 września 2020
30.09 - 17:00 |
Jaguar II Gdańsk AP |
5 - 0 |
Wybrzeże Gdańsk UKS |
29 sierpnia 2020
29.08 - 15:00 |
Orkan Rumia MKS |
3 - 3 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
29 sierpnia 2020
29.08 - 11:30 |
Olimpic Gdańsk |
7 - 2 |
Gedania II Gdańsk |
30 sierpnia 2020
30.08 - 09:00 |
Bałtyk II Gdynia AP |
6 - 1 |
Jaguar Gdańsk SKS |
29 sierpnia 2020
29.08 - 15:00 |
Pauza: Akademia Sportowa Pomorze, |
Kolejka 4 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Gdynia AP |
1 - 3 |
Akademia Sportowa Pomorze |
5 września 2020
5.09 - 15:00 |
Gedania II Gdańsk |
10 - 7 |
Bałtyk II Gdynia AP |
6 września 2020
6.09 - 18:30 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
2 - 5 |
Olimpic Gdańsk |
6 września 2020
6.09 - 16:30 |
Wybrzeże Gdańsk UKS |
4 - 2 |
Orkan Rumia MKS |
6 września 2020
6.09 - 11:00 |
AP Grembocki Gdańsk |
- |
Jaguar II Gdańsk AP |
6 września 2020
6.09 - 17:00 |
anulowany, było 0-15 |
Stoczniowiec Gdańsk |
3 - 1 |
Morena Gdańsk |
5 września 2020
5.09 - 11:00 |
Pauza: Jaguar Gdańsk SKS, |
Kolejka 5 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Morena Gdańsk |
1 - 2 |
KP Gdynia AP |
12 września 2020
12.09 - 11:00 |
Jaguar II Gdańsk AP |
6 - 0 |
Stoczniowiec Gdańsk |
12 września 2020
12.09 - 13:00 |
Orkan Rumia MKS |
- |
AP Grembocki Gdańsk |
12 września 2020
12.09 - 11:00 |
anulowany, było 15-1 |
Olimpic Gdańsk |
6 - 0 |
Wybrzeże Gdańsk UKS |
13 września 2020
13.09 - 09:00 |
Bałtyk II Gdynia AP |
11 - 0 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
12 września 2020
12.09 - 13:00 |
Akademia Sportowa Pomorze |
0 - 3 |
Jaguar Gdańsk SKS |
13 września 2020
13.09 - 19:00 |
vo, na boisku 2-1 |
Pauza: Gedania II Gdańsk, |
Kolejka 6 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Gdynia AP |
3 - 0 |
Jaguar Gdańsk SKS |
19 września 2020
19.09 - 15:00 |
Gedania II Gdańsk |
2 - 5 |
Akademia Sportowa Pomorze |
20 września 2020
20.09 - 16:30 |
Wybrzeże Gdańsk UKS |
7 - 4 |
Bałtyk II Gdynia AP |
20 września 2020
20.09 - 09:00 |
Stoczniowiec Gdańsk |
5 - 2 |
Orkan Rumia MKS |
20 września 2020
20.09 - 15:00 |
Morena Gdańsk |
0 - 2 |
Jaguar II Gdańsk AP |
19 września 2020
19.09 - 17:00 |
Pauza: Olimpic Gdańsk, Sopocka Akademia Piłkarska, |
Kolejka 7 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jaguar II Gdańsk AP |
2 - 1 |
KP Gdynia AP |
26 września 2020
26.09 - 11:00 |
Orkan Rumia MKS |
0 - 5 |
Morena Gdańsk |
26 września 2020
26.09 - 11:00 |
Olimpic Gdańsk |
2 - 5 |
Stoczniowiec Gdańsk |
27 września 2020
27.09 - 15:00 |
Akademia Sportowa Pomorze |
5 - 0 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
27 września 2020
27.09 - 17:00 |
Jaguar Gdańsk SKS |
2 - 5 |
Gedania II Gdańsk |
26 września 2020
26.09 - 15:00 |
Pauza: Wybrzeże Gdańsk UKS, Bałtyk II Gdynia AP, |
Kolejka 8 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Gdynia AP |
3 - 5 |
Gedania II Gdańsk |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
1 - 2 |
Jaguar Gdańsk SKS |
4 października 2020
4.10 - 11:00 |
Wybrzeże Gdańsk UKS |
3 - 9 |
Akademia Sportowa Pomorze |
4 października 2020
4.10 - 09:00 |
Stoczniowiec Gdańsk |
2 - 3 |
Bałtyk II Gdynia AP |
3 października 2020
3.10 - 14:00 |
Morena Gdańsk |
0 - 5 |
Olimpic Gdańsk |
3 października 2020
3.10 - 11:00 |
Jaguar II Gdańsk AP |
8 - 0 |
Orkan Rumia MKS |
3 października 2020
3.10 - 19:00 |
Kolejka 9 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orkan Rumia MKS |
1 - 7 |
KP Gdynia AP |
10 października 2020
10.10 - 11:00 |
Olimpic Gdańsk |
4 - 2 |
Jaguar II Gdańsk AP |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Bałtyk II Gdynia AP |
9 - 0 |
Morena Gdańsk |
15 listopada 2020
15.11 - 13:00 |
Jaguar Gdańsk SKS |
11 - 0 |
Wybrzeże Gdańsk UKS |
10 października 2020
10.10 - 11:00 |
Gedania II Gdańsk |
7 - 0 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
10 października 2020
10.10 - 18:00 |
Pauza: Akademia Sportowa Pomorze, Stoczniowiec Gdańsk, |
Kolejka 10 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Gdynia AP |
2 - 0 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Wybrzeże Gdańsk UKS |
1 - 4 |
Gedania II Gdańsk |
27 listopada 2020
27.11 - 17:30 |
Stoczniowiec Gdańsk |
1 - 4 |
Akademia Sportowa Pomorze |
17 października 2020
17.10 - 11:00 |
Jaguar II Gdańsk AP |
2 - 0 |
Bałtyk II Gdynia AP |
17 października 2020
17.10 - 18:00 |
Orkan Rumia MKS |
3 - 9 |
Olimpic Gdańsk |
17 października 2020
17.10 - 14:00 |
Pauza: Morena Gdańsk, Jaguar Gdańsk SKS, |
Kolejka 11 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpic Gdańsk |
0 - 1 |
KP Gdynia AP |
25 października 2020
25.10 - 15:00 |
Bałtyk II Gdynia AP |
4 - 1 |
Orkan Rumia MKS |
24 października 2020
24.10 - 13:00 |
Akademia Sportowa Pomorze |
12 - 2 |
Morena Gdańsk |
25 października 2020
25.10 - 09:00 |
Jaguar Gdańsk SKS |
1 - 1 |
Stoczniowiec Gdańsk |
25 października 2020
25.10 - 13:00 |
Wybrzeże Gdańsk UKS |
3 - 5 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
5 grudnia 2020
5.12 - 09:00 |
Pauza: Gedania II Gdańsk, Jaguar II Gdańsk AP, |
Kolejka 12 - 31. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Gdynia AP |
10 - 1 |
Wybrzeże Gdańsk UKS |
31 października 2020
31.10 - 15:00 |
Stoczniowiec Gdańsk |
0 - 3 |
Gedania II Gdańsk |
31 października 2020
31.10 - 10:00 |
Morena Gdańsk |
1 - 3 |
Jaguar Gdańsk SKS |
31 października 2020
31.10 - 20:00 |
Jaguar II Gdańsk AP |
2 - 3 |
Akademia Sportowa Pomorze |
31 października 2020
31.10 - 18:00 |
Olimpic Gdańsk |
6 - 3 |
Bałtyk II Gdynia AP |
4 listopada 2020
4.11 - 16:00 |
Pauza: Orkan Rumia MKS, Sopocka Akademia Piłkarska, |
Kolejka 13 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk II Gdynia AP |
2 - 3 |
KP Gdynia AP |
8 listopada 2020
8.11 - 13:00 |
Akademia Sportowa Pomorze |
6 - 4 |
Orkan Rumia MKS |
8 listopada 2020
8.11 - 09:00 |
Jaguar Gdańsk SKS |
0 - 10 |
Jaguar II Gdańsk AP |
7 listopada 2020
7.11 - 10:30 |
Gedania II Gdańsk |
14 - 4 |
Morena Gdańsk |
7 listopada 2020
7.11 - 17:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
1 - 2 |
Stoczniowiec Gdańsk |
14 listopada 2020
14.11 - 17:30 |
Pauza: Wybrzeże Gdańsk UKS, Olimpic Gdańsk, |
Kolejka 14 - 20/21. marca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wybrzeże Gdańsk UKS |
1 - 2 |
Stoczniowiec Gdańsk |
21 marca 2021
21.03 - 11:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
1 - 3 |
Morena Gdańsk |
28 kwietnia 2021
28.04 - 17:00 |
Gedania II Gdańsk |
3 - 1 |
Jaguar II Gdańsk AP |
21 marca 2021
21.03 - 09:00 |
Jaguar Gdańsk SKS |
1 - 0 |
Orkan Rumia MKS |
20 marca 2021
20.03 - 18:00 |
Akademia Sportowa Pomorze |
5 - 0 |
Olimpic Gdańsk |
20 marca 2021
20.03 - 19:00 |
Pauza: Bałtyk II Gdynia AP, KP Gdynia AP, |
Kolejka 19 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jaguar Gdańsk SKS |
2 - 2 |
KP Gdynia AP |
25 kwietnia 2021
25.04 - 18:00 |
Akademia Sportowa Pomorze |
6 - 2 |
Gedania II Gdańsk |
25 kwietnia 2021
25.04 - 17:00 |
Bałtyk II Gdynia AP |
9 - 3 |
Wybrzeże Gdańsk UKS |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 |
Orkan Rumia MKS |
2 - 1 |
Stoczniowiec Gdańsk |
24 kwietnia 2021
24.04 - 11:00 |
Jaguar II Gdańsk AP |
13 - 1 |
Morena Gdańsk |
24 kwietnia 2021
24.04 - 09:00 |
Pauza: Olimpic Gdańsk, Sopocka Akademia Piłkarska, |
Kolejka 20 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Gdynia AP |
1 - 4 |
Jaguar II Gdańsk AP |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Morena Gdańsk |
3 - 1 |
Orkan Rumia MKS |
2 maja 2021
2.05 - 12:00 |
Stoczniowiec Gdańsk |
0 - 0 |
Olimpic Gdańsk |
2 maja 2021
2.05 - 12:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
0 - 6 |
Akademia Sportowa Pomorze |
1 maja 2021
1.05 - 16:00 |
Gedania II Gdańsk |
0 - 0 |
Jaguar Gdańsk SKS |
1 maja 2021
1.05 - 16:30 |
Pauza: Wybrzeże Gdańsk UKS, Bałtyk II Gdynia AP, |
Kolejka 21 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gedania II Gdańsk |
1 - 2 |
KP Gdynia AP |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Jaguar Gdańsk SKS |
7 - 2 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
8 maja 2021
8.05 - 13:00 |
Akademia Sportowa Pomorze |
4 - 2 |
Wybrzeże Gdańsk UKS |
9 maja 2021
9.05 - 09:00 |
Bałtyk II Gdynia AP |
3 - 2 |
Stoczniowiec Gdańsk |
9 maja 2021
9.05 - 15:00 |
Olimpic Gdańsk |
5 - 2 |
Morena Gdańsk |
9 maja 2021
9.05 - 17:00 |
Orkan Rumia MKS |
3 - 5 |
Jaguar II Gdańsk AP |
8 maja 2021
8.05 - 11:00 |
Kolejka 15 - 12. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk II Gdynia AP |
4 - 3 |
Akademia Sportowa Pomorze |
12 maja 2021
12.05 - 14:00 |
Olimpic Gdańsk |
1 - 1 |
Jaguar Gdańsk SKS |
26 maja 2021
26.05 - 19:00 |
Orkan Rumia MKS |
3 - 7 |
Gedania II Gdańsk |
12 maja 2021
12.05 - 19:15 |
Jaguar II Gdańsk AP |
10 - 0 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
12 maja 2021
12.05 - 15:00 |
Wybrzeże Gdańsk UKS |
3 - 2 |
Morena Gdańsk |
13 marca 2021
13.03 - 11:00 |
Pauza: Stoczniowiec Gdańsk, KP Gdynia AP, |
Kolejka 22 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Gdynia AP |
3 - 1 |
Orkan Rumia MKS |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Jaguar II Gdańsk AP |
1 - 1 |
Olimpic Gdańsk |
15 maja 2021
15.05 - 15:55 |
Morena Gdańsk |
1 - 3 |
Bałtyk II Gdynia AP |
16 maja 2021
16.05 - 19:00 |
Wybrzeże Gdańsk UKS |
1 - 8 |
Jaguar Gdańsk SKS |
16 maja 2021
16.05 - 13:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
0 - 8 |
Gedania II Gdańsk |
15 maja 2021
15.05 - 16:00 |
Pauza: Akademia Sportowa Pomorze, Stoczniowiec Gdańsk, |
Kolejka 23 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sopocka Akademia Piłkarska |
1 - 2 |
KP Gdynia AP |
23 maja 2021
23.05 - 15:00 |
Gedania II Gdańsk |
3 - 3 |
Wybrzeże Gdańsk UKS |
23 maja 2021
23.05 - 17:00 |
Akademia Sportowa Pomorze |
3 - 1 |
Stoczniowiec Gdańsk |
22 maja 2021
22.05 - 19:00 |
Bałtyk II Gdynia AP |
1 - 2 |
Jaguar II Gdańsk AP |
23 maja 2021
23.05 - 11:00 |
Olimpic Gdańsk |
7 - 4 |
Orkan Rumia MKS |
23 maja 2021
23.05 - 17:00 |
Pauza: Morena Gdańsk, Jaguar Gdańsk SKS, |
Kolejka 24 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Gdynia AP |
2 - 2 |
Olimpic Gdańsk |
29 maja 2021
29.05 - 15:00 |
Orkan Rumia MKS |
1 - 8 |
Bałtyk II Gdynia AP |
29 maja 2021
29.05 - 11:00 |
Morena Gdańsk |
1 - 4 |
Akademia Sportowa Pomorze |
30 maja 2021
30.05 - 14:00 |
Stoczniowiec Gdańsk |
1 - 0 |
Jaguar Gdańsk SKS |
30 maja 2021
30.05 - 12:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
4 - 2 |
Wybrzeże Gdańsk UKS |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
Pauza: Gedania II Gdańsk, Jaguar II Gdańsk AP, |
Kolejka 25 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wybrzeże Gdańsk UKS |
3 - 7 |
KP Gdynia AP |
6 czerwca 2021
6.06 - 15:00 |
Gedania II Gdańsk |
2 - 0 |
Stoczniowiec Gdańsk |
6 czerwca 2021
6.06 - 18:30 |
Jaguar Gdańsk SKS |
7 - 1 |
Morena Gdańsk |
5 czerwca 2021
5.06 - 11:00 |
Akademia Sportowa Pomorze |
2 - 4 |
Jaguar II Gdańsk AP |
5 czerwca 2021
5.06 - 19:00 |
Bałtyk II Gdynia AP |
6 - 2 |
Olimpic Gdańsk |
5 czerwca 2021
5.06 - 11:00 |
Pauza: Orkan Rumia MKS, Sopocka Akademia Piłkarska, |
Kolejka 26 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Gdynia AP |
6 - 3 |
Bałtyk II Gdynia AP |
21 marca 2021
21.03 - 15:00 |
Orkan Rumia MKS |
3 - 3 |
Akademia Sportowa Pomorze |
12 czerwca 2021
12.06 - 11:00 |
Jaguar II Gdańsk AP |
1 - 0 |
Jaguar Gdańsk SKS |
11 czerwca 2021
11.06 - 20:15 |
Morena Gdańsk |
0 - 7 |
Gedania II Gdańsk |
12 czerwca 2021
12.06 - 15:00 |
Stoczniowiec Gdańsk |
1 - 0 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
13 czerwca 2021
13.06 - 12:00 |
Pauza: Wybrzeże Gdańsk UKS, Olimpic Gdańsk, |
Kolejka 16 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Gdynia AP |
5 - 2 |
Stoczniowiec Gdańsk |
20 czerwca 2021
20.06 - 19:00 |
Wybrzeże Gdańsk UKS |
2 - 3 |
Jaguar II Gdańsk AP |
20 czerwca 2021
20.06 - 09:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
3 - 3 |
Orkan Rumia MKS |
20 czerwca 2021
20.06 - 15:00 |
Gedania II Gdańsk |
2 - 5 |
Olimpic Gdańsk |
19 czerwca 2021
19.06 - 18:30 |
Jaguar Gdańsk SKS |
5 - 1 |
Bałtyk II Gdynia AP |
19 czerwca 2021
19.06 - 19:30 |
Pauza: Akademia Sportowa Pomorze, Morena Gdańsk, |
Kolejka 18 - 23. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Gdynia AP |
4 - 2 |
Morena Gdańsk |
19 maja 2021
19.05 - 20:30 |
Stoczniowiec Gdańsk |
0 - 7 |
Jaguar II Gdańsk AP |
24 czerwca 2021
24.06 - 20:00 |
Wybrzeże Gdańsk UKS |
2 - 7 |
Olimpic Gdańsk |
19 maja 2021
19.05 - 17:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
0 - 9 |
Bałtyk II Gdynia AP |
22 czerwca 2021
22.06 - 15:00 |
Jaguar Gdańsk SKS |
5 - 3 |
Akademia Sportowa Pomorze |
24 czerwca 2021
24.06 - 20:00 |
Pauza: Gedania II Gdańsk, Orkan Rumia MKS, |
Kolejka 17 - 26/27. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Akademia Sportowa Pomorze |
4 - 5 |
KP Gdynia AP |
26 czerwca 2021
26.06 - 19:00 |
Bałtyk II Gdynia AP |
3 - 6 |
Gedania II Gdańsk |
27 czerwca 2021
27.06 - 13:00 |
Olimpic Gdańsk |
8 - 3 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
26 czerwca 2021
26.06 - 15:00 |
Orkan Rumia MKS |
7 - 2 |
Wybrzeże Gdańsk UKS |
26 czerwca 2021
26.06 - 11:00 |
Morena Gdańsk |
2 - 2 |
Stoczniowiec Gdańsk |
26 czerwca 2021
26.06 - 14:00 |
Pauza: Jaguar II Gdańsk AP, Jaguar Gdańsk SKS, . |
|