Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Debiutant II Gdańsk |
2 - 4 |
Olimpia Sztum |
|
Champion Gdańsk |
2 - 4 |
Fosfory Wiślinka |
27 sierpnia 2005
27.08 |
GDKiS Ostaszewo |
- |
Mewa Gniew |
|
anulowany (było 1-1) |
Wisła Tczew |
1 - 2 |
Lechia II Gdańsk |
|
Królewski Gdańsk |
0 - 6 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Jantar Pruszcz Gdański |
5 - 1 |
Pogoń Prabuty |
27 sierpnia 2005
27.08 - 14:00 |
Kolejka 2 - 3/4. września 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpia Sztum |
4 - 1 |
Pogoń Prabuty |
|
Powiśle Dzierzgoń |
2 - 2 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
Lechia II Gdańsk |
8 - 0 |
Królewski Gdańsk |
|
Mewa Gniew |
- |
Wisła Tczew |
|
anulowany (było 4-3) |
Fosfory Wiślinka |
3 - 0 |
GDKiS Ostaszewo |
|
Debiutant II Gdańsk |
7 - 1 |
Champion Gdańsk |
|
Kolejka 3 - 3/4. września 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Champion Gdańsk |
2 - 3 |
Olimpia Sztum |
|
GDKiS Ostaszewo |
1 - 3 |
Debiutant II Gdańsk |
|
Wisła Tczew |
5 - 0 |
Fosfory Wiślinka |
|
Królewski Gdańsk |
- |
Mewa Gniew |
|
anulowany (było 3-8) |
Jantar Pruszcz Gdański |
2 - 3 |
Lechia II Gdańsk |
4 września 2005
4.09 - 15:00 |
Pogoń Prabuty |
0 - 3 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Kolejka 4 - 10/11. września 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpia Sztum |
2 - 3 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Lechia II Gdańsk |
6 - 4 |
Pogoń Prabuty |
|
Mewa Gniew |
- |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
anulowany (było 4-2) |
Fosfory Wiślinka |
1 - 2 |
Królewski Gdańsk |
|
Debiutant II Gdańsk |
0 - 4 |
Wisła Tczew |
10 września 2005
10.09 - 14:00 |
Champion Gdańsk |
4 - 2 |
GDKiS Ostaszewo |
|
Kolejka 5 - 17/18. września 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GDKiS Ostaszewo |
0 - 5 |
Olimpia Sztum |
|
Wisła Tczew |
10 - 0 |
Champion Gdańsk |
17 września 2005
17.09 - 13:30 |
Królewski Gdańsk |
2 - 5 |
Debiutant II Gdańsk |
|
Jantar Pruszcz Gdański |
2 - 2 |
Fosfory Wiślinka |
|
Pogoń Prabuty |
- |
Mewa Gniew |
|
anulowany (było 1-4) |
Powiśle Dzierzgoń |
1 - 0 |
Lechia II Gdańsk |
|
Kolejka 6 - 24/25. września 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpia Sztum |
4 - 4 |
Lechia II Gdańsk |
|
Mewa Gniew |
- |
Powiśle Dzierzgoń |
|
anulowany (było 3-2) |
Fosfory Wiślinka |
1 - 2 |
Pogoń Prabuty |
|
Debiutant II Gdańsk |
2 - 3 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
Champion Gdańsk |
9 - 1 |
Królewski Gdańsk |
|
GDKiS Ostaszewo |
0 - 1 |
Wisła Tczew |
|
Kolejka 7 - 1/2. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wisła Tczew |
3 - 1 |
Olimpia Sztum |
|
Królewski Gdańsk |
2 - 0 |
GDKiS Ostaszewo |
|
Jantar Pruszcz Gdański |
7 - 0 |
Champion Gdańsk |
|
Pogoń Prabuty |
5 - 2 |
Debiutant II Gdańsk |
|
Powiśle Dzierzgoń |
7 - 1 |
Fosfory Wiślinka |
|
Lechia II Gdańsk |
- |
Mewa Gniew |
2 października 2005
2.10 - 15:00 |
anulowany (było 3-2) |
Kolejka 8 - 8/9. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Olimpia Sztum |
- |
Mewa Gniew |
|
anulowany (było 9-0) |
Fosfory Wiślinka |
2 - 4 |
Lechia II Gdańsk |
|
Debiutant II Gdańsk |
1 - 5 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Champion Gdańsk |
2 - 1 |
Pogoń Prabuty |
|
GDKiS Ostaszewo |
1 - 4 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
Wisła Tczew |
3 - 0 |
Królewski Gdańsk |
|
Walkower 3-0 na korzy?? Wis?y. Go?cie nie przyjechali. |
Kolejka 9 - 15/16. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Królewski Gdańsk |
0 - 4 |
Olimpia Sztum |
|
Jantar Pruszcz Gdański |
3 - 2 |
Wisła Tczew |
|
Pogoń Prabuty |
1 - 0 |
GDKiS Ostaszewo |
|
Powiśle Dzierzgoń |
2 - 0 |
Champion Gdańsk |
|
Lechia II Gdańsk |
0 - 2 |
Debiutant II Gdańsk |
|
Mewa Gniew |
- |
Fosfory Wiślinka |
|
anulowany (było 9-0) |
Kolejka 10 - 22/23. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpia Sztum |
3 - 0 |
Fosfory Wiślinka |
|
vo |
Debiutant II Gdańsk |
- |
Mewa Gniew |
22 października 2005
22.10 - 15:00 |
anulowany (było 3-0 vo, mecz przerwany w 60 minucie przy stanie 1:1) |
Champion Gdańsk |
1 - 5 |
Lechia II Gdańsk |
|
GDKiS Ostaszewo |
1 - 7 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Wisła Tczew |
8 - 1 |
Pogoń Prabuty |
|
Królewski Gdańsk |
1 - 2 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
Kolejka 11 - 29/30. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Jantar Pruszcz Gdański |
4 - 2 |
Olimpia Sztum |
|
Pogoń Prabuty |
3 - 0 |
Królewski Gdańsk |
|
vo |
Powiśle Dzierzgoń |
1 - 1 |
Wisła Tczew |
|
Lechia II Gdańsk |
14 - 1 |
GDKiS Ostaszewo |
5 listopada 2005
5.11 |
Mewa Gniew |
- |
Champion Gdańsk |
29 października 2005
29.10 - 13:00 |
anulowany (było 3-0 vo, goście przyjechali z 20 minutowym opó?nieniem) |
Fosfory Wiślinka |
0 - 7 |
Debiutant II Gdańsk |
|
Kolejka 12 - 8/9. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (25) |
Olimpia Sztum |
3 - 0 |
Debiutant II Gdańsk |
|
vo (Debiutant wycofany) |
Fosfory Wiślinka |
0 - 3 |
Champion Gdańsk |
|
vo (Fosfory wycofane) |
Lechia II Gdańsk |
2 - 4 |
Wisła Tczew |
|
Powiśle Dzierzgoń |
3 - 0 |
Królewski Gdańsk |
|
Pogoń Prabuty |
- - - |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
obustronny vo |
Pauza: GDKiS Ostaszewo, |
Kolejka 13 - 13. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Pogoń Prabuty |
0 - 3 |
Olimpia Sztum |
|
vo (Pogoń wycofana) |
Jantar Pruszcz Gdański |
0 - 3 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
vo (Jantar wycofany) |
Królewski Gdańsk |
2 - 3 |
Lechia II Gdańsk |
|
GDKiS Ostaszewo |
3 - 0 |
Fosfory Wiślinka |
|
vo (Fosfory wycofane) |
Champion Gdańsk |
3 - 0 |
Debiutant II Gdańsk |
|
vo (Debiutant wycofany) |
Pauza: Wisła Tczew, |
Kolejka 14 - 18. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Olimpia Sztum |
0 - 1 |
Champion Gdańsk |
|
Debiutant II Gdańsk |
0 - 3 |
GDKiS Ostaszewo |
|
vo (Debiutant wycofany) |
Fosfory Wiślinka |
0 - 3 |
Wisła Tczew |
|
vo (Fosfory wycofane) |
Lechia II Gdańsk |
3 - 0 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
vo (Jantar wycofany) |
Powiśle Dzierzgoń |
3 - 0 |
Pogoń Prabuty |
|
vo (Pogoń wycofana) |
Pauza: Królewski Gdańsk, |
Kolejka 15 - 22/23. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Powiśle Dzierzgoń |
5 - 0 |
Olimpia Sztum |
|
Pogoń Prabuty |
0 - 3 |
Lechia II Gdańsk |
|
vo (Pogoń wycofana) |
Królewski Gdańsk |
3 - 0 |
Fosfory Wiślinka |
|
vo (Fosfory wycofane) |
Wisła Tczew |
3 - 0 |
Debiutant II Gdańsk |
|
vo (Debiutant wycofany) |
GDKiS Ostaszewo |
2 - 3 |
Champion Gdańsk |
|
Pauza: Jantar Pruszcz Gdański, |
Kolejka 16 - 29/30. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (17) |
Olimpia Sztum |
3 - 1 |
GDKiS Ostaszewo |
|
Champion Gdańsk |
1 - 2 |
Wisła Tczew |
|
Debiutant II Gdańsk |
0 - 3 |
Królewski Gdańsk |
|
vo (Debiutant wycofany) |
Fosfory Wiślinka |
- - - |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
obustronny vo |
Lechia II Gdańsk |
1 - 1 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Pauza: Pogoń Prabuty, |
Kolejka 17 - 3. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Lechia II Gdańsk |
12 - 0 |
Olimpia Sztum |
|
Pogoń Prabuty |
- - - |
Fosfory Wiślinka |
|
obustronny vo |
Jantar Pruszcz Gdański |
- - - |
Debiutant II Gdańsk |
|
obustronny vo |
Królewski Gdańsk |
5 - 1 |
Champion Gdańsk |
|
Wisła Tczew |
6 - 0 |
GDKiS Ostaszewo |
|
Pauza: Powiśle Dzierzgoń, |
Kolejka 18 - 6/7. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Olimpia Sztum |
0 - 4 |
Wisła Tczew |
|
GDKiS Ostaszewo |
1 - 3 |
Królewski Gdańsk |
|
Champion Gdańsk |
3 - 0 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
vo (Jantar wycofany) |
Debiutant II Gdańsk |
- - - |
Pogoń Prabuty |
|
obustronny vo |
Fosfory Wiślinka |
0 - 3 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
vo (Fosfory wycofane) |
Pauza: Lechia II Gdańsk, |
Kolejka 19 - 13/14. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Lechia II Gdańsk |
3 - 0 |
Fosfory Wiślinka |
|
vo (Fosfory wycofane) |
Powiśle Dzierzgoń |
3 - 0 |
Debiutant II Gdańsk |
|
vo (Debiutant wycofany) |
Pogoń Prabuty |
0 - 3 |
Champion Gdańsk |
|
vo (Pogoń wycofana) |
Jantar Pruszcz Gdański |
0 - 3 |
GDKiS Ostaszewo |
|
vo (Jantar wycofany) |
Królewski Gdańsk |
0 - 7 |
Wisła Tczew |
|
Pauza: Olimpia Sztum, |
Kolejka 20 - 20/21. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Olimpia Sztum |
- |
Królewski Gdańsk |
|
Wisła Tczew |
3 - 0 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
vo (Jantar wycofany) |
GDKiS Ostaszewo |
3 - 0 |
Pogoń Prabuty |
|
vo (Pogoń wycofana) |
Champion Gdańsk |
1 - 5 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Debiutant II Gdańsk |
0 - 3 |
Lechia II Gdańsk |
|
vo (Debiutant wycofany) |
Pauza: Fosfory Wiślinka, |
Kolejka 21 - 27/28. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Fosfory Wiślinka |
0 - 3 |
Olimpia Sztum |
|
vo (Fosfory wycofane) |
Lechia II Gdańsk |
10 - 0 |
Champion Gdańsk |
|
Powiśle Dzierzgoń |
9 - 1 |
GDKiS Ostaszewo |
|
Pogoń Prabuty |
0 - 3 |
Wisła Tczew |
|
vo (Pogoń wycofana) |
Jantar Pruszcz Gdański |
0 - 3 |
Królewski Gdańsk |
|
vo (Jantar wycofany) |
Pauza: Debiutant II Gdańsk, |
Kolejka 22 - 3/4. czerwca 2006 [szczegóły] | Komentarze (14) |
Olimpia Sztum |
3 - 0 |
Jantar Pruszcz Gdański |
|
vo (Jantar wycofany) |
Królewski Gdańsk |
3 - 0 |
Pogoń Prabuty |
|
vo (Pogoń wycofana) |
Wisła Tczew |
4 - 1 |
Powiśle Dzierzgoń |
3 czerwca 2006
3.06 - 11:00 |
GDKiS Ostaszewo |
- |
Lechia II Gdańsk |
|
Debiutant II Gdańsk |
- - - |
Fosfory Wiślinka |
|
obustronny vo |
Pauza: Champion Gdańsk, . |
|