Klasa A - grupa Słupsk I - sezon 2020/2021

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Stal Jezierzyce 12 28 9 1 2 38 - 17 1 3 1 0 0 5 - 1
2. Gryf II Słupsk 12 28 9 1 2 63 - 27 1 0 0 0 1 1 - 5
3. Skotawia Dębnica Kaszubska 12 25 7 4 1 37 - 17 1 3 1 0 0 2 - 0
4. Sokół Szczypkowice 13 25 8 1 4 31 - 20 1 0 0 0 1 0 - 2
5. KS Damnica 12 22 6 4 2 44 - 24 1 1 0 1 0 4 - 4
6. Garbarnia Kępice 12 22 6 4 2 33 - 22 1 1 0 1 0 4 - 4
7. Polonez Bobrowniki 12 16 5 1 6 28 - 29 1 3 1 0 0 6 - 1
8. Pomorze Potęgowo 12 16 5 1 6 24 - 34 1 0 0 0 1 1 - 6
9. Błękitni Główczyce 12 13 4 1 7 15 - 32
10. Słupia Kobylnica 12 12 4 0 8 31 - 38
11. Unison Machowino 12 11 3 2 7 15 - 24
12. Szansa Siemianice 12 1 0 1 11 16 - 50
13. Rowokół Smołdzino (*) 13 7 2 1 10 18 - 59
14. Słupia Charnowo (*) 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał kibic118 07.04.2021, 00:32:21
* Rowokół Smołdzino wycofał się po rundzie jesiennej
* Słupia Charnowo wycofała się po rundzie jesiennej. Jej wyniki zostały anulowane


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 13

Kolejka 1 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (14) 
Gryf II Słupsk 5 - 2 Garbarnia Kępice 9 sierpnia 2020 - 12:00
Skotawia Dębnica Kaszubska 4 - 0 Szansa Siemianice 9 sierpnia 2020 - 17:00
Stal Jezierzyce - Słupia Charnowo 8 sierpnia 2020 - 17:00
anulowany, było 9-1
Polonez Bobrowniki 2 - 1 Błękitni Główczyce 9 sierpnia 2020 - 17:00
Pomorze Potęgowo 1 - 1 KS Damnica 9 sierpnia 2020 - 16:00
Rowokół Smołdzino 0 - 2 Sokół Szczypkowice 9 sierpnia 2020 - 16:00
Unison Machowino 2 - 0 Słupia Kobylnica 8 sierpnia 2020 - 17:00
Kolejka 2 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (2) 
Garbarnia Kępice 1 - 0 Słupia Kobylnica 15 sierpnia 2020 - 17:00
Sokół Szczypkowice 1 - 0 Unison Machowino 15 sierpnia 2020 - 17:00
KS Damnica 6 - 0 Rowokół Smołdzino 16 sierpnia 2020 - 17:00
Błękitni Główczyce 0 - 2 Pomorze Potęgowo 15 sierpnia 2020 - 17:00
Słupia Charnowo - Polonez Bobrowniki 15 sierpnia 2020 - 14:00
anulowany, było 2-3
Szansa Siemianice 1 - 4 Stal Jezierzyce 16 sierpnia 2020 - 17:00
Gryf II Słupsk 4 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska 16 sierpnia 2020 - 12:00
Kolejka 3 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (6) 
Skotawia Dębnica Kaszubska 1 - 1 Garbarnia Kępice 23 sierpnia 2020 - 14:00
Stal Jezierzyce 5 - 1 Gryf II Słupsk 22 sierpnia 2020 - 12:00
Polonez Bobrowniki 4 - 0 Szansa Siemianice 22 sierpnia 2020 - 17:00
Pomorze Potęgowo - Słupia Charnowo 23 sierpnia 2020 - 16:00
anulowany, było 5-1
Rowokół Smołdzino 0 - 2 Błękitni Główczyce 22 sierpnia 2020 - 17:00
Unison Machowino 2 - 0 KS Damnica 22 sierpnia 2020 - 18:00
Słupia Kobylnica 2 - 4 Sokół Szczypkowice 22 sierpnia 2020 - 17:00
Kolejka 4 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (3) 
Garbarnia Kępice 4 - 1 Sokół Szczypkowice 30 sierpnia 2020 - 11:00
KS Damnica 8 - 2 Słupia Kobylnica 29 sierpnia 2020 - 17:00
Błękitni Główczyce 2 - 1 Unison Machowino 29 sierpnia 2020 - 17:00
Słupia Charnowo - Rowokół Smołdzino 29 sierpnia 2020 - 14:00
anulowany, było 2-2
Szansa Siemianice 2 - 4 Pomorze Potęgowo 30 sierpnia 2020 - 17:00
Gryf II Słupsk 5 - 1 Polonez Bobrowniki 30 sierpnia 2020 - 12:00
Skotawia Dębnica Kaszubska 1 - 1 Stal Jezierzyce 30 sierpnia 2020 - 16:00
Kolejka 5 - 5/6. września 2020 [szczegóły] Komentarze (4) 
Stal Jezierzyce 3 - 2 Garbarnia Kępice 5 września 2020 - 17:00
Polonez Bobrowniki 1 - 3 Skotawia Dębnica Kaszubska 5 września 2020 - 17:00
Pomorze Potęgowo 2 - 5 Gryf II Słupsk 5 września 2020 - 16:00
Rowokół Smołdzino 3 - 2 Szansa Siemianice 6 września 2020 - 16:00
Unison Machowino - Słupia Charnowo 5 września 2020 - 18:00
anulowany, było 1-0
Słupia Kobylnica 4 - 2 Błękitni Główczyce 5 września 2020 - 16:00
Sokół Szczypkowice 1 - 3 KS Damnica 5 września 2020 - 17:00
Kolejka 6 - 12/13. września 2020 [szczegóły] Komentarze (6) 
Garbarnia Kępice 4 - 4 KS Damnica 12 września 2020 - 17:00
Błękitni Główczyce 0 - 5 Sokół Szczypkowice 12 września 2020 - 13:30
Słupia Charnowo - Słupia Kobylnica 13 września 2020 - 14:30
anulowany, było 3-0
Szansa Siemianice 1 - 1 Unison Machowino 13 września 2020 - 13:00
Gryf II Słupsk 13 - 1 Rowokół Smołdzino 13 września 2020 - 12:00
Skotawia Dębnica Kaszubska 5 - 2 Pomorze Potęgowo 12 września 2020 - 14:00
Stal Jezierzyce 2 - 0 Polonez Bobrowniki 12 września 2020 - 17:00
Kolejka 7 - 19/20. września 2020 [szczegóły] Komentarze (12) 
Polonez Bobrowniki 1 - 5 Garbarnia Kępice 20 września 2020 - 16:00
Pomorze Potęgowo 0 - 6 Stal Jezierzyce 20 września 2020 - 16:00
Rowokół Smołdzino 1 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska 19 września 2020 - 16:30
Unison Machowino 1 - 7 Gryf II Słupsk 19 września 2020 - 17:00
Słupia Kobylnica 6 - 1 Szansa Siemianice 19 września 2020 - 16:00
Sokół Szczypkowice - Słupia Charnowo 19 września 2020 - 13:00
anulowany, było 1-2
KS Damnica 1 - 2 Błękitni Główczyce 19 września 2020 - 16:00
Kolejka 8 - 26/27. września 2020 [szczegóły] Komentarze (4) 
Garbarnia Kępice 1 - 1 Błękitni Główczyce 26 września 2020 - 16:00
Słupia Charnowo - KS Damnica 27 września 2020 - 14:30
anulowany, było 1-9
Szansa Siemianice 2 - 4 Sokół Szczypkowice 26 września 2020 - 15:00
Gryf II Słupsk 7 - 2 Słupia Kobylnica 27 września 2020 - 12:00
Skotawia Dębnica Kaszubska 4 - 0 Unison Machowino 26 września 2020 - 15:00
Stal Jezierzyce 9 - 4 Rowokół Smołdzino 26 września 2020 - 16:00
Polonez Bobrowniki 6 - 1 Pomorze Potęgowo 27 września 2020 - 16:00
Kolejka 9 - 3/4. października 2020 [szczegóły] Komentarze (7) 
Pomorze Potęgowo 1 - 2 Garbarnia Kępice 4 października 2020 - 15:00
Rowokół Smołdzino 1 - 6 Polonez Bobrowniki 4 października 2020 - 13:00
Unison Machowino 0 - 1 Stal Jezierzyce 3 października 2020 - 16:00
Słupia Kobylnica 3 - 5 Skotawia Dębnica Kaszubska 3 października 2020 - 15:00
Sokół Szczypkowice 3 - 3 Gryf II Słupsk 3 października 2020 - 11:00
KS Damnica 8 - 1 Szansa Siemianice 3 października 2020 - 16:00
Błękitni Główczyce - Słupia Charnowo 21 października 2020 - 16:00
anulowany, było 0-3
Kolejka 10 - 10/11. października 2020 [szczegóły] Komentarze (4) 
Garbarnia Kępice - Słupia Charnowo 7 listopada 2020 - 11:00
anulowany, było 7-0
Szansa Siemianice 1 - 2 Błękitni Główczyce 10 października 2020 - 15:00
Gryf II Słupsk 3 - 4 KS Damnica 11 października 2020 - 12:00
Skotawia Dębnica Kaszubska 2 - 0 Sokół Szczypkowice 11 października 2020 - 14:00
Stal Jezierzyce 2 - 1 Słupia Kobylnica 11 października 2020 - 15:00
Polonez Bobrowniki 3 - 1 Unison Machowino 11 października 2020 - 15:00
Pomorze Potęgowo 2 - 5 Rowokół Smołdzino 11 października 2020 - 15:00
Kolejka 11 - 17/18. października 2020 [szczegóły] Komentarze (9) 
Rowokół Smołdzino 1 - 3 Garbarnia Kępice 18 października 2020 - 13:00
Unison Machowino 0 - 2 Pomorze Potęgowo 17 października 2020 - 15:30
Słupia Kobylnica 5 - 1 Polonez Bobrowniki 17 października 2020 - 15:30
Sokół Szczypkowice 3 - 0 Stal Jezierzyce 17 października 2020 - 15:00
KS Damnica 4 - 4 Skotawia Dębnica Kaszubska 18 października 2020 - 12:00
Błękitni Główczyce 2 - 6 Gryf II Słupsk 17 października 2020 - 14:00
Słupia Charnowo - Szansa Siemianice 18 października 2020 - 13:00
anulowany, było 3-3
Kolejka 12 - 24/25. października 2020 [szczegóły] Komentarze (5) 
Garbarnia Kępice 6 - 2 Szansa Siemianice 24 października 2020 - 14:00
Gryf II Słupsk - Słupia Charnowo 25 października 2020 - 16:00
anulowany, było 6-0
Skotawia Dębnica Kaszubska 6 - 0 Błękitni Główczyce 24 października 2020 - 15:00
Stal Jezierzyce 2 - 3 KS Damnica 24 października 2020 - 15:00
Polonez Bobrowniki 1 - 3 Sokół Szczypkowice 25 października 2020 - 14:00
Pomorze Potęgowo 4 - 1 Słupia Kobylnica 25 października 2020 - 14:00
Rowokół Smołdzino 1 - 5 Unison Machowino 25 października 2020 - 13:00
Kolejka 13 - 31. października 2020 [szczegóły] Komentarze (5) 
Unison Machowino 2 - 2 Garbarnia Kępice 31 października 2020 - 14:00
Słupia Kobylnica 5 - 1 Rowokół Smołdzino 31 października 2020 - 14:00
Sokół Szczypkowice 1 - 3 Pomorze Potęgowo 31 października 2020 - 13:00
KS Damnica 2 - 2 Polonez Bobrowniki 31 października 2020 - 14:00
Błękitni Główczyce 1 - 3 Stal Jezierzyce 31 października 2020 - 14:00
Słupia Charnowo - Skotawia Dębnica Kaszubska 31 października 2020 - 13:00
anulowany, było 0-3
Szansa Siemianice 3 - 4 Gryf II Słupsk 31 października 2020 - 14:00
Kolejka 14 - 20/21. marca 2021 [szczegóły] Komentarze (4) 
Garbarnia Kępice - Gryf II Słupsk 21 marca 2021 - 13:00
Szansa Siemianice - Skotawia Dębnica Kaszubska 21 marca 2021 - 13:00
Błękitni Główczyce - Polonez Bobrowniki 20 marca 2021 - 15:00
KS Damnica - Pomorze Potęgowo 21 marca 2021 - 14:00
Sokół Szczypkowice 3 - 0 Rowokół Smołdzino 21 marca 2021 - 12:00
Słupia Kobylnica - Unison Machowino 20 marca 2021 - 15:00
Pauza: Stal Jezierzyce,
Kolejka 15 - 27/28. marca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Słupia Kobylnica - Garbarnia Kępice 27 marca 2021 - 15:00
Unison Machowino - Sokół Szczypkowice 27 marca 2021 - 15:00
Rowokół Smołdzino - KS Damnica
Pomorze Potęgowo - Błękitni Główczyce 28 marca 2021 - 14:00
Stal Jezierzyce - Szansa Siemianice 27 marca 2021 - 16:00
Skotawia Dębnica Kaszubska - Gryf II Słupsk 27 marca 2021 - 15:00
Pauza: Polonez Bobrowniki,
Kolejka 16 - 3. kwietnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Garbarnia Kępice - Skotawia Dębnica Kaszubska 3 kwietnia 2021 - 11:00
Gryf II Słupsk - Stal Jezierzyce 3 kwietnia 2021 - 13:30
Szansa Siemianice - Polonez Bobrowniki 3 kwietnia 2021 - 15:00
Błękitni Główczyce - Rowokół Smołdzino 3 kwietnia 2021 - 14:00
KS Damnica - Unison Machowino 3 kwietnia 2021 - 16:00
Sokół Szczypkowice - Słupia Kobylnica 3 kwietnia 2021 - 16:00
Pauza: Pomorze Potęgowo,
Kolejka 17 - 10/11. kwietnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Szczypkowice - Garbarnia Kępice 10 kwietnia 2021 - 16:00
Słupia Kobylnica - KS Damnica 10 kwietnia 2021 - 15:00
Unison Machowino - Błękitni Główczyce 10 kwietnia 2021 - 17:00
Pomorze Potęgowo - Szansa Siemianice 11 kwietnia 2021 - 14:00
Polonez Bobrowniki - Gryf II Słupsk 11 kwietnia 2021 - 14:00
Stal Jezierzyce - Skotawia Dębnica Kaszubska 10 kwietnia 2021 - 17:00
Pauza: Rowokół Smołdzino,
Kolejka 18 - 17/18. kwietnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Garbarnia Kępice - Stal Jezierzyce 17 kwietnia 2021 - 16:00
Skotawia Dębnica Kaszubska - Polonez Bobrowniki 17 kwietnia 2021 - 16:00
Gryf II Słupsk - Pomorze Potęgowo 18 kwietnia 2021 - 15:30
Szansa Siemianice - Rowokół Smołdzino 18 kwietnia 2021 - 13:00
Błękitni Główczyce - Słupia Kobylnica 17 kwietnia 2021 - 16:00
KS Damnica - Sokół Szczypkowice 17 kwietnia 2021 - 16:00
Pauza: Unison Machowino,
Kolejka 19 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
KS Damnica - Garbarnia Kępice 24 kwietnia 2021 - 16:00
Sokół Szczypkowice - Błękitni Główczyce 24 kwietnia 2021 - 17:00
Unison Machowino - Szansa Siemianice 24 kwietnia 2021 - 18:00
Rowokół Smołdzino - Gryf II Słupsk
Pomorze Potęgowo - Skotawia Dębnica Kaszubska 25 kwietnia 2021 - 14:00
Polonez Bobrowniki - Stal Jezierzyce 25 kwietnia 2021 - 17:00
Pauza: Słupia Kobylnica,
Kolejka 20 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Garbarnia Kępice - Polonez Bobrowniki 1 maja 2021 - 16:00
Stal Jezierzyce - Pomorze Potęgowo 1 maja 2021 - 17:00
Skotawia Dębnica Kaszubska - Rowokół Smołdzino 1 maja 2021 - 16:00
Gryf II Słupsk - Unison Machowino 2 maja 2021 - 18:00
Szansa Siemianice - Słupia Kobylnica 2 maja 2021 - 13:00
Błękitni Główczyce - KS Damnica 1 maja 2021 - 16:00
Pauza: Sokół Szczypkowice,
Kolejka 21 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Główczyce - Garbarnia Kępice 8 maja 2021 - 16:00
Sokół Szczypkowice - Szansa Siemianice 8 maja 2021 - 17:00
Słupia Kobylnica - Gryf II Słupsk 8 maja 2021 - 15:00
Unison Machowino - Skotawia Dębnica Kaszubska 8 maja 2021 - 17:00
Rowokół Smołdzino - Stal Jezierzyce
Pomorze Potęgowo - Polonez Bobrowniki 9 maja 2021 - 14:00
Pauza: KS Damnica,
Kolejka 22 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Garbarnia Kępice - Pomorze Potęgowo 15 maja 2021 - 16:00
Polonez Bobrowniki - Rowokół Smołdzino
Stal Jezierzyce - Unison Machowino 15 maja 2021 - 17:00
Skotawia Dębnica Kaszubska - Słupia Kobylnica 15 maja 2021 - 16:00
Gryf II Słupsk - Sokół Szczypkowice 16 maja 2021 - 18:00
Szansa Siemianice - KS Damnica 16 maja 2021 - 13:00
Pauza: Błękitni Główczyce,
Kolejka 23 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Główczyce - Szansa Siemianice 22 maja 2021 - 16:30
KS Damnica - Gryf II Słupsk 22 maja 2021 - 16:00
Sokół Szczypkowice - Skotawia Dębnica Kaszubska 22 maja 2021 - 17:00
Słupia Kobylnica - Stal Jezierzyce 22 maja 2021 - 16:00
Unison Machowino - Polonez Bobrowniki 22 maja 2021 - 17:00
Rowokół Smołdzino - Pomorze Potęgowo
Pauza: Garbarnia Kępice,
Kolejka 24 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Garbarnia Kępice - Rowokół Smołdzino
Pomorze Potęgowo - Unison Machowino 30 maja 2021 - 14:00
Polonez Bobrowniki - Słupia Kobylnica 30 maja 2021 - 17:00
Stal Jezierzyce - Sokół Szczypkowice 29 maja 2021 - 17:00
Skotawia Dębnica Kaszubska - KS Damnica 29 maja 2021 - 16:00
Gryf II Słupsk - Błękitni Główczyce 30 maja 2021 - 13:00
Pauza: Szansa Siemianice,
Kolejka 25 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Szansa Siemianice - Garbarnia Kępice 6 czerwca 2021 - 13:00
Błękitni Główczyce - Skotawia Dębnica Kaszubska 5 czerwca 2021 - 16:30
KS Damnica - Stal Jezierzyce 5 czerwca 2021 - 16:00
Sokół Szczypkowice - Polonez Bobrowniki 5 czerwca 2021 - 17:00
Słupia Kobylnica - Pomorze Potęgowo 5 czerwca 2021 - 16:00
Unison Machowino - Rowokół Smołdzino 5 czerwca 2021 - 18:00
Pauza: Gryf II Słupsk,
Kolejka 26 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Garbarnia Kępice - Unison Machowino 12 czerwca 2021 - 17:00
Rowokół Smołdzino - Słupia Kobylnica 12 czerwca 2021 - 17:00
Pomorze Potęgowo - Sokół Szczypkowice 12 czerwca 2021 - 17:00
Polonez Bobrowniki - KS Damnica 12 czerwca 2021 - 17:00
Stal Jezierzyce - Błękitni Główczyce 12 czerwca 2021 - 17:00
Gryf II Słupsk - Szansa Siemianice 12 czerwca 2021 - 17:00
Pauza: Skotawia Dębnica Kaszubska, .