Kolejka 1 - 20/21. sierpnia 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Debiutant Gdańsk |
1 - 1 |
SWSiEMP Arka Gdynia |
20 sierpnia 2005
20.08 - 11:00 |
MUKS Ustka |
2 - 5 |
Chojniczanka Chojnice |
21 sierpnia 2005
21.08 - 11:00 |
Rodło Kwidzyn |
1 - 1 |
Polonia Gdańsk |
20 sierpnia 2005
20.08 - 11:00 |
Lechia Gdańsk |
4 - 0 |
Pomezania Malbork |
21 sierpnia 2005
21.08 - 12:00 |
Piast Człuchów |
0 - 3 |
SUKP Słupsk |
20 sierpnia 2005
20.08 - 12:00 |
KP Sopot |
4 - 4 |
Bałtyk Gdynia |
20 sierpnia 2005
20.08 - 14:00 |
Gryf 95 Słupsk |
5 - 1 |
Wierzyca Starogard Gdański |
20 sierpnia 2005
20.08 - 12:00 |
Cartusia Kartuzy |
0 - 3 |
Arka Gdynia |
20 sierpnia 2005
20.08 - 11:00 |
vo (na boisku 0-1) |
Kolejka 2 - 24. sierpnia 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
SWSiEMP Arka Gdynia |
3 - 0 |
Arka Gdynia |
24 sierpnia 2005
24.08 - 11:00 |
vo (na boisku 1-1) |
Wierzyca Starogard Gdański |
0 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
24 sierpnia 2005
24.08 - 15:00 |
Bałtyk Gdynia |
1 - 1 |
Gryf 95 Słupsk |
24 sierpnia 2005
24.08 - 13:00 |
SUKP Słupsk |
1 - 3 |
KP Sopot |
24 sierpnia 2005
24.08 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
5 - 1 |
Piast Człuchów |
24 sierpnia 2005
24.08 - 14:00 |
Polonia Gdańsk |
0 - 4 |
Lechia Gdańsk |
24 sierpnia 2005
24.08 - 16:00 |
Chojniczanka Chojnice |
0 - 2 |
Rodło Kwidzyn |
24 sierpnia 2005
24.08 - 11:00 |
Debiutant Gdańsk |
1 - 0 |
MUKS Ustka |
24 sierpnia 2005
24.08 - 15:30 |
Kolejka 3 - 27/28. sierpnia 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
MUKS Ustka |
3 - 0 |
SWSiEMP Arka Gdynia |
27 sierpnia 2005
27.08 - 11:00 |
Rodło Kwidzyn |
1 - 0 |
Debiutant Gdańsk |
27 sierpnia 2005
27.08 - 11:00 |
Lechia Gdańsk |
3 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
28 sierpnia 2005
28.08 - 11:00 |
Piast Człuchów |
3 - 1 |
Polonia Gdańsk |
27 sierpnia 2005
27.08 - 12:00 |
KP Sopot |
1 - 4 |
Pomezania Malbork |
27 sierpnia 2005
27.08 - 14:00 |
Gryf 95 Słupsk |
2 - 1 |
SUKP Słupsk |
28 sierpnia 2005
28.08 - 11:00 |
Cartusia Kartuzy |
0 - 3 |
Bałtyk Gdynia |
28 sierpnia 2005
28.08 - 11:00 |
vo (na boisku 0-3) |
Arka Gdynia |
3 - 3 |
Wierzyca Starogard Gdański |
27 sierpnia 2005
27.08 - 13:00 |
Kolejka 4 - 3/4. września 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
SWSiEMP Arka Gdynia |
0 - 1 |
Wierzyca Starogard Gdański |
3 września 2005
3.09 - 11:00 |
Bałtyk Gdynia |
4 - 1 |
Arka Gdynia |
4 września 2005
4.09 - 11:00 |
SUKP Słupsk |
1 - 3 |
Cartusia Kartuzy |
3 września 2005
3.09 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
8 - 4 |
Gryf 95 Słupsk |
4 września 2005
4.09 - 12:00 |
Polonia Gdańsk |
2 - 0 |
KP Sopot |
3 września 2005
3.09 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
3 - 1 |
Piast Człuchów |
|
Debiutant Gdańsk |
0 - 0 |
Lechia Gdańsk |
3 września 2005
3.09 - 11:00 |
MUKS Ustka |
0 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
3 września 2005
3.09 - 11:00 |
Kolejka 5 - 10/11. września 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Rodło Kwidzyn |
0 - 0 |
SWSiEMP Arka Gdynia |
11 września 2005
11.09 - 15:00 |
Lechia Gdańsk |
5 - 1 |
MUKS Ustka |
11 września 2005
11.09 - 11:00 |
Piast Człuchów |
0 - 3 |
Debiutant Gdańsk |
10 września 2005
10.09 - 12:00 |
KP Sopot |
3 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
11 września 2005
11.09 - 14:00 |
Gryf 95 Słupsk |
4 - 2 |
Polonia Gdańsk |
11 września 2005
11.09 - 12:00 |
Cartusia Kartuzy |
0 - 4 |
Pomezania Malbork |
10 września 2005
10.09 - 11:00 |
Arka Gdynia |
3 - 4 |
SUKP Słupsk |
10 września 2005
10.09 - 11:00 |
Wierzyca Starogard Gdański |
0 - 3 |
Bałtyk Gdynia |
10 września 2005
10.09 - 12:00 |
Kolejka 6 - 17/18. września 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
SWSiEMP Arka Gdynia |
2 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
18 września 2005
18.09 - 13:00 |
SUKP Słupsk |
5 - 2 |
Wierzyca Starogard Gdański |
17 września 2005
17.09 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
2 - 0 |
Arka Gdynia |
18 września 2005
18.09 - 14:00 |
Polonia Gdańsk |
1 - 4 |
Cartusia Kartuzy |
18 września 2005
18.09 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
1 - 5 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Debiutant Gdańsk |
1 - 3 |
KP Sopot |
17 września 2005
17.09 - 11:00 |
MUKS Ustka |
1 - 2 |
Piast Człuchów |
17 września 2005
17.09 - 11:00 |
Rodło Kwidzyn |
0 - 2 |
Lechia Gdańsk |
17 września 2005
17.09 - 11:00 |
Kolejka 7 - 21. września 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lechia Gdańsk |
3 - 1 |
SWSiEMP Arka Gdynia |
21 września 2005
21.09 - 14:00 |
Piast Człuchów |
2 - 2 |
Rodło Kwidzyn |
21 września 2005
21.09 - 15:00 |
KP Sopot |
2 - 2 |
MUKS Ustka |
21 września 2005
21.09 - 14:00 |
Gryf 95 Słupsk |
4 - 0 |
Debiutant Gdańsk |
21 września 2005
21.09 - 14:00 |
Cartusia Kartuzy |
5 - 3 |
Chojniczanka Chojnice |
21 września 2005
21.09 - 15:00 |
Arka Gdynia |
0 - 0 |
Polonia Gdańsk |
21 września 2005
21.09 - 15:00 |
Wierzyca Starogard Gdański |
3 - 1 |
Pomezania Malbork |
21 września 2005
21.09 - 14:00 |
Bałtyk Gdynia |
4 - 1 |
SUKP Słupsk |
21 września 2005
21.09 - 17:00 |
Kolejka 8 - 24/25. września 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
SWSiEMP Arka Gdynia |
2 - 2 |
SUKP Słupsk |
25 września 2005
25.09 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
0 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
25 września 2005
25.09 - 14:00 |
Polonia Gdańsk |
0 - 3 |
Wierzyca Starogard Gdański |
24 września 2005
24.09 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
0 - 2 |
Arka Gdynia |
|
Debiutant Gdańsk |
2 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
24 września 2005
24.09 - 11:00 |
MUKS Ustka |
1 - 2 |
Gryf 95 Słupsk |
25 września 2005
25.09 - 11:00 |
Rodło Kwidzyn |
2 - 2 |
KP Sopot |
25 września 2005
25.09 - 11:00 |
Lechia Gdańsk |
9 - 1 |
Piast Człuchów |
25 września 2005
25.09 - 11:00 |
Kolejka 9 - 1/2. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Piast Człuchów |
2 - 1 |
SWSiEMP Arka Gdynia |
1 października 2005
1.10 - 12:00 |
KP Sopot |
0 - 0 |
Lechia Gdańsk |
2 października 2005
2.10 - 14:00 |
Gryf 95 Słupsk |
6 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
1 października 2005
1.10 - 12:00 |
Cartusia Kartuzy |
2 - 7 |
MUKS Ustka |
1 października 2005
1.10 - 11:00 |
Arka Gdynia |
3 - 1 |
Debiutant Gdańsk |
1 października 2005
1.10 - 11:00 |
Wierzyca Starogard Gdański |
5 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
2 października 2005
2.10 - 12:00 |
Bałtyk Gdynia |
7 - 0 |
Polonia Gdańsk |
2 października 2005
2.10 - 11:00 |
SUKP Słupsk |
3 - 3 |
Pomezania Malbork |
1 października 2005
1.10 - 11:00 |
Kolejka 10 - 8/9. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
SWSiEMP Arka Gdynia |
0 - 2 |
Pomezania Malbork |
8 października 2005
8.10 - 11:00 |
Polonia Gdańsk |
1 - 3 |
SUKP Słupsk |
8 października 2005
8.10 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
1 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
|
Debiutant Gdańsk |
1 - 1 |
Wierzyca Starogard Gdański |
8 października 2005
8.10 - 11:00 |
MUKS Ustka |
0 - 1 |
Arka Gdynia |
8 października 2005
8.10 - 11:00 |
Rodło Kwidzyn |
3 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
9 października 2005
9.10 - 11:00 |
vo |
Lechia Gdańsk |
1 - 2 |
Gryf 95 Słupsk |
9 października 2005
9.10 - 11:00 |
Piast Człuchów |
1 - 0 |
KP Sopot |
8 października 2005
8.10 - 12:00 |
Kolejka 11 - 15/16. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Sopot |
4 - 1 |
SWSiEMP Arka Gdynia |
16 października 2005
16.10 - 13:00 |
Gryf 95 Słupsk |
7 - 1 |
Piast Człuchów |
15 października 2005
15.10 - 12:00 |
Cartusia Kartuzy |
0 - 4 |
Lechia Gdańsk |
15 października 2005
15.10 - 11:00 |
Arka Gdynia |
4 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
16 października 2005
16.10 - 13:00 |
Wierzyca Starogard Gdański |
3 - 1 |
MUKS Ustka |
15 października 2005
15.10 - 13:00 |
Bałtyk Gdynia |
3 - 0 |
Debiutant Gdańsk |
16 października 2005
16.10 - 11:00 |
SUKP Słupsk |
4 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
15 października 2005
15.10 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
6 - 0 |
Polonia Gdańsk |
16 października 2005
16.10 - 12:00 |
Kolejka 12 - 22/23. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
SWSiEMP Arka Gdynia |
2 - 0 |
Polonia Gdańsk |
22 października 2005
22.10 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
1 - 2 |
Pomezania Malbork |
23 października 2005
23.10 - 13:00 |
Debiutant Gdańsk |
1 - 3 |
SUKP Słupsk |
22 października 2005
22.10 - 11:00 |
MUKS Ustka |
1 - 4 |
Bałtyk Gdynia |
22 października 2005
22.10 - 11:00 |
Rodło Kwidzyn |
3 - 0 |
Wierzyca Starogard Gdański |
9 listopada 2005
9.11 - 11:00 |
Lechia Gdańsk |
2 - 0 |
Arka Gdynia |
23 października 2005
23.10 - 11:00 |
Piast Człuchów |
2 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
22 października 2005
22.10 - 12:00 |
KP Sopot |
0 - 1 |
Gryf 95 Słupsk |
22 października 2005
22.10 - 13:00 |
Kolejka 13 - 29/30. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf 95 Słupsk |
2 - 1 |
SWSiEMP Arka Gdynia |
29 października 2005
29.10 - 12:00 |
Cartusia Kartuzy |
1 - 1 |
KP Sopot |
29 października 2005
29.10 - 11:00 |
Arka Gdynia |
5 - 1 |
Piast Człuchów |
30 października 2005
30.10 - 13:00 |
Wierzyca Starogard Gdański |
0 - 7 |
Lechia Gdańsk |
29 października 2005
29.10 - 12:00 |
Bałtyk Gdynia |
2 - 3 |
Rodło Kwidzyn |
30 października 2005
30.10 - 11:00 |
SUKP Słupsk |
3 - 0 |
MUKS Ustka |
29 października 2005
29.10 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
3 - 0 |
Debiutant Gdańsk |
30 października 2005
30.10 - 12:00 |
Polonia Gdańsk |
1 - 7 |
Chojniczanka Chojnice |
30 października 2005
30.10 - 11:00 |
Kolejka 14 - 5/6. listopada 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
SWSiEMP Arka Gdynia |
4 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Debiutant Gdańsk |
0 - 0 |
Polonia Gdańsk |
|
MUKS Ustka |
1 - 9 |
Pomezania Malbork |
|
Rodło Kwidzyn |
1 - 3 |
SUKP Słupsk |
|
Lechia Gdańsk |
4 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
|
Piast Człuchów |
4 - 1 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
KP Sopot |
0 - 1 |
Arka Gdynia |
|
Gryf 95 Słupsk |
0 - 4 |
Cartusia Kartuzy |
|
Kolejka 15 - 12/13. listopada 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Cartusia Kartuzy |
1 - 0 |
SWSiEMP Arka Gdynia |
|
Arka Gdynia |
1 - 1 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Wierzyca Starogard Gdański |
2 - 4 |
KP Sopot |
|
Bałtyk Gdynia |
2 - 3 |
Piast Człuchów |
|
SUKP Słupsk |
2 - 2 |
Lechia Gdańsk |
|
Pomezania Malbork |
7 - 2 |
Rodło Kwidzyn |
|
Polonia Gdańsk |
1 - 3 |
MUKS Ustka |
|
Chojniczanka Chojnice |
6 - 2 |
Debiutant Gdańsk |
|
|