IV liga - pomorska - sezon 2020/2021

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Kaszubia Kościerzyna 8 20 6 2 0 30 - 7
2. Stolem Gniewino 7 19 6 1 0 18 - 7 1 3 1 0 0 1 - 0
3. Jaguar Gdańsk 8 19 6 1 1 21 - 10 1 0 0 0 1 0 - 1
4. Pogoń Lębork 8 17 5 2 1 14 - 12
5. Anioły Garczegorze 8 16 5 1 2 18 - 7
6. Gryf Słupsk 8 14 4 2 2 23 - 11
7. Gedania Gdańsk 8 13 3 4 1 16 - 11
8. MKS Władysławowo 8 13 4 1 3 10 - 12
9. Wda Lipusz 8 11 3 2 3 9 - 9
10. Sokół Zblewo 8 10 3 1 4 16 - 19
11. Powiśle Dzierzgoń 8 9 3 0 5 13 - 15 1 3 1 0 0 4 - 1
12. GKS Kowale 7 9 2 3 2 10 - 13 1 1 0 1 0 2 - 2
13. Gwiazda Karsin 7 9 2 3 2 11 - 16 1 1 0 1 0 2 - 2
14. Chojniczanka II Chojnice 8 9 3 0 5 16 - 13 1 0 0 0 1 1 - 4
15. Wikęd Luzino 7 8 2 2 3 7 - 10
16. Wierzyca Pelplin 7 5 1 2 4 7 - 18
17. Lechia II Gdańsk 6 4 1 1 4 12 - 16
18. Arka II Gdynia 7 3 0 3 4 7 - 16
19. Jantar Ustka 7 3 0 3 4 8 - 19
20. Cartusia Kartuzy 7 3 1 0 6 6 - 23
21. Grom Nowy Staw 6 2 0 2 4 3 - 11
Ostatni komentarz dodał Rodem214 21.09.2020, 09:10:44


 Baner


Kolejka 1 - 1/2. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (20) 
Chojniczanka II Chojnice 1 - 2 Jaguar Gdańsk 1 sierpnia 2020 - 11:00
Sokół Zblewo 1 - 1 Wda Lipusz 1 sierpnia 2020 - 11:00
MKS Władysławowo 1 - 0 Arka II Gdynia 2 sierpnia 2020 - 11:00
Anioły Garczegorze 4 - 1 Cartusia Kartuzy 1 sierpnia 2020 - 15:00
Powiśle Dzierzgoń 3 - 1 Wierzyca Pelplin 1 sierpnia 2020 - 17:00
Pogoń Lębork 2 - 0 Jantar Ustka 1 sierpnia 2020 - 17:00
Gryf Słupsk 1 - 1 GKS Kowale 1 sierpnia 2020 - 17:00
Gedania Gdańsk 4 - 2 Lechia II Gdańsk 1 sierpnia 2020 - 11:00
Wikęd Luzino 0 - 3 Gwiazda Karsin 2 sierpnia 2020 - 13:00
Stolem Gniewino 1 - 1 Kaszubia Kościerzyna 1 sierpnia 2020 - 13:00
Pauza: Grom Nowy Staw,
Kolejka 2 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (22) 
Jaguar Gdańsk 2 - 0 Grom Nowy Staw 9 sierpnia 2020 - 13:00
Gwiazda Karsin 2 - 2 Kaszubia Kościerzyna 8 sierpnia 2020 - 11:00
Lechia II Gdańsk 3 - 1 Wikęd Luzino 9 sierpnia 2020 - 17:00
GKS Kowale 1 - 1 Gedania Gdańsk 8 sierpnia 2020 - 14:00
Jantar Ustka 0 - 5 Gryf Słupsk 8 sierpnia 2020 - 17:30
Wierzyca Pelplin 2 - 2 Pogoń Lębork 8 sierpnia 2020 - 17:00
Cartusia Kartuzy 2 - 1 Powiśle Dzierzgoń 8 sierpnia 2020 - 11:00
Arka II Gdynia 1 - 1 Anioły Garczegorze 8 sierpnia 2020 - 11:00
Wda Lipusz 3 - 2 MKS Władysławowo 8 sierpnia 2020 - 12:00
Chojniczanka II Chojnice 4 - 0 Sokół Zblewo 9 sierpnia 2020 - 11:00
Pauza: Stolem Gniewino,
Kolejka 3 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (15) 
Sokół Zblewo 3 - 4 Jaguar Gdańsk 18 sierpnia 2020 - 17:30
MKS Władysławowo 2 - 1 Chojniczanka II Chojnice 15 sierpnia 2020 - 11:00
Wda Lipusz 0 - 1 Anioły Garczegorze 15 sierpnia 2020 - 11:00
Powiśle Dzierzgoń 2 - 0 Arka II Gdynia 15 sierpnia 2020 - 17:00
Pogoń Lębork 3 - 1 Cartusia Kartuzy 15 sierpnia 2020 - 17:00
Gryf Słupsk 6 - 0 Wierzyca Pelplin 15 sierpnia 2020 - 17:00
Gedania Gdańsk 3 - 3 Jantar Ustka 15 sierpnia 2020 - 11:00
Wikęd Luzino 0 - 2 GKS Kowale 16 sierpnia 2020 - 13:30
Kaszubia Kościerzyna 2 - 0 Lechia II Gdańsk 13 sierpnia 2020 - 18:00
Grom Nowy Staw 0 - 1 Stolem Gniewino 15 sierpnia 2020 - 14:00
Pauza: Gwiazda Karsin,
Kolejka 4 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (19) 
Jaguar Gdańsk 0 - 1 Stolem Gniewino 23 sierpnia 2020 - 11:00
Gwiazda Karsin 1 - 1 Grom Nowy Staw 22 sierpnia 2020 - 17:00
GKS Kowale 0 - 6 Kaszubia Kościerzyna 22 sierpnia 2020 - 14:00
Jantar Ustka 1 - 1 Wikęd Luzino 22 sierpnia 2020 - 15:00
Wierzyca Pelplin 0 - 1 Gedania Gdańsk 22 sierpnia 2020 - 17:00
Cartusia Kartuzy 1 - 3 Gryf Słupsk 22 sierpnia 2020 - 11:00
Arka II Gdynia 1 - 3 Pogoń Lębork 22 sierpnia 2020 - 12:00
Wda Lipusz 2 - 1 Powiśle Dzierzgoń 22 sierpnia 2020 - 14:00
Chojniczanka II Chojnice 0 - 2 Anioły Garczegorze 22 sierpnia 2020 - 11:00
Sokół Zblewo 1 - 2 MKS Władysławowo 22 sierpnia 2020 - 11:00
Pauza: Lechia II Gdańsk,
Kolejka 5 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (31) 
MKS Władysławowo 0 - 2 Jaguar Gdańsk 29 sierpnia 2020 - 16:00
Anioły Garczegorze 2 - 3 Sokół Zblewo 30 sierpnia 2020 - 12:00
Powiśle Dzierzgoń 4 - 1 Chojniczanka II Chojnice 29 sierpnia 2020 - 17:00
Pogoń Lębork 1 - 0 Wda Lipusz 29 sierpnia 2020 - 17:00
Gryf Słupsk 1 - 1 Arka II Gdynia 29 sierpnia 2020 - 17:00
Gedania Gdańsk 3 - 0 Cartusia Kartuzy 29 sierpnia 2020 - 11:00
Wikęd Luzino 1 - 1 Wierzyca Pelplin 30 sierpnia 2020 - 18:00
Kaszubia Kościerzyna 4 - 1 Jantar Ustka 29 sierpnia 2020 - 11:00
Grom Nowy Staw - Lechia II Gdańsk 21 listopada 2020 - 12:00
przełożony
Stolem Gniewino 6 - 2 Gwiazda Karsin 29 sierpnia 2020 - 16:00
Pauza: GKS Kowale,
Kolejka 6 - 5/6. września 2020 [szczegóły] Komentarze (48) 
Jaguar Gdańsk 5 - 0 Gwiazda Karsin 5 września 2020 - 11:00
Lechia II Gdańsk 2 - 3 Stolem Gniewino 6 września 2020 - 16:00
GKS Kowale 4 - 0 Grom Nowy Staw 5 września 2020 - 14:00
Wierzyca Pelplin 1 - 4 Kaszubia Kościerzyna 5 września 2020 - 17:00
Cartusia Kartuzy 0 - 3 Wikęd Luzino 5 września 2020 - 11:00
Arka II Gdynia 3 - 3 Gedania Gdańsk 5 września 2020 - 11:00
Wda Lipusz 3 - 2 Gryf Słupsk 5 września 2020 - 15:00
Chojniczanka II Chojnice 6 - 0 Pogoń Lębork 6 września 2020 - 11:00
Sokół Zblewo 3 - 1 Powiśle Dzierzgoń 5 września 2020 - 16:00
Anioły Garczegorze 4 - 0 MKS Władysławowo 6 września 2020 - 13:00
Pauza: Jantar Ustka,
Kolejka 7 - 12/13. września 2020 [szczegóły] Komentarze (29) 
Anioły Garczegorze 0 - 1 Jaguar Gdańsk 13 września 2020 - 13:00
Powiśle Dzierzgoń 0 - 2 MKS Władysławowo 12 września 2020 - 16:00
Pogoń Lębork 2 - 1 Sokół Zblewo 12 września 2020 - 17:00
Gryf Słupsk 2 - 1 Chojniczanka II Chojnice 12 września 2020 - 17:00
Wda Lipusz 0 - 0 Gedania Gdańsk 12 września 2020 - 12:00
Wikęd Luzino - Arka II Gdynia
przełożony
Kaszubia Kościerzyna 6 - 1 Cartusia Kartuzy 12 września 2020 - 11:00
Grom Nowy Staw 1 - 1 Jantar Ustka 12 września 2020 - 14:00
Stolem Gniewino 3 - 0 GKS Kowale 12 września 2020 - 16:00
Gwiazda Karsin 1 - 0 Lechia II Gdańsk 12 września 2020 - 11:00
Pauza: Wierzyca Pelplin,
Kolejka 8 - 19/20. września 2020 [szczegóły] Komentarze (28) 
Lechia II Gdańsk 5 - 5 Jaguar Gdańsk 20 września 2020 - 15:00
GKS Kowale 2 - 2 Gwiazda Karsin 19 września 2020 - 14:00
Jantar Ustka 2 - 3 Stolem Gniewino 19 września 2020 - 17:00
Wierzyca Pelplin 2 - 1 Grom Nowy Staw 19 września 2020 - 17:00
Arka II Gdynia 1 - 5 Kaszubia Kościerzyna 20 września 2020 - 11:00
Wda Lipusz 0 - 1 Wikęd Luzino 19 września 2020 - 15:00
Gedania Gdańsk 1 - 2 Chojniczanka II Chojnice 19 września 2020 - 11:00
Sokół Zblewo 4 - 3 Gryf Słupsk 19 września 2020 - 16:00
MKS Władysławowo 1 - 1 Pogoń Lębork 19 września 2020 - 16:00
Anioły Garczegorze 4 - 1 Powiśle Dzierzgoń 19 września 2020 - 13:00
Pauza: Cartusia Kartuzy,
Kolejka 9 - 26/27. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Powiśle Dzierzgoń - Jaguar Gdańsk 26 września 2020 - 16:00
Pogoń Lębork - Anioły Garczegorze 26 września 2020 - 14:00
Gryf Słupsk - MKS Władysławowo 26 września 2020 - 16:00
Gedania Gdańsk - Sokół Zblewo 26 września 2020 - 11:00
Wikęd Luzino - Chojniczanka II Chojnice 26 września 2020 - 15:00
Kaszubia Kościerzyna - Wda Lipusz 26 września 2020 - 16:00
Cartusia Kartuzy - Grom Nowy Staw 26 września 2020 - 11:00
Stolem Gniewino - Wierzyca Pelplin 26 września 2020 - 16:00
Gwiazda Karsin - Jantar Ustka 27 września 2020 - 12:00
Lechia II Gdańsk - GKS Kowale 27 września 2020 - 15:00
Pauza: Arka II Gdynia,
Kolejka 10 - 3/4. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar Gdańsk - GKS Kowale 3 października 2020 - 15:00
Jantar Ustka - Lechia II Gdańsk 3 października 2020 - 16:00
Wierzyca Pelplin - Gwiazda Karsin 3 października 2020 - 16:00
Cartusia Kartuzy - Stolem Gniewino 3 października 2020 - 11:00
Arka II Gdynia - Grom Nowy Staw 3 października 2020 - 11:00
Chojniczanka II Chojnice - Kaszubia Kościerzyna 4 października 2020 - 11:00
Sokół Zblewo - Wikęd Luzino 4 października 2020 - 11:00
MKS Władysławowo - Gedania Gdańsk 3 października 2020 - 14:00
Anioły Garczegorze - Gryf Słupsk 3 października 2020 - 15:00
Powiśle Dzierzgoń - Pogoń Lębork 3 października 2020 - 14:00
Pauza: Wda Lipusz,
Kolejka 11 - 10/11. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pogoń Lębork - Jaguar Gdańsk 10 października 2020 - 16:00
Gryf Słupsk - Powiśle Dzierzgoń 10 października 2020 - 15:00
Gedania Gdańsk - Anioły Garczegorze 10 października 2020 - 11:00
Wikęd Luzino - MKS Władysławowo 11 października 2020 - 13:30
Kaszubia Kościerzyna - Sokół Zblewo 10 października 2020 - 15:00
Grom Nowy Staw - Wda Lipusz 10 października 2020 - 14:00
Stolem Gniewino - Arka II Gdynia 10 października 2020 - 14:00
Gwiazda Karsin - Cartusia Kartuzy 10 października 2020 - 15:00
Lechia II Gdańsk - Wierzyca Pelplin 11 października 2020 - 14:00
GKS Kowale - Jantar Ustka 10 października 2020 - 14:00
Pauza: Chojniczanka II Chojnice,
Kolejka 12 - 17/18. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar Gdańsk - Jantar Ustka 17 października 2020 - 11:00
Wierzyca Pelplin - GKS Kowale 17 października 2020 - 15:00
Cartusia Kartuzy - Lechia II Gdańsk 17 października 2020 - 11:00
Arka II Gdynia - Gwiazda Karsin 17 października 2020 - 11:00
Wda Lipusz - Stolem Gniewino 17 października 2020 - 15:00
Chojniczanka II Chojnice - Grom Nowy Staw 18 października 2020 - 11:00
MKS Władysławowo - Kaszubia Kościerzyna 17 października 2020 - 13:00
Anioły Garczegorze - Wikęd Luzino 18 października 2020 - 13:00
Powiśle Dzierzgoń - Gedania Gdańsk 17 października 2020 - 14:00
Pogoń Lębork - Gryf Słupsk 17 października 2020 - 15:00
Pauza: Sokół Zblewo,
Kolejka 13 - 24/25. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Słupsk - Jaguar Gdańsk 24 października 2020 - 15:00
Gedania Gdańsk - Pogoń Lębork 24 października 2020 - 11:00
Wikęd Luzino - Powiśle Dzierzgoń 25 października 2020 - 13:30
Kaszubia Kościerzyna - Anioły Garczegorze 24 października 2020 - 14:00
Grom Nowy Staw - Sokół Zblewo 24 października 2020 - 14:00
Stolem Gniewino - Chojniczanka II Chojnice 24 października 2020 - 15:00
Gwiazda Karsin - Wda Lipusz 24 października 2020 - 14:00
Lechia II Gdańsk - Arka II Gdynia 25 października 2020 - 13:00
GKS Kowale - Cartusia Kartuzy 24 października 2020 - 14:00
Jantar Ustka - Wierzyca Pelplin 24 października 2020 - 16:00
Pauza: MKS Władysławowo,
Kolejka 14 - 31. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar Gdańsk - Wierzyca Pelplin 31 października 2020 - 11:00
Cartusia Kartuzy - Jantar Ustka 31 października 2020 - 11:00
Arka II Gdynia - GKS Kowale 31 października 2020 - 11:00
Wda Lipusz - Lechia II Gdańsk 31 października 2020 - 13:00
Chojniczanka II Chojnice - Gwiazda Karsin
Sokół Zblewo - Stolem Gniewino 31 października 2020 - 14:00
MKS Władysławowo - Grom Nowy Staw 31 października 2020 - 11:00
Powiśle Dzierzgoń - Kaszubia Kościerzyna 31 października 2020 - 13:00
Pogoń Lębork - Wikęd Luzino 31 października 2020 - 14:00
Gryf Słupsk - Gedania Gdańsk 31 października 2020 - 14:00
Pauza: Anioły Garczegorze,
Kolejka 15 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gedania Gdańsk - Jaguar Gdańsk 7 listopada 2020 - 11:00
Wikęd Luzino - Gryf Słupsk 8 listopada 2020 - 13:30
Kaszubia Kościerzyna - Pogoń Lębork 7 listopada 2020 - 14:00
Grom Nowy Staw - Anioły Garczegorze 7 listopada 2020 - 13:00
Stolem Gniewino - MKS Władysławowo 7 listopada 2020 - 14:00
Gwiazda Karsin - Sokół Zblewo 7 listopada 2020 - 14:00
Lechia II Gdańsk - Chojniczanka II Chojnice 7 listopada 2020 - 11:00
GKS Kowale - Wda Lipusz 7 listopada 2020 - 14:00
Jantar Ustka - Arka II Gdynia 7 listopada 2020 - 14:00
Wierzyca Pelplin - Cartusia Kartuzy 7 listopada 2020 - 11:00
Pauza: Powiśle Dzierzgoń,
Kolejka 16 - 11. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar Gdańsk - Cartusia Kartuzy 11 listopada 2020 - 11:00
Arka II Gdynia - Wierzyca Pelplin 11 listopada 2020 - 11:00
Jantar Ustka - Wda Lipusz 11 listopada 2020 - 13:00
Chojniczanka II Chojnice - GKS Kowale
Sokół Zblewo - Lechia II Gdańsk
MKS Władysławowo - Gwiazda Karsin 11 listopada 2020 - 13:00
Anioły Garczegorze - Stolem Gniewino 11 listopada 2020 - 13:00
Grom Nowy Staw - Powiśle Dzierzgoń 11 listopada 2020 - 13:00
Kaszubia Kościerzyna - Gryf Słupsk
Gedania Gdańsk - Wikęd Luzino 11 listopada 2020 - 11:00
Pauza: Pogoń Lębork,
Kolejka 17 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar Gdańsk - Wikęd Luzino 14 listopada 2020 - 11:00
Kaszubia Kościerzyna - Gedania Gdańsk 14 listopada 2020 - 12:00
Grom Nowy Staw - Pogoń Lębork 14 listopada 2020 - 13:00
Stolem Gniewino - Powiśle Dzierzgoń 14 listopada 2020 - 14:00
Gwiazda Karsin - Anioły Garczegorze 14 listopada 2020 - 11:00
Lechia II Gdańsk - MKS Władysławowo 14 listopada 2020 - 11:00
GKS Kowale - Sokół Zblewo 14 listopada 2020 - 14:00
Jantar Ustka - Chojniczanka II Chojnice 14 listopada 2020 - 12:00
Wierzyca Pelplin - Wda Lipusz 14 listopada 2020 - 13:00
Cartusia Kartuzy - Arka II Gdynia 15 listopada 2020 - 12:00
Pauza: Gryf Słupsk,
Kolejka 18 - 6/7. marca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar Gdańsk - Arka II Gdynia
Wda Lipusz - Cartusia Kartuzy
Chojniczanka II Chojnice - Wierzyca Pelplin
Sokół Zblewo - Jantar Ustka 6 marca 2021 - 13:00
MKS Władysławowo - GKS Kowale
Anioły Garczegorze - Lechia II Gdańsk 6 marca 2021 - 13:00
Powiśle Dzierzgoń - Gwiazda Karsin
Pogoń Lębork - Stolem Gniewino
Gryf Słupsk - Grom Nowy Staw
Wikęd Luzino - Kaszubia Kościerzyna 7 marca 2021 - 13:00
Pauza: Gedania Gdańsk,
Kolejka 19 - 13/14. marca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kaszubia Kościerzyna - Jaguar Gdańsk
Grom Nowy Staw - Gedania Gdańsk
Stolem Gniewino - Gryf Słupsk 13 marca 2021 - 14:00
Gwiazda Karsin - Pogoń Lębork
Lechia II Gdańsk - Powiśle Dzierzgoń
GKS Kowale - Anioły Garczegorze
Jantar Ustka - MKS Władysławowo
Wierzyca Pelplin - Sokół Zblewo
Cartusia Kartuzy - Chojniczanka II Chojnice 13 marca 2021 - 11:00
Arka II Gdynia - Wda Lipusz
Pauza: Wikęd Luzino,
Kolejka 20 - 20/21. marca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar Gdańsk - Wda Lipusz
Chojniczanka II Chojnice - Arka II Gdynia
Sokół Zblewo - Cartusia Kartuzy 20 marca 2021 - 13:00
MKS Władysławowo - Wierzyca Pelplin
Anioły Garczegorze - Jantar Ustka 20 marca 2021 - 13:00
Powiśle Dzierzgoń - GKS Kowale
Pogoń Lębork - Lechia II Gdańsk
Gryf Słupsk - Gwiazda Karsin
Gedania Gdańsk - Stolem Gniewino 20 marca 2021 - 11:00
Wikęd Luzino - Grom Nowy Staw 21 marca 2021 - 13:00
Pauza: Kaszubia Kościerzyna,
Kolejka 21 - 27/28. marca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Grom Nowy Staw - Kaszubia Kościerzyna
Stolem Gniewino - Wikęd Luzino 27 marca 2021 - 14:00
Gwiazda Karsin - Gedania Gdańsk
Lechia II Gdańsk - Gryf Słupsk
GKS Kowale - Pogoń Lębork
Jantar Ustka - Powiśle Dzierzgoń
Wierzyca Pelplin - Anioły Garczegorze
Cartusia Kartuzy - MKS Władysławowo 27 marca 2021 - 11:00
Arka II Gdynia - Sokół Zblewo
Wda Lipusz - Chojniczanka II Chojnice
Pauza: Jaguar Gdańsk, .


Pokaż ukryte kolejki od 18 do 21