Kolejka 1 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gwardia Koszalin |
1 - 0 |
Kotwica Kołobrzeg |
20 sierpnia 2003
20.08 |
przełożony |
Polonia Bydgoszcz |
- |
Unia Tczew |
|
anulowany (było 2-2) |
Zorza Dobrzany |
- |
Unia Janikowo |
|
anulowany (było 1-0) |
Kujawiak Włocławek |
4 - 2 |
Obra Kościan |
|
Mieszko Gniezno |
3 - 1 |
Gryf Wejherowo |
|
Chemik Bydgoszcz |
0 - 0 |
Tur Turek |
|
Kaszubia Kościerzyna |
0 - 0 |
Amica II Wronki |
|
Flota Świnoujście |
0 - 2 |
Warta Poznań |
|
Kolejka 2 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kotwica Kołobrzeg |
2 - 1 |
Warta Poznań |
|
Amica II Wronki |
4 - 0 |
Flota Świnoujście |
|
Tur Turek |
2 - 3 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Gryf Wejherowo |
4 - 0 |
Chemik Bydgoszcz |
|
Obra Kościan |
2 - 1 |
Mieszko Gniezno |
|
Unia Janikowo |
1 - 0 |
Kujawiak Włocławek |
|
Unia Tczew |
- |
Zorza Dobrzany |
|
anulowany (było 2-1) |
Gwardia Koszalin |
- |
Polonia Bydgoszcz |
|
anulowany (było 2-1) |
Kolejka 3 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Polonia Bydgoszcz |
- |
Kotwica Kołobrzeg |
|
anulowany (było 2-3) |
Zorza Dobrzany |
- |
Gwardia Koszalin |
|
anulowany (było 5-0) |
Kujawiak Włocławek |
2 - 1 |
Unia Tczew |
|
Mieszko Gniezno |
1 - 3 |
Unia Janikowo |
|
Chemik Bydgoszcz |
0 - 0 |
Obra Kościan |
|
Kaszubia Kościerzyna |
3 - 2 |
Gryf Wejherowo |
|
Flota Świnoujście |
2 - 0 |
Tur Turek |
|
Warta Poznań |
1 - 1 |
Amica II Wronki |
|
Kolejka 4 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kotwica Kołobrzeg |
4 - 0 |
Amica II Wronki |
|
Tur Turek |
1 - 2 |
Warta Poznań |
|
Gryf Wejherowo |
0 - 2 |
Flota Świnoujście |
|
Obra Kościan |
2 - 0 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Unia Janikowo |
1 - 0 |
Chemik Bydgoszcz |
|
Unia Tczew |
0 - 3 |
Mieszko Gniezno |
|
Gwardia Koszalin |
0 - 2 |
Kujawiak Włocławek |
|
Polonia Bydgoszcz |
- |
Zorza Dobrzany |
|
anulowany (było 4-1) |
Kolejka 5 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zorza Dobrzany |
- |
Kotwica Kołobrzeg |
|
anulowany (było 2-1) |
Kujawiak Włocławek |
- |
Polonia Bydgoszcz |
|
anulowany (było 2-0) |
Mieszko Gniezno |
1 - 1 |
Gwardia Koszalin |
|
Chemik Bydgoszcz |
4 - 0 |
Unia Tczew |
|
Kaszubia Kościerzyna |
1 - 1 |
Unia Janikowo |
|
Flota Świnoujście |
2 - 0 |
Obra Kościan |
|
Warta Poznań |
5 - 2 |
Gryf Wejherowo |
|
Amica II Wronki |
2 - 0 |
Tur Turek |
|
Kolejka 6 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kotwica Kołobrzeg |
3 - 0 |
Tur Turek |
|
Gryf Wejherowo |
5 - 2 |
Amica II Wronki |
|
Obra Kościan |
0 - 3 |
Warta Poznań |
|
Unia Janikowo |
0 - 0 |
Flota Świnoujście |
|
Unia Tczew |
1 - 1 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Gwardia Koszalin |
4 - 0 |
Chemik Bydgoszcz |
|
Polonia Bydgoszcz |
- |
Mieszko Gniezno |
|
anulowany (było 0-2) |
Zorza Dobrzany |
- |
Kujawiak Włocławek |
|
anulowany (było 1-1) |
Kolejka 7 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kujawiak Włocławek |
3 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Mieszko Gniezno |
- |
Zorza Dobrzany |
|
anulowany (było 0-1) |
Chemik Bydgoszcz |
- |
Polonia Bydgoszcz |
|
anulowany (było 2-1) |
Kaszubia Kościerzyna |
1 - 1 |
Gwardia Koszalin |
|
Flota Świnoujście |
4 - 1 |
Unia Tczew |
|
Warta Poznań |
2 - 1 |
Unia Janikowo |
|
Amica II Wronki |
2 - 0 |
Obra Kościan |
|
Tur Turek |
2 - 0 |
Gryf Wejherowo |
|
Kolejka 8 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kotwica Kołobrzeg |
2 - 1 |
Gryf Wejherowo |
|
Obra Kościan |
1 - 0 |
Tur Turek |
|
Unia Janikowo |
0 - 1 |
Amica II Wronki |
|
Unia Tczew |
3 - 1 |
Warta Poznań |
|
Gwardia Koszalin |
1 - 0 |
Flota Świnoujście |
|
Polonia Bydgoszcz |
- |
Kaszubia Kościerzyna |
|
anulowany (było 2-0) |
Zorza Dobrzany |
- |
Chemik Bydgoszcz |
|
anulowany (było 1-0) |
Kujawiak Włocławek |
3 - 0 |
Mieszko Gniezno |
|
Kolejka 9 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Mieszko Gniezno |
1 - 2 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Chemik Bydgoszcz |
0 - 4 |
Kujawiak Włocławek |
|
Kaszubia Kościerzyna |
- |
Zorza Dobrzany |
|
anulowany (było 0-1) |
Flota Świnoujście |
- |
Polonia Bydgoszcz |
|
anulowany (było 3-0) |
Warta Poznań |
2 - 2 |
Gwardia Koszalin |
|
Amica II Wronki |
1 - 2 |
Unia Tczew |
|
Tur Turek |
1 - 1 |
Unia Janikowo |
|
Gryf Wejherowo |
2 - 1 |
Obra Kościan |
|
Kolejka 10 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kotwica Kołobrzeg |
3 - 2 |
Obra Kościan |
|
Unia Janikowo |
1 - 0 |
Gryf Wejherowo |
|
Unia Tczew |
2 - 1 |
Tur Turek |
|
Gwardia Koszalin |
0 - 1 |
Amica II Wronki |
|
Polonia Bydgoszcz |
- |
Warta Poznań |
|
anulowany (było 1-1) |
Zorza Dobrzany |
- |
Flota Świnoujście |
|
anulowany (było 0-1) |
Kujawiak Włocławek |
4 - 0 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Mieszko Gniezno |
2 - 0 |
Chemik Bydgoszcz |
|
Kolejka 11 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chemik Bydgoszcz |
1 - 2 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Kaszubia Kościerzyna |
0 - 1 |
Mieszko Gniezno |
|
Flota Świnoujście |
1 - 4 |
Kujawiak Włocławek |
|
Warta Poznań |
- |
Zorza Dobrzany |
|
anulowany (było 1-0) |
Amica II Wronki |
- |
Polonia Bydgoszcz |
|
anulowany (było 2-0) |
Tur Turek |
0 - 1 |
Gwardia Koszalin |
|
Gryf Wejherowo |
3 - 1 |
Unia Tczew |
|
Obra Kościan |
1 - 2 |
Unia Janikowo |
|
Kolejka 12 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kotwica Kołobrzeg |
3 - 2 |
Unia Janikowo |
|
Unia Tczew |
1 - 0 |
Obra Kościan |
|
Gwardia Koszalin |
2 - 1 |
Gryf Wejherowo |
|
Polonia Bydgoszcz |
- |
Tur Turek |
|
anulowany (było 0-3) |
Zorza Dobrzany |
- |
Amica II Wronki |
|
anulowany (było 1-0) |
Kujawiak Włocławek |
5 - 2 |
Warta Poznań |
|
Mieszko Gniezno |
0 - 0 |
Flota Świnoujście |
|
Chemik Bydgoszcz |
1 - 0 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Kolejka 13 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kaszubia Kościerzyna |
1 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Flota Świnoujście |
1 - 0 |
Chemik Bydgoszcz |
|
Warta Poznań |
2 - 1 |
Mieszko Gniezno |
|
Amica II Wronki |
0 - 0 |
Kujawiak Włocławek |
|
Tur Turek |
- |
Zorza Dobrzany |
|
anulowany (było 3-1) |
Gryf Wejherowo |
- |
Polonia Bydgoszcz |
|
anulowany (było 4-1) |
Obra Kościan |
0 - 0 |
Gwardia Koszalin |
|
Unia Janikowo |
2 - 0 |
Unia Tczew |
|
Kolejka 14 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kotwica Kołobrzeg |
3 - 0 |
Unia Tczew |
|
Gwardia Koszalin |
1 - 2 |
Unia Janikowo |
|
Polonia Bydgoszcz |
- |
Obra Kościan |
|
anulowany (było 2-0) |
Zorza Dobrzany |
- |
Gryf Wejherowo |
|
anulowany (było 1-3) |
Kujawiak Włocławek |
2 - 0 |
Tur Turek |
|
Mieszko Gniezno |
0 - 1 |
Amica II Wronki |
|
Chemik Bydgoszcz |
2 - 1 |
Warta Poznań |
|
Kaszubia Kościerzyna |
1 - 1 |
Flota Świnoujście |
|
Kolejka 15 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Flota Świnoujście |
5 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Warta Poznań |
2 - 0 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Amica II Wronki |
4 - 1 |
Chemik Bydgoszcz |
|
Tur Turek |
0 - 1 |
Mieszko Gniezno |
|
Gryf Wejherowo |
1 - 4 |
Kujawiak Włocławek |
|
Obra Kościan |
- |
Zorza Dobrzany |
|
anulowany (było 3-2) |
Unia Janikowo |
- |
Polonia Bydgoszcz |
|
anulowany (było 3-1) |
Unia Tczew |
2 - 3 |
Gwardia Koszalin |
|
Kolejka 16 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kotwica Kołobrzeg |
2 - 0 |
Gwardia Koszalin |
|
Obra Kościan |
0 - 1 |
Kujawiak Włocławek |
|
Gryf Wejherowo |
0 - 4 |
Mieszko Gniezno |
|
Tur Turek |
4 - 1 |
Chemik Bydgoszcz |
|
Amica II Wronki |
1 - 0 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Warta Poznań |
0 - 0 |
Flota Świnoujście |
|
Pauza: Unia Janikowo, Unia Tczew, |
Kolejka 17 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Warta Poznań |
1 - 3 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Flota Świnoujście |
0 - 1 |
Amica II Wronki |
|
Kaszubia Kościerzyna |
1 - 2 |
Tur Turek |
|
Chemik Bydgoszcz |
2 - 0 |
Gryf Wejherowo |
|
Mieszko Gniezno |
1 - 0 |
Obra Kościan |
|
Kujawiak Włocławek |
1 - 0 |
Unia Janikowo |
|
Pauza: Gwardia Koszalin, Unia Tczew, |
Kolejka 18 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Unia Tczew |
3 - 1 |
Kujawiak Włocławek |
|
Unia Janikowo |
2 - 1 |
Mieszko Gniezno |
|
Obra Kościan |
1 - 1 |
Chemik Bydgoszcz |
|
Gryf Wejherowo |
1 - 3 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Tur Turek |
3 - 0 |
Flota Świnoujście |
|
Amica II Wronki |
2 - 0 |
Warta Poznań |
|
Pauza: Gwardia Koszalin, Kotwica Kołobrzeg, |
Kolejka 19 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Amica II Wronki |
4 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Warta Poznań |
2 - 0 |
Tur Turek |
|
Flota Świnoujście |
4 - 1 |
Gryf Wejherowo |
|
Kaszubia Kościerzyna |
3 - 1 |
Obra Kościan |
|
Chemik Bydgoszcz |
1 - 2 |
Unia Janikowo |
|
Mieszko Gniezno |
1 - 1 |
Unia Tczew |
|
Kujawiak Włocławek |
1 - 0 |
Gwardia Koszalin |
|
Kolejka 20 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gwardia Koszalin |
0 - 0 |
Mieszko Gniezno |
|
Unia Tczew |
1 - 0 |
Chemik Bydgoszcz |
|
Unia Janikowo |
1 - 0 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Obra Kościan |
1 - 2 |
Flota Świnoujście |
|
Gryf Wejherowo |
2 - 2 |
Warta Poznań |
|
Tur Turek |
0 - 0 |
Amica II Wronki |
|
Pauza: Kujawiak Włocławek, Kotwica Kołobrzeg, |
Kolejka 21 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Tur Turek |
0 - 0 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Amica II Wronki |
3 - 0 |
Gryf Wejherowo |
|
Warta Poznań |
4 - 1 |
Obra Kościan |
|
Flota Świnoujście |
4 - 1 |
Unia Janikowo |
|
Kaszubia Kościerzyna |
0 - 1 |
Unia Tczew |
|
Chemik Bydgoszcz |
1 - 0 |
Gwardia Koszalin |
|
Pauza: Kujawiak Włocławek, Mieszko Gniezno, |
Kolejka 22 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kotwica Kołobrzeg |
1 - 3 |
Kujawiak Włocławek |
|
Gwardia Koszalin |
0 - 4 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Unia Tczew |
1 - 2 |
Flota Świnoujście |
|
Unia Janikowo |
2 - 0 |
Warta Poznań |
|
Obra Kościan |
1 - 2 |
Amica II Wronki |
|
Gryf Wejherowo |
1 - 1 |
Tur Turek |
|
Pauza: Chemik Bydgoszcz, Mieszko Gniezno, |
Kolejka 23 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Wejherowo |
1 - 3 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Tur Turek |
1 - 2 |
Obra Kościan |
|
Amica II Wronki |
0 - 1 |
Unia Janikowo |
|
Warta Poznań |
2 - 1 |
Unia Tczew |
|
Flota Świnoujście |
1 - 0 |
Gwardia Koszalin |
|
przełożony |
Mieszko Gniezno |
0 - 0 |
Kujawiak Włocławek |
|
Pauza: Chemik Bydgoszcz, Kaszubia Kościerzyna, |
Kolejka 24 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kotwica Kołobrzeg |
1 - 0 |
Mieszko Gniezno |
|
Kujawiak Włocławek |
1 - 0 |
Chemik Bydgoszcz |
|
Gwardia Koszalin |
2 - 0 |
Warta Poznań |
|
Unia Tczew |
2 - 1 |
Amica II Wronki |
|
Unia Janikowo |
1 - 0 |
Tur Turek |
|
Obra Kościan |
4 - 0 |
Gryf Wejherowo |
|
Pauza: Flota Świnoujście, Kaszubia Kościerzyna, |
Kolejka 25 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Obra Kościan |
2 - 2 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Gryf Wejherowo |
0 - 2 |
Unia Janikowo |
|
Tur Turek |
4 - 1 |
Unia Tczew |
|
Amica II Wronki |
3 - 0 |
Gwardia Koszalin |
|
Kaszubia Kościerzyna |
4 - 2 |
Kujawiak Włocławek |
|
Chemik Bydgoszcz |
2 - 2 |
Mieszko Gniezno |
|
Pauza: Flota Świnoujście, Warta Poznań, |
Kolejka 26 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kotwica Kołobrzeg |
1 - 0 |
Chemik Bydgoszcz |
|
Mieszko Gniezno |
1 - 4 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Kujawiak Włocławek |
4 - 1 |
Flota Świnoujście |
|
Gwardia Koszalin |
0 - 3 |
Tur Turek |
|
Unia Tczew |
1 - 0 |
Gryf Wejherowo |
|
Unia Janikowo |
6 - 1 |
Obra Kościan |
|
Pauza: Amica II Wronki, Warta Poznań, |
Kolejka 27 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Unia Janikowo |
2 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Obra Kościan |
1 - 0 |
Unia Tczew |
|
Gryf Wejherowo |
1 - 4 |
Gwardia Koszalin |
|
Warta Poznań |
1 - 2 |
Kujawiak Włocławek |
|
Flota Świnoujście |
2 - 1 |
Mieszko Gniezno |
|
Kaszubia Kościerzyna |
2 - 0 |
Chemik Bydgoszcz |
|
Pauza: Amica II Wronki, Tur Turek, |
Kolejka 28 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kotwica Kołobrzeg |
1 - 1 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Chemik Bydgoszcz |
1 - 0 |
Flota Świnoujście |
|
Mieszko Gniezno |
3 - 1 |
Warta Poznań |
|
Kujawiak Włocławek |
2 - 0 |
Amica II Wronki |
|
Gwardia Koszalin |
0 - 1 |
Obra Kościan |
|
Unia Tczew |
2 - 4 |
Unia Janikowo |
|
Pauza: Gryf Wejherowo, Tur Turek, |
Kolejka 29 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Unia Tczew |
3 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Unia Janikowo |
3 - 1 |
Gwardia Koszalin |
|
Tur Turek |
2 - 2 |
Kujawiak Włocławek |
|
Amica II Wronki |
3 - 1 |
Mieszko Gniezno |
|
Warta Poznań |
1 - 2 |
Chemik Bydgoszcz |
|
Flota Świnoujście |
1 - 4 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Pauza: Gryf Wejherowo, Obra Kościan, |
Kolejka 30 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kotwica Kołobrzeg |
2 - 2 |
Flota Świnoujście |
|
Kaszubia Kościerzyna |
3 - 2 |
Warta Poznań |
|
Chemik Bydgoszcz |
1 - 0 |
Amica II Wronki |
|
Mieszko Gniezno |
0 - 2 |
Tur Turek |
|
Kujawiak Włocławek |
3 - 0 |
Gryf Wejherowo |
|
v.o. - goście nie przyjechali |
Gwardia Koszalin |
0 - 3 |
Unia Tczew |
|
Pauza: Unia Janikowo, Obra Kościan, . |
|