kujawsko-pomorskie, mazowieckie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie,
Kolejka 1 - 7/8. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Medyk Konin |
8 - 0 |
Sportowa Czwórka Radom |
8 września 2019
8.09 - 13:00 |
Pogoń Tczew |
2 - 1 |
Praga Warszawa |
7 września 2019
7.09 - 13:30 |
Olimpia Szczecin |
0 - 9 |
Ząbkovia Ząbki |
7 września 2019
7.09 - 15:00 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
0 - 2 |
Akademia Piłkarska LG |
7 września 2019
7.09 - 12:00 |
Stomil Olsztyn |
2 - 1 |
Włókniarz Białystok |
7 września 2019
7.09 - 16:15 |
Kolejka 2 - 14/15. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sportowa Czwórka Radom |
5 - 0 |
Włókniarz Białystok |
14 września 2019
14.09 - 13:00 |
Akademia Piłkarska LG |
3 - 3 |
Stomil Olsztyn |
14 września 2019
14.09 - 16:00 |
Ząbkovia Ząbki |
8 - 0 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
14 września 2019
14.09 - 12:00 |
Praga Warszawa |
1 - 1 |
Olimpia Szczecin |
15 września 2019
15.09 - 11:00 |
Medyk Konin |
6 - 3 |
Pogoń Tczew |
14 września 2019
14.09 - 15:00 |
Kolejka 3 - 21/22. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Tczew |
6 - 1 |
Sportowa Czwórka Radom |
22 września 2019
22.09 - 13:30 |
Olimpia Szczecin |
0 - 4 |
Medyk Konin |
22 września 2019
22.09 - 12:00 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
1 - 6 |
Praga Warszawa |
22 września 2019
22.09 - 12:00 |
Stomil Olsztyn |
1 - 5 |
Ząbkovia Ząbki |
22 września 2019
22.09 - 15:00 |
Włókniarz Białystok |
0 - 3 |
Akademia Piłkarska LG |
22 września 2019
22.09 - 13:30 |
Kolejka 4 - 28/29. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sportowa Czwórka Radom |
0 - 6 |
Akademia Piłkarska LG |
28 września 2019
28.09 - 13:00 |
Ząbkovia Ząbki |
15 - 0 |
Włókniarz Białystok |
29 września 2019
29.09 - 14:00 |
Praga Warszawa |
1 - 0 |
Stomil Olsztyn |
28 września 2019
28.09 - 12:30 |
Medyk Konin |
4 - 0 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
29 września 2019
29.09 - 15:00 |
Pogoń Tczew |
5 - 5 |
Olimpia Szczecin |
28 września 2019
28.09 - 11:00 |
Kolejka 5 - 12/13. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpia Szczecin |
1 - 0 |
Sportowa Czwórka Radom |
12 października 2019
12.10 - 12:00 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
1 - 5 |
Pogoń Tczew |
13 października 2019
13.10 - 12:00 |
Stomil Olsztyn |
4 - 1 |
Medyk Konin |
23 października 2019
23.10 - 14:00 |
Włókniarz Białystok |
0 - 7 |
Praga Warszawa |
12 października 2019
12.10 - 14:00 |
Ząbkovia Ząbki |
2 - 5 |
Akademia Piłkarska LG |
13 października 2019
13.10 - 16:00 |
Kolejka 6 - 19/20. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sportowa Czwórka Radom |
4 - 4 |
Ząbkovia Ząbki |
19 października 2019
19.10 - 16:30 |
Akademia Piłkarska LG |
1 - 6 |
Praga Warszawa |
20 października 2019
20.10 - 14:00 |
Medyk Konin |
2 - 2 |
Włókniarz Białystok |
17 października 2019
17.10 - 13:00 |
Pogoń Tczew |
1 - 2 |
Stomil Olsztyn |
20 października 2019
20.10 - 14:00 |
Olimpia Szczecin |
0 - 0 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
20 października 2019
20.10 - 12:00 |
Kolejka 7 - 26/27. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
0 - 2 |
Sportowa Czwórka Radom |
27 października 2019
27.10 - 13:00 |
Stomil Olsztyn |
4 - 0 |
Olimpia Szczecin |
27 października 2019
27.10 - 14:15 |
Włókniarz Białystok |
1 - 3 |
Pogoń Tczew |
27 października 2019
27.10 - 11:00 |
Akademia Piłkarska LG |
0 - 2 |
Medyk Konin |
26 października 2019
26.10 - 16:00 |
Ząbkovia Ząbki |
1 - 3 |
Praga Warszawa |
26 października 2019
26.10 - 10:00 |
Kolejka 8 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sportowa Czwórka Radom |
0 - 2 |
Praga Warszawa |
3 listopada 2019
3.11 - 17:30 |
Medyk Konin |
5 - 1 |
Ząbkovia Ząbki |
3 listopada 2019
3.11 - 13:00 |
Pogoń Tczew |
2 - 1 |
Akademia Piłkarska LG |
3 listopada 2019
3.11 - 13:30 |
Olimpia Szczecin |
2 - 0 |
Włókniarz Białystok |
31 października 2019
31.10 - 11:00 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
1 - 2 |
Stomil Olsztyn |
3 listopada 2019
3.11 - 12:00 |
Kolejka 9 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stomil Olsztyn |
0 - 0 |
Sportowa Czwórka Radom |
10 listopada 2019
10.11 - 13:30 |
Włókniarz Białystok |
0 - 1 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
9 listopada 2019
9.11 - 13:30 |
Akademia Piłkarska LG |
5 - 0 |
Olimpia Szczecin |
9 listopada 2019
9.11 - 15:00 |
Ząbkovia Ząbki |
10 - 0 |
Pogoń Tczew |
9 listopada 2019
9.11 - 12:00 |
Praga Warszawa |
1 - 3 |
Medyk Konin |
9 listopada 2019
9.11 - 12:30 |
Kolejka 10 - 7/8. marca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sportowa Czwórka Radom |
0 - 8 |
Medyk Konin |
7 marca 2020
7.03 - 14:00 |
Praga Warszawa |
13 - 0 |
Pogoń Tczew |
7 marca 2020
7.03 - 14:00 |
Ząbkovia Ząbki |
1 - 4 |
Olimpia Szczecin |
1 marca 2020
1.03 - 12:00 |
Akademia Piłkarska LG |
8 - 0 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
7 marca 2020
7.03 - 14:00 |
Włókniarz Białystok |
0 - 4 |
Stomil Olsztyn |
10 marca 2020
10.03 - 17:00 |
Kolejka 11 - 14/15. marca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Włókniarz Białystok |
- |
Sportowa Czwórka Radom |
15 marca 2020
15.03 - 15:00 |
Stomil Olsztyn |
- |
Akademia Piłkarska LG |
14 marca 2020
14.03 - 14:00 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
- |
Ząbkovia Ząbki |
15 marca 2020
15.03 - 13:00 |
Olimpia Szczecin |
- |
Praga Warszawa |
14 marca 2020
14.03 - 12:00 |
Pogoń Tczew |
- |
Medyk Konin |
14 marca 2020
14.03 - 13:30 |
Kolejka 12 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sportowa Czwórka Radom |
- |
Pogoń Tczew |
|
Medyk Konin |
- |
Olimpia Szczecin |
29 marca 2020
29.03 - 12:00 |
Praga Warszawa |
- |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
29 marca 2020
29.03 - 14:00 |
Ząbkovia Ząbki |
- |
Stomil Olsztyn |
28 marca 2020
28.03 - 12:00 |
Akademia Piłkarska LG |
- |
Włókniarz Białystok |
29 marca 2020
29.03 - 14:00 |
Kolejka 13 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Akademia Piłkarska LG |
- |
Sportowa Czwórka Radom |
4 kwietnia 2020
4.04 - 15:00 |
Włókniarz Białystok |
- |
Ząbkovia Ząbki |
4 kwietnia 2020
4.04 - 16:30 |
Stomil Olsztyn |
- |
Praga Warszawa |
5 kwietnia 2020
5.04 - 11:00 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
- |
Medyk Konin |
5 kwietnia 2020
5.04 - 13:00 |
Olimpia Szczecin |
- |
Pogoń Tczew |
4 kwietnia 2020
4.04 - 12:00 |
Kolejka 14 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sportowa Czwórka Radom |
- |
Olimpia Szczecin |
|
Pogoń Tczew |
- |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
18 kwietnia 2020
18.04 - 12:00 |
Medyk Konin |
- |
Stomil Olsztyn |
19 kwietnia 2020
19.04 - 12:00 |
Praga Warszawa |
- |
Włókniarz Białystok |
19 kwietnia 2020
19.04 - 16:00 |
Akademia Piłkarska LG |
- |
Ząbkovia Ząbki |
18 kwietnia 2020
18.04 - 14:00 |
Kolejka 15 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Ząbkovia Ząbki |
- |
Sportowa Czwórka Radom |
2 maja 2020
2.05 - 12:15 |
Praga Warszawa |
- |
Akademia Piłkarska LG |
3 maja 2020
3.05 - 14:00 |
Włókniarz Białystok |
- |
Medyk Konin |
2 maja 2020
2.05 - 17:00 |
Stomil Olsztyn |
- |
Pogoń Tczew |
3 maja 2020
3.05 - 16:30 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
- |
Olimpia Szczecin |
3 maja 2020
3.05 - 13:00 |
Kolejka 16 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sportowa Czwórka Radom |
- |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
|
Olimpia Szczecin |
- |
Stomil Olsztyn |
9 maja 2020
9.05 - 14:30 |
Pogoń Tczew |
- |
Włókniarz Białystok |
10 maja 2020
10.05 - 14:00 |
Medyk Konin |
- |
Akademia Piłkarska LG |
10 maja 2020
10.05 - 15:00 |
Praga Warszawa |
- |
Ząbkovia Ząbki |
9 maja 2020
9.05 - 14:00 |
Kolejka 17 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Praga Warszawa |
- |
Sportowa Czwórka Radom |
17 maja 2020
17.05 - 14:00 |
Ząbkovia Ząbki |
- |
Medyk Konin |
17 maja 2020
17.05 - 14:00 |
Akademia Piłkarska LG |
- |
Pogoń Tczew |
17 maja 2020
17.05 - 14:00 |
Włókniarz Białystok |
- |
Olimpia Szczecin |
17 maja 2020
17.05 - 14:00 |
Stomil Olsztyn |
- |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
17 maja 2020
17.05 - 14:00 |
Kolejka 18 - 24. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sportowa Czwórka Radom |
- |
Stomil Olsztyn |
24 maja 2020
24.05 - 14:00 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
- |
Włókniarz Białystok |
24 maja 2020
24.05 - 14:00 |
Olimpia Szczecin |
- |
Akademia Piłkarska LG |
24 maja 2020
24.05 - 14:00 |
Pogoń Tczew |
- |
Ząbkovia Ząbki |
24 maja 2020
24.05 - 14:00 |
Medyk Konin |
- |
Praga Warszawa |
24 maja 2020
24.05 - 14:00 |
|