Centralna Liga Juniorek U-17 - grupa północna - sezon 2019/2020

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Medyk Konin 10 25 8 1 1 43 - 11
2. Praga Warszawa 10 22 7 1 2 41 - 9
3. Stomil Olsztyn 10 20 6 2 2 22 - 13
4. Akademia Piłkarska LG 10 19 6 1 3 34 - 15
5. Ząbkovia Ząbki 10 16 5 1 4 56 - 22 1 3 1 0 0 10 - 0
6. Pogoń Tczew 10 16 5 1 4 27 - 41 1 0 0 0 1 0 - 10
7. Olimpia Szczecin 10 12 3 3 4 13 - 29
8. Sportowa Czwórka Radom 10 8 2 2 6 12 - 35
9. Stilon Gorzów Wielkopolski 10 4 1 1 8 4 - 37
10. Włókniarz Białystok 10 1 0 1 9 4 - 44
 Baner


Kolejka 10 - 7/8. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Sportowa Czwórka Radom 0 - 8 Medyk Konin 7 marca 2020 - 14:00
2. Praga Warszawa 13 - 0 Pogoń Tczew 7 marca 2020 - 14:00
3. Ząbkovia Ząbki 1 - 4 Olimpia Szczecin 1 marca 2020 - 12:00
4. Akademia Piłkarska LG 8 - 0 Stilon Gorzów Wielkopolski 7 marca 2020 - 14:00
5. Włókniarz Białystok 0 - 4 Stomil Olsztyn 10 marca 2020 - 17:00
Kolejka 11 - 14/15. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
6. Włókniarz Białystok - Sportowa Czwórka Radom 15 marca 2020 - 15:00
7. Stomil Olsztyn - Akademia Piłkarska LG 14 marca 2020 - 14:00
8. Stilon Gorzów Wielkopolski - Ząbkovia Ząbki 15 marca 2020 - 13:00
9. Olimpia Szczecin - Praga Warszawa 14 marca 2020 - 12:00
10. Pogoń Tczew - Medyk Konin 14 marca 2020 - 13:30
Kolejka 12 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
11. Sportowa Czwórka Radom - Pogoń Tczew
12. Medyk Konin - Olimpia Szczecin 29 marca 2020 - 12:00
13. Praga Warszawa - Stilon Gorzów Wielkopolski 29 marca 2020 - 14:00
14. Ząbkovia Ząbki - Stomil Olsztyn 28 marca 2020 - 12:00
15. Akademia Piłkarska LG - Włókniarz Białystok 29 marca 2020 - 14:00
Kolejka 13 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
16. Akademia Piłkarska LG - Sportowa Czwórka Radom 4 kwietnia 2020 - 15:00
17. Włókniarz Białystok - Ząbkovia Ząbki 4 kwietnia 2020 - 16:30
18. Stomil Olsztyn - Praga Warszawa 5 kwietnia 2020 - 11:00
19. Stilon Gorzów Wielkopolski - Medyk Konin 5 kwietnia 2020 - 13:00
20. Olimpia Szczecin - Pogoń Tczew 4 kwietnia 2020 - 12:00
Kolejka 14 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
21. Sportowa Czwórka Radom - Olimpia Szczecin
22. Pogoń Tczew - Stilon Gorzów Wielkopolski 18 kwietnia 2020 - 12:00
23. Medyk Konin - Stomil Olsztyn 19 kwietnia 2020 - 12:00
24. Praga Warszawa - Włókniarz Białystok 19 kwietnia 2020 - 16:00
25. Akademia Piłkarska LG - Ząbkovia Ząbki 18 kwietnia 2020 - 14:00
Kolejka 15 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. Ząbkovia Ząbki - Sportowa Czwórka Radom 2 maja 2020 - 12:15
27. Praga Warszawa - Akademia Piłkarska LG 3 maja 2020 - 14:00
28. Włókniarz Białystok - Medyk Konin 2 maja 2020 - 17:00
29. Stomil Olsztyn - Pogoń Tczew 3 maja 2020 - 16:30
30. Stilon Gorzów Wielkopolski - Olimpia Szczecin 3 maja 2020 - 13:00
Kolejka 16 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Sportowa Czwórka Radom - Stilon Gorzów Wielkopolski
32. Olimpia Szczecin - Stomil Olsztyn 9 maja 2020 - 14:30
33. Pogoń Tczew - Włókniarz Białystok 10 maja 2020 - 14:00
34. Medyk Konin - Akademia Piłkarska LG 10 maja 2020 - 15:00
35. Praga Warszawa - Ząbkovia Ząbki 9 maja 2020 - 14:00
Kolejka 17 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Praga Warszawa - Sportowa Czwórka Radom 17 maja 2020 - 14:00
37. Ząbkovia Ząbki - Medyk Konin 17 maja 2020 - 14:00
38. Akademia Piłkarska LG - Pogoń Tczew 17 maja 2020 - 14:00
39. Włókniarz Białystok - Olimpia Szczecin 17 maja 2020 - 14:00
40. Stomil Olsztyn - Stilon Gorzów Wielkopolski 17 maja 2020 - 14:00
Kolejka 18 - 24. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Sportowa Czwórka Radom - Stomil Olsztyn 24 maja 2020 - 14:00
42. Stilon Gorzów Wielkopolski - Włókniarz Białystok 24 maja 2020 - 14:00
43. Olimpia Szczecin - Akademia Piłkarska LG 24 maja 2020 - 14:00
44. Pogoń Tczew - Ząbkovia Ząbki 24 maja 2020 - 14:00
45. Medyk Konin - Praga Warszawa 24 maja 2020 - 14:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE