Baner

Klasa B - grupa Malbork VIII - sezon 2005/2006

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Relax Ryjewo 26 59 18 5 3 72 - 18
2. Ruch Gościszewo 26 53 16 5 5 67 - 40
3. LKS Waplewo 26 50 14 8 4 79 - 25
4. LZS Mikołajki Pomorskie 26 49 15 4 7 80 - 38
5. Balaton Klasztorek 26 45 14 3 9 56 - 42
6. Zawisza Czarne Dolne 26 41 13 2 11 61 - 42
7. Zacisze Pawlice 26 39 11 6 9 67 - 66
8. Powiśle II Dzierzgoń 25 37 10 7 8 60 - 41
9. GKS Straszewo 26 34 10 4 12 46 - 50
10. Rodło Trzciano 26 32 10 2 14 50 - 63
11. GKS Kwidzyn 26 32 9 5 12 54 - 69
12. Orzeł Watkowice 25 24 7 3 15 39 - 93
13. Tęcza Szropy 25 15 4 3 18 33 - 88
14. Błękitni Ząbrowo 25 1 0 1 24 39 - 127
Ostatni komentarz dodał lis 03.08.2006, 22:35:14


Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2005 [szczegóły] Komentarze (4) 
Balaton Klasztorek 2 - 3 Zawisza Czarne Dolne
Błękitni Ząbrowo 2 - 4 Zacisze Pawlice
Relax Ryjewo 3 - 1 Tęcza Szropy
Rodło Trzciano 4 - 4 GKS Straszewo
? - Budzi?ski 2, Bojanowski, Bagi?ski
Orzeł Watkowice 1 - 3 Ruch Gościszewo
GKS Kwidzyn 2 - 1 Powiśle II Dzierzgoń
LZS Mikołajki Pomorskie 1 - 1 LKS Waplewo
Kolejka 2 - 3/4. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Zawisza Czarne Dolne 2 - 1 LKS Waplewo
Powiśle II Dzierzgoń 2 - 1 LZS Mikołajki Pomorskie
Ruch Gościszewo 3 - 4 GKS Kwidzyn 3 września 2005 - 17:00
GKS Straszewo 0 - 1 Orzeł Watkowice
Tęcza Szropy 1 - 4 Rodło Trzciano
Zacisze Pawlice 1 - 4 Relax Ryjewo
Balaton Klasztorek 6 - 2 Błękitni Ząbrowo
Kolejka 3 - 7. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Ząbrowo 1 - 5 Zawisza Czarne Dolne
Relax Ryjewo 3 - 0 Balaton Klasztorek
Rodło Trzciano 4 - 3 Zacisze Pawlice
Orzeł Watkowice 1 - 3 Tęcza Szropy
GKS Kwidzyn 1 - 4 GKS Straszewo
LZS Mikołajki Pomorskie 2 - 3 Ruch Gościszewo
LKS Waplewo 1 - 1 Powiśle II Dzierzgoń
Kolejka 4 - 10/11. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Zawisza Czarne Dolne 3 - 0 Powiśle II Dzierzgoń
Ruch Gościszewo 1 - 0 LKS Waplewo 10 września 2005 - 16:00
GKS Straszewo 1 - 1 LZS Mikołajki Pomorskie
Tęcza Szropy 0 - 0 GKS Kwidzyn
Zacisze Pawlice 2 - 2 Orzeł Watkowice
Balaton Klasztorek 4 - 0 Rodło Trzciano
Błękitni Ząbrowo 0 - 9 Relax Ryjewo
Kolejka 5 - 17/18. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Relax Ryjewo 2 - 0 Zawisza Czarne Dolne
Rodło Trzciano 4 - 1 Błękitni Ząbrowo
Orzeł Watkowice 1 - 2 Balaton Klasztorek
GKS Kwidzyn 2 - 2 Zacisze Pawlice
LZS Mikołajki Pomorskie 6 - 1 Tęcza Szropy
LKS Waplewo 3 - 0 GKS Straszewo
Powiśle II Dzierzgoń 1 - 1 Ruch Gościszewo
Kolejka 6 - 24/25. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Zawisza Czarne Dolne 5 - 4 Ruch Gościszewo
GKS Straszewo 1 - 0 Powiśle II Dzierzgoń
Tęcza Szropy 1 - 3 LKS Waplewo
Zacisze Pawlice 0 - 3 LZS Mikołajki Pomorskie
Balaton Klasztorek 5 - 2 GKS Kwidzyn
Błękitni Ząbrowo 2 - 4 Orzeł Watkowice
Relax Ryjewo 2 - 0 Rodło Trzciano
Kolejka 7 - 1/2. października 2005 [szczegóły] Komentarze (2) 
Rodło Trzciano 4 - 1 Zawisza Czarne Dolne
Orzeł Watkowice 0 - 11 Relax Ryjewo
GKS Kwidzyn 5 - 3 Błękitni Ząbrowo
LZS Mikołajki Pomorskie 3 - 3 Balaton Klasztorek
LKS Waplewo 1 - 1 Zacisze Pawlice
Powiśle II Dzierzgoń 3 - 2 Tęcza Szropy
Ruch Gościszewo 3 - 1 GKS Straszewo
Kolejka 8 - 8/9. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Zawisza Czarne Dolne 1 - 2 GKS Straszewo
Tęcza Szropy 1 - 1 Ruch Gościszewo
Zacisze Pawlice 2 - 2 Powiśle II Dzierzgoń
Balaton Klasztorek 4 - 1 LKS Waplewo
Błękitni Ząbrowo 1 - 11 LZS Mikołajki Pomorskie
Relax Ryjewo 1 - 0 GKS Kwidzyn
Rodło Trzciano 1 - 2 Orzeł Watkowice
Kolejka 9 - 15/16. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orzeł Watkowice 1 - 1 Zawisza Czarne Dolne
GKS Kwidzyn 2 - 1 Rodło Trzciano
LZS Mikołajki Pomorskie 2 - 0 Relax Ryjewo
LKS Waplewo 6 - 0 Błękitni Ząbrowo
Powiśle II Dzierzgoń 3 - 1 Balaton Klasztorek
Ruch Gościszewo 1 - 3 Zacisze Pawlice
GKS Straszewo 2 - 2 Tęcza Szropy
Kolejka 10 - 22/23. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Zawisza Czarne Dolne 6 - 0 Tęcza Szropy
Zacisze Pawlice 2 - 1 GKS Straszewo
Balaton Klasztorek 0 - 0 Ruch Gościszewo
Błękitni Ząbrowo 2 - 5 Powiśle II Dzierzgoń
Relax Ryjewo 1 - 1 LKS Waplewo
Rodło Trzciano 0 - 1 LZS Mikołajki Pomorskie
Orzeł Watkowice 3 - 3 GKS Kwidzyn
Kolejka 11 - 29/30. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Kwidzyn 0 - 1 Zawisza Czarne Dolne
LZS Mikołajki Pomorskie 3 - 0 Orzeł Watkowice
LKS Waplewo 1 - 2 Rodło Trzciano
Powiśle II Dzierzgoń 1 - 1 Relax Ryjewo
Ruch Gościszewo 8 - 2 Błękitni Ząbrowo
GKS Straszewo 1 - 0 Balaton Klasztorek
Tęcza Szropy 3 - 7 Zacisze Pawlice
Kolejka 12 - 5/6. listopada 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Zawisza Czarne Dolne 2 - 2 Zacisze Pawlice
Balaton Klasztorek 1 - 3 Tęcza Szropy
Błękitni Ząbrowo 1 - 2 GKS Straszewo
Relax Ryjewo 2 - 0 Ruch Gościszewo
Rodło Trzciano 2 - 2 Powiśle II Dzierzgoń
Orzeł Watkowice 1 - 2 LKS Waplewo
GKS Kwidzyn 0 - 4 LZS Mikołajki Pomorskie
Kolejka 13 - 12/13. listopada 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
LZS Mikołajki Pomorskie 2 - 1 Zawisza Czarne Dolne
LKS Waplewo 3 - 0 GKS Kwidzyn
vo, goście nie dojechali
Powiśle II Dzierzgoń 3 - 2 Orzeł Watkowice
Ruch Gościszewo 4 - 1 Rodło Trzciano
GKS Straszewo 0 - 3 Relax Ryjewo
Tęcza Szropy 5 - 3 Błękitni Ząbrowo
Zacisze Pawlice 4 - 2 Balaton Klasztorek
Kolejka 14 - 25/26. marca 2006 [szczegóły] Komentarze (13) 
Zawisza Czarne Dolne 0 - 2 Balaton Klasztorek
Zacisze Pawlice 5 - 2 Błękitni Ząbrowo
Tęcza Szropy 0 - 1 Relax Ryjewo
GKS Straszewo 2 - 0 Rodło Trzciano
Ruch Gościszewo 5 - 1 Orzeł Watkowice
Powiśle II Dzierzgoń 6 - 1 GKS Kwidzyn
LKS Waplewo 3 - 1 LZS Mikołajki Pomorskie
Kolejka 15 - 1/2. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (43) 
LKS Waplewo 2 - 0 Zawisza Czarne Dolne
LZS Mikołajki Pomorskie 2 - 2 Powiśle II Dzierzgoń
GKS Kwidzyn 1 - 1 Ruch Gościszewo
Orzeł Watkowice 3 - 2 GKS Straszewo
Rodło Trzciano 2 - 1 Tęcza Szropy
Relax Ryjewo 3 - 1 Zacisze Pawlice
Błękitni Ząbrowo 0 - 2 Balaton Klasztorek
Kolejka 16 - 8/9. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (43) 
Zawisza Czarne Dolne 3 - 0 Błękitni Ząbrowo
Balaton Klasztorek 1 - 0 Relax Ryjewo
Zacisze Pawlice 5 - 1 Rodło Trzciano
Tęcza Szropy 2 - 1 Orzeł Watkowice
GKS Straszewo 2 - 7 GKS Kwidzyn
Ruch Gościszewo 2 - 1 LZS Mikołajki Pomorskie
Powiśle II Dzierzgoń 0 - 1 LKS Waplewo
Kolejka 17 - 15. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (24) 
Powiśle II Dzierzgoń 1 - 3 Zawisza Czarne Dolne
LKS Waplewo 2 - 2 Ruch Gościszewo
LZS Mikołajki Pomorskie 3 - 1 GKS Straszewo
GKS Kwidzyn 4 - 1 Tęcza Szropy
Orzeł Watkowice 3 - 0 Zacisze Pawlice
Rodło Trzciano 2 - 1 Balaton Klasztorek
Relax Ryjewo 4 - 4 Błękitni Ząbrowo
Kolejka 18 - 22/23. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (22) 
Zawisza Czarne Dolne 0 - 2 Relax Ryjewo
Błękitni Ząbrowo 2 - 5 Rodło Trzciano
Balaton Klasztorek 2 - 1 Orzeł Watkowice
Zacisze Pawlice 2 - 1 GKS Kwidzyn
Tęcza Szropy 1 - 5 LZS Mikołajki Pomorskie
GKS Straszewo 0 - 3 LKS Waplewo
Ruch Gościszewo 3 - 2 Powiśle II Dzierzgoń
Kolejka 19 - 29/30. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (44) 
Ruch Gościszewo 2 - 1 Zawisza Czarne Dolne
Powiśle II Dzierzgoń 0 - 0 GKS Straszewo
LKS Waplewo 9 - 0 Tęcza Szropy
LZS Mikołajki Pomorskie 1 - 3 Zacisze Pawlice
GKS Kwidzyn 3 - 1 Balaton Klasztorek
Orzeł Watkowice 3 - 1 Błękitni Ząbrowo
Rodło Trzciano 0 - 2 Relax Ryjewo
Kolejka 20 - 3. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (83) 
Zawisza Czarne Dolne 0 - 1 Rodło Trzciano
Relax Ryjewo 4 - 0 Orzeł Watkowice
Błękitni Ząbrowo 2 - 3 GKS Kwidzyn
Balaton Klasztorek 0 - 3 LZS Mikołajki Pomorskie
Zacisze Pawlice 1 - 1 LKS Waplewo
Tęcza Szropy 0 - 3 Powiśle II Dzierzgoń
GKS Straszewo 0 - 4 Ruch Gościszewo
Kolejka 21 - 6/7. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (27) 
GKS Straszewo 2 - 1 Zawisza Czarne Dolne
Ruch Gościszewo 3 - 1 Tęcza Szropy
Powiśle II Dzierzgoń 7 - 1 Zacisze Pawlice
LKS Waplewo 0 - 0 Balaton Klasztorek
LZS Mikołajki Pomorskie 2 - 1 Błękitni Ząbrowo
GKS Kwidzyn 1 - 1 Relax Ryjewo
Orzeł Watkowice 3 - 1 Rodło Trzciano
Kolejka 22 - 13. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (53) 
Zawisza Czarne Dolne 7 - 0 Orzeł Watkowice
Rodło Trzciano 6 - 2 GKS Kwidzyn
Relax Ryjewo 2 - 1 LZS Mikołajki Pomorskie
Błękitni Ząbrowo 3 - 5 LKS Waplewo
Balaton Klasztorek 3 - 2 Powiśle II Dzierzgoń
Zacisze Pawlice 0 - 4 Ruch Gościszewo
Tęcza Szropy 1 - 6 GKS Straszewo
Kolejka 23 - 17. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (28) 
Tęcza Szropy 1 - 3 Zawisza Czarne Dolne
GKS Straszewo 4 - 1 Zacisze Pawlice
Ruch Gościszewo 1 - 3 Balaton Klasztorek
Powiśle II Dzierzgoń 11 - 2 Błękitni Ząbrowo
LKS Waplewo 2 - 2 Relax Ryjewo
LZS Mikołajki Pomorskie 5 - 2 Rodło Trzciano
GKS Kwidzyn 9 - 2 Orzeł Watkowice
Kolejka 24 - 20/21. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (24) 
Zawisza Czarne Dolne 4 - 1 GKS Kwidzyn
Orzeł Watkowice 3 - 11 LZS Mikołajki Pomorskie
Rodło Trzciano 1 - 7 LKS Waplewo
Relax Ryjewo 4 - 0 Powiśle II Dzierzgoń
Błękitni Ząbrowo 2 - 3 Ruch Gościszewo
Balaton Klasztorek 1 - 0 GKS Straszewo
Zacisze Pawlice 7 - 1 Tęcza Szropy
Kolejka 25 - 27/28. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (67) 
Zacisze Pawlice 5 - 3 Zawisza Czarne Dolne
Tęcza Szropy 1 - 4 Balaton Klasztorek
GKS Straszewo 8 - 0 Błękitni Ząbrowo
Ruch Gościszewo 2 - 1 Relax Ryjewo
Powiśle II Dzierzgoń 2 - 0 Rodło Trzciano
LKS Waplewo 13 - 0 Orzeł Watkowice
LZS Mikołajki Pomorskie 3 - 0 GKS Kwidzyn
Kolejka 26 - 3/4. czerwca 2006 [szczegóły] Komentarze (150) 
Zawisza Czarne Dolne 5 - 2 LZS Mikołajki Pomorskie
GKS Kwidzyn 0 - 7 LKS Waplewo
Orzeł Watkowice - Powiśle II Dzierzgoń
mecz przerwany w 63 minucie
Rodło Trzciano 2 - 3 Ruch Gościszewo
Relax Ryjewo 4 - 0 GKS Straszewo
Błękitni Ząbrowo - Tęcza Szropy
Balaton Klasztorek 6 - 3 Zacisze Pawlice
© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE