Kolejka 1 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
9 - 3 |
AP Malbork |
31 sierpnia 2019
31.08 - 11:00 |
Unia Tczew |
1 - 1 |
Gryf Tczew MKS |
19 października 2019
19.10 - 16:00 |
Supra Kwidzyn |
3 - 9 |
Grom Nowy Staw |
1 września 2019
1.09 - 13:00 |
Orły Tczew |
2 - 11 |
KP II Starogard Gdański |
1 września 2019
1.09 - 10:00 |
Kolejka 2 - 7/8. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Malbork |
1 - 1 |
KP II Starogard Gdański |
7 września 2019
7.09 - 15:00 |
Grom Nowy Staw |
2 - 3 |
Orły Tczew |
8 września 2019
8.09 - 10:00 |
Gryf Tczew MKS |
7 - 1 |
Supra Kwidzyn |
7 września 2019
7.09 - 13:30 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
4 - 1 |
Unia Tczew |
7 września 2019
7.09 - 11:00 |
Kolejka 3 - 14/15. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Unia Tczew |
0 - 2 |
AP Malbork |
14 września 2019
14.09 - 13:00 |
Supra Kwidzyn |
3 - 12 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
15 września 2019
15.09 - 13:00 |
Orły Tczew |
1 - 9 |
Gryf Tczew MKS |
15 września 2019
15.09 - 11:00 |
KP II Starogard Gdański |
6 - 0 |
Grom Nowy Staw |
14 września 2019
14.09 - 11:00 |
Kolejka 4 - 21/22. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Malbork |
5 - 0 |
Grom Nowy Staw |
21 września 2019
21.09 - 13:00 |
Gryf Tczew MKS |
2 - 4 |
KP II Starogard Gdański |
21 września 2019
21.09 - 13:30 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
12 - 0 |
Orły Tczew |
21 września 2019
21.09 - 11:00 |
Unia Tczew |
6 - 1 |
Supra Kwidzyn |
22 września 2019
22.09 - 11:00 |
Kolejka 5 - 28/29. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Supra Kwidzyn |
1 - 8 |
AP Malbork |
29 września 2019
29.09 - 13:00 |
Orły Tczew |
0 - 11 |
Unia Tczew |
29 września 2019
29.09 - 15:00 |
KP II Starogard Gdański |
5 - 3 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
28 września 2019
28.09 - 11:00 |
Grom Nowy Staw |
4 - 6 |
Gryf Tczew MKS |
29 września 2019
29.09 - 11:00 |
Kolejka 6 - 5/6. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Malbork |
4 - 2 |
Gryf Tczew MKS |
5 października 2019
5.10 - 15:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
16 - 1 |
Grom Nowy Staw |
5 października 2019
5.10 - 11:00 |
Unia Tczew |
7 - 1 |
KP II Starogard Gdański |
5 października 2019
5.10 - 16:30 |
Supra Kwidzyn |
6 - 1 |
Orły Tczew |
6 października 2019
6.10 - 13:00 |
Kolejka 7 - 12/13. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orły Tczew |
0 - 3 |
AP Malbork |
12 października 2019
12.10 - 11:00 |
KP II Starogard Gdański |
8 - 0 |
Supra Kwidzyn |
12 października 2019
12.10 - 11:00 |
Grom Nowy Staw |
0 - 5 |
Unia Tczew |
13 października 2019
13.10 - 10:00 |
Gryf Tczew MKS |
2 - 5 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
12 października 2019
12.10 - 11:00 |
Kolejka 8 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Malbork |
- |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
4 kwietnia 2020
4.04 - 13:00 |
Gryf Tczew MKS |
- |
Unia Tczew |
4 kwietnia 2020
4.04 - 13:30 |
Grom Nowy Staw |
- |
Supra Kwidzyn |
5 kwietnia 2020
5.04 - 13:30 |
KP II Starogard Gdański |
- |
Orły Tczew |
|
Kolejka 9 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP II Starogard Gdański |
- |
AP Malbork |
8 kwietnia 2020
8.04 - 19:15 |
Orły Tczew |
- |
Grom Nowy Staw |
|
Supra Kwidzyn |
- |
Gryf Tczew MKS |
|
Unia Tczew |
- |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
9 kwietnia 2020
9.04 - 11:00 |
Kolejka 10 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Malbork |
- |
Unia Tczew |
19 kwietnia 2020
19.04 - 13:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
- |
Supra Kwidzyn |
18 kwietnia 2020
18.04 - 11:00 |
Gryf Tczew MKS |
- |
Orły Tczew |
18 kwietnia 2020
18.04 - 14:00 |
Grom Nowy Staw |
- |
KP II Starogard Gdański |
19 kwietnia 2020
19.04 - 13:30 |
Kolejka 11 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Grom Nowy Staw |
- |
AP Malbork |
26 kwietnia 2020
26.04 - 11:00 |
KP II Starogard Gdański |
- |
Gryf Tczew MKS |
26 kwietnia 2020
26.04 - 15:00 |
Orły Tczew |
- |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Supra Kwidzyn |
- |
Unia Tczew |
|
Kolejka 12 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Malbork |
- |
Supra Kwidzyn |
2 maja 2020
2.05 - 13:00 |
Unia Tczew |
- |
Orły Tczew |
2 maja 2020
2.05 - 11:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
- |
KP II Starogard Gdański |
2 maja 2020
2.05 - 11:00 |
Gryf Tczew MKS |
- |
Grom Nowy Staw |
2 maja 2020
2.05 - 11:00 |
Kolejka 13 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Tczew MKS |
- |
AP Malbork |
9 maja 2020
9.05 - 14:00 |
Grom Nowy Staw |
- |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
9 maja 2020
9.05 - 13:30 |
KP II Starogard Gdański |
- |
Unia Tczew |
10 maja 2020
10.05 - 13:00 |
Orły Tczew |
- |
Supra Kwidzyn |
|
Kolejka 14 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Malbork |
- |
Orły Tczew |
16 maja 2020
16.05 - 13:00 |
Supra Kwidzyn |
- |
KP II Starogard Gdański |
|
Unia Tczew |
- |
Grom Nowy Staw |
16 maja 2020
16.05 - 14:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
- |
Gryf Tczew MKS |
16 maja 2020
16.05 - 11:00 |
|