Kolejka 1 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Tczew MKS |
2 - 6 |
AP Malbork |
31 sierpnia 2019
31.08 - 13:00 |
KP Starogard Gdański |
3 - 0 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
1 września 2019
1.09 - 11:00 |
Olimpico Malbork |
2 - 1 |
Czarni Przemysław |
1 września 2019
1.09 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
5 - 0 |
Sokół Zblewo |
31 sierpnia 2019
31.08 - 13:30 |
Pauza: Pogoń Prabuty, |
Kolejka 2 - 7/8. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Malbork |
7 - 0 |
Sokół Zblewo |
7 września 2019
7.09 - 13:00 |
Czarni Przemysław |
0 - 4 |
Pomezania Malbork |
11 września 2019
11.09 - 17:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
2 - 3 |
Pogoń Prabuty |
7 września 2019
7.09 - 11:00 |
Gryf Tczew MKS |
4 - 3 |
KP Starogard Gdański |
7 września 2019
7.09 - 13:30 |
Pauza: Olimpico Malbork, |
Kolejka 3 - 14/15. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Starogard Gdański |
6 - 0 |
AP Malbork |
15 września 2019
15.09 - 11:00 |
Pogoń Prabuty |
0 - 3 |
Gryf Tczew MKS |
14 września 2019
14.09 - 11:00 |
Olimpico Malbork |
3 - 8 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
14 września 2019
14.09 - 14:00 |
Sokół Zblewo |
2 - 2 |
Czarni Przemysław |
14 września 2019
14.09 - 15:00 |
Pauza: Pomezania Malbork, |
Kolejka 4 - 21/22. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Malbork |
0 - 1 |
Czarni Przemysław |
21 września 2019
21.09 - 11:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
1 - 1 |
Pomezania Malbork |
22 września 2019
22.09 - 13:00 |
Gryf Tczew MKS |
16 - 2 |
Olimpico Malbork |
21 września 2019
21.09 - 13:00 |
KP Starogard Gdański |
6 - 1 |
Pogoń Prabuty |
21 września 2019
21.09 - 11:00 |
Pauza: Sokół Zblewo, |
Kolejka 5 - 28/29. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Prabuty |
3 - 3 |
AP Malbork |
28 września 2019
28.09 - 11:00 |
Olimpico Malbork |
0 - 12 |
KP Starogard Gdański |
9 października 2019
9.10 - 17:00 |
Pomezania Malbork |
2 - 11 |
Gryf Tczew MKS |
28 września 2019
28.09 - 11:00 |
Sokół Zblewo |
1 - 3 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
28 września 2019
28.09 - 13:30 |
Pauza: Czarni Przemysław, |
Kolejka 6 - 5/6. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
11 - 2 |
Czarni Przemysław |
6 października 2019
6.10 - 15:00 |
Gryf Tczew MKS |
15 - 0 |
Sokół Zblewo |
5 października 2019
5.10 - 13:30 |
KP Starogard Gdański |
5 - 2 |
Pomezania Malbork |
6 października 2019
6.10 - 11:00 |
Pogoń Prabuty |
17 - 0 |
Olimpico Malbork |
5 października 2019
5.10 - 11:00 |
Pauza: AP Malbork, |
Kolejka 7 - 12/13. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpico Malbork |
0 - 12 |
AP Malbork |
13 października 2019
13.10 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
4 - 11 |
Pogoń Prabuty |
12 października 2019
12.10 - 11:00 |
Sokół Zblewo |
1 - 4 |
KP Starogard Gdański |
12 października 2019
12.10 - 13:30 |
Czarni Przemysław |
0 - 10 |
Gryf Tczew MKS |
12 października 2019
12.10 - 14:00 |
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański, |
Kolejka 8 - 19/20. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Malbork |
11 - 1 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
19 października 2019
19.10 - 13:00 |
KP Starogard Gdański |
6 - 2 |
Czarni Przemysław |
20 października 2019
20.10 - 11:00 |
Pogoń Prabuty |
15 - 0 |
Sokół Zblewo |
19 października 2019
19.10 - 11:00 |
Olimpico Malbork |
2 - 7 |
Pomezania Malbork |
20 października 2019
20.10 - 11:00 |
Pauza: Gryf Tczew MKS, |
Kolejka 9 - 26/27. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomezania Malbork |
1 - 7 |
AP Malbork |
26 października 2019
26.10 - 11:00 |
Sokół Zblewo |
5 - 2 |
Olimpico Malbork |
26 października 2019
26.10 - 14:30 |
Czarni Przemysław |
0 - 4 |
Pogoń Prabuty |
9 października 2019
9.10 - 16:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
0 - 13 |
Gryf Tczew MKS |
27 października 2019
27.10 - 11:00 |
Pauza: KP Starogard Gdański, |
Kolejka 10 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Malbork |
- |
Gryf Tczew MKS |
28 marca 2020
28.03 - 13:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
- |
KP Starogard Gdański |
29 marca 2020
29.03 - 11:00 |
Czarni Przemysław |
- |
Olimpico Malbork |
|
Sokół Zblewo |
- |
Pomezania Malbork |
|
Pauza: Pogoń Prabuty, |
Kolejka 11 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sokół Zblewo |
- |
AP Malbork |
|
Pomezania Malbork |
- |
Czarni Przemysław |
|
Pogoń Prabuty |
- |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
|
KP Starogard Gdański |
- |
Gryf Tczew MKS |
4 kwietnia 2020
4.04 - 11:00 |
Pauza: Olimpico Malbork, |
Kolejka 12 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Malbork |
- |
KP Starogard Gdański |
|
Gryf Tczew MKS |
- |
Pogoń Prabuty |
8 kwietnia 2020
8.04 - 16:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
- |
Olimpico Malbork |
11 kwietnia 2020
11.04 - 11:00 |
Czarni Przemysław |
- |
Sokół Zblewo |
|
Pauza: Pomezania Malbork, |
Kolejka 13 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Czarni Przemysław |
- |
AP Malbork |
|
Pomezania Malbork |
- |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
|
Olimpico Malbork |
- |
Gryf Tczew MKS |
|
Pogoń Prabuty |
- |
KP Starogard Gdański |
|
Pauza: Sokół Zblewo, |
Kolejka 14 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Malbork |
- |
Pogoń Prabuty |
26 kwietnia 2020
26.04 - 11:00 |
KP Starogard Gdański |
- |
Olimpico Malbork |
26 kwietnia 2020
26.04 - 11:00 |
Gryf Tczew MKS |
- |
Pomezania Malbork |
25 kwietnia 2020
25.04 - 11:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
- |
Sokół Zblewo |
25 kwietnia 2020
25.04 - 15:00 |
Pauza: Czarni Przemysław, |
Kolejka 15 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Czarni Przemysław |
- |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
|
Sokół Zblewo |
- |
Gryf Tczew MKS |
|
Pomezania Malbork |
- |
KP Starogard Gdański |
|
Olimpico Malbork |
- |
Pogoń Prabuty |
|
Pauza: AP Malbork, |
Kolejka 16 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Malbork |
- |
Olimpico Malbork |
10 maja 2020
10.05 - 11:00 |
Pogoń Prabuty |
- |
Pomezania Malbork |
|
KP Starogard Gdański |
- |
Sokół Zblewo |
10 maja 2020
10.05 - 11:00 |
Gryf Tczew MKS |
- |
Czarni Przemysław |
10 maja 2020
10.05 - 13:30 |
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański, |
Kolejka 17 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
- |
AP Malbork |
17 maja 2020
17.05 - 13:00 |
Czarni Przemysław |
- |
KP Starogard Gdański |
|
Sokół Zblewo |
- |
Pogoń Prabuty |
|
Pomezania Malbork |
- |
Olimpico Malbork |
|
Pauza: Gryf Tczew MKS, |
Kolejka 18 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Malbork |
- |
Pomezania Malbork |
24 maja 2020
24.05 - 11:00 |
Olimpico Malbork |
- |
Sokół Zblewo |
|
Pogoń Prabuty |
- |
Czarni Przemysław |
|
Gryf Tczew MKS |
- |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
23 maja 2020
23.05 - 16:30 |
Pauza: KP Starogard Gdański, . |
|