Kolejka 1 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Garbarnia Kępice |
1 - 11 |
Sparta Sycewice |
11 września 2019
11.09 - 17:30 |
Byki Słupsk |
11 - 0 |
KS Włynkówko |
11 września 2019
11.09 - 18:00 |
KS Damnica |
10 - 1 |
Anioły Garczegorze |
11 września 2019
11.09 - 17:00 |
Stal Jezierzyce |
2 - 8 |
Gryf Słupsk KS |
11 września 2019
11.09 - 17:30 |
Jantar Ustka |
9 - 0 |
Grasz Dwumiasto |
17 sierpnia 2019
17.08 - 13:00 |
Pauza: Leśnik Cewice, Żelki Żelkowo, |
Kolejka 2 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Grasz Dwumiasto |
0 - 4 |
Leśnik Cewice |
25 sierpnia 2019
25.08 - 11:00 |
Żelki Żelkowo |
3 - 1 |
Stal Jezierzyce |
18 września 2019
18.09 - 14:00 |
Anioły Garczegorze |
0 - 13 |
Gryf Słupsk KS |
18 września 2019
18.09 - 18:00 |
KS Włynkówko |
0 - 16 |
KS Damnica |
24 sierpnia 2019
24.08 - 11:00 |
Garbarnia Kępice |
0 - 2 |
Byki Słupsk |
4 września 2019
4.09 - 17:30 |
Pauza: Jantar Ustka, Sparta Sycewice, |
Kolejka 3 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Byki Słupsk |
0 - 6 |
Sparta Sycewice |
18 września 2019
18.09 - 18:00 |
KS Damnica |
0 - 6 |
Garbarnia Kępice |
31 sierpnia 2019
31.08 - 11:00 |
Gryf Słupsk KS |
24 - 0 |
KS Włynkówko |
1 września 2019
1.09 - 11:00 |
Żelki Żelkowo |
14 - 1 |
Anioły Garczegorze |
2 października 2019
2.10 - 17:00 |
Jantar Ustka |
9 - 0 |
Stal Jezierzyce |
2 października 2019
2.10 - 17:00 |
Pauza: Grasz Dwumiasto, Leśnik Cewice, |
Kolejka 4 - 7/8. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sparta Sycewice |
13 - 0 |
Grasz Dwumiasto |
8 września 2019
8.09 - 11:00 |
Stal Jezierzyce |
0 - 8 |
Leśnik Cewice |
25 września 2019
25.09 - 17:00 |
Anioły Garczegorze |
0 - 9 |
Jantar Ustka |
8 września 2019
8.09 - 11:00 |
KS Włynkówko |
0 - 1 |
Żelki Żelkowo |
7 września 2019
7.09 - 14:00 |
Garbarnia Kępice |
0 - 8 |
Gryf Słupsk KS |
7 września 2019
7.09 - 12:00 |
Byki Słupsk |
9 - 1 |
KS Damnica |
8 września 2019
8.09 - 11:00 |
Kolejka 5 - 14/15. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Damnica |
1 - 5 |
Sparta Sycewice |
14 września 2019
14.09 - 11:00 |
Gryf Słupsk KS |
3 - 2 |
Byki Słupsk |
15 września 2019
15.09 - 11:00 |
Żelki Żelkowo |
4 - 2 |
Garbarnia Kępice |
15 września 2019
15.09 - 12:00 |
Jantar Ustka |
6 - 0 |
KS Włynkówko |
15 września 2019
15.09 - 13:00 |
Leśnik Cewice |
15 - 0 |
Anioły Garczegorze |
14 września 2019
14.09 - 11:00 |
Pauza: Grasz Dwumiasto, Stal Jezierzyce, |
Kolejka 6 - 21/22. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stal Jezierzyce |
2 - 7 |
Grasz Dwumiasto |
22 września 2019
22.09 - 14:00 |
KS Włynkówko |
0 - 5 |
Leśnik Cewice |
21 września 2019
21.09 - 14:00 |
Garbarnia Kępice |
4 - 3 |
Jantar Ustka |
25 września 2019
25.09 - 16:30 |
Byki Słupsk |
7 - 1 |
Żelki Żelkowo |
22 września 2019
22.09 - 11:00 |
KS Damnica |
1 - 10 |
Gryf Słupsk KS |
22 września 2019
22.09 - 11:00 |
Pauza: Anioły Garczegorze, Sparta Sycewice, |
Kolejka 7 - 28/29. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Słupsk KS |
0 - 0 |
Sparta Sycewice |
29 września 2019
29.09 - 11:00 |
Żelki Żelkowo |
2 - 1 |
KS Damnica |
29 września 2019
29.09 - 12:00 |
Jantar Ustka |
1 - 3 |
Byki Słupsk |
29 września 2019
29.09 - 11:00 |
Leśnik Cewice |
3 - 2 |
Garbarnia Kępice |
28 września 2019
28.09 - 11:00 |
Grasz Dwumiasto |
9 - 0 |
Anioły Garczegorze |
29 września 2019
29.09 - 11:00 |
Pauza: Stal Jezierzyce, KS Włynkówko, |
Kolejka 8 - 5/6. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sparta Sycewice |
18 - 0 |
Stal Jezierzyce |
5 października 2019
5.10 - 11:00 |
KS Włynkówko |
0 - 7 |
Grasz Dwumiasto |
5 października 2019
5.10 - 13:00 |
Byki Słupsk |
1 - 4 |
Leśnik Cewice |
6 października 2019
6.10 - 17:00 |
KS Damnica |
0 - 8 |
Jantar Ustka |
6 października 2019
6.10 - 11:00 |
Gryf Słupsk KS |
5 - 0 |
Żelki Żelkowo |
5 października 2019
5.10 - 11:00 |
Pauza: Garbarnia Kępice, Anioły Garczegorze, |
Kolejka 9 - 12/13. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Żelki Żelkowo |
0 - 6 |
Sparta Sycewice |
12 października 2019
12.10 - 12:00 |
Jantar Ustka |
3 - 3 |
Gryf Słupsk KS |
13 października 2019
13.10 - 11:00 |
Leśnik Cewice |
7 - 1 |
KS Damnica |
23 października 2019
23.10 - 16:30 |
Grasz Dwumiasto |
1 - 1 |
Garbarnia Kępice |
13 października 2019
13.10 - 11:00 |
Stal Jezierzyce |
7 - 0 |
Anioły Garczegorze |
13 października 2019
13.10 - 14:00 |
Pauza: KS Włynkówko, Byki Słupsk, |
Kolejka 10 - 19/20. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sparta Sycewice |
24 - 0 |
Anioły Garczegorze |
22 października 2019
22.10 - 17:00 |
KS Włynkówko |
2 - 4 |
Stal Jezierzyce |
21 października 2019
21.10 - 16:30 |
Byki Słupsk |
6 - 0 |
Grasz Dwumiasto |
9 października 2019
9.10 - 17:00 |
Gryf Słupsk KS |
6 - 0 |
Leśnik Cewice |
17 października 2019
17.10 - 18:00 |
Żelki Żelkowo |
1 - 1 |
Jantar Ustka |
20 października 2019
20.10 - 12:00 |
Pauza: KS Damnica, Garbarnia Kępice, |
Kolejka 11 - 26/27. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jantar Ustka |
2 - 5 |
Sparta Sycewice |
27 października 2019
27.10 - 11:00 |
Leśnik Cewice |
3 - 0 |
Żelki Żelkowo |
26 października 2019
26.10 - 11:00 |
Grasz Dwumiasto |
2 - 2 |
KS Damnica |
26 października 2019
26.10 - 11:00 |
Stal Jezierzyce |
1 - 9 |
Garbarnia Kępice |
27 października 2019
27.10 - 14:00 |
Anioły Garczegorze |
2 - 3 |
KS Włynkówko |
27 października 2019
27.10 - 11:00 |
Pauza: Byki Słupsk, Gryf Słupsk KS, |
Kolejka 12 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sparta Sycewice |
26 - 0 |
KS Włynkówko |
8 października 2019
8.10 - 17:00 |
Garbarnia Kępice |
- |
Anioły Garczegorze |
7 marca 2020
7.03 - 12:00 |
Byki Słupsk |
16 - 0 |
Stal Jezierzyce |
30 października 2019
30.10 - 16:30 |
Gryf Słupsk KS |
8 - 0 |
Grasz Dwumiasto |
2 listopada 2019
2.11 - 16:00 |
Jantar Ustka |
7 - 0 |
Leśnik Cewice |
3 listopada 2019
3.11 - 11:00 |
Pauza: Żelki Żelkowo, KS Damnica, |
Kolejka 13 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Leśnik Cewice |
1 - 6 |
Sparta Sycewice |
9 października 2019
9.10 - 17:00 |
Grasz Dwumiasto |
2 - 4 |
Żelki Żelkowo |
8 listopada 2019
8.11 - 15:00 |
Stal Jezierzyce |
4 - 2 |
KS Damnica |
16 października 2019
16.10 - 16:00 |
Anioły Garczegorze |
0 - 11 |
Byki Słupsk |
15 października 2019
15.10 - 16:45 |
KS Włynkówko |
1 - 1 |
Garbarnia Kępice |
9 listopada 2019
9.11 - 11:00 |
Pauza: Gryf Słupsk KS, Jantar Ustka, |
Kolejka 14 - 14/15. marca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sparta Sycewice |
- |
Garbarnia Kępice |
15 marca 2020
15.03 - 16:00 |
KS Włynkówko |
- |
Byki Słupsk |
29 kwietnia 2020
29.04 - 17:00 |
Anioły Garczegorze |
- |
KS Damnica |
14 marca 2020
14.03 - 11:00 |
Gryf Słupsk KS |
- |
Stal Jezierzyce |
14 marca 2020
14.03 - 13:30 |
Grasz Dwumiasto |
- |
Jantar Ustka |
15 marca 2020
15.03 - 11:00 |
Pauza: Leśnik Cewice, Żelki Żelkowo, |
Kolejka 15 - 21/22. marca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Leśnik Cewice |
- |
Grasz Dwumiasto |
21 marca 2020
21.03 - 11:00 |
Stal Jezierzyce |
- |
Żelki Żelkowo |
22 marca 2020
22.03 - 11:00 |
Gryf Słupsk KS |
- |
Anioły Garczegorze |
21 marca 2020
21.03 - 13:30 |
KS Damnica |
- |
KS Włynkówko |
22 kwietnia 2020
22.04 - 17:00 |
Byki Słupsk |
- |
Garbarnia Kępice |
21 marca 2020
21.03 - 13:00 |
Pauza: Jantar Ustka, Sparta Sycewice, |
Kolejka 16 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sparta Sycewice |
- |
Byki Słupsk |
28 marca 2020
28.03 - 12:00 |
Garbarnia Kępice |
- |
KS Damnica |
29 marca 2020
29.03 - 11:00 |
KS Włynkówko |
- |
Gryf Słupsk KS |
28 marca 2020
28.03 - 11:00 |
Anioły Garczegorze |
- |
Żelki Żelkowo |
29 marca 2020
29.03 - 11:00 |
Stal Jezierzyce |
- |
Jantar Ustka |
28 marca 2020
28.03 - 11:00 |
Pauza: Grasz Dwumiasto, Leśnik Cewice, |
Kolejka 17 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Grasz Dwumiasto |
- |
Sparta Sycewice |
5 kwietnia 2020
5.04 - 11:00 |
Leśnik Cewice |
- |
Stal Jezierzyce |
4 kwietnia 2020
4.04 - 11:00 |
Jantar Ustka |
- |
Anioły Garczegorze |
5 kwietnia 2020
5.04 - 13:00 |
Żelki Żelkowo |
- |
KS Włynkówko |
5 kwietnia 2020
5.04 - 13:00 |
Gryf Słupsk KS |
- |
Garbarnia Kępice |
4 kwietnia 2020
4.04 - 16:00 |
KS Damnica |
- |
Byki Słupsk |
4 kwietnia 2020
4.04 - 12:00 |
Kolejka 18 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sparta Sycewice |
- |
KS Damnica |
14 kwietnia 2020
14.04 - 17:00 |
Byki Słupsk |
- |
Gryf Słupsk KS |
8 kwietnia 2020
8.04 - 18:00 |
Garbarnia Kępice |
- |
Żelki Żelkowo |
8 kwietnia 2020
8.04 - 15:00 |
KS Włynkówko |
- |
Jantar Ustka |
8 kwietnia 2020
8.04 - 17:00 |
Anioły Garczegorze |
- |
Leśnik Cewice |
11 kwietnia 2020
11.04 - 11:00 |
Pauza: Grasz Dwumiasto, Stal Jezierzyce, |
Kolejka 19 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Grasz Dwumiasto |
- |
Stal Jezierzyce |
19 kwietnia 2020
19.04 - 11:00 |
Leśnik Cewice |
- |
KS Włynkówko |
18 kwietnia 2020
18.04 - 11:00 |
Jantar Ustka |
- |
Garbarnia Kępice |
19 kwietnia 2020
19.04 - 14:00 |
Żelki Żelkowo |
- |
Byki Słupsk |
19 kwietnia 2020
19.04 - 13:00 |
Gryf Słupsk KS |
- |
KS Damnica |
18 kwietnia 2020
18.04 - 16:00 |
Pauza: Anioły Garczegorze, Sparta Sycewice, |
Kolejka 20 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sparta Sycewice |
- |
Gryf Słupsk KS |
26 kwietnia 2020
26.04 - 11:00 |
KS Damnica |
- |
Żelki Żelkowo |
25 kwietnia 2020
25.04 - 12:00 |
Byki Słupsk |
- |
Jantar Ustka |
26 kwietnia 2020
26.04 - 11:00 |
Garbarnia Kępice |
- |
Leśnik Cewice |
25 kwietnia 2020
25.04 - 11:00 |
Anioły Garczegorze |
- |
Grasz Dwumiasto |
25 kwietnia 2020
25.04 - 11:00 |
Pauza: Stal Jezierzyce, KS Włynkówko, |
Kolejka 21 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stal Jezierzyce |
- |
Sparta Sycewice |
3 maja 2020
3.05 - 11:00 |
Grasz Dwumiasto |
- |
KS Włynkówko |
3 maja 2020
3.05 - 11:00 |
Leśnik Cewice |
- |
Byki Słupsk |
2 maja 2020
2.05 - 11:00 |
Jantar Ustka |
- |
KS Damnica |
2 maja 2020
2.05 - 14:00 |
Żelki Żelkowo |
- |
Gryf Słupsk KS |
3 maja 2020
3.05 - 13:00 |
Pauza: Garbarnia Kępice, Anioły Garczegorze, |
Kolejka 22 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sparta Sycewice |
- |
Żelki Żelkowo |
10 maja 2020
10.05 - 12:00 |
Gryf Słupsk KS |
- |
Jantar Ustka |
9 maja 2020
9.05 - 13:15 |
KS Damnica |
- |
Leśnik Cewice |
9 maja 2020
9.05 - 12:00 |
Garbarnia Kępice |
- |
Grasz Dwumiasto |
9 maja 2020
9.05 - 11:00 |
Anioły Garczegorze |
- |
Stal Jezierzyce |
9 maja 2020
9.05 - 11:00 |
Pauza: KS Włynkówko, Byki Słupsk, |
Kolejka 23 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Anioły Garczegorze |
- |
Sparta Sycewice |
17 maja 2020
17.05 - 11:00 |
Stal Jezierzyce |
- |
KS Włynkówko |
16 maja 2020
16.05 - 11:00 |
Grasz Dwumiasto |
- |
Byki Słupsk |
13 maja 2020
13.05 - 17:00 |
Leśnik Cewice |
- |
Gryf Słupsk KS |
16 maja 2020
16.05 - 11:00 |
Jantar Ustka |
- |
Żelki Żelkowo |
17 maja 2020
17.05 - 16:00 |
Pauza: KS Damnica, Garbarnia Kępice, |
Kolejka 24 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sparta Sycewice |
- |
Jantar Ustka |
23 maja 2020
23.05 - 11:00 |
Żelki Żelkowo |
- |
Leśnik Cewice |
24 maja 2020
24.05 - 13:00 |
KS Damnica |
- |
Grasz Dwumiasto |
23 maja 2020
23.05 - 12:00 |
Garbarnia Kępice |
- |
Stal Jezierzyce |
23 maja 2020
23.05 - 11:00 |
KS Włynkówko |
- |
Anioły Garczegorze |
23 maja 2020
23.05 - 11:00 |
Pauza: Byki Słupsk, Gryf Słupsk KS, |
Kolejka 25 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Włynkówko |
- |
Sparta Sycewice |
30 maja 2020
30.05 - 11:00 |
Anioły Garczegorze |
- |
Garbarnia Kępice |
31 maja 2020
31.05 - 11:00 |
Stal Jezierzyce |
- |
Byki Słupsk |
31 maja 2020
31.05 - 11:00 |
Grasz Dwumiasto |
- |
Gryf Słupsk KS |
31 maja 2020
31.05 - 11:00 |
Leśnik Cewice |
- |
Jantar Ustka |
30 maja 2020
30.05 - 11:00 |
Pauza: Żelki Żelkowo, KS Damnica, |
Kolejka 26 - 7. czerwca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sparta Sycewice |
- |
Leśnik Cewice |
7 czerwca 2020
7.06 - 13:00 |
Żelki Żelkowo |
- |
Grasz Dwumiasto |
7 czerwca 2020
7.06 - 13:00 |
KS Damnica |
- |
Stal Jezierzyce |
7 czerwca 2020
7.06 - 13:00 |
Byki Słupsk |
- |
Anioły Garczegorze |
7 czerwca 2020
7.06 - 13:00 |
Garbarnia Kępice |
- |
KS Włynkówko |
7 czerwca 2020
7.06 - 13:00 |
Pauza: Gryf Słupsk KS, Jantar Ustka, . |
|