Kolejka 1 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wierzyca Pelplin |
0 - 4 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
31 sierpnia 2019
31.08 - 14:00 |
Supra Kwidzyn |
10 - 4 |
Gryf Tczew MKS |
1 września 2019
1.09 - 10:00 |
Pogoń Smętowo |
2 - 3 |
Orły Tczew |
31 sierpnia 2019
31.08 - 11:00 |
Pauza: Keramzyt Szprudowo, DSPN Kwidzyn, |
Kolejka 2 - 7/8. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
9 - 0 |
Orły Tczew |
7 września 2019
7.09 - 13:00 |
Keramzyt Szprudowo |
8 - 0 |
Pogoń Smętowo |
7 września 2019
7.09 - 12:00 |
DSPN Kwidzyn |
6 - 1 |
Supra Kwidzyn |
11 września 2019
11.09 - 17:00 |
Pauza: Wierzyca Pelplin, Gryf Tczew MKS, |
Kolejka 3 - 14/15. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Supra Kwidzyn |
2 - 4 |
Wierzyca Pelplin |
15 września 2019
15.09 - 11:00 |
Pogoń Smętowo |
1 - 11 |
Gryf Tczew MKS |
14 września 2019
14.09 - 11:00 |
Orły Tczew |
4 - 6 |
Keramzyt Szprudowo |
15 września 2019
15.09 - 11:00 |
Pauza: DSPN Kwidzyn, Beniaminek 03 Starogard Gdański, |
Kolejka 4 - 21/22. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
11 - 1 |
Keramzyt Szprudowo |
22 września 2019
22.09 - 11:00 |
Gryf Tczew MKS |
1 - 1 |
Orły Tczew |
21 września 2019
21.09 - 11:00 |
DSPN Kwidzyn |
8 - 0 |
Pogoń Smętowo |
22 września 2019
22.09 - 11:00 |
Pauza: Supra Kwidzyn, Wierzyca Pelplin, |
Kolejka 5 - 28/29. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Supra Kwidzyn |
0 - 11 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
29 września 2019
29.09 - 11:00 |
Pogoń Smętowo |
0 - 14 |
Wierzyca Pelplin |
28 września 2019
28.09 - 11:00 |
Orły Tczew |
0 - 3 |
DSPN Kwidzyn |
29 września 2019
29.09 - 11:00 |
Keramzyt Szprudowo |
3 - 1 |
Gryf Tczew MKS |
29 września 2019
29.09 - 11:00 |
Kolejka 6 - 5/6. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
11 - 0 |
Gryf Tczew MKS |
5 października 2019
5.10 - 11:00 |
DSPN Kwidzyn |
3 - 1 |
Keramzyt Szprudowo |
5 października 2019
5.10 - 13:30 |
Wierzyca Pelplin |
12 - 0 |
Orły Tczew |
5 października 2019
5.10 - 14:00 |
Pauza: Supra Kwidzyn, Pogoń Smętowo, |
Kolejka 7 - 12/13. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Smętowo |
5 - 5 |
Supra Kwidzyn |
12 października 2019
12.10 - 11:00 |
Keramzyt Szprudowo |
4 - 3 |
Wierzyca Pelplin |
10 października 2019
10.10 - 16:00 |
Gryf Tczew MKS |
1 - 2 |
DSPN Kwidzyn |
13 października 2019
13.10 - 11:00 |
Pauza: Orły Tczew, Beniaminek 03 Starogard Gdański, |
Kolejka 8 - 19/20. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
10 - 1 |
DSPN Kwidzyn |
19 października 2019
19.10 - 11:00 |
Wierzyca Pelplin |
7 - 0 |
Gryf Tczew MKS |
19 października 2019
19.10 - 13:00 |
Supra Kwidzyn |
5 - 2 |
Orły Tczew |
20 października 2019
20.10 - 11:00 |
Pauza: Pogoń Smętowo, Keramzyt Szprudowo, |
Kolejka 9 - 26/27. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Smętowo |
0 - 18 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
26 października 2019
26.10 - 11:00 |
Keramzyt Szprudowo |
1 - 2 |
Supra Kwidzyn |
26 października 2019
26.10 - 12:00 |
DSPN Kwidzyn |
6 - 1 |
Wierzyca Pelplin |
27 października 2019
27.10 - 11:00 |
Pauza: Gryf Tczew MKS, Orły Tczew, |
Kolejka 10 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
- |
Wierzyca Pelplin |
28 marca 2020
28.03 - 11:00 |
Gryf Tczew MKS |
- |
Supra Kwidzyn |
29 marca 2020
29.03 - 16:00 |
Orły Tczew |
- |
Pogoń Smętowo |
29 marca 2020
29.03 - 11:00 |
Pauza: Keramzyt Szprudowo, DSPN Kwidzyn, |
Kolejka 11 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orły Tczew |
- |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
5 kwietnia 2020
5.04 - 11:00 |
Pogoń Smętowo |
- |
Keramzyt Szprudowo |
4 kwietnia 2020
4.04 - 12:00 |
Supra Kwidzyn |
- |
DSPN Kwidzyn |
|
Pauza: Wierzyca Pelplin, Gryf Tczew MKS, |
Kolejka 12 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wierzyca Pelplin |
- |
Supra Kwidzyn |
11 kwietnia 2020
11.04 - 11:00 |
Gryf Tczew MKS |
- |
Pogoń Smętowo |
8 kwietnia 2020
8.04 - 17:00 |
Keramzyt Szprudowo |
- |
Orły Tczew |
|
Pauza: DSPN Kwidzyn, Beniaminek 03 Starogard Gdański, |
Kolejka 13 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Keramzyt Szprudowo |
- |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
|
Orły Tczew |
- |
Gryf Tczew MKS |
19 kwietnia 2020
19.04 - 11:00 |
Pogoń Smętowo |
- |
DSPN Kwidzyn |
18 kwietnia 2020
18.04 - 12:00 |
Pauza: Supra Kwidzyn, Wierzyca Pelplin, |
Kolejka 14 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
- |
Supra Kwidzyn |
25 kwietnia 2020
25.04 - 11:00 |
Wierzyca Pelplin |
- |
Pogoń Smętowo |
25 kwietnia 2020
25.04 - 11:00 |
DSPN Kwidzyn |
- |
Orły Tczew |
|
Gryf Tczew MKS |
- |
Keramzyt Szprudowo |
26 kwietnia 2020
26.04 - 15:00 |
Kolejka 15 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Tczew MKS |
- |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
2 maja 2020
2.05 - 12:30 |
Keramzyt Szprudowo |
- |
DSPN Kwidzyn |
|
Orły Tczew |
- |
Wierzyca Pelplin |
3 maja 2020
3.05 - 11:00 |
Pauza: Supra Kwidzyn, Pogoń Smętowo, |
Kolejka 16 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Supra Kwidzyn |
- |
Pogoń Smętowo |
|
Wierzyca Pelplin |
- |
Keramzyt Szprudowo |
9 maja 2020
9.05 - 11:00 |
DSPN Kwidzyn |
- |
Gryf Tczew MKS |
|
Pauza: Orły Tczew, Beniaminek 03 Starogard Gdański, |
Kolejka 17 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
DSPN Kwidzyn |
- |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
|
Gryf Tczew MKS |
- |
Wierzyca Pelplin |
16 maja 2020
16.05 - 12:30 |
Orły Tczew |
- |
Supra Kwidzyn |
17 maja 2020
17.05 - 11:00 |
Pauza: Pogoń Smętowo, Keramzyt Szprudowo, |
Kolejka 18 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
- |
Pogoń Smętowo |
31 maja 2020
31.05 - 11:00 |
Supra Kwidzyn |
- |
Keramzyt Szprudowo |
30 maja 2020
30.05 |
Wierzyca Pelplin |
- |
DSPN Kwidzyn |
30 maja 2020
30.05 - 11:00 |
Pauza: Gryf Tczew MKS, Orły Tczew, . |
|