Kolejka 1 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Sierakowice |
3 - 3 |
Expert Pantery Sierakowice/Malbork |
24 sierpnia 2019
24.08 - 11:00 |
GKS Przodkowo |
1 - 4 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
28 sierpnia 2019
28.08 - 18:00 |
Szargan Somonino |
4 - 1 |
Brda Rytel |
24 sierpnia 2019
24.08 - 11:00 |
Radunia II Stężyca |
5 - 3 |
GKS Żukowo |
24 sierpnia 2019
24.08 - 14:30 |
Wietcisa Skarszewy |
3 - 0 |
Gwiazda Karsin |
25 sierpnia 2019
25.08 - 11:00 |
Meteor Pinczyn |
4 - 1 |
Kaszubia Kościerzyna |
25 sierpnia 2019
25.08 - 15:00 |
Kolejka 2 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Expert Pantery Sierakowice/Malbork |
5 - 0 |
Kaszubia Kościerzyna |
31 sierpnia 2019
31.08 - 13:30 |
Gwiazda Karsin |
3 - 3 |
Meteor Pinczyn |
31 sierpnia 2019
31.08 - 11:00 |
GKS Żukowo |
0 - 8 |
Wietcisa Skarszewy |
31 sierpnia 2019
31.08 - 11:00 |
Brda Rytel |
0 - 13 |
Radunia II Stężyca |
31 sierpnia 2019
31.08 - 11:00 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
4 - 1 |
Szargan Somonino |
31 sierpnia 2019
31.08 - 11:00 |
GKS Sierakowice |
3 - 2 |
GKS Przodkowo |
31 sierpnia 2019
31.08 - 11:00 |
Kolejka 3 - 7/8. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Przodkowo |
3 - 2 |
Expert Pantery Sierakowice/Malbork |
8 września 2019
8.09 - 13:00 |
Szargan Somonino |
0 - 3 |
GKS Sierakowice |
7 września 2019
7.09 - 15:00 |
Radunia II Stężyca |
6 - 0 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
7 września 2019
7.09 - 16:00 |
Wietcisa Skarszewy |
16 - 0 |
Brda Rytel |
8 września 2019
8.09 - 11:00 |
Meteor Pinczyn |
1 - 2 |
GKS Żukowo |
8 września 2019
8.09 - 15:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
1 - 5 |
Gwiazda Karsin |
7 września 2019
7.09 - 11:00 |
Kolejka 4 - 14/15. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Expert Pantery Sierakowice/Malbork |
0 - 7 |
Gwiazda Karsin |
14 września 2019
14.09 - 13:30 |
GKS Żukowo |
5 - 0 |
Kaszubia Kościerzyna |
14 września 2019
14.09 - 11:00 |
Brda Rytel |
0 - 2 |
Meteor Pinczyn |
14 września 2019
14.09 - 11:00 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
2 - 3 |
Wietcisa Skarszewy |
14 września 2019
14.09 - 11:00 |
GKS Sierakowice |
1 - 2 |
Radunia II Stężyca |
14 września 2019
14.09 - 11:00 |
GKS Przodkowo |
11 - 6 |
Szargan Somonino |
14 września 2019
14.09 - 13:30 |
Kolejka 5 - 21/22. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Szargan Somonino |
3 - 0 |
Expert Pantery Sierakowice/Malbork |
21 września 2019
21.09 - 11:00 |
Radunia II Stężyca |
3 - 0 |
GKS Przodkowo |
21 września 2019
21.09 - 11:00 |
vo, goście nie przyjechali |
Wietcisa Skarszewy |
1 - 1 |
GKS Sierakowice |
22 września 2019
22.09 - 11:00 |
Meteor Pinczyn |
0 - 7 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
22 września 2019
22.09 - 17:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
1 - 2 |
Brda Rytel |
21 września 2019
21.09 - 11:00 |
Gwiazda Karsin |
7 - 0 |
GKS Żukowo |
22 września 2019
22.09 - 11:00 |
Kolejka 6 - 28/29. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Expert Pantery Sierakowice/Malbork |
0 - 0 |
GKS Żukowo |
28 września 2019
28.09 - 13:30 |
Brda Rytel |
0 - 12 |
Gwiazda Karsin |
28 września 2019
28.09 - 11:00 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
11 - 2 |
Kaszubia Kościerzyna |
28 września 2019
28.09 - 11:00 |
GKS Sierakowice |
9 - 1 |
Meteor Pinczyn |
28 września 2019
28.09 - 11:00 |
GKS Przodkowo |
2 - 4 |
Wietcisa Skarszewy |
28 września 2019
28.09 - 13:30 |
Szargan Somonino |
2 - 1 |
Radunia II Stężyca |
28 września 2019
28.09 - 11:00 |
Kolejka 7 - 5/6. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Radunia II Stężyca |
19 - 0 |
Expert Pantery Sierakowice/Malbork |
9 października 2019
9.10 - 17:00 |
Wietcisa Skarszewy |
5 - 1 |
Szargan Somonino |
5 października 2019
5.10 - 11:00 |
Meteor Pinczyn |
2 - 6 |
GKS Przodkowo |
6 października 2019
6.10 - 16:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
1 - 6 |
GKS Sierakowice |
5 października 2019
5.10 - 11:00 |
Gwiazda Karsin |
2 - 2 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
6 października 2019
6.10 - 11:00 |
GKS Żukowo |
3 - 3 |
Brda Rytel |
5 października 2019
5.10 - 11:00 |
Kolejka 8 - 12/13. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Expert Pantery Sierakowice/Malbork |
6 - 1 |
Brda Rytel |
12 października 2019
12.10 - 13:30 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
3 - 3 |
GKS Żukowo |
12 października 2019
12.10 - 11:00 |
GKS Sierakowice |
2 - 11 |
Gwiazda Karsin |
12 października 2019
12.10 - 11:00 |
GKS Przodkowo |
11 - 0 |
Kaszubia Kościerzyna |
13 października 2019
13.10 - 12:00 |
Szargan Somonino |
3 - 1 |
Meteor Pinczyn |
12 października 2019
12.10 - 11:00 |
Radunia II Stężyca |
1 - 0 |
Wietcisa Skarszewy |
13 października 2019
13.10 - 12:00 |
Kolejka 9 - 19/20. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wietcisa Skarszewy |
7 - 0 |
Expert Pantery Sierakowice/Malbork |
20 października 2019
20.10 - 11:00 |
Meteor Pinczyn |
4 - 6 |
Radunia II Stężyca |
20 października 2019
20.10 - 15:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
0 - 3 |
Szargan Somonino |
19 października 2019
19.10 - 11:00 |
Gwiazda Karsin |
1 - 0 |
GKS Przodkowo |
20 października 2019
20.10 - 11:00 |
GKS Żukowo |
2 - 3 |
GKS Sierakowice |
19 października 2019
19.10 - 11:00 |
Brda Rytel |
2 - 6 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
19 października 2019
19.10 - 11:00 |
Kolejka 10 - 26/27. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Expert Pantery Sierakowice/Malbork |
2 - 5 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
26 października 2019
26.10 - 13:30 |
GKS Sierakowice |
3 - 0 |
Brda Rytel |
26 października 2019
26.10 - 11:00 |
GKS Przodkowo |
9 - 0 |
GKS Żukowo |
27 października 2019
27.10 - 12:00 |
Szargan Somonino |
2 - 2 |
Gwiazda Karsin |
26 października 2019
26.10 - 11:00 |
Radunia II Stężyca |
12 - 1 |
Kaszubia Kościerzyna |
26 października 2019
26.10 - 11:00 |
Wietcisa Skarszewy |
6 - 0 |
Meteor Pinczyn |
26 października 2019
26.10 - 13:00 |
Kolejka 11 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Meteor Pinczyn |
3 - 2 |
Expert Pantery Sierakowice/Malbork |
3 listopada 2019
3.11 - 14:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
0 - 2 |
Wietcisa Skarszewy |
2 listopada 2019
2.11 - 11:00 |
Gwiazda Karsin |
4 - 1 |
Radunia II Stężyca |
3 listopada 2019
3.11 - 11:00 |
GKS Żukowo |
1 - 4 |
Szargan Somonino |
2 listopada 2019
2.11 - 11:00 |
Brda Rytel |
0 - 5 |
GKS Przodkowo |
2 listopada 2019
2.11 - 12:00 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
2 - 4 |
GKS Sierakowice |
2 listopada 2019
2.11 - 11:00 |
Kolejka 12 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Expert Pantery Sierakowice/Malbork |
- |
GKS Sierakowice |
|
Wierzyca Stara Kiszewa |
- |
GKS Przodkowo |
28 marca 2020
28.03 - 11:00 |
Brda Rytel |
- |
Szargan Somonino |
28 marca 2020
28.03 - 11:00 |
GKS Żukowo |
- |
Radunia II Stężyca |
28 marca 2020
28.03 - 11:00 |
Gwiazda Karsin |
- |
Wietcisa Skarszewy |
|
Kaszubia Kościerzyna |
- |
Meteor Pinczyn |
|
Kolejka 13 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kaszubia Kościerzyna |
- |
Expert Pantery Sierakowice/Malbork |
|
Meteor Pinczyn |
- |
Gwiazda Karsin |
4 kwietnia 2020
4.04 - 14:00 |
Wietcisa Skarszewy |
- |
GKS Żukowo |
4 kwietnia 2020
4.04 - 12:00 |
Radunia II Stężyca |
- |
Brda Rytel |
5 kwietnia 2020
5.04 - 18:00 |
Szargan Somonino |
- |
Wierzyca Stara Kiszewa |
4 kwietnia 2020
4.04 - 11:00 |
GKS Przodkowo |
- |
GKS Sierakowice |
|
Kolejka 14 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Expert Pantery Sierakowice/Malbork |
- |
GKS Przodkowo |
|
GKS Sierakowice |
- |
Szargan Somonino |
8 kwietnia 2020
8.04 - 15:00 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
- |
Radunia II Stężyca |
|
Brda Rytel |
- |
Wietcisa Skarszewy |
8 kwietnia 2020
8.04 - 18:00 |
GKS Żukowo |
- |
Meteor Pinczyn |
8 kwietnia 2020
8.04 - 16:00 |
Gwiazda Karsin |
- |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Kolejka 15 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gwiazda Karsin |
- |
Expert Pantery Sierakowice/Malbork |
|
Kaszubia Kościerzyna |
- |
GKS Żukowo |
|
Meteor Pinczyn |
- |
Brda Rytel |
18 kwietnia 2020
18.04 - 14:00 |
Wietcisa Skarszewy |
- |
Wierzyca Stara Kiszewa |
18 kwietnia 2020
18.04 - 12:00 |
Radunia II Stężyca |
- |
GKS Sierakowice |
18 kwietnia 2020
18.04 - 13:30 |
Szargan Somonino |
- |
GKS Przodkowo |
18 kwietnia 2020
18.04 - 11:00 |
Kolejka 16 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Expert Pantery Sierakowice/Malbork |
- |
Szargan Somonino |
|
GKS Przodkowo |
- |
Radunia II Stężyca |
|
GKS Sierakowice |
- |
Wietcisa Skarszewy |
25 kwietnia 2020
25.04 - 14:00 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
- |
Meteor Pinczyn |
|
Brda Rytel |
- |
Kaszubia Kościerzyna |
25 kwietnia 2020
25.04 - 12:00 |
GKS Żukowo |
- |
Gwiazda Karsin |
25 kwietnia 2020
25.04 - 11:00 |
Kolejka 17 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Żukowo |
- |
Expert Pantery Sierakowice/Malbork |
|
Gwiazda Karsin |
- |
Brda Rytel |
|
Kaszubia Kościerzyna |
- |
Wierzyca Stara Kiszewa |
|
Meteor Pinczyn |
- |
GKS Sierakowice |
2 maja 2020
2.05 - 14:00 |
Wietcisa Skarszewy |
- |
GKS Przodkowo |
2 maja 2020
2.05 - 12:00 |
Radunia II Stężyca |
- |
Szargan Somonino |
2 maja 2020
2.05 - 11:00 |
Kolejka 18 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Expert Pantery Sierakowice/Malbork |
- |
Radunia II Stężyca |
|
Szargan Somonino |
- |
Wietcisa Skarszewy |
9 maja 2020
9.05 - 14:00 |
GKS Przodkowo |
- |
Meteor Pinczyn |
|
GKS Sierakowice |
- |
Kaszubia Kościerzyna |
9 maja 2020
9.05 - 14:00 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
- |
Gwiazda Karsin |
9 maja 2020
9.05 - 11:00 |
Brda Rytel |
- |
GKS Żukowo |
9 maja 2020
9.05 - 13:00 |
Kolejka 19 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Brda Rytel |
- |
Expert Pantery Sierakowice/Malbork |
|
GKS Żukowo |
- |
Wierzyca Stara Kiszewa |
16 maja 2020
16.05 - 11:00 |
Gwiazda Karsin |
- |
GKS Sierakowice |
|
Kaszubia Kościerzyna |
- |
GKS Przodkowo |
|
Meteor Pinczyn |
- |
Szargan Somonino |
16 maja 2020
16.05 - 14:00 |
Wietcisa Skarszewy |
- |
Radunia II Stężyca |
16 maja 2020
16.05 - 12:00 |
Kolejka 20 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Expert Pantery Sierakowice/Malbork |
- |
Wietcisa Skarszewy |
|
Radunia II Stężyca |
- |
Meteor Pinczyn |
24 maja 2020
24.05 - 12:00 |
Szargan Somonino |
- |
Kaszubia Kościerzyna |
23 maja 2020
23.05 - 11:00 |
GKS Przodkowo |
- |
Gwiazda Karsin |
|
GKS Sierakowice |
- |
GKS Żukowo |
23 maja 2020
23.05 - 14:00 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
- |
Brda Rytel |
23 maja 2020
23.05 - 11:00 |
Kolejka 21 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wierzyca Stara Kiszewa |
- |
Expert Pantery Sierakowice/Malbork |
|
Brda Rytel |
- |
GKS Sierakowice |
30 maja 2020
30.05 - 11:00 |
GKS Żukowo |
- |
GKS Przodkowo |
30 maja 2020
30.05 - 11:00 |
Gwiazda Karsin |
- |
Szargan Somonino |
|
Kaszubia Kościerzyna |
- |
Radunia II Stężyca |
|
Meteor Pinczyn |
- |
Wietcisa Skarszewy |
30 maja 2020
30.05 - 14:00 |
Kolejka 22 - 6/7. czerwca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Expert Pantery Sierakowice/Malbork |
- |
Meteor Pinczyn |
|
Wietcisa Skarszewy |
- |
Kaszubia Kościerzyna |
6 czerwca 2020
6.06 - 12:00 |
Radunia II Stężyca |
- |
Gwiazda Karsin |
7 czerwca 2020
7.06 - 12:00 |
Szargan Somonino |
- |
GKS Żukowo |
6 czerwca 2020
6.06 - 11:00 |
GKS Przodkowo |
- |
Brda Rytel |
|
GKS Sierakowice |
- |
Wierzyca Stara Kiszewa |
6 czerwca 2020
6.06 - 14:00 |
|