Kolejka 1 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomorzanin Gdynia |
9 - 0 |
KP Gdynia AP |
17 sierpnia 2019
17.08 - 09:00 |
Iskra Gdynia |
1 - 3 |
Cisowa Gdynia |
23 września 2019
23.09 - 16:15 |
GTS Pruszcz Gdański |
1 - 0 |
Ejsmond Club |
28 sierpnia 2019
28.08 - 13:00 |
Orkan Rumia MKS |
3 - 0 |
Flota Gdynia |
4 września 2019
4.09 - 16:15 |
vo, na boisku 2:3 |
Pauza: Vigo Tuchom, Arka II Gdynia SI, Bałtyk II Gdynia AP, |
Kolejka 2 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Ejsmond Club |
1 - 0 |
Orkan Rumia MKS |
24 sierpnia 2019
24.08 - 11:00 |
Cisowa Gdynia |
4 - 5 |
GTS Pruszcz Gdański |
24 sierpnia 2019
24.08 - 15:00 |
Vigo Tuchom |
0 - 7 |
Iskra Gdynia |
5 października 2019
5.10 - 12:30 |
Arka II Gdynia SI |
8 - 0 |
Pomorzanin Gdynia |
25 sierpnia 2019
25.08 - 13:30 |
Pauza: Bałtyk II Gdynia AP, KP Gdynia AP, Flota Gdynia, |
Kolejka 3 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomorzanin Gdynia |
0 - 5 |
Bałtyk II Gdynia AP |
31 sierpnia 2019
31.08 - 17:30 |
Iskra Gdynia |
2 - 1 |
KP Gdynia AP |
31 sierpnia 2019
31.08 - 11:00 |
GTS Pruszcz Gdański |
11 - 2 |
Vigo Tuchom |
1 września 2019
1.09 - 17:00 |
Orkan Rumia MKS |
0 - 3 |
Cisowa Gdynia |
1 września 2019
1.09 - 11:00 |
Flota Gdynia |
0 - 4 |
Ejsmond Club |
1 września 2019
1.09 - 11:00 |
vo |
Pauza: Arka II Gdynia SI, |
Kolejka 4 - 7/8. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Cisowa Gdynia |
3 - 0 |
Flota Gdynia |
8 września 2019
8.09 - 19:00 |
vo, brak uprawnionych zawodników do gry |
Vigo Tuchom |
1 - 7 |
Orkan Rumia MKS |
7 września 2019
7.09 - 14:00 |
KP Gdynia AP |
0 - 8 |
GTS Pruszcz Gdański |
7 września 2019
7.09 - 09:00 |
Arka II Gdynia SI |
7 - 0 |
Iskra Gdynia |
7 września 2019
7.09 - 11:00 |
Pauza: Pomorzanin Gdynia, Bałtyk II Gdynia AP, Ejsmond Club, |
Kolejka 5 - 14/15. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Iskra Gdynia |
2 - 9 |
Bałtyk II Gdynia AP |
14 września 2019
14.09 - 11:00 |
GTS Pruszcz Gdański |
2 - 7 |
Arka II Gdynia SI |
14 września 2019
14.09 - 16:00 |
Orkan Rumia MKS |
3 - 5 |
KP Gdynia AP |
15 września 2019
15.09 - 11:00 |
Flota Gdynia |
0 - 3 |
Vigo Tuchom |
14 września 2019
14.09 - 13:00 |
Ejsmond Club |
8 - 0 |
Cisowa Gdynia |
14 września 2019
14.09 - 11:00 |
Pauza: Pomorzanin Gdynia, |
Kolejka 6 - 21/22. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Vigo Tuchom |
1 - 5 |
Ejsmond Club |
21 września 2019
21.09 - 13:00 |
KP Gdynia AP |
2 - 2 |
Flota Gdynia |
21 września 2019
21.09 - 15:00 |
Arka II Gdynia SI |
4 - 0 |
Orkan Rumia MKS |
22 września 2019
22.09 - 09:00 |
Bałtyk II Gdynia AP |
10 - 1 |
GTS Pruszcz Gdański |
21 września 2019
21.09 - 11:00 |
Pauza: Pomorzanin Gdynia, Iskra Gdynia, Cisowa Gdynia, |
Kolejka 7 - 28/29. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Iskra Gdynia |
1 - 9 |
Pomorzanin Gdynia |
29 września 2019
29.09 - 11:00 |
Orkan Rumia MKS |
2 - 9 |
Bałtyk II Gdynia AP |
29 września 2019
29.09 - 11:00 |
Flota Gdynia |
1 - 12 |
Arka II Gdynia SI |
29 września 2019
29.09 - 11:00 |
Ejsmond Club |
9 - 0 |
KP Gdynia AP |
28 września 2019
28.09 - 11:00 |
Cisowa Gdynia |
9 - 0 |
Vigo Tuchom |
28 września 2019
28.09 - 11:00 |
Pauza: GTS Pruszcz Gdański, |
Kolejka 8 - 5/6. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Gdynia AP |
0 - 3 |
Cisowa Gdynia |
6 października 2019
6.10 - 17:00 |
Arka II Gdynia SI |
2 - 0 |
Ejsmond Club |
5 października 2019
5.10 - 11:00 |
Bałtyk II Gdynia AP |
8 - 0 |
Flota Gdynia |
5 października 2019
5.10 - 17:00 |
Pomorzanin Gdynia |
10 - 0 |
GTS Pruszcz Gdański |
5 października 2019
5.10 - 09:00 |
Pauza: Iskra Gdynia, Orkan Rumia MKS, Vigo Tuchom, |
Kolejka 9 - 12/13. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orkan Rumia MKS |
0 - 9 |
Pomorzanin Gdynia |
13 października 2019
13.10 - 11:00 |
Ejsmond Club |
2 - 2 |
Bałtyk II Gdynia AP |
12 października 2019
12.10 - 11:00 |
Cisowa Gdynia |
3 - 12 |
Arka II Gdynia SI |
12 października 2019
12.10 - 13:00 |
Vigo Tuchom |
1 - 2 |
KP Gdynia AP |
12 października 2019
12.10 - 13:00 |
Pauza: Flota Gdynia, GTS Pruszcz Gdański, Iskra Gdynia, |
Kolejka 10 - 19/20. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka II Gdynia SI |
10 - 0 |
Vigo Tuchom |
19 października 2019
19.10 - 11:00 |
Bałtyk II Gdynia AP |
10 - 0 |
Cisowa Gdynia |
19 października 2019
19.10 - 11:00 |
Pomorzanin Gdynia |
3 - 1 |
Flota Gdynia |
20 października 2019
20.10 - 09:00 |
Iskra Gdynia |
7 - 0 |
GTS Pruszcz Gdański |
20 października 2019
20.10 - 11:00 |
Pauza: Orkan Rumia MKS, Ejsmond Club, KP Gdynia AP, |
Kolejka 11 - 26/27. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orkan Rumia MKS |
1 - 1 |
Iskra Gdynia |
27 października 2019
27.10 - 11:00 |
Ejsmond Club |
0 - 2 |
Pomorzanin Gdynia |
26 października 2019
26.10 - 11:00 |
Vigo Tuchom |
1 - 10 |
Bałtyk II Gdynia AP |
26 października 2019
26.10 - 10:00 |
KP Gdynia AP |
0 - 16 |
Arka II Gdynia SI |
26 października 2019
26.10 - 17:00 |
Pauza: Cisowa Gdynia, Flota Gdynia, GTS Pruszcz Gdański, |
Kolejka 12 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk II Gdynia AP |
7 - 0 |
KP Gdynia AP |
3 listopada 2019
3.11 - 15:30 |
Pomorzanin Gdynia |
10 - 1 |
Cisowa Gdynia |
3 listopada 2019
3.11 - 17:30 |
Iskra Gdynia |
1 - 1 |
Flota Gdynia |
3 listopada 2019
3.11 - 11:00 |
GTS Pruszcz Gdański |
3 - 2 |
Orkan Rumia MKS |
3 listopada 2019
3.11 - 15:00 |
Pauza: Ejsmond Club, Vigo Tuchom, Arka II Gdynia SI, |
Kolejka 13 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Flota Gdynia |
0 - 0 |
GTS Pruszcz Gdański |
10 listopada 2019
10.11 - 13:00 |
Ejsmond Club |
3 - 1 |
Iskra Gdynia |
9 listopada 2019
9.11 - 11:00 |
Vigo Tuchom |
2 - 5 |
Pomorzanin Gdynia |
9 listopada 2019
9.11 - 15:00 |
Arka II Gdynia SI |
2 - 0 |
Bałtyk II Gdynia AP |
9 listopada 2019
9.11 - 16:00 |
Pauza: KP Gdynia AP, Cisowa Gdynia, Orkan Rumia MKS, |
Kolejka 14 - 14/15. marca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Gdynia AP |
- |
Pomorzanin Gdynia |
14 marca 2020
14.03 - 17:00 |
Cisowa Gdynia |
- |
Iskra Gdynia |
14 marca 2020
14.03 - 09:00 |
Ejsmond Club |
- |
GTS Pruszcz Gdański |
14 marca 2020
14.03 - 11:00 |
Flota Gdynia |
- |
Orkan Rumia MKS |
15 marca 2020
15.03 - 11:00 |
Pauza: Vigo Tuchom, Arka II Gdynia SI, Bałtyk II Gdynia AP, |
Kolejka 15 - 21/22. marca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orkan Rumia MKS |
- |
Ejsmond Club |
22 marca 2020
22.03 - 12:45 |
GTS Pruszcz Gdański |
- |
Cisowa Gdynia |
21 marca 2020
21.03 - 11:00 |
Iskra Gdynia |
- |
Vigo Tuchom |
21 marca 2020
21.03 - 13:00 |
Pomorzanin Gdynia |
- |
Arka II Gdynia SI |
21 marca 2020
21.03 - 15:00 |
Pauza: Bałtyk II Gdynia AP, KP Gdynia AP, Flota Gdynia, |
Kolejka 16 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk II Gdynia AP |
- |
Pomorzanin Gdynia |
29 marca 2020
29.03 - 11:00 |
KP Gdynia AP |
- |
Iskra Gdynia |
28 marca 2020
28.03 - 17:00 |
Vigo Tuchom |
- |
GTS Pruszcz Gdański |
|
Cisowa Gdynia |
- |
Orkan Rumia MKS |
29 marca 2020
29.03 - 09:00 |
Ejsmond Club |
- |
Flota Gdynia |
28 marca 2020
28.03 - 11:00 |
Pauza: Arka II Gdynia SI, |
Kolejka 17 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Flota Gdynia |
- |
Cisowa Gdynia |
|
Orkan Rumia MKS |
- |
Vigo Tuchom |
5 kwietnia 2020
5.04 - 11:00 |
GTS Pruszcz Gdański |
- |
KP Gdynia AP |
4 kwietnia 2020
4.04 - 12:00 |
Iskra Gdynia |
- |
Arka II Gdynia SI |
4 kwietnia 2020
4.04 - 11:00 |
Pauza: Pomorzanin Gdynia, Bałtyk II Gdynia AP, Ejsmond Club, |
Kolejka 18 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk II Gdynia AP |
- |
Iskra Gdynia |
11 kwietnia 2020
11.04 - 15:00 |
Arka II Gdynia SI |
- |
GTS Pruszcz Gdański |
11 kwietnia 2020
11.04 - 14:30 |
KP Gdynia AP |
- |
Orkan Rumia MKS |
16 maja 2020
16.05 - 15:00 |
Vigo Tuchom |
- |
Flota Gdynia |
|
Cisowa Gdynia |
- |
Ejsmond Club |
11 kwietnia 2020
11.04 - 09:00 |
Pauza: Pomorzanin Gdynia, |
Kolejka 19 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Ejsmond Club |
- |
Vigo Tuchom |
18 kwietnia 2020
18.04 - 11:00 |
Flota Gdynia |
- |
KP Gdynia AP |
|
Orkan Rumia MKS |
- |
Arka II Gdynia SI |
19 kwietnia 2020
19.04 - 11:00 |
GTS Pruszcz Gdański |
- |
Bałtyk II Gdynia AP |
19 kwietnia 2020
19.04 - 15:30 |
Pauza: Pomorzanin Gdynia, Iskra Gdynia, Cisowa Gdynia, |
Kolejka 20 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomorzanin Gdynia |
- |
Iskra Gdynia |
25 kwietnia 2020
25.04 - 11:00 |
Bałtyk II Gdynia AP |
- |
Orkan Rumia MKS |
26 kwietnia 2020
26.04 - 17:00 |
Arka II Gdynia SI |
- |
Flota Gdynia |
25 kwietnia 2020
25.04 - 14:30 |
KP Gdynia AP |
- |
Ejsmond Club |
25 kwietnia 2020
25.04 - 15:00 |
Vigo Tuchom |
- |
Cisowa Gdynia |
|
Pauza: GTS Pruszcz Gdański, |
Kolejka 21 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Cisowa Gdynia |
- |
KP Gdynia AP |
3 maja 2020
3.05 - 09:00 |
Ejsmond Club |
- |
Arka II Gdynia SI |
2 maja 2020
2.05 - 11:00 |
Flota Gdynia |
- |
Bałtyk II Gdynia AP |
|
GTS Pruszcz Gdański |
- |
Pomorzanin Gdynia |
3 maja 2020
3.05 - 16:00 |
Pauza: Iskra Gdynia, Orkan Rumia MKS, Vigo Tuchom, |
Kolejka 22 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomorzanin Gdynia |
- |
Orkan Rumia MKS |
10 maja 2020
10.05 - 11:00 |
Bałtyk II Gdynia AP |
- |
Ejsmond Club |
9 maja 2020
9.05 - 19:00 |
Arka II Gdynia SI |
- |
Cisowa Gdynia |
9 maja 2020
9.05 - 14:30 |
KP Gdynia AP |
- |
Vigo Tuchom |
10 maja 2020
10.05 - 15:00 |
Pauza: Flota Gdynia, GTS Pruszcz Gdański, Iskra Gdynia, |
Kolejka 23 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Vigo Tuchom |
- |
Arka II Gdynia SI |
|
Cisowa Gdynia |
- |
Bałtyk II Gdynia AP |
17 maja 2020
17.05 - 09:00 |
Flota Gdynia |
- |
Pomorzanin Gdynia |
|
GTS Pruszcz Gdański |
- |
Iskra Gdynia |
16 maja 2020
16.05 - 12:00 |
Pauza: Orkan Rumia MKS, Ejsmond Club, KP Gdynia AP, |
Kolejka 24 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Iskra Gdynia |
- |
Orkan Rumia MKS |
23 maja 2020
23.05 - 13:00 |
Pomorzanin Gdynia |
- |
Ejsmond Club |
24 maja 2020
24.05 - 11:00 |
Bałtyk II Gdynia AP |
- |
Vigo Tuchom |
24 maja 2020
24.05 - 15:00 |
Arka II Gdynia SI |
- |
KP Gdynia AP |
23 maja 2020
23.05 - 17:00 |
Pauza: Cisowa Gdynia, Flota Gdynia, GTS Pruszcz Gdański, |
Kolejka 25 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Gdynia AP |
- |
Bałtyk II Gdynia AP |
31 maja 2020
31.05 - 17:00 |
Cisowa Gdynia |
- |
Pomorzanin Gdynia |
31 maja 2020
31.05 - 11:00 |
Flota Gdynia |
- |
Iskra Gdynia |
|
Orkan Rumia MKS |
- |
GTS Pruszcz Gdański |
30 maja 2020
30.05 - 11:00 |
Pauza: Ejsmond Club, Vigo Tuchom, Arka II Gdynia SI, |
Kolejka 26 - 6/7. czerwca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GTS Pruszcz Gdański |
- |
Flota Gdynia |
6 czerwca 2020
6.06 - 12:00 |
Iskra Gdynia |
- |
Ejsmond Club |
6 czerwca 2020
6.06 - 11:00 |
Pomorzanin Gdynia |
- |
Vigo Tuchom |
|
Bałtyk II Gdynia AP |
- |
Arka II Gdynia SI |
7 czerwca 2020
7.06 - 17:00 |
Pauza: KP Gdynia AP, Cisowa Gdynia, Orkan Rumia MKS, . |
|