Kolejka 1 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Amigo Przyjaźń |
16 - 2 |
KS Sulmin |
25 września 2019
25.09 - 17:30 |
KS Kamienica Królewska |
6 - 2 |
Brda Rytel |
1 września 2019
1.09 - 11:00 |
Potok Pszczółki |
10 - 0 |
GKS Żukowo |
1 września 2019
1.09 - 11:00 |
Pauza: Meteor Pinczyn, Amator Kiełpino, |
Kolejka 2 - 7/8. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Brda Rytel |
1 - 8 |
Potok Pszczółki |
5 września 2019
5.09 - 17:45 |
KS Sulmin |
5 - 11 |
Meteor Pinczyn |
7 września 2019
7.09 - 11:00 |
Amator Kiełpino |
2 - 3 |
Amigo Przyjaźń |
7 września 2019
7.09 - 15:30 |
Pauza: KS Kamienica Królewska, GKS Żukowo, |
Kolejka 3 - 14/15. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Meteor Pinczyn |
1 - 2 |
Amator Kiełpino |
15 września 2019
15.09 - 15:00 |
KS Kamienica Królewska |
2 - 4 |
KS Sulmin |
14 września 2019
14.09 - 11:00 |
GKS Żukowo |
2 - 3 |
Brda Rytel |
14 września 2019
14.09 - 14:00 |
Pauza: Potok Pszczółki, Amigo Przyjaźń, |
Kolejka 4 - 21/22. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Sulmin |
0 - 8 |
Potok Pszczółki |
21 września 2019
21.09 - 11:00 |
vo, zdekompletowanie składu gospodarzy |
Amator Kiełpino |
4 - 3 |
KS Kamienica Królewska |
21 września 2019
21.09 - 14:30 |
Amigo Przyjaźń |
7 - 1 |
Meteor Pinczyn |
21 września 2019
21.09 - 11:30 |
Pauza: GKS Żukowo, Brda Rytel, |
Kolejka 5 - 28/29. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Kamienica Królewska |
6 - 1 |
Amigo Przyjaźń |
28 września 2019
28.09 - 11:00 |
Potok Pszczółki |
10 - 1 |
Amator Kiełpino |
26 września 2019
26.09 - 16:45 |
GKS Żukowo |
3 - 0 |
KS Sulmin |
28 września 2019
28.09 - 11:00 |
vo, zdekompletowanie drużyny gości |
Pauza: Brda Rytel, Meteor Pinczyn, |
Kolejka 6 - 5/6. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Sulmin |
2 - 10 |
Brda Rytel |
5 października 2019
5.10 - 11:00 |
Amator Kiełpino |
2 - 0 |
GKS Żukowo |
5 października 2019
5.10 - 10:30 |
Amigo Przyjaźń |
4 - 6 |
Potok Pszczółki |
6 października 2019
6.10 - 13:00 |
Meteor Pinczyn |
1 - 4 |
KS Kamienica Królewska |
6 października 2019
6.10 - 14:00 |
Kolejka 7 - 12/13. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Potok Pszczółki |
6 - 2 |
Meteor Pinczyn |
13 października 2019
13.10 - 16:00 |
GKS Żukowo |
0 - 8 |
Amigo Przyjaźń |
12 października 2019
12.10 - 11:00 |
Brda Rytel |
1 - 4 |
Amator Kiełpino |
13 października 2019
13.10 - 15:00 |
Pauza: KS Sulmin, KS Kamienica Królewska, |
Kolejka 8 - 19/20. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Amigo Przyjaźń |
6 - 0 |
Brda Rytel |
20 października 2019
20.10 - 13:00 |
Meteor Pinczyn |
3 - 0 |
GKS Żukowo |
20 października 2019
20.10 - 13:00 |
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie |
KS Kamienica Królewska |
4 - 2 |
Potok Pszczółki |
19 października 2019
19.10 - 11:00 |
Pauza: Amator Kiełpino, KS Sulmin, |
Kolejka 9 - 26/27. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Żukowo |
0 - 5 |
KS Kamienica Królewska |
26 października 2019
26.10 - 11:00 |
Brda Rytel |
3 - 7 |
Meteor Pinczyn |
26 października 2019
26.10 - 11:00 |
KS Sulmin |
2 - 1 |
Amator Kiełpino |
26 października 2019
26.10 - 14:00 |
Pauza: Amigo Przyjaźń, Potok Pszczółki, |
Kolejka 10 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Sulmin |
- |
Amigo Przyjaźń |
12 maja 2020
12.05 - 18:30 |
Brda Rytel |
- |
KS Kamienica Królewska |
28 marca 2020
28.03 - 13:00 |
GKS Żukowo |
- |
Potok Pszczółki |
|
Pauza: Meteor Pinczyn, Amator Kiełpino, |
Kolejka 11 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Potok Pszczółki |
- |
Brda Rytel |
|
Meteor Pinczyn |
- |
KS Sulmin |
4 kwietnia 2020
4.04 - 16:00 |
Amigo Przyjaźń |
- |
Amator Kiełpino |
5 kwietnia 2020
5.04 - 16:00 |
Pauza: KS Kamienica Królewska, GKS Żukowo, |
Kolejka 12 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Amator Kiełpino |
- |
Meteor Pinczyn |
|
KS Sulmin |
- |
KS Kamienica Królewska |
9 maja 2020
9.05 - 11:00 |
Brda Rytel |
- |
GKS Żukowo |
|
Pauza: Potok Pszczółki, Amigo Przyjaźń, |
Kolejka 13 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Potok Pszczółki |
- |
KS Sulmin |
|
KS Kamienica Królewska |
- |
Amator Kiełpino |
18 kwietnia 2020
18.04 - 12:00 |
Meteor Pinczyn |
- |
Amigo Przyjaźń |
18 kwietnia 2020
18.04 - 16:00 |
Pauza: GKS Żukowo, Brda Rytel, |
Kolejka 14 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Amigo Przyjaźń |
- |
KS Kamienica Królewska |
26 kwietnia 2020
26.04 - 13:00 |
Amator Kiełpino |
- |
Potok Pszczółki |
25 kwietnia 2020
25.04 - 13:00 |
KS Sulmin |
- |
GKS Żukowo |
|
Pauza: Brda Rytel, Meteor Pinczyn, |
Kolejka 15 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Brda Rytel |
- |
KS Sulmin |
2 maja 2020
2.05 - 11:00 |
GKS Żukowo |
- |
Amator Kiełpino |
|
Potok Pszczółki |
- |
Amigo Przyjaźń |
|
KS Kamienica Królewska |
- |
Meteor Pinczyn |
2 maja 2020
2.05 - 12:00 |
Kolejka 16 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Meteor Pinczyn |
- |
Potok Pszczółki |
9 maja 2020
9.05 - 16:00 |
Amigo Przyjaźń |
- |
GKS Żukowo |
|
Amator Kiełpino |
- |
Brda Rytel |
9 maja 2020
9.05 - 11:00 |
Pauza: KS Sulmin, KS Kamienica Królewska, |
Kolejka 17 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Brda Rytel |
- |
Amigo Przyjaźń |
16 maja 2020
16.05 - 11:00 |
GKS Żukowo |
- |
Meteor Pinczyn |
|
Potok Pszczółki |
- |
KS Kamienica Królewska |
|
Pauza: Amator Kiełpino, KS Sulmin, |
Kolejka 18 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Kamienica Królewska |
- |
GKS Żukowo |
|
Meteor Pinczyn |
- |
Brda Rytel |
23 maja 2020
23.05 - 16:00 |
Amator Kiełpino |
- |
KS Sulmin |
23 maja 2020
23.05 - 11:00 |
Pauza: Amigo Przyjaźń, Potok Pszczółki, . |
|