Kolejka 1 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Lipniczanka Lipnica |
4 - 0 |
U-2 Bytów |
23 sierpnia 2019
23.08 - 17:30 |
MKS Debrzno |
7 - 4 |
Kolejarz Chojnice |
25 sierpnia 2019
25.08 - 11:00 |
Stal Jezierzyce |
4 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
10 września 2019
10.09 - 17:00 |
Chrobry Charbrowo |
1 - 4 |
Pogoń Lębork |
24 sierpnia 2019
24.08 - 13:15 |
Start Miastko |
3 - 4 |
Słupia Kobylnica |
24 sierpnia 2019
24.08 - 11:00 |
Pauza: Brda Przechlewo, |
Kolejka 2 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Słupia Kobylnica |
3 - 2 |
Brda Przechlewo |
31 sierpnia 2019
31.08 - 12:00 |
Pogoń Lębork |
5 - 2 |
Start Miastko |
31 sierpnia 2019
31.08 - 11:30 |
Wybrzeże Objazda |
3 - 2 |
Chrobry Charbrowo |
1 września 2019
1.09 - 11:00 |
Kolejarz Chojnice |
0 - 2 |
Stal Jezierzyce |
1 września 2019
1.09 - 11:00 |
Lipniczanka Lipnica |
2 - 2 |
MKS Debrzno |
31 sierpnia 2019
31.08 - 14:00 |
Pauza: U-2 Bytów, |
Kolejka 3 - 7/8. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
MKS Debrzno |
10 - 3 |
U-2 Bytów |
7 września 2019
7.09 - 11:00 |
Stal Jezierzyce |
2 - 1 |
Lipniczanka Lipnica |
6 września 2019
6.09 - 18:00 |
Chrobry Charbrowo |
1 - 3 |
Kolejarz Chojnice |
8 września 2019
8.09 - 13:00 |
Start Miastko |
3 - 2 |
Wybrzeże Objazda |
7 września 2019
7.09 - 11:00 |
Brda Przechlewo |
1 - 3 |
Pogoń Lębork |
8 września 2019
8.09 - 15:00 |
Pauza: Słupia Kobylnica, |
Kolejka 4 - 14/15. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
U-2 Bytów |
2 - 2 |
Słupia Kobylnica |
14 września 2019
14.09 - 13:30 |
Wybrzeże Objazda |
2 - 0 |
Brda Przechlewo |
15 września 2019
15.09 - 11:00 |
Kolejarz Chojnice |
1 - 1 |
Start Miastko |
14 września 2019
14.09 - 11:00 |
Lipniczanka Lipnica |
4 - 2 |
Chrobry Charbrowo |
14 września 2019
14.09 - 16:00 |
MKS Debrzno |
6 - 0 |
Stal Jezierzyce |
15 września 2019
15.09 - 11:00 |
Pauza: Pogoń Lębork, |
Kolejka 5 - 21/22. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stal Jezierzyce |
8 - 2 |
U-2 Bytów |
20 września 2019
20.09 - 17:00 |
Chrobry Charbrowo |
3 - 3 |
MKS Debrzno |
22 września 2019
22.09 - 13:00 |
Start Miastko |
4 - 8 |
Lipniczanka Lipnica |
20 września 2019
20.09 - 18:00 |
Brda Przechlewo |
1 - 9 |
Kolejarz Chojnice |
21 września 2019
21.09 - 11:00 |
Słupia Kobylnica |
0 - 3 |
Pogoń Lębork |
22 września 2019
22.09 - 11:00 |
Pauza: Wybrzeże Objazda, |
Kolejka 6 - 28/29. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
U-2 Bytów |
0 - 0 |
Pogoń Lębork |
1 października 2019
1.10 - 17:00 |
Wybrzeże Objazda |
0 - 1 |
Słupia Kobylnica |
29 września 2019
29.09 - 11:00 |
Lipniczanka Lipnica |
1 - 1 |
Brda Przechlewo |
27 września 2019
27.09 - 17:00 |
MKS Debrzno |
7 - 0 |
Start Miastko |
28 września 2019
28.09 - 11:00 |
Stal Jezierzyce |
8 - 2 |
Chrobry Charbrowo |
28 września 2019
28.09 - 11:00 |
Pauza: Kolejarz Chojnice, |
Kolejka 7 - 5/6. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chrobry Charbrowo |
3 - 7 |
U-2 Bytów |
6 października 2019
6.10 - 13:00 |
Start Miastko |
5 - 3 |
Stal Jezierzyce |
5 października 2019
5.10 - 11:00 |
Brda Przechlewo |
0 - 6 |
MKS Debrzno |
6 października 2019
6.10 - 15:00 |
Słupia Kobylnica |
1 - 1 |
Kolejarz Chojnice |
3 października 2019
3.10 - 16:00 |
Pogoń Lębork |
12 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
5 października 2019
5.10 - 11:30 |
Pauza: Lipniczanka Lipnica, |
Kolejka 8 - 12/13. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
U-2 Bytów |
7 - 3 |
Wybrzeże Objazda |
12 października 2019
12.10 - 13:30 |
Kolejarz Chojnice |
5 - 0 |
Pogoń Lębork |
13 października 2019
13.10 - 11:00 |
Lipniczanka Lipnica |
1 - 0 |
Słupia Kobylnica |
13 października 2019
13.10 - 11:00 |
Stal Jezierzyce |
3 - 1 |
Brda Przechlewo |
12 października 2019
12.10 - 12:30 |
Chrobry Charbrowo |
9 - 5 |
Start Miastko |
13 października 2019
13.10 - 13:00 |
Pauza: MKS Debrzno, |
Kolejka 9 - 19/20. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Start Miastko |
6 - 3 |
U-2 Bytów |
19 października 2019
19.10 - 11:00 |
Brda Przechlewo |
5 - 8 |
Chrobry Charbrowo |
20 października 2019
20.10 - 11:00 |
Słupia Kobylnica |
2 - 4 |
MKS Debrzno |
19 października 2019
19.10 - 11:00 |
Pogoń Lębork |
2 - 2 |
Lipniczanka Lipnica |
19 października 2019
19.10 - 11:30 |
Wybrzeże Objazda |
0 - 0 |
Kolejarz Chojnice |
20 października 2019
20.10 - 15:30 |
Pauza: Stal Jezierzyce, |
Kolejka 10 - 26/27. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
U-2 Bytów |
4 - 1 |
Kolejarz Chojnice |
26 października 2019
26.10 - 13:30 |
Lipniczanka Lipnica |
8 - 1 |
Wybrzeże Objazda |
26 października 2019
26.10 - 15:00 |
MKS Debrzno |
5 - 3 |
Pogoń Lębork |
27 października 2019
27.10 - 14:00 |
Stal Jezierzyce |
1 - 1 |
Słupia Kobylnica |
26 października 2019
26.10 - 11:00 |
Start Miastko |
11 - 2 |
Brda Przechlewo |
27 października 2019
27.10 - 11:00 |
Pauza: Chrobry Charbrowo, |
Kolejka 11 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Brda Przechlewo |
0 - 5 |
U-2 Bytów |
3 listopada 2019
3.11 - 13:00 |
Słupia Kobylnica |
9 - 0 |
Chrobry Charbrowo |
2 listopada 2019
2.11 - 11:00 |
Pogoń Lębork |
2 - 0 |
Stal Jezierzyce |
2 listopada 2019
2.11 - 11:00 |
Wybrzeże Objazda |
1 - 2 |
MKS Debrzno |
3 listopada 2019
3.11 - 11:00 |
Kolejarz Chojnice |
3 - 1 |
Lipniczanka Lipnica |
3 listopada 2019
3.11 - 11:00 |
Pauza: Start Miastko, |
Kolejka 12 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
U-2 Bytów |
- |
Lipniczanka Lipnica |
29 marca 2020
29.03 - 11:00 |
Kolejarz Chojnice |
- |
MKS Debrzno |
29 marca 2020
29.03 - 11:00 |
Wybrzeże Objazda |
- |
Stal Jezierzyce |
28 marca 2020
28.03 - 16:00 |
Pogoń Lębork |
- |
Chrobry Charbrowo |
28 marca 2020
28.03 - 11:00 |
Słupia Kobylnica |
- |
Start Miastko |
28 marca 2020
28.03 - 11:00 |
Pauza: Brda Przechlewo, |
Kolejka 13 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Brda Przechlewo |
- |
Słupia Kobylnica |
5 kwietnia 2020
5.04 - 15:00 |
Start Miastko |
- |
Pogoń Lębork |
4 kwietnia 2020
4.04 - 11:00 |
Chrobry Charbrowo |
- |
Wybrzeże Objazda |
5 kwietnia 2020
5.04 - 13:00 |
Stal Jezierzyce |
- |
Kolejarz Chojnice |
|
MKS Debrzno |
- |
Lipniczanka Lipnica |
5 kwietnia 2020
5.04 - 16:30 |
Pauza: U-2 Bytów, |
Kolejka 14 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
U-2 Bytów |
- |
MKS Debrzno |
11 kwietnia 2020
11.04 - 11:00 |
Lipniczanka Lipnica |
- |
Stal Jezierzyce |
|
Kolejarz Chojnice |
- |
Chrobry Charbrowo |
8 kwietnia 2020
8.04 - 17:00 |
Wybrzeże Objazda |
- |
Start Miastko |
|
Pogoń Lębork |
- |
Brda Przechlewo |
8 kwietnia 2020
8.04 - 17:00 |
Pauza: Słupia Kobylnica, |
Kolejka 15 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Słupia Kobylnica |
- |
U-2 Bytów |
19 kwietnia 2020
19.04 - 11:00 |
Brda Przechlewo |
- |
Wybrzeże Objazda |
19 kwietnia 2020
19.04 - 11:00 |
Start Miastko |
- |
Kolejarz Chojnice |
18 kwietnia 2020
18.04 - 16:00 |
Chrobry Charbrowo |
- |
Lipniczanka Lipnica |
19 kwietnia 2020
19.04 - 13:00 |
Stal Jezierzyce |
- |
MKS Debrzno |
|
Pauza: Pogoń Lębork, |
Kolejka 16 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
U-2 Bytów |
- |
Stal Jezierzyce |
25 kwietnia 2020
25.04 - 17:00 |
MKS Debrzno |
- |
Chrobry Charbrowo |
25 kwietnia 2020
25.04 - 11:00 |
Lipniczanka Lipnica |
- |
Start Miastko |
|
Kolejarz Chojnice |
- |
Brda Przechlewo |
25 kwietnia 2020
25.04 - 11:00 |
Pogoń Lębork |
- |
Słupia Kobylnica |
25 kwietnia 2020
25.04 - 11:00 |
Pauza: Wybrzeże Objazda, |
Kolejka 17 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Lębork |
- |
U-2 Bytów |
2 maja 2020
2.05 - 11:00 |
Słupia Kobylnica |
- |
Wybrzeże Objazda |
|
Brda Przechlewo |
- |
Lipniczanka Lipnica |
2 maja 2020
2.05 - 15:00 |
Start Miastko |
- |
MKS Debrzno |
2 maja 2020
2.05 - 11:00 |
Chrobry Charbrowo |
- |
Stal Jezierzyce |
3 maja 2020
3.05 - 13:00 |
Pauza: Kolejarz Chojnice, |
Kolejka 18 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
U-2 Bytów |
- |
Chrobry Charbrowo |
9 maja 2020
9.05 - 14:00 |
Stal Jezierzyce |
- |
Start Miastko |
|
MKS Debrzno |
- |
Brda Przechlewo |
10 maja 2020
10.05 - 11:00 |
Kolejarz Chojnice |
- |
Słupia Kobylnica |
9 maja 2020
9.05 - 11:00 |
Wybrzeże Objazda |
- |
Pogoń Lębork |
9 maja 2020
9.05 - 13:00 |
Pauza: Lipniczanka Lipnica, |
Kolejka 19 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wybrzeże Objazda |
- |
U-2 Bytów |
17 maja 2020
17.05 - 11:00 |
Pogoń Lębork |
- |
Kolejarz Chojnice |
16 maja 2020
16.05 - 11:00 |
Słupia Kobylnica |
- |
Lipniczanka Lipnica |
16 maja 2020
16.05 - 11:00 |
Brda Przechlewo |
- |
Stal Jezierzyce |
17 maja 2020
17.05 - 15:00 |
Start Miastko |
- |
Chrobry Charbrowo |
16 maja 2020
16.05 - 11:00 |
Pauza: MKS Debrzno, |
Kolejka 20 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
U-2 Bytów |
- |
Start Miastko |
23 maja 2020
23.05 - 11:00 |
Chrobry Charbrowo |
- |
Brda Przechlewo |
24 maja 2020
24.05 - 13:00 |
MKS Debrzno |
- |
Słupia Kobylnica |
23 maja 2020
23.05 - 11:00 |
Lipniczanka Lipnica |
- |
Pogoń Lębork |
|
Kolejarz Chojnice |
- |
Wybrzeże Objazda |
23 maja 2020
23.05 - 11:00 |
Pauza: Stal Jezierzyce, |
Kolejka 21 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kolejarz Chojnice |
- |
U-2 Bytów |
30 maja 2020
30.05 - 11:00 |
Wybrzeże Objazda |
- |
Lipniczanka Lipnica |
31 maja 2020
31.05 - 11:00 |
Pogoń Lębork |
- |
MKS Debrzno |
30 maja 2020
30.05 - 11:00 |
Słupia Kobylnica |
- |
Stal Jezierzyce |
30 maja 2020
30.05 - 11:00 |
Brda Przechlewo |
- |
Start Miastko |
31 maja 2020
31.05 - 15:00 |
Pauza: Chrobry Charbrowo, |
Kolejka 22 - 6. czerwca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
U-2 Bytów |
- |
Brda Przechlewo |
6 czerwca 2020
6.06 - 11:00 |
Chrobry Charbrowo |
- |
Słupia Kobylnica |
6 czerwca 2020
6.06 - 11:00 |
Stal Jezierzyce |
- |
Pogoń Lębork |
6 czerwca 2020
6.06 - 11:00 |
MKS Debrzno |
- |
Wybrzeże Objazda |
6 czerwca 2020
6.06 - 11:00 |
Lipniczanka Lipnica |
- |
Kolejarz Chojnice |
6 czerwca 2020
6.06 - 11:00 |
Pauza: Start Miastko, . |
|