Kolejka 1 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Radunia Stężyca |
2 - 2 |
KP Gdynia AP |
17 sierpnia 2019
17.08 - 12:00 |
Pomezania Malbork |
1 - 1 |
Gedania Gdańsk |
28 sierpnia 2019
28.08 - 17:00 |
Gryf Tczew MKS |
2 - 2 |
Jaguar Gdańsk |
17 sierpnia 2019
17.08 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
3 - 2 |
Jantar Ustka |
18 sierpnia 2019
18.08 - 13:30 |
Lechia Gdańsk |
3 - 2 |
KP Starogard Gdański |
17 sierpnia 2019
17.08 - 13:00 |
GOSRiT Luzino |
8 - 1 |
Gryf Słupsk KS |
17 sierpnia 2019
17.08 - 11:00 |
Pauza: Olimpijczyk Kwakowo, |
Kolejka 2 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Gdynia AP |
1 - 3 |
Gryf Słupsk KS |
25 sierpnia 2019
25.08 - 13:00 |
KP Starogard Gdański |
0 - 8 |
GOSRiT Luzino |
24 sierpnia 2019
24.08 - 15:00 |
Jantar Ustka |
4 - 0 |
Lechia Gdańsk |
24 sierpnia 2019
24.08 - 12:00 |
Jaguar Gdańsk |
1 - 7 |
Chojniczanka Chojnice |
24 sierpnia 2019
24.08 - 13:00 |
Gedania Gdańsk |
2 - 4 |
Olimpijczyk Kwakowo |
24 sierpnia 2019
24.08 - 12:30 |
Radunia Stężyca |
3 - 1 |
Pomezania Malbork |
24 sierpnia 2019
24.08 - 12:00 |
Pauza: Gryf Tczew MKS, |
Kolejka 3 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomezania Malbork |
3 - 2 |
KP Gdynia AP |
31 sierpnia 2019
31.08 - 11:00 |
Olimpijczyk Kwakowo |
3 - 2 |
Radunia Stężyca |
31 sierpnia 2019
31.08 - 11:00 |
Gryf Tczew MKS |
3 - 2 |
Gedania Gdańsk |
31 sierpnia 2019
31.08 - 11:00 |
Lechia Gdańsk |
6 - 2 |
Jaguar Gdańsk |
31 sierpnia 2019
31.08 - 13:00 |
GOSRiT Luzino |
2 - 1 |
Jantar Ustka |
31 sierpnia 2019
31.08 - 11:00 |
Gryf Słupsk KS |
5 - 1 |
KP Starogard Gdański |
31 sierpnia 2019
31.08 - 13:00 |
Pauza: Chojniczanka Chojnice, |
Kolejka 4 - 7/8. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Gdynia AP |
0 - 2 |
KP Starogard Gdański |
8 września 2019
8.09 - 15:00 |
Jantar Ustka |
4 - 0 |
Gryf Słupsk KS |
7 września 2019
7.09 - 12:00 |
Jaguar Gdańsk |
0 - 2 |
GOSRiT Luzino |
7 września 2019
7.09 - 11:30 |
Gedania Gdańsk |
6 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
8 września 2019
8.09 - 11:00 |
Radunia Stężyca |
3 - 1 |
Gryf Tczew MKS |
7 września 2019
7.09 - 12:00 |
Pomezania Malbork |
0 - 3 |
Olimpijczyk Kwakowo |
7 września 2019
7.09 - 11:00 |
Pauza: Lechia Gdańsk, |
Kolejka 5 - 14/15. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpijczyk Kwakowo |
4 - 0 |
KP Gdynia AP |
15 września 2019
15.09 - 11:00 |
Gryf Tczew MKS |
1 - 1 |
Pomezania Malbork |
14 września 2019
14.09 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
8 - 0 |
Radunia Stężyca |
14 września 2019
14.09 - 13:30 |
Lechia Gdańsk |
2 - 1 |
Gedania Gdańsk |
14 września 2019
14.09 - 13:00 |
Gryf Słupsk KS |
1 - 2 |
Jaguar Gdańsk |
15 września 2019
15.09 - 13:00 |
KP Starogard Gdański |
0 - 2 |
Jantar Ustka |
14 września 2019
14.09 - 15:00 |
Pauza: GOSRiT Luzino, |
Kolejka 6 - 21/22. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Gdynia AP |
0 - 7 |
Jantar Ustka |
21 września 2019
21.09 - 13:00 |
Jaguar Gdańsk |
5 - 2 |
KP Starogard Gdański |
22 września 2019
22.09 - 19:00 |
Gedania Gdańsk |
2 - 3 |
GOSRiT Luzino |
22 września 2019
22.09 - 11:00 |
Radunia Stężyca |
0 - 4 |
Lechia Gdańsk |
21 września 2019
21.09 - 13:00 |
Chojniczanka Chojnice |
3 - 1 |
Pomezania Malbork |
21 września 2019
21.09 - 14:00 |
Olimpijczyk Kwakowo |
4 - 1 |
Gryf Tczew MKS |
21 września 2019
21.09 - 11:00 |
Pauza: Gryf Słupsk KS, |
Kolejka 7 - 28/29. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Tczew MKS |
2 - 2 |
KP Gdynia AP |
28 września 2019
28.09 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
1 - 1 |
Olimpijczyk Kwakowo |
28 września 2019
28.09 - 18:30 |
Lechia Gdańsk |
5 - 1 |
Pomezania Malbork |
28 września 2019
28.09 - 11:00 |
GOSRiT Luzino |
5 - 0 |
Radunia Stężyca |
28 września 2019
28.09 - 11:00 |
Gryf Słupsk KS |
3 - 2 |
Gedania Gdańsk |
29 września 2019
29.09 - 13:00 |
Jantar Ustka |
6 - 0 |
Jaguar Gdańsk |
28 września 2019
28.09 - 13:00 |
Pauza: KP Starogard Gdański, |
Kolejka 8 - 5/6. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Gdynia AP |
5 - 1 |
Jaguar Gdańsk |
6 października 2019
6.10 - 15:00 |
Gedania Gdańsk |
9 - 1 |
KP Starogard Gdański |
5 października 2019
5.10 - 15:30 |
Radunia Stężyca |
3 - 0 |
Gryf Słupsk KS |
5 października 2019
5.10 - 13:00 |
Pomezania Malbork |
1 - 1 |
GOSRiT Luzino |
6 października 2019
6.10 - 11:00 |
Olimpijczyk Kwakowo |
1 - 3 |
Lechia Gdańsk |
6 października 2019
6.10 - 15:00 |
Gryf Tczew MKS |
0 - 4 |
Chojniczanka Chojnice |
5 października 2019
5.10 - 14:00 |
Pauza: Jantar Ustka, |
Kolejka 9 - 12/13. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chojniczanka Chojnice |
7 - 1 |
KP Gdynia AP |
12 października 2019
12.10 - 11:00 |
Lechia Gdańsk |
3 - 1 |
Gryf Tczew MKS |
12 października 2019
12.10 - 11:00 |
GOSRiT Luzino |
4 - 3 |
Olimpijczyk Kwakowo |
12 października 2019
12.10 - 11:00 |
Gryf Słupsk KS |
2 - 1 |
Pomezania Malbork |
12 października 2019
12.10 - 13:15 |
KP Starogard Gdański |
1 - 2 |
Radunia Stężyca |
12 października 2019
12.10 - 15:00 |
Jantar Ustka |
5 - 2 |
Gedania Gdańsk |
12 października 2019
12.10 - 13:00 |
Pauza: Jaguar Gdańsk, |
Kolejka 10 - 19/20. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gedania Gdańsk |
1 - 0 |
Jaguar Gdańsk |
20 października 2019
20.10 - 13:30 |
Radunia Stężyca |
1 - 4 |
Jantar Ustka |
19 października 2019
19.10 - 12:00 |
Pomezania Malbork |
2 - 0 |
KP Starogard Gdański |
20 października 2019
20.10 - 11:00 |
Gryf Słupsk KS |
0 - 2 |
Olimpijczyk Kwakowo |
30 października 2019
30.10 - 15:00 |
Gryf Tczew MKS |
3 - 4 |
GOSRiT Luzino |
19 października 2019
19.10 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
3 - 1 |
Lechia Gdańsk |
16 października 2019
16.10 - 17:00 |
Pauza: KP Gdynia AP, |
Kolejka 11 - 26/27. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lechia Gdańsk |
4 - 2 |
KP Gdynia AP |
26 października 2019
26.10 - 11:00 |
GOSRiT Luzino |
2 - 3 |
Chojniczanka Chojnice |
26 października 2019
26.10 - 11:00 |
Gryf Tczew MKS |
2 - 1 |
Gryf Słupsk KS |
26 października 2019
26.10 - 11:00 |
KP Starogard Gdański |
1 - 1 |
Olimpijczyk Kwakowo |
26 października 2019
26.10 - 15:00 |
Jantar Ustka |
5 - 2 |
Pomezania Malbork |
26 października 2019
26.10 - 13:00 |
Radunia Stężyca |
1 - 1 |
Jaguar Gdańsk |
6 listopada 2019
6.11 - 18:30 |
Pauza: Gedania Gdańsk, |
Kolejka 12 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Gdynia AP |
0 - 7 |
Gedania Gdańsk |
3 listopada 2019
3.11 - 17:00 |
Pomezania Malbork |
1 - 1 |
Jaguar Gdańsk |
2 listopada 2019
2.11 - 11:00 |
Olimpijczyk Kwakowo |
0 - 1 |
Jantar Ustka |
3 listopada 2019
3.11 - 13:00 |
Gryf Tczew MKS |
1 - 1 |
KP Starogard Gdański |
2 listopada 2019
2.11 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
3 - 0 |
Gryf Słupsk KS |
2 listopada 2019
2.11 - 16:30 |
Lechia Gdańsk |
1 - 0 |
GOSRiT Luzino |
2 listopada 2019
2.11 - 13:00 |
Pauza: Radunia Stężyca, |
Kolejka 13 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GOSRiT Luzino |
3 - 0 |
KP Gdynia AP |
9 listopada 2019
9.11 - 11:00 |
Gryf Słupsk KS |
1 - 2 |
Lechia Gdańsk |
10 listopada 2019
10.11 - 11:00 |
KP Starogard Gdański |
1 - 5 |
Chojniczanka Chojnice |
9 listopada 2019
9.11 - 15:00 |
Jantar Ustka |
5 - 1 |
Gryf Tczew MKS |
9 listopada 2019
9.11 - 11:00 |
Jaguar Gdańsk |
2 - 2 |
Olimpijczyk Kwakowo |
9 listopada 2019
9.11 - 15:00 |
Gedania Gdańsk |
10 - 0 |
Radunia Stężyca |
9 listopada 2019
9.11 - 11:00 |
Pauza: Pomezania Malbork, . |
|