Baner

Klasa A - grupa Malbork IV - sezon 2019/2020

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Pogoń Prabuty 14 36 12 0 2 49 - 13
2. Olimpia Sztum 14 32 10 2 2 61 - 22
3. Wisła Korzeniewo 14 30 10 0 4 57 - 20
4. LKS Waplewo 14 29 9 2 3 43 - 24
5. Błękitni Stare Pole 14 28 9 1 4 34 - 23 1 3 1 0 0 2 - 1
6. Delta Miłoradz 14 28 9 1 4 37 - 20 1 0 0 0 1 1 - 2
7. Pogoń Smętowo 14 20 6 2 6 28 - 32 1 3 1 0 0 2 - 0
8. Świt Radostowo 14 20 6 2 6 30 - 30 1 0 0 0 1 0 - 2
9. Rodło Kwidzyn 14 19 6 1 7 38 - 26
10. Mewa Gniew 14 16 5 1 8 33 - 39
11. Ruch Gościszewo 14 15 5 0 9 26 - 53 1 3 1 0 0 3 - 2
12. GKS Gardeja 14 15 4 3 7 20 - 29 1 0 0 0 1 2 - 3
13. Nogat Malbork 14 9 2 3 9 12 - 44
14. Skra Kończewice 14 6 2 0 12 17 - 58
15. Rodło Trzciano 14 3 1 0 13 13 - 65
Ostatni komentarz dodał B-kasowiec 04.06.2022, 17:09:55


Kolejka 1 - 15. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (34) 
Delta Miłoradz 1 - 2 Błękitni Stare Pole 15 sierpnia 2019 - 12:00
GKS Gardeja 1 - 1 Świt Radostowo 15 sierpnia 2019 - 16:00
Nogat Malbork 1 - 2 Wisła Korzeniewo 15 sierpnia 2019 - 16:00
Pogoń Smętowo 4 - 1 Rodło Trzciano 15 sierpnia 2019 - 14:00
Skra Kończewice 3 - 2 Mewa Gniew 15 sierpnia 2019 - 14:30
LKS Waplewo 4 - 2 Rodło Kwidzyn 14 sierpnia 2019 - 18:30
Olimpia Sztum 0 - 4 Pogoń Prabuty 14 sierpnia 2019 - 18:30
Pauza: Ruch Gościszewo,
Kolejka 2 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (16) 
Rodło Kwidzyn 0 - 4 Olimpia Sztum 18 sierpnia 2019 - 18:00
Mewa Gniew 1 - 5 LKS Waplewo 18 sierpnia 2019 - 14:00
Rodło Trzciano 3 - 0 Skra Kończewice 18 sierpnia 2019 - 14:00
Wisła Korzeniewo 4 - 0 Pogoń Smętowo 17 sierpnia 2019 - 16:00
Świt Radostowo 1 - 2 Nogat Malbork 18 sierpnia 2019 - 16:00
Błękitni Stare Pole 2 - 1 GKS Gardeja 18 sierpnia 2019 - 16:00
Ruch Gościszewo 0 - 6 Delta Miłoradz 18 sierpnia 2019 - 11:00
Pauza: Pogoń Prabuty,
Kolejka 3 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (22) 
GKS Gardeja 2 - 3 Ruch Gościszewo 25 sierpnia 2019 - 16:00
Nogat Malbork 1 - 1 Błękitni Stare Pole 24 sierpnia 2019 - 16:00
Pogoń Smętowo 2 - 0 Świt Radostowo 25 sierpnia 2019 - 14:00
Skra Kończewice 0 - 6 Wisła Korzeniewo 25 sierpnia 2019 - 14:00
LKS Waplewo 4 - 0 Rodło Trzciano 24 sierpnia 2019 - 16:00
Olimpia Sztum 4 - 3 Mewa Gniew 24 sierpnia 2019 - 15:00
Pogoń Prabuty 2 - 1 Rodło Kwidzyn 24 sierpnia 2019 - 17:00
Pauza: Delta Miłoradz,
Kolejka 4 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (23) 
Mewa Gniew 3 - 5 Pogoń Prabuty 31 sierpnia 2019 - 16:00
Rodło Trzciano 1 - 6 Olimpia Sztum 1 września 2019 - 16:00
Wisła Korzeniewo 4 - 5 LKS Waplewo 31 sierpnia 2019 - 15:30
Świt Radostowo 4 - 0 Skra Kończewice 31 sierpnia 2019 - 16:00
Błękitni Stare Pole 3 - 2 Pogoń Smętowo 1 września 2019 - 16:00
Ruch Gościszewo 5 - 2 Nogat Malbork 31 sierpnia 2019 - 15:00
Delta Miłoradz 1 - 2 GKS Gardeja 31 sierpnia 2019 - 16:00
Pauza: Rodło Kwidzyn,
Kolejka 5 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (28) 
Nogat Malbork 1 - 4 Delta Miłoradz 7 września 2019 - 16:00
Pogoń Smętowo 3 - 2 Ruch Gościszewo 8 września 2019 - 14:00
Skra Kończewice 1 - 2 Błękitni Stare Pole 8 września 2019 - 14:00
LKS Waplewo 2 - 1 Świt Radostowo 7 września 2019 - 16:00
Olimpia Sztum 4 - 1 Wisła Korzeniewo 7 września 2019 - 15:00
Pogoń Prabuty 7 - 0 Rodło Trzciano 7 września 2019 - 16:00
Rodło Kwidzyn 3 - 2 Mewa Gniew 8 września 2019 - 17:00
Pauza: GKS Gardeja,
Kolejka 6 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (34) 
Rodło Trzciano 0 - 8 Rodło Kwidzyn 14 września 2019 - 16:00
Wisła Korzeniewo 4 - 0 Pogoń Prabuty 14 września 2019 - 15:30
Świt Radostowo 2 - 2 Olimpia Sztum 14 września 2019 - 16:00
Błękitni Stare Pole 4 - 2 LKS Waplewo 14 września 2019 - 16:00
Ruch Gościszewo 6 - 3 Skra Kończewice 14 września 2019 - 15:00
Delta Miłoradz 1 - 1 Pogoń Smętowo 14 września 2019 - 16:00
GKS Gardeja 1 - 1 Nogat Malbork 15 września 2019 - 15:30
Pauza: Mewa Gniew,
Kolejka 7 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (17) 
Pogoń Smętowo 1 - 0 GKS Gardeja 22 września 2019 - 14:00
Skra Kończewice 1 - 3 Delta Miłoradz 22 września 2019 - 14:00
LKS Waplewo 7 - 0 Ruch Gościszewo 21 września 2019 - 16:00
Olimpia Sztum 3 - 0 Błękitni Stare Pole 21 września 2019 - 15:00
Pogoń Prabuty 1 - 2 Świt Radostowo 22 września 2019 - 15:00
Rodło Kwidzyn 1 - 2 Wisła Korzeniewo 21 września 2019 - 16:00
Mewa Gniew 3 - 1 Rodło Trzciano 22 września 2019 - 14:00
Pauza: Nogat Malbork,
Kolejka 8 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (10) 
Wisła Korzeniewo 6 - 0 Mewa Gniew 28 września 2019 - 15:30
Świt Radostowo 5 - 2 Rodło Kwidzyn 29 września 2019 - 16:00
Błękitni Stare Pole 1 - 2 Pogoń Prabuty 28 września 2019 - 15:00
Ruch Gościszewo 0 - 5 Olimpia Sztum 28 września 2019 - 15:00
Delta Miłoradz 4 - 2 LKS Waplewo 28 września 2019 - 16:00
GKS Gardeja 3 - 1 Skra Kończewice 29 września 2019 - 15:30
Nogat Malbork 1 - 3 Pogoń Smętowo 28 września 2019 - 13:30
Pauza: Rodło Trzciano,
Kolejka 9 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (18) 
Skra Kończewice 6 - 1 Nogat Malbork 6 października 2019 - 14:00
LKS Waplewo 5 - 1 GKS Gardeja 5 października 2019 - 15:00
Delta Miłoradz 4 - 3 Olimpia Sztum 5 października 2019 - 15:00
Pogoń Prabuty 1 - 0 Ruch Gościszewo 5 października 2019 - 15:00
Rodło Kwidzyn 1 - 2 Błękitni Stare Pole 5 października 2019 - 16:00
Mewa Gniew 5 - 1 Świt Radostowo 5 października 2019 - 14:00
Rodło Trzciano 1 - 10 Wisła Korzeniewo 5 października 2019 - 15:00
Pauza: Pogoń Smętowo,
Kolejka 10 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (19) 
Świt Radostowo 6 - 4 Rodło Trzciano 12 października 2019 - 14:00
Błękitni Stare Pole 2 - 1 Mewa Gniew 12 października 2019 - 15:00
Rodło Kwidzyn 5 - 0 Ruch Gościszewo 12 października 2019 - 16:00
Delta Miłoradz 1 - 3 Pogoń Prabuty 12 października 2019 - 15:00
GKS Gardeja 2 - 4 Olimpia Sztum 13 października 2019 - 15:00
Nogat Malbork 1 - 1 LKS Waplewo 12 października 2019 - 14:00
Pogoń Smętowo 3 - 1 Skra Kończewice 13 października 2019 - 14:00
Pauza: Wisła Korzeniewo,
Kolejka 11 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (7) 
LKS Waplewo 3 - 1 Pogoń Smętowo 19 października 2019 - 14:00
Nogat Malbork 0 - 5 Olimpia Sztum 19 października 2019 - 14:00
Pogoń Prabuty 3 - 0 GKS Gardeja 19 października 2019 - 15:00
Rodło Kwidzyn 0 - 1 Delta Miłoradz 19 października 2019 - 16:00
Mewa Gniew 2 - 0 Ruch Gościszewo 20 października 2019 - 13:00
Rodło Trzciano 0 - 6 Błękitni Stare Pole 19 października 2019 - 15:00
Wisła Korzeniewo 3 - 1 Świt Radostowo 19 października 2019 - 15:00
Pauza: Skra Kończewice,
Kolejka 12 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (31) 
Błękitni Stare Pole 0 - 4 Wisła Korzeniewo 26 października 2019 - 14:00
Ruch Gościszewo 6 - 2 Rodło Trzciano 26 października 2019 - 14:00
Delta Miłoradz 4 - 2 Mewa Gniew 26 października 2019 - 15:00
GKS Gardeja 2 - 4 Rodło Kwidzyn 27 października 2019 - 14:00
Nogat Malbork 0 - 9 Pogoń Prabuty 26 października 2019 - 14:00
Pogoń Smętowo 2 - 5 Olimpia Sztum 27 października 2019 - 14:00
Skra Kończewice 0 - 1 LKS Waplewo 27 października 2019 - 14:00
Pauza: Świt Radostowo,
Kolejka 13 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (30) 
Olimpia Sztum 14 - 1 Skra Kończewice 2 listopada 2019 - 13:00
Pogoń Prabuty 5 - 1 Pogoń Smętowo 2 listopada 2019 - 13:00
Rodło Kwidzyn 3 - 0 Nogat Malbork 2 listopada 2019 - 14:00
Mewa Gniew 2 - 2 GKS Gardeja 2 listopada 2019 - 13:00
Rodło Trzciano 0 - 3 Delta Miłoradz 2 listopada 2019 - 14:00
Wisła Korzeniewo 9 - 2 Ruch Gościszewo 2 listopada 2019 - 14:30
Świt Radostowo 4 - 3 Błękitni Stare Pole 2 listopada 2019 - 13:00
Pauza: LKS Waplewo,
Kolejka 14 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (34) 
Ruch Gościszewo 2 - 0 Świt Radostowo 9 listopada 2019 - 13:00
Delta Miłoradz 3 - 1 Wisła Korzeniewo 9 listopada 2019 - 14:00
GKS Gardeja 1 - 0 Rodło Trzciano 10 listopada 2019 - 13:30
Nogat Malbork 0 - 3 Mewa Gniew 9 listopada 2019 - 14:00
Pogoń Smętowo 2 - 2 Rodło Kwidzyn 10 listopada 2019 - 13:00
Skra Kończewice 0 - 4 Pogoń Prabuty 10 listopada 2019 - 14:00
LKS Waplewo 2 - 2 Olimpia Sztum 9 listopada 2019 - 13:00
Pauza: Błękitni Stare Pole,
Kolejka 15 - 16/17. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (23) 
Pogoń Prabuty 3 - 0 LKS Waplewo 16 listopada 2019 - 13:00
Rodło Kwidzyn 6 - 0 Skra Kończewice 16 listopada 2019 - 14:00
Mewa Gniew 4 - 3 Pogoń Smętowo 16 listopada 2019 - 13:00
Rodło Trzciano 0 - 1 Nogat Malbork 16 listopada 2019 - 14:00
Wisła Korzeniewo 1 - 2 GKS Gardeja 16 listopada 2019 - 13:00
Świt Radostowo 2 - 1 Delta Miłoradz 16 listopada 2019 - 13:00
Błękitni Stare Pole 6 - 0 Ruch Gościszewo 16 listopada 2019 - 13:00
Pauza: Olimpia Sztum,
Kolejka 16 - 21/22. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (75) 
Błękitni Stare Pole - Delta Miłoradz 22 marca 2020 - 15:00
Świt Radostowo - GKS Gardeja 21 marca 2020 - 16:00
Wisła Korzeniewo - Nogat Malbork 21 marca 2020 - 15:00
Rodło Trzciano - Pogoń Smętowo 21 marca 2020 - 15:00
Mewa Gniew - Skra Kończewice 21 marca 2020 - 15:00
Rodło Kwidzyn - LKS Waplewo 21 marca 2020 - 16:00
Pogoń Prabuty - Olimpia Sztum 21 marca 2020 - 16:00
Pauza: Ruch Gościszewo,
Kolejka 17 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Sztum - Rodło Kwidzyn 28 marca 2020 - 14:00
LKS Waplewo - Mewa Gniew 28 marca 2020 - 16:00
Skra Kończewice - Rodło Trzciano 29 marca 2020 - 14:00
Pogoń Smętowo - Wisła Korzeniewo 28 marca 2020 - 15:00
Nogat Malbork - Świt Radostowo 29 marca 2020 - 13:00
GKS Gardeja - Błękitni Stare Pole 28 marca 2020 - 16:00
Delta Miłoradz - Ruch Gościszewo 28 marca 2020 - 15:00
Pauza: Pogoń Prabuty,
Kolejka 18 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Ruch Gościszewo - GKS Gardeja 4 kwietnia 2020 - 14:00
Błękitni Stare Pole - Nogat Malbork 4 kwietnia 2020 - 15:00
Świt Radostowo - Pogoń Smętowo 4 kwietnia 2020 - 16:00
Wisła Korzeniewo - Skra Kończewice 4 kwietnia 2020 - 15:00
Rodło Trzciano - LKS Waplewo 4 kwietnia 2020 - 16:00
Mewa Gniew - Olimpia Sztum 4 kwietnia 2020 - 16:00
Rodło Kwidzyn - Pogoń Prabuty 4 kwietnia 2020 - 17:00
Pauza: Delta Miłoradz,
Kolejka 19 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pogoń Prabuty - Mewa Gniew 8 kwietnia 2020 - 17:00
Olimpia Sztum - Rodło Trzciano 8 kwietnia 2020 - 18:00
LKS Waplewo - Wisła Korzeniewo
Skra Kończewice - Świt Radostowo 8 kwietnia 2020 - 17:00
Pogoń Smętowo - Błękitni Stare Pole
Nogat Malbork - Ruch Gościszewo 8 kwietnia 2020 - 16:00
GKS Gardeja - Delta Miłoradz 11 kwietnia 2020 - 14:00
Pauza: Rodło Kwidzyn,
Kolejka 20 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Delta Miłoradz - Nogat Malbork 18 kwietnia 2020 - 16:00
Ruch Gościszewo - Pogoń Smętowo 18 kwietnia 2020 - 14:00
Błękitni Stare Pole - Skra Kończewice 18 kwietnia 2020 - 17:00
Świt Radostowo - LKS Waplewo 19 kwietnia 2020 - 16:00
Wisła Korzeniewo - Olimpia Sztum 18 kwietnia 2020 - 15:00
Rodło Trzciano - Pogoń Prabuty 18 kwietnia 2020 - 16:00
Mewa Gniew - Rodło Kwidzyn 18 kwietnia 2020 - 16:00
Pauza: GKS Gardeja,
Kolejka 21 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Rodło Kwidzyn - Rodło Trzciano 25 kwietnia 2020 - 17:00
Pogoń Prabuty - Wisła Korzeniewo 25 kwietnia 2020 - 14:00
Olimpia Sztum - Świt Radostowo 25 kwietnia 2020 - 15:00
LKS Waplewo - Błękitni Stare Pole 25 kwietnia 2020 - 16:00
Skra Kończewice - Ruch Gościszewo 26 kwietnia 2020 - 14:00
Pogoń Smętowo - Delta Miłoradz 26 kwietnia 2020 - 14:00
Nogat Malbork - GKS Gardeja 25 kwietnia 2020 - 14:00
Pauza: Mewa Gniew,
Kolejka 22 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Gardeja - Pogoń Smętowo 2 maja 2020 - 17:00
Delta Miłoradz - Skra Kończewice 2 maja 2020 - 16:00
Ruch Gościszewo - LKS Waplewo 2 maja 2020 - 14:00
Błękitni Stare Pole - Olimpia Sztum 1 maja 2020 - 13:00
Świt Radostowo - Pogoń Prabuty 2 maja 2020 - 16:00
Wisła Korzeniewo - Rodło Kwidzyn 30 kwietnia 2020 - 18:00
Rodło Trzciano - Mewa Gniew 2 maja 2020 - 16:00
Pauza: Nogat Malbork,
Kolejka 23 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Mewa Gniew - Wisła Korzeniewo 9 maja 2020 - 16:00
Rodło Kwidzyn - Świt Radostowo 9 maja 2020 - 17:00
Pogoń Prabuty - Błękitni Stare Pole 10 maja 2020 - 17:00
Olimpia Sztum - Ruch Gościszewo 9 maja 2020 - 15:00
LKS Waplewo - Delta Miłoradz 9 maja 2020 - 16:00
Skra Kończewice - GKS Gardeja 10 maja 2020 - 14:00
Pogoń Smętowo - Nogat Malbork 9 maja 2020 - 15:00
Pauza: Rodło Trzciano,
Kolejka 24 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Nogat Malbork - Skra Kończewice 16 maja 2020 - 16:00
GKS Gardeja - LKS Waplewo 16 maja 2020 - 17:00
Olimpia Sztum - Delta Miłoradz 16 maja 2020 - 15:00
Ruch Gościszewo - Pogoń Prabuty 14 marca 2020 - 17:45
Błękitni Stare Pole - Rodło Kwidzyn 16 maja 2020 - 12:00
Świt Radostowo - Mewa Gniew 16 maja 2020 - 13:00
Wisła Korzeniewo - Rodło Trzciano 16 maja 2020 - 15:00
Pauza: Pogoń Smętowo,
Kolejka 25 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Rodło Trzciano - Świt Radostowo 23 maja 2020 - 16:00
Mewa Gniew - Błękitni Stare Pole 23 maja 2020 - 16:00
Ruch Gościszewo - Rodło Kwidzyn 23 maja 2020 - 15:00
Pogoń Prabuty - Delta Miłoradz 23 maja 2020 - 17:00
Olimpia Sztum - GKS Gardeja 23 maja 2020 - 15:00
LKS Waplewo - Nogat Malbork 23 maja 2020 - 16:00
Skra Kończewice - Pogoń Smętowo 24 maja 2020 - 14:00
Pauza: Wisła Korzeniewo,
Kolejka 26 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pogoń Smętowo - LKS Waplewo 30 maja 2020 - 15:00
Olimpia Sztum - Nogat Malbork 30 maja 2020 - 15:00
GKS Gardeja - Pogoń Prabuty 30 maja 2020 - 17:00
Delta Miłoradz - Rodło Kwidzyn 30 maja 2020 - 16:00
Ruch Gościszewo - Mewa Gniew 30 maja 2020 - 15:00
Błękitni Stare Pole - Rodło Trzciano 30 maja 2020 - 13:00
Świt Radostowo - Wisła Korzeniewo 30 maja 2020 - 16:00
Pauza: Skra Kończewice,
Kolejka 27 - 6/7. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wisła Korzeniewo - Błękitni Stare Pole 7 czerwca 2020 - 15:00
Rodło Trzciano - Ruch Gościszewo 6 czerwca 2020 - 16:00
Mewa Gniew - Delta Miłoradz 6 czerwca 2020 - 16:00
Rodło Kwidzyn - GKS Gardeja 6 czerwca 2020 - 17:00
Pogoń Prabuty - Nogat Malbork 6 czerwca 2020 - 18:00
Olimpia Sztum - Pogoń Smętowo 6 czerwca 2020 - 15:00
LKS Waplewo - Skra Kończewice 6 czerwca 2020 - 16:00
Pauza: Świt Radostowo,
Kolejka 28 - 11. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Skra Kończewice - Olimpia Sztum 11 czerwca 2020 - 17:00
Pogoń Smętowo - Pogoń Prabuty 11 czerwca 2020 - 17:00
Nogat Malbork - Rodło Kwidzyn 11 czerwca 2020 - 15:00
GKS Gardeja - Mewa Gniew 11 czerwca 2020 - 17:00
Delta Miłoradz - Rodło Trzciano 11 czerwca 2020 - 16:00
Ruch Gościszewo - Wisła Korzeniewo 11 czerwca 2020 - 14:00
Błękitni Stare Pole - Świt Radostowo 11 czerwca 2020 - 16:00
Pauza: LKS Waplewo,
Kolejka 29 - 14. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Świt Radostowo - Ruch Gościszewo 14 czerwca 2020 - 16:00
Wisła Korzeniewo - Delta Miłoradz 13 czerwca 2020 - 15:00
Rodło Trzciano - GKS Gardeja 14 czerwca 2020 - 16:00
Mewa Gniew - Nogat Malbork 14 czerwca 2020 - 14:00
Rodło Kwidzyn - Pogoń Smętowo 14 czerwca 2020 - 17:00
Pogoń Prabuty - Skra Kończewice
Olimpia Sztum - LKS Waplewo 14 czerwca 2020 - 15:00
Pauza: Błękitni Stare Pole,
Kolejka 30 - 21. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
LKS Waplewo - Pogoń Prabuty 21 czerwca 2020 - 17:00
Skra Kończewice - Rodło Kwidzyn 21 czerwca 2020 - 17:00
Pogoń Smętowo - Mewa Gniew 21 czerwca 2020 - 17:00
Nogat Malbork - Rodło Trzciano 21 czerwca 2020 - 17:00
GKS Gardeja - Wisła Korzeniewo 21 czerwca 2020 - 17:00
Delta Miłoradz - Świt Radostowo 21 czerwca 2020 - 17:00
Ruch Gościszewo - Błękitni Stare Pole 21 czerwca 2020 - 17:00
Pauza: Olimpia Sztum, .
© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE