Klasa A - grupa Gdańsk III - sezon 2019/2020

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Borowiak Czersk 13 33 10 3 0 37 - 16
2. Radunia II Stężyca 13 32 10 2 1 58 - 11
3. Styna Godziszewo 13 28 8 4 1 28 - 18
4. KS Skorzewo 13 25 8 1 4 39 - 23
5. Jantar Pawłowo 13 19 5 4 4 25 - 22
6. Nowi Nowa Cerkiew 13 18 5 3 5 28 - 39 1 3 1 0 0 3 - 2
7. Kolejarz Chojnice 13 18 6 0 7 28 - 35 1 0 0 0 1 2 - 3
8. Sławek Borzechowo 13 16 5 1 7 23 - 23 1 3 1 0 0 2 - 1
9. Agra Ostrowite 13 16 5 1 7 29 - 39 1 0 0 0 1 1 - 2
10. GKS Bobowo 13 14 3 5 5 28 - 26
11. Wda Czarna Woda 13 13 3 4 6 19 - 31
12. Wierzyca Stara Kiszewa 13 10 2 4 7 16 - 33
13. Santana Wielki Klincz 13 7 1 4 8 20 - 35
14. LKP Nowa Karczma 13 5 1 2 10 23 - 50
Ostatni komentarz dodał sonicmaster 15.02.2020, 17:35:16


Kolejka 1 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (17) 
Santana Wielki Klincz 1 - 1 Wda Czarna Woda 17 sierpnia 2019 - 17:00
Agra Ostrowite 1 - 5 Borowiak Czersk 17 sierpnia 2019 - 16:30
Styna Godziszewo 2 - 1 GKS Bobowo 17 sierpnia 2019 - 16:00
Radunia II Stężyca 12 - 0 Kolejarz Chojnice 18 sierpnia 2019 - 13:00
Wierzyca Stara Kiszewa 2 - 1 Sławek Borzechowo 17 sierpnia 2019 - 16:00
Jantar Pawłowo 1 - 0 KS Skorzewo 17 sierpnia 2019 - 17:00
Nowi Nowa Cerkiew 6 - 3 LKP Nowa Karczma 17 sierpnia 2019 - 12:30
Kolejka 2 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (9) 
Wda Czarna Woda 2 - 2 LKP Nowa Karczma 24 sierpnia 2019 - 17:00
KS Skorzewo 1 - 1 Nowi Nowa Cerkiew 24 sierpnia 2019 - 15:00
Sławek Borzechowo 3 - 1 Jantar Pawłowo 24 sierpnia 2019 - 15:00
Kolejarz Chojnice 2 - 0 Wierzyca Stara Kiszewa 24 sierpnia 2019 - 17:00
GKS Bobowo 0 - 2 Radunia II Stężyca 25 sierpnia 2019 - 16:00
Borowiak Czersk 4 - 1 Styna Godziszewo 25 sierpnia 2019 - 15:00
Santana Wielki Klincz 5 - 1 Agra Ostrowite 24 sierpnia 2019 - 17:00
Kolejka 3 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (17) 
Agra Ostrowite 2 - 4 Wda Czarna Woda 1 września 2019 - 14:00
Styna Godziszewo 1 - 0 Santana Wielki Klincz 31 sierpnia 2019 - 16:00
Radunia II Stężyca 1 - 1 Borowiak Czersk 1 września 2019 - 13:00
Wierzyca Stara Kiszewa 2 - 2 GKS Bobowo 31 sierpnia 2019 - 16:00
Jantar Pawłowo 3 - 5 Kolejarz Chojnice 31 sierpnia 2019 - 17:00
Nowi Nowa Cerkiew 1 - 6 Sławek Borzechowo 1 września 2019 - 14:00
LKP Nowa Karczma 1 - 2 KS Skorzewo 31 sierpnia 2019 - 17:00
Kolejka 4 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (15) 
Wda Czarna Woda 0 - 4 KS Skorzewo 7 września 2019 - 17:00
Sławek Borzechowo 2 - 0 LKP Nowa Karczma 7 września 2019 - 11:00
Kolejarz Chojnice 2 - 3 Nowi Nowa Cerkiew 7 września 2019 - 17:00
GKS Bobowo 2 - 2 Jantar Pawłowo 7 września 2019 - 18:00
Borowiak Czersk 4 - 1 Wierzyca Stara Kiszewa 7 września 2019 - 17:00
Santana Wielki Klincz 1 - 3 Radunia II Stężyca 7 września 2019 - 17:00
Agra Ostrowite 2 - 4 Styna Godziszewo 8 września 2019 - 14:00
Kolejka 5 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (3) 
Styna Godziszewo 1 - 1 Wda Czarna Woda 14 września 2019 - 16:00
Radunia II Stężyca 3 - 0 Agra Ostrowite 14 września 2019 - 16:00
Wierzyca Stara Kiszewa 2 - 2 Santana Wielki Klincz 14 września 2019 - 16:00
Jantar Pawłowo 0 - 1 Borowiak Czersk 14 września 2019 - 16:00
Nowi Nowa Cerkiew 2 - 2 GKS Bobowo 14 września 2019 - 15:00
LKP Nowa Karczma 0 - 7 Kolejarz Chojnice 15 września 2019 - 17:00
KS Skorzewo 3 - 1 Sławek Borzechowo 14 września 2019 - 16:00
Kolejka 6 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (6) 
Wda Czarna Woda 2 - 1 Sławek Borzechowo 21 września 2019 - 17:00
Kolejarz Chojnice 2 - 7 KS Skorzewo 21 września 2019 - 16:00
GKS Bobowo 9 - 2 LKP Nowa Karczma 21 września 2019 - 16:00
Borowiak Czersk 4 - 2 Nowi Nowa Cerkiew 18 września 2019 - 17:30
Santana Wielki Klincz 0 - 1 Jantar Pawłowo 21 września 2019 - 17:00
Agra Ostrowite 4 - 0 Wierzyca Stara Kiszewa 22 września 2019 - 14:00
Styna Godziszewo 4 - 2 Radunia II Stężyca 21 września 2019 - 16:00
Kolejka 7 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (6) 
Radunia II Stężyca 5 - 1 Wda Czarna Woda 28 września 2019 - 16:00
Wierzyca Stara Kiszewa 2 - 2 Styna Godziszewo 28 września 2019 - 16:00
Jantar Pawłowo 2 - 5 Agra Ostrowite 28 września 2019 - 16:00
Nowi Nowa Cerkiew 4 - 2 Santana Wielki Klincz 29 września 2019 - 15:00
LKP Nowa Karczma 1 - 4 Borowiak Czersk 29 września 2019 - 18:00
KS Skorzewo 4 - 2 GKS Bobowo 28 września 2019 - 16:00
Sławek Borzechowo 0 - 2 Kolejarz Chojnice 28 września 2019 - 15:00
Kolejka 8 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (9) 
Wda Czarna Woda 0 - 2 Kolejarz Chojnice 5 października 2019 - 16:00
GKS Bobowo 1 - 3 Sławek Borzechowo 5 października 2019 - 12:00
Borowiak Czersk 3 - 2 KS Skorzewo 5 października 2019 - 15:00
Santana Wielki Klincz 3 - 6 LKP Nowa Karczma 5 października 2019 - 16:00
Agra Ostrowite 2 - 2 Nowi Nowa Cerkiew 6 października 2019 - 14:00
Styna Godziszewo 1 - 1 Jantar Pawłowo 5 października 2019 - 11:00
Radunia II Stężyca 5 - 0 Wierzyca Stara Kiszewa 6 października 2019 - 13:00
Kolejka 9 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
Wierzyca Stara Kiszewa 1 - 4 Wda Czarna Woda 12 października 2019 - 15:30
Jantar Pawłowo 2 - 2 Radunia II Stężyca 13 października 2019 - 12:00
Nowi Nowa Cerkiew 0 - 1 Styna Godziszewo 12 października 2019 - 15:00
LKP Nowa Karczma 2 - 3 Agra Ostrowite 12 października 2019 - 16:00
KS Skorzewo 7 - 1 Santana Wielki Klincz 13 października 2019 - 15:00
Sławek Borzechowo 1 - 2 Borowiak Czersk 12 października 2019 - 15:00
Kolejarz Chojnice 1 - 2 GKS Bobowo 12 października 2019 - 15:00
Kolejka 10 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
Wda Czarna Woda 0 - 2 GKS Bobowo 19 października 2019 - 15:00
Borowiak Czersk 2 - 1 Kolejarz Chojnice 17 listopada 2019 - 12:00
Santana Wielki Klincz 1 - 1 Sławek Borzechowo 19 października 2019 - 15:00
Agra Ostrowite 0 - 5 KS Skorzewo 20 października 2019 - 14:00
Styna Godziszewo 3 - 3 LKP Nowa Karczma 19 października 2019 - 15:00
Radunia II Stężyca 10 - 0 Nowi Nowa Cerkiew 20 października 2019 - 13:00
Wierzyca Stara Kiszewa 1 - 1 Jantar Pawłowo 19 października 2019 - 15:00
Kolejka 11 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (4) 
Jantar Pawłowo 3 - 0 Wda Czarna Woda 26 października 2019 - 15:00
Nowi Nowa Cerkiew 3 - 2 Wierzyca Stara Kiszewa 26 października 2019 - 15:00
LKP Nowa Karczma 1 - 2 Radunia II Stężyca 26 października 2019 - 15:00
KS Skorzewo 1 - 4 Styna Godziszewo 26 października 2019 - 14:00
Sławek Borzechowo 2 - 1 Agra Ostrowite 26 października 2019 - 15:00
Kolejarz Chojnice 3 - 1 Santana Wielki Klincz 26 października 2019 - 14:00
GKS Bobowo 0 - 0 Borowiak Czersk 26 października 2019 - 14:00
Kolejka 12 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (7) 
Wda Czarna Woda 3 - 3 Borowiak Czersk 2 listopada 2019 - 14:00
Santana Wielki Klincz 1 - 1 GKS Bobowo 2 listopada 2019 - 14:00
Agra Ostrowite 3 - 1 Kolejarz Chojnice 3 listopada 2019 - 14:00
Styna Godziszewo 2 - 1 Sławek Borzechowo 2 listopada 2019 - 14:00
Radunia II Stężyca 6 - 0 KS Skorzewo 3 listopada 2019 - 13:00
Wierzyca Stara Kiszewa 2 - 0 LKP Nowa Karczma 2 listopada 2019 - 14:00
Jantar Pawłowo 3 - 0 Nowi Nowa Cerkiew 2 listopada 2019 - 14:00
Kolejka 13 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Nowi Nowa Cerkiew 4 - 1 Wda Czarna Woda 9 listopada 2019 - 13:30
LKP Nowa Karczma 2 - 5 Jantar Pawłowo 9 listopada 2019 - 14:00
KS Skorzewo 3 - 1 Wierzyca Stara Kiszewa 9 listopada 2019 - 14:00
Sławek Borzechowo 1 - 5 Radunia II Stężyca 10 listopada 2019 - 12:00
Kolejarz Chojnice 0 - 2 Styna Godziszewo 9 listopada 2019 - 14:00
GKS Bobowo 4 - 5 Agra Ostrowite 9 listopada 2019 - 13:00
Borowiak Czersk 4 - 2 Santana Wielki Klincz 9 listopada 2019 - 13:30
Kolejka 14 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (2) 
Wda Czarna Woda - Santana Wielki Klincz 28 marca 2020 - 16:00
Borowiak Czersk - Agra Ostrowite 29 marca 2020 - 16:00
GKS Bobowo - Styna Godziszewo
Kolejarz Chojnice - Radunia II Stężyca 28 marca 2020 - 16:00
Sławek Borzechowo - Wierzyca Stara Kiszewa 28 marca 2020 - 15:00
KS Skorzewo - Jantar Pawłowo 28 marca 2020 - 16:00
LKP Nowa Karczma - Nowi Nowa Cerkiew 28 marca 2020 - 16:00
Kolejka 15 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
LKP Nowa Karczma - Wda Czarna Woda 5 kwietnia 2020 - 14:00
Nowi Nowa Cerkiew - KS Skorzewo 4 kwietnia 2020 - 14:30
Jantar Pawłowo - Sławek Borzechowo 4 kwietnia 2020 - 16:00
Wierzyca Stara Kiszewa - Kolejarz Chojnice 4 kwietnia 2020 - 16:00
Radunia II Stężyca - GKS Bobowo 4 kwietnia 2020 - 16:00
Styna Godziszewo - Borowiak Czersk
Agra Ostrowite - Santana Wielki Klincz 5 kwietnia 2020 - 14:00
Kolejka 16 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wda Czarna Woda - Agra Ostrowite 8 kwietnia 2020 - 16:00
Santana Wielki Klincz - Styna Godziszewo
Borowiak Czersk - Radunia II Stężyca 11 kwietnia 2020 - 16:30
GKS Bobowo - Wierzyca Stara Kiszewa
Kolejarz Chojnice - Jantar Pawłowo 11 kwietnia 2020 - 17:00
Sławek Borzechowo - Nowi Nowa Cerkiew 8 kwietnia 2020 - 15:00
KS Skorzewo - LKP Nowa Karczma 11 kwietnia 2020 - 15:00
Kolejka 17 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
KS Skorzewo - Wda Czarna Woda 18 kwietnia 2020 - 18:00
LKP Nowa Karczma - Sławek Borzechowo 19 kwietnia 2020 - 17:00
Nowi Nowa Cerkiew - Kolejarz Chojnice
Jantar Pawłowo - GKS Bobowo 18 kwietnia 2020 - 16:00
Wierzyca Stara Kiszewa - Borowiak Czersk 18 kwietnia 2020 - 16:00
Radunia II Stężyca - Santana Wielki Klincz 18 kwietnia 2020 - 16:00
Styna Godziszewo - Agra Ostrowite
Kolejka 18 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wda Czarna Woda - Styna Godziszewo 25 kwietnia 2020 - 17:00
Agra Ostrowite - Radunia II Stężyca 26 kwietnia 2020 - 15:00
Santana Wielki Klincz - Wierzyca Stara Kiszewa
Borowiak Czersk - Jantar Pawłowo 26 kwietnia 2020 - 17:00
GKS Bobowo - Nowi Nowa Cerkiew
Kolejarz Chojnice - LKP Nowa Karczma 25 kwietnia 2020 - 17:00
Sławek Borzechowo - KS Skorzewo 25 kwietnia 2020 - 15:00
Kolejka 19 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sławek Borzechowo - Wda Czarna Woda 2 maja 2020 - 15:00
KS Skorzewo - Kolejarz Chojnice 2 maja 2020 - 16:00
LKP Nowa Karczma - GKS Bobowo 3 maja 2020 - 17:00
Nowi Nowa Cerkiew - Borowiak Czersk
Jantar Pawłowo - Santana Wielki Klincz 2 maja 2020 - 16:00
Wierzyca Stara Kiszewa - Agra Ostrowite 2 maja 2020 - 16:00
Radunia II Stężyca - Styna Godziszewo 3 maja 2020 - 13:00
Kolejka 20 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wda Czarna Woda - Radunia II Stężyca 9 maja 2020 - 17:00
Styna Godziszewo - Wierzyca Stara Kiszewa
Agra Ostrowite - Jantar Pawłowo 10 maja 2020 - 14:00
Santana Wielki Klincz - Nowi Nowa Cerkiew
Borowiak Czersk - LKP Nowa Karczma 9 maja 2020 - 17:00
GKS Bobowo - KS Skorzewo
Kolejarz Chojnice - Sławek Borzechowo 9 maja 2020 - 17:00
Kolejka 21 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kolejarz Chojnice - Wda Czarna Woda 16 maja 2020 - 17:00
Sławek Borzechowo - GKS Bobowo 16 maja 2020 - 15:00
KS Skorzewo - Borowiak Czersk 16 maja 2020 - 16:00
LKP Nowa Karczma - Santana Wielki Klincz 17 maja 2020 - 17:00
Nowi Nowa Cerkiew - Agra Ostrowite
Jantar Pawłowo - Styna Godziszewo 16 maja 2020 - 15:00
Wierzyca Stara Kiszewa - Radunia II Stężyca 16 maja 2020 - 16:00
Kolejka 22 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wda Czarna Woda - Wierzyca Stara Kiszewa 23 maja 2020 - 17:00
Radunia II Stężyca - Jantar Pawłowo 23 maja 2020 - 16:00
Styna Godziszewo - Nowi Nowa Cerkiew
Agra Ostrowite - LKP Nowa Karczma 23 maja 2020 - 17:00
Santana Wielki Klincz - KS Skorzewo
Borowiak Czersk - Sławek Borzechowo 24 maja 2020 - 17:00
GKS Bobowo - Kolejarz Chojnice
Kolejka 23 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Bobowo - Wda Czarna Woda
Kolejarz Chojnice - Borowiak Czersk 30 maja 2020 - 17:00
Sławek Borzechowo - Santana Wielki Klincz 30 maja 2020 - 15:00
KS Skorzewo - Agra Ostrowite 30 maja 2020 - 16:00
LKP Nowa Karczma - Styna Godziszewo 31 maja 2020 - 17:00
Nowi Nowa Cerkiew - Radunia II Stężyca
Jantar Pawłowo - Wierzyca Stara Kiszewa 30 maja 2020 - 16:00
Kolejka 24 - 6/7. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wda Czarna Woda - Jantar Pawłowo 6 czerwca 2020 - 17:00
Wierzyca Stara Kiszewa - Nowi Nowa Cerkiew 6 czerwca 2020 - 16:00
Radunia II Stężyca - LKP Nowa Karczma 6 czerwca 2020 - 16:00
Styna Godziszewo - KS Skorzewo
Agra Ostrowite - Sławek Borzechowo 7 czerwca 2020 - 15:00
Santana Wielki Klincz - Kolejarz Chojnice
Borowiak Czersk - GKS Bobowo 6 czerwca 2020 - 17:00
Kolejka 25 - 11. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Borowiak Czersk - Wda Czarna Woda 11 czerwca 2020 - 17:00
GKS Bobowo - Santana Wielki Klincz
Kolejarz Chojnice - Agra Ostrowite 11 czerwca 2020 - 17:00
Sławek Borzechowo - Styna Godziszewo 11 czerwca 2020 - 15:00
KS Skorzewo - Radunia II Stężyca 11 czerwca 2020 - 16:00
LKP Nowa Karczma - Wierzyca Stara Kiszewa 11 czerwca 2020 - 19:00
Nowi Nowa Cerkiew - Jantar Pawłowo
Kolejka 26 - 14. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wda Czarna Woda - Nowi Nowa Cerkiew 14 czerwca 2020 - 13:00
Jantar Pawłowo - LKP Nowa Karczma 14 czerwca 2020 - 13:00
Wierzyca Stara Kiszewa - KS Skorzewo 14 czerwca 2020 - 13:00
Radunia II Stężyca - Sławek Borzechowo 14 czerwca 2020 - 13:00
Styna Godziszewo - Kolejarz Chojnice 14 czerwca 2020 - 13:00
Agra Ostrowite - GKS Bobowo 14 czerwca 2020 - 13:00
Santana Wielki Klincz - Borowiak Czersk 14 czerwca 2020 - 13:00
© Pomorski Futbol 2003-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE