V liga - grupa Słupsk - sezon 2019/2020

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Anioły Garczegorze 15 38 12 2 1 55 - 11
2. Sparta Sycewice 15 36 11 3 1 47 - 21
3. Sokół Wyczechy 15 27 9 0 6 52 - 23 1 3 1 0 0 3 - 0
4. Piast Człuchów 15 27 7 6 2 39 - 17 1 0 0 0 1 0 - 3
5. Myśliwiec Tuchomie 15 26 8 2 5 28 - 16 1 3 1 0 0 3 - 1
6. Jantaria Pobłocie 15 26 8 2 5 35 - 26 1 0 0 0 1 1 - 3
7. Start Miastko 15 25 7 4 4 37 - 24
8. Bytovia II Bytów 15 19 5 4 6 20 - 22
9. Karol Pęplino 15 18 4 6 5 23 - 29
10. Kaszubia Studzienice 15 17 5 2 8 27 - 51
11. MKS Debrzno 15 15 4 3 8 23 - 39
12. Zawisza Borzytuchom 15 14 4 2 9 23 - 39 1 3 1 0 0 3 - 0
13. Chrobry Charbrowo 15 14 4 2 9 24 - 40 1 0 0 0 1 0 - 3
14. Barton Barcino 15 13 4 1 10 25 - 48
15. Echo Biesowice 15 12 3 3 9 26 - 54
16. GTS Czarna Dąbrówka 15 11 3 2 10 24 - 48
Ostatni komentarz dodał sebo74 14.05.2020, 19:34:55
 Baner


Kolejka 16 - 14/15. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (24) 
1. MKS Debrzno - Karol Pęplino 15 marca 2020 - 15:00
2. Sokół Wyczechy - Kaszubia Studzienice 15 marca 2020 - 16:00
3. Bytovia II Bytów - Barton Barcino 15 marca 2020 - 11:00
4. Jantaria Pobłocie - Anioły Garczegorze 15 marca 2020 - 13:00
5. Zawisza Borzytuchom - Chrobry Charbrowo 15 marca 2020 - 13:00
6. Myśliwiec Tuchomie - Echo Biesowice 15 marca 2020 - 13:00
7. Sparta Sycewice - Piast Człuchów 14 marca 2020 - 13:00
8. Start Miastko - GTS Czarna Dąbrówka 14 marca 2020 - 13:00
Kolejka 17 - 21/22. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. Start Miastko - MKS Debrzno 21 marca 2020 - 14:00
10. GTS Czarna Dąbrówka - Sparta Sycewice 22 marca 2020 - 13:00
11. Piast Człuchów - Myśliwiec Tuchomie 22 marca 2020 - 15:00
12. Echo Biesowice - Zawisza Borzytuchom 21 marca 2020 - 16:00
13. Chrobry Charbrowo - Jantaria Pobłocie 21 marca 2020 - 16:00
14. Anioły Garczegorze - Bytovia II Bytów 21 marca 2020 - 15:00
15. Barton Barcino - Sokół Wyczechy 21 marca 2020 - 16:00
16. Kaszubia Studzienice - Karol Pęplino 21 marca 2020 - 15:00
Kolejka 18 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
17. MKS Debrzno - Kaszubia Studzienice 29 marca 2020 - 16:00
18. Karol Pęplino - Barton Barcino 29 marca 2020 - 11:00
19. Sokół Wyczechy - Anioły Garczegorze 28 marca 2020 - 15:00
20. Bytovia II Bytów - Chrobry Charbrowo 29 marca 2020 - 11:00
21. Jantaria Pobłocie - Echo Biesowice 29 marca 2020 - 13:00
22. Zawisza Borzytuchom - Piast Człuchów 29 marca 2020 - 14:00
23. Myśliwiec Tuchomie - GTS Czarna Dąbrówka 29 marca 2020 - 13:00
24. Sparta Sycewice - Start Miastko 28 marca 2020 - 15:30
Kolejka 19 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Sparta Sycewice - MKS Debrzno 4 kwietnia 2020 - 13:00
26. Start Miastko - Myśliwiec Tuchomie 4 kwietnia 2020 - 15:00
27. GTS Czarna Dąbrówka - Zawisza Borzytuchom 5 kwietnia 2020 - 15:00
28. Piast Człuchów - Jantaria Pobłocie 4 kwietnia 2020 - 14:00
29. Echo Biesowice - Bytovia II Bytów 4 kwietnia 2020 - 16:00
30. Chrobry Charbrowo - Sokół Wyczechy 4 kwietnia 2020 - 17:00
31. Anioły Garczegorze - Karol Pęplino 5 kwietnia 2020 - 15:00
32. Barton Barcino - Kaszubia Studzienice 4 kwietnia 2020 - 16:00
Kolejka 20 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
33. MKS Debrzno - Barton Barcino 11 kwietnia 2020 - 16:00
34. Kaszubia Studzienice - Anioły Garczegorze 8 kwietnia 2020 - 16:00
35. Karol Pęplino - Chrobry Charbrowo 11 kwietnia 2020 - 11:00
36. Sokół Wyczechy - Echo Biesowice 11 kwietnia 2020 - 15:00
37. Bytovia II Bytów - Piast Człuchów 11 kwietnia 2020 - 11:00
38. Jantaria Pobłocie - GTS Czarna Dąbrówka 11 kwietnia 2020 - 13:00
39. Zawisza Borzytuchom - Start Miastko 11 kwietnia 2020 - 16:00
40. Myśliwiec Tuchomie - Sparta Sycewice 11 kwietnia 2020 - 14:00
Kolejka 21 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Myśliwiec Tuchomie - MKS Debrzno 19 kwietnia 2020 - 13:00
42. Sparta Sycewice - Zawisza Borzytuchom 18 kwietnia 2020 - 13:00
43. Start Miastko - Jantaria Pobłocie 18 kwietnia 2020 - 12:00
44. GTS Czarna Dąbrówka - Bytovia II Bytów 18 kwietnia 2020 - 17:00
45. Piast Człuchów - Sokół Wyczechy 18 kwietnia 2020 - 14:00
46. Echo Biesowice - Karol Pęplino 18 kwietnia 2020 - 16:00
47. Chrobry Charbrowo - Kaszubia Studzienice 18 kwietnia 2020 - 17:00
48. Anioły Garczegorze - Barton Barcino 19 kwietnia 2020 - 15:00
Kolejka 22 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. MKS Debrzno - Anioły Garczegorze 26 kwietnia 2020 - 16:00
50. Barton Barcino - Chrobry Charbrowo 25 kwietnia 2020 - 16:00
51. Kaszubia Studzienice - Echo Biesowice 25 kwietnia 2020 - 16:00
52. Karol Pęplino - Piast Człuchów 26 kwietnia 2020 - 11:00
53. Sokół Wyczechy - GTS Czarna Dąbrówka 25 kwietnia 2020 - 15:00
54. Bytovia II Bytów - Start Miastko 26 kwietnia 2020 - 11:00
55. Jantaria Pobłocie - Sparta Sycewice 26 kwietnia 2020 - 13:00
56. Zawisza Borzytuchom - Myśliwiec Tuchomie 26 kwietnia 2020 - 14:00
Kolejka 23 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Zawisza Borzytuchom - MKS Debrzno 3 maja 2020 - 16:00
58. Myśliwiec Tuchomie - Jantaria Pobłocie 3 maja 2020 - 13:00
59. Sparta Sycewice - Bytovia II Bytów 2 maja 2020 - 13:00
60. Start Miastko - Sokół Wyczechy 2 maja 2020 - 15:00
61. GTS Czarna Dąbrówka - Karol Pęplino 1 maja 2020 - 13:00
62. Piast Człuchów - Kaszubia Studzienice 2 maja 2020 - 15:00
63. Echo Biesowice - Barton Barcino 2 maja 2020 - 16:00
64. Chrobry Charbrowo - Anioły Garczegorze 2 maja 2020 - 17:00
Kolejka 24 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. MKS Debrzno - Chrobry Charbrowo 10 maja 2020 - 17:00
66. Anioły Garczegorze - Echo Biesowice 10 maja 2020 - 17:00
67. Barton Barcino - Piast Człuchów 9 maja 2020 - 16:00
68. Kaszubia Studzienice - GTS Czarna Dąbrówka 9 maja 2020 - 16:00
69. Karol Pęplino - Start Miastko 10 maja 2020 - 11:00
70. Sokół Wyczechy - Sparta Sycewice 9 maja 2020 - 15:00
71. Bytovia II Bytów - Myśliwiec Tuchomie 10 maja 2020 - 11:00
72. Jantaria Pobłocie - Zawisza Borzytuchom 10 maja 2020 - 13:00
Kolejka 25 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Jantaria Pobłocie - MKS Debrzno 17 maja 2020 - 13:00
74. Zawisza Borzytuchom - Bytovia II Bytów 17 maja 2020 - 14:00
75. Myśliwiec Tuchomie - Sokół Wyczechy 16 maja 2020 - 11:00
76. Sparta Sycewice - Karol Pęplino 16 maja 2020 - 13:00
77. Start Miastko - Kaszubia Studzienice 17 maja 2020 - 11:00
78. GTS Czarna Dąbrówka - Barton Barcino 16 maja 2020 - 17:00
79. Piast Człuchów - Anioły Garczegorze 16 maja 2020 - 15:00
80. Echo Biesowice - Chrobry Charbrowo 16 maja 2020 - 16:00
Kolejka 26 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. MKS Debrzno - Echo Biesowice 23 maja 2020 - 17:00
82. Chrobry Charbrowo - Piast Człuchów 23 maja 2020 - 17:00
83. Anioły Garczegorze - GTS Czarna Dąbrówka 24 maja 2020 - 16:00
84. Barton Barcino - Start Miastko 23 maja 2020 - 16:00
85. Kaszubia Studzienice - Sparta Sycewice 23 maja 2020 - 16:00
86. Karol Pęplino - Myśliwiec Tuchomie 24 maja 2020 - 11:00
87. Sokół Wyczechy - Zawisza Borzytuchom 23 maja 2020 - 15:00
88. Bytovia II Bytów - Jantaria Pobłocie 24 maja 2020 - 11:00
Kolejka 27 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
89. Bytovia II Bytów - MKS Debrzno 31 maja 2020 - 11:00
90. Jantaria Pobłocie - Sokół Wyczechy 31 maja 2020 - 13:00
91. Zawisza Borzytuchom - Karol Pęplino 31 maja 2020 - 14:00
92. Myśliwiec Tuchomie - Kaszubia Studzienice 31 maja 2020 - 13:00
93. Sparta Sycewice - Barton Barcino 30 maja 2020 - 13:00
94. Start Miastko - Anioły Garczegorze 30 maja 2020 - 15:00
95. GTS Czarna Dąbrówka - Chrobry Charbrowo 30 maja 2020 - 17:00
96. Piast Człuchów - Echo Biesowice 30 maja 2020 - 15:00
Kolejka 28 - 6/7. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. MKS Debrzno - Piast Człuchów 7 czerwca 2020 - 17:30
98. Echo Biesowice - GTS Czarna Dąbrówka 6 czerwca 2020 - 16:00
99. Chrobry Charbrowo - Start Miastko 6 czerwca 2020 - 17:00
100. Anioły Garczegorze - Sparta Sycewice 7 czerwca 2020 - 16:00
101. Barton Barcino - Myśliwiec Tuchomie 6 czerwca 2020 - 16:00
102. Kaszubia Studzienice - Zawisza Borzytuchom 6 czerwca 2020 - 16:00
103. Karol Pęplino - Jantaria Pobłocie 7 czerwca 2020 - 11:00
104. Sokół Wyczechy - Bytovia II Bytów 6 czerwca 2020 - 15:00
Kolejka 29 - 11. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
105. Sokół Wyczechy - MKS Debrzno 11 czerwca 2020 - 15:00
106. Bytovia II Bytów - Karol Pęplino 11 czerwca 2020 - 11:00
107. Jantaria Pobłocie - Kaszubia Studzienice 11 czerwca 2020 - 13:00
108. Zawisza Borzytuchom - Barton Barcino 11 czerwca 2020 - 14:00
109. Myśliwiec Tuchomie - Anioły Garczegorze 11 czerwca 2020 - 16:00
110. Sparta Sycewice - Chrobry Charbrowo 11 czerwca 2020 - 13:00
111. Start Miastko - Echo Biesowice 11 czerwca 2020 - 16:00
112. GTS Czarna Dąbrówka - Piast Człuchów 11 czerwca 2020 - 15:00
Kolejka 30 - 14. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. MKS Debrzno - GTS Czarna Dąbrówka 14 czerwca 2020 - 15:00
114. Piast Człuchów - Start Miastko 14 czerwca 2020 - 15:00
115. Echo Biesowice - Sparta Sycewice 14 czerwca 2020 - 15:00
116. Chrobry Charbrowo - Myśliwiec Tuchomie 14 czerwca 2020 - 15:00
117. Anioły Garczegorze - Zawisza Borzytuchom 14 czerwca 2020 - 15:00
118. Barton Barcino - Jantaria Pobłocie 14 czerwca 2020 - 15:00
119. Kaszubia Studzienice - Bytovia II Bytów 14 czerwca 2020 - 15:00
120. Karol Pęplino - Sokół Wyczechy 14 czerwca 2020 - 15:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE