V liga - grupa Gdańsk I - sezon 2019/2020

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. MKS Władysławowo 15 41 13 2 0 46 - 12
2. Wietcisa Skarszewy 15 33 10 3 2 48 - 19 1 1 0 1 0 1 - 1
3. Sopocka Akademia Piłkarska 15 33 9 6 0 37 - 12 1 1 0 1 0 1 - 1
4. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 15 26 8 2 5 46 - 36
5. Bałtyk II Gdynia 15 25 8 1 6 41 - 29
6. GLKS Różyny 15 24 7 3 5 35 - 37
7. Potok Pszczółki 15 21 5 6 4 31 - 27
8. Czarni Pruszcz Gdański 15 20 6 2 7 32 - 31
9. GKS Kolbudy 15 19 5 4 6 23 - 24
10. Orzeł Trąbki Wielkie 15 17 4 5 6 24 - 31
11. Sporting Leźno 15 16 4 4 7 17 - 29 1 1 0 1 0 1 - 1
12. Sztorm Kosakowo 15 16 4 4 7 28 - 42 1 1 0 1 0 1 - 1
13. Zenit Łęczyce 15 14 4 2 9 18 - 29
14. Orlęta Reda 15 12 3 3 9 27 - 44
15. Orkan Rumia MKS 15 10 2 4 9 19 - 30
16. GTS Mokry Dwór 15 7 2 1 12 17 - 57
Ostatni komentarz dodał pilkarz3030 28.06.2020, 14:02:17


 Baner


Kolejka 1 - 15. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (4) 
1. GTS Mokry Dwór 3 - 2 Bałtyk II Gdynia 15 sierpnia 2019 - 16:00
2. Sopocka Akademia Piłkarska 4 - 2 Sporting Leźno 15 sierpnia 2019 - 17:00
3. GLKS Różyny 3 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 15 sierpnia 2019 - 13:00
4. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 2 - 2 GKS Kolbudy 15 sierpnia 2019 - 17:00
5. Wietcisa Skarszewy 3 - 1 Sztorm Kosakowo 10 sierpnia 2019 - 14:00
6. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 1 Orkan Rumia MKS 15 sierpnia 2019 - 11:00
7. Orlęta Reda 3 - 1 Zenit Łęczyce 15 sierpnia 2019 - 13:00
8. Potok Pszczółki 0 - 4 MKS Władysławowo 15 sierpnia 2019 - 12:00
Kolejka 2 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (7) 
9. Bałtyk II Gdynia 0 - 5 MKS Władysławowo 18 sierpnia 2019 - 19:30
10. Zenit Łęczyce 0 - 0 Potok Pszczółki 18 sierpnia 2019 - 13:00
11. Orkan Rumia MKS 1 - 1 Orlęta Reda 18 sierpnia 2019 - 11:00
12. Sztorm Kosakowo 1 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 18 sierpnia 2019 - 11:00
13. GKS Kolbudy 0 - 3 Wietcisa Skarszewy 18 sierpnia 2019 - 17:00
14. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 5 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 18 sierpnia 2019 - 15:00
15. Sporting Leźno 2 - 1 GLKS Różyny 18 sierpnia 2019 - 14:00
16. GTS Mokry Dwór 0 - 2 Sopocka Akademia Piłkarska 18 sierpnia 2019 - 17:00
Kolejka 3 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (3) 
17. Sopocka Akademia Piłkarska 1 - 0 Bałtyk II Gdynia 24 sierpnia 2019 - 17:00
18. GLKS Różyny 5 - 2 GTS Mokry Dwór 25 sierpnia 2019 - 16:00
19. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 - 4 Sporting Leźno 25 sierpnia 2019 - 18:00
20. Wietcisa Skarszewy 0 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 24 sierpnia 2019 - 11:00
21. Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 1 GKS Kolbudy 24 sierpnia 2019 - 14:00
22. Orlęta Reda 3 - 5 Sztorm Kosakowo 25 sierpnia 2019 - 13:00
23. Potok Pszczółki 2 - 2 Orkan Rumia MKS 25 sierpnia 2019 - 17:30
24. MKS Władysławowo 1 - 0 Zenit Łęczyce 24 sierpnia 2019 - 16:00
Kolejka 4 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (15) 
25. Bałtyk II Gdynia 7 - 0 Zenit Łęczyce 1 września 2019 - 13:00
26. Orkan Rumia MKS 0 - 1 MKS Władysławowo 31 sierpnia 2019 - 16:00
27. Sztorm Kosakowo 1 - 3 Potok Pszczółki 31 sierpnia 2019 - 12:00
28. GKS Kolbudy 4 - 1 Orlęta Reda 31 sierpnia 2019 - 17:00
29. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 3 Orzeł Trąbki Wielkie 30 sierpnia 2019 - 16:30
30. Sporting Leźno 0 - 4 Wietcisa Skarszewy 31 sierpnia 2019 - 17:00
31. GTS Mokry Dwór 1 - 6 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 września 2019 - 15:00
32. Sopocka Akademia Piłkarska 7 - 0 GLKS Różyny 31 sierpnia 2019 - 17:00
Kolejka 5 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (4) 
33. GLKS Różyny 2 - 1 Bałtyk II Gdynia 8 września 2019 - 13:00
34. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 - 1 Sopocka Akademia Piłkarska 8 września 2019 - 17:00
35. Wietcisa Skarszewy 6 - 0 GTS Mokry Dwór 7 września 2019 - 15:00
36. Sporting Leźno 1 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 7 września 2019 - 17:00
37. Orlęta Reda 1 - 5 Czarni Pruszcz Gdański 8 września 2019 - 13:00
38. Potok Pszczółki 2 - 3 GKS Kolbudy 8 września 2019 - 16:00
39. MKS Władysławowo 3 - 1 Sztorm Kosakowo 7 września 2019 - 16:00
40. Zenit Łęczyce 1 - 2 Orkan Rumia MKS 8 września 2019 - 14:00
Kolejka 6 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (11) 
41. Bałtyk II Gdynia 4 - 2 Orkan Rumia MKS 14 września 2019 - 14:00
42. Sztorm Kosakowo 3 - 1 Zenit Łęczyce 14 września 2019 - 12:00
43. GKS Kolbudy 1 - 2 MKS Władysławowo 14 września 2019 - 16:00
44. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 1 Potok Pszczółki 13 września 2019 - 17:00
45. Sporting Leźno 2 - 0 Orlęta Reda 14 września 2019 - 17:00
46. GTS Mokry Dwór 0 - 4 Orzeł Trąbki Wielkie 14 września 2019 - 16:00
47. Sopocka Akademia Piłkarska 1 - 1 Wietcisa Skarszewy 14 września 2019 - 17:00
48. GLKS Różyny 8 - 1 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 14 września 2019 - 16:00
Kolejka 7 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 5 - 2 Bałtyk II Gdynia 21 września 2019 - 16:00
50. Wietcisa Skarszewy 6 - 0 GLKS Różyny 21 września 2019 - 15:00
51. Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 2 Sopocka Akademia Piłkarska 21 września 2019 - 14:00
52. Orlęta Reda 4 - 1 GTS Mokry Dwór 22 września 2019 - 13:00
53. Potok Pszczółki 3 - 0 Sporting Leźno 21 września 2019 - 14:00
54. MKS Władysławowo 6 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 21 września 2019 - 16:00
55. Zenit Łęczyce 0 - 3 GKS Kolbudy 21 września 2019 - 12:00
56. Orkan Rumia MKS 1 - 2 Sztorm Kosakowo 21 września 2019 - 16:00
Kolejka 8 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
57. Bałtyk II Gdynia 5 - 1 Sztorm Kosakowo 29 września 2019 - 13:00
58. GKS Kolbudy 1 - 1 Orkan Rumia MKS 28 września 2019 - 16:00
59. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 2 Zenit Łęczyce 28 września 2019 - 12:00
60. Sporting Leźno 0 - 3 MKS Władysławowo 28 września 2019 - 16:00
61. GTS Mokry Dwór 3 - 6 Potok Pszczółki 28 września 2019 - 16:00
62. Sopocka Akademia Piłkarska 4 - 2 Orlęta Reda 28 września 2019 - 16:00
63. GLKS Różyny 4 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie 28 września 2019 - 16:00
64. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 2 - 3 Wietcisa Skarszewy 28 września 2019 - 16:00
Kolejka 9 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (4) 
65. Wietcisa Skarszewy 3 - 1 Bałtyk II Gdynia 5 października 2019 - 15:00
66. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 2 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 5 października 2019 - 14:00
67. Orlęta Reda 3 - 0 GLKS Różyny 6 października 2019 - 13:00
68. Potok Pszczółki 1 - 3 Sopocka Akademia Piłkarska 5 października 2019 - 14:00
69. MKS Władysławowo 4 - 2 GTS Mokry Dwór 5 października 2019 - 11:00
70. Zenit Łęczyce 4 - 0 Sporting Leźno 5 października 2019 - 16:00
71. Orkan Rumia MKS 0 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 5 października 2019 - 15:00
72. Sztorm Kosakowo 1 - 1 GKS Kolbudy 5 października 2019 - 12:00
Kolejka 10 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (4) 
73. Bałtyk II Gdynia 3 - 1 GKS Kolbudy 13 października 2019 - 17:00
74. Czarni Pruszcz Gdański 6 - 0 Sztorm Kosakowo 12 października 2019 - 16:00
75. Sporting Leźno 3 - 1 Orkan Rumia MKS 12 października 2019 - 11:00
76. GTS Mokry Dwór 1 - 4 Zenit Łęczyce 13 października 2019 - 11:00
77. Sopocka Akademia Piłkarska 1 - 1 MKS Władysławowo 12 października 2019 - 16:00
78. GLKS Różyny 1 - 1 Potok Pszczółki 13 października 2019 - 13:00
79. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 3 - 0 Orlęta Reda 12 października 2019 - 15:00
80. Wietcisa Skarszewy 4 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 12 października 2019 - 15:00
Kolejka 11 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (2) 
81. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 3 Bałtyk II Gdynia 19 października 2019 - 13:00
82. Orlęta Reda 2 - 7 Wietcisa Skarszewy 20 października 2019 - 11:00
83. Potok Pszczółki 4 - 3 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 19 października 2019 - 15:00
84. MKS Władysławowo 2 - 2 GLKS Różyny 19 października 2019 - 14:00
85. Zenit Łęczyce 0 - 0 Sopocka Akademia Piłkarska 19 października 2019 - 14:00
86. Orkan Rumia MKS 0 - 1 GTS Mokry Dwór 19 października 2019 - 15:00
87. Sztorm Kosakowo 1 - 1 Sporting Leźno 19 października 2019 - 11:00
88. GKS Kolbudy 2 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 19 października 2019 - 15:00
Kolejka 12 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (4) 
89. Bałtyk II Gdynia 4 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 26 października 2019 - 17:00
90. Sporting Leźno 0 - 0 GKS Kolbudy 26 października 2019 - 14:00
91. GTS Mokry Dwór 2 - 4 Sztorm Kosakowo 27 października 2019 - 11:00
92. Sopocka Akademia Piłkarska 2 - 0 Orkan Rumia MKS 26 października 2019 - 15:00
93. GLKS Różyny 0 - 2 Zenit Łęczyce 27 października 2019 - 11:00
94. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 0 - 2 MKS Władysławowo 26 października 2019 - 15:00
95. Wietcisa Skarszewy 1 - 1 Potok Pszczółki 26 października 2019 - 11:00
96. Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 2 Orlęta Reda 26 października 2019 - 13:00
Kolejka 13 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (3) 
97. Orlęta Reda 2 - 4 Bałtyk II Gdynia 2 listopada 2019 - 14:00
98. Potok Pszczółki 4 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 2 listopada 2019 - 14:00
99. MKS Władysławowo 5 - 2 Wietcisa Skarszewy 2 listopada 2019 - 13:00
100. Zenit Łęczyce 2 - 3 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 2 listopada 2019 - 13:00
101. Orkan Rumia MKS 1 - 2 GLKS Różyny 3 listopada 2019 - 12:00
102. Sztorm Kosakowo 2 - 2 Sopocka Akademia Piłkarska 2 listopada 2019 - 12:00
103. GKS Kolbudy 3 - 0 GTS Mokry Dwór 2 listopada 2019 - 14:00
104. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 0 Sporting Leźno 3 listopada 2019 - 20:00
Kolejka 14 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (5) 
105. Bałtyk II Gdynia 4 - 2 Sporting Leźno 9 listopada 2019 - 19:30
106. GTS Mokry Dwór 1 - 7 Czarni Pruszcz Gdański 10 listopada 2019 - 11:00
107. Sopocka Akademia Piłkarska 4 - 0 GKS Kolbudy 9 listopada 2019 - 14:00
108. GLKS Różyny 4 - 3 Sztorm Kosakowo 9 listopada 2019 - 12:00
109. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 6 - 3 Orkan Rumia MKS 9 listopada 2019 - 14:00
110. Wietcisa Skarszewy 5 - 1 Zenit Łęczyce 9 listopada 2019 - 13:00
111. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 4 MKS Władysławowo 9 listopada 2019 - 13:00
112. Orlęta Reda 2 - 2 Potok Pszczółki 10 listopada 2019 - 13:00
Kolejka 15 - 16/17. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (6) 
113. Potok Pszczółki 1 - 1 Bałtyk II Gdynia 16 listopada 2019 - 14:00
114. MKS Władysławowo 3 - 1 Orlęta Reda 16 listopada 2019 - 13:00
115. Zenit Łęczyce 0 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 16 listopada 2019 - 14:00
116. Orkan Rumia MKS 4 - 0 Wietcisa Skarszewy 17 listopada 2019 - 12:00
117. Sztorm Kosakowo 2 - 6 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 16 listopada 2019 - 12:00
118. GKS Kolbudy 1 - 3 GLKS Różyny 16 listopada 2019 - 13:00
119. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 3 Sopocka Akademia Piłkarska 16 listopada 2019 - 12:00
120. Sporting Leźno 0 - 0 GTS Mokry Dwór 16 listopada 2019 - 13:30
Kolejka 16 - 14/15. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (3) 
121. Bałtyk II Gdynia - GTS Mokry Dwór 15 marca 2020 - 13:00
122. Sporting Leźno - Sopocka Akademia Piłkarska 14 marca 2020 - 15:00
123. Czarni Pruszcz Gdański - GLKS Różyny 14 marca 2020 - 15:00
124. GKS Kolbudy - Błyskawica Reda Rekowo Dolne 14 marca 2020 - 14:00
125. Sztorm Kosakowo - Wietcisa Skarszewy 14 marca 2020 - 12:00
126. Orkan Rumia MKS - Orzeł Trąbki Wielkie 15 marca 2020 - 12:00
127. Zenit Łęczyce - Orlęta Reda 14 marca 2020 - 11:00
128. MKS Władysławowo - Potok Pszczółki 14 marca 2020 - 14:00
Kolejka 17 - 21/22. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
129. MKS Władysławowo - Bałtyk II Gdynia 21 marca 2020 - 14:00
130. Potok Pszczółki - Zenit Łęczyce 22 marca 2020 - 15:00
131. Orlęta Reda - Orkan Rumia MKS 22 marca 2020 - 12:00
132. Orzeł Trąbki Wielkie - Sztorm Kosakowo 21 marca 2020 - 14:00
133. Wietcisa Skarszewy - GKS Kolbudy 21 marca 2020 - 15:00
134. Błyskawica Reda Rekowo Dolne - Czarni Pruszcz Gdański 21 marca 2020 - 15:00
135. GLKS Różyny - Sporting Leźno 22 marca 2020 - 15:00
136. Sopocka Akademia Piłkarska - GTS Mokry Dwór 21 marca 2020 - 15:00
Kolejka 18 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
137. Bałtyk II Gdynia - Sopocka Akademia Piłkarska 29 marca 2020 - 11:00
138. GTS Mokry Dwór - GLKS Różyny 28 marca 2020 - 15:00
139. Sporting Leźno - Błyskawica Reda Rekowo Dolne 28 marca 2020 - 14:00
140. Czarni Pruszcz Gdański - Wietcisa Skarszewy 28 marca 2020 - 15:00
141. GKS Kolbudy - Orzeł Trąbki Wielkie 13 maja 2020 - 17:00
142. Sztorm Kosakowo - Orlęta Reda 28 marca 2020 - 12:00
143. Orkan Rumia MKS - Potok Pszczółki 29 marca 2020 - 12:00
144. Zenit Łęczyce - MKS Władysławowo 28 marca 2020 - 14:00
Kolejka 19 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
145. Zenit Łęczyce - Bałtyk II Gdynia 4 kwietnia 2020 - 14:00
146. MKS Władysławowo - Orkan Rumia MKS 4 kwietnia 2020 - 14:00
147. Potok Pszczółki - Sztorm Kosakowo 4 kwietnia 2020 - 14:00
148. Orlęta Reda - GKS Kolbudy 5 kwietnia 2020 - 13:00
149. Orzeł Trąbki Wielkie - Czarni Pruszcz Gdański 5 kwietnia 2020 - 12:00
150. Wietcisa Skarszewy - Sporting Leźno 4 kwietnia 2020 - 15:00
151. Błyskawica Reda Rekowo Dolne - GTS Mokry Dwór 4 kwietnia 2020 - 16:00
152. GLKS Różyny - Sopocka Akademia Piłkarska 4 kwietnia 2020 - 15:00
Kolejka 20 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
153. Bałtyk II Gdynia - GLKS Różyny 11 kwietnia 2020 - 19:00
154. Sopocka Akademia Piłkarska - Błyskawica Reda Rekowo Dolne 8 kwietnia 2020 - 17:00
155. GTS Mokry Dwór - Wietcisa Skarszewy 8 kwietnia 2020 - 17:00
156. Orzeł Trąbki Wielkie - Sporting Leźno 8 kwietnia 2020 - 18:00
157. Czarni Pruszcz Gdański - Orlęta Reda 8 kwietnia 2020 - 16:00
158. GKS Kolbudy - Potok Pszczółki 8 kwietnia 2020 - 15:00
159. Sztorm Kosakowo - MKS Władysławowo 8 kwietnia 2020 - 17:00
160. Orkan Rumia MKS - Zenit Łęczyce 8 kwietnia 2020 - 18:00
Kolejka 21 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
161. Orkan Rumia MKS - Bałtyk II Gdynia 19 kwietnia 2020 - 12:00
162. Zenit Łęczyce - Sztorm Kosakowo 18 kwietnia 2020 - 15:00
163. MKS Władysławowo - GKS Kolbudy 18 kwietnia 2020 - 14:00
164. Potok Pszczółki - Czarni Pruszcz Gdański 18 kwietnia 2020 - 14:00
165. Orlęta Reda - Sporting Leźno 19 kwietnia 2020 - 13:00
166. Orzeł Trąbki Wielkie - GTS Mokry Dwór 18 kwietnia 2020 - 14:00
167. Wietcisa Skarszewy - Sopocka Akademia Piłkarska 18 kwietnia 2020 - 15:00
168. Błyskawica Reda Rekowo Dolne - GLKS Różyny 18 kwietnia 2020 - 16:00
Kolejka 22 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
169. Bałtyk II Gdynia - Błyskawica Reda Rekowo Dolne 26 kwietnia 2020 - 13:00
170. GLKS Różyny - Wietcisa Skarszewy 25 kwietnia 2020 - 15:00
171. Sopocka Akademia Piłkarska - Orzeł Trąbki Wielkie 25 kwietnia 2020 - 17:00
172. GTS Mokry Dwór - Orlęta Reda 25 kwietnia 2020 - 17:00
173. Sporting Leźno - Potok Pszczółki 25 kwietnia 2020 - 16:00
174. Czarni Pruszcz Gdański - MKS Władysławowo 25 kwietnia 2020 - 15:00
175. GKS Kolbudy - Zenit Łęczyce 25 kwietnia 2020 - 15:00
176. Sztorm Kosakowo - Orkan Rumia MKS 25 kwietnia 2020 - 12:00
Kolejka 23 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
177. Sztorm Kosakowo - Bałtyk II Gdynia 3 maja 2020 - 13:00
178. Orkan Rumia MKS - GKS Kolbudy 3 maja 2020 - 12:00
179. Zenit Łęczyce - Czarni Pruszcz Gdański 2 maja 2020 - 15:00
180. MKS Władysławowo - Sporting Leźno 2 maja 2020 - 14:00
181. Potok Pszczółki - GTS Mokry Dwór 30 kwietnia 2020 - 18:00
182. Orlęta Reda - Sopocka Akademia Piłkarska 3 maja 2020 - 13:00
183. Orzeł Trąbki Wielkie - GLKS Różyny
184. Wietcisa Skarszewy - Błyskawica Reda Rekowo Dolne 2 maja 2020 - 15:00
Kolejka 24 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
185. Bałtyk II Gdynia - Wietcisa Skarszewy 10 maja 2020 - 13:00
186. Błyskawica Reda Rekowo Dolne - Orzeł Trąbki Wielkie 9 maja 2020 - 16:00
187. GLKS Różyny - Orlęta Reda 9 maja 2020 - 15:00
188. Sopocka Akademia Piłkarska - Potok Pszczółki 9 maja 2020 - 17:00
189. GTS Mokry Dwór - MKS Władysławowo 9 maja 2020 - 17:00
190. Sporting Leźno - Zenit Łęczyce 9 maja 2020 - 16:00
191. Czarni Pruszcz Gdański - Orkan Rumia MKS 9 maja 2020 - 15:00
192. GKS Kolbudy - Sztorm Kosakowo 9 maja 2020 - 16:00
Kolejka 25 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
193. GKS Kolbudy - Bałtyk II Gdynia 17 maja 2020 - 16:00
194. Sztorm Kosakowo - Czarni Pruszcz Gdański 16 maja 2020 - 12:00
195. Orkan Rumia MKS - Sporting Leźno 17 maja 2020 - 12:00
196. Zenit Łęczyce - GTS Mokry Dwór 16 maja 2020 - 15:00
197. MKS Władysławowo - Sopocka Akademia Piłkarska 16 maja 2020 - 11:00
198. Potok Pszczółki - GLKS Różyny 16 maja 2020 - 14:00
199. Orlęta Reda - Błyskawica Reda Rekowo Dolne 17 maja 2020 - 13:00
200. Orzeł Trąbki Wielkie - Wietcisa Skarszewy 16 maja 2020 - 14:00
Kolejka 26 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
201. Bałtyk II Gdynia - Orzeł Trąbki Wielkie 24 maja 2020 - 15:00
202. Wietcisa Skarszewy - Orlęta Reda 23 maja 2020 - 15:00
203. Błyskawica Reda Rekowo Dolne - Potok Pszczółki 23 maja 2020 - 16:00
204. GLKS Różyny - MKS Władysławowo 23 maja 2020 - 15:00
205. Sopocka Akademia Piłkarska - Zenit Łęczyce 23 maja 2020 - 17:00
206. GTS Mokry Dwór - Orkan Rumia MKS 24 maja 2020 - 17:30
207. Sporting Leźno - Sztorm Kosakowo 23 maja 2020 - 16:00
208. Czarni Pruszcz Gdański - GKS Kolbudy
Kolejka 27 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
209. Czarni Pruszcz Gdański - Bałtyk II Gdynia
210. GKS Kolbudy - Sporting Leźno 30 maja 2020 - 16:00
211. Sztorm Kosakowo - GTS Mokry Dwór 30 maja 2020 - 12:00
212. Orkan Rumia MKS - Sopocka Akademia Piłkarska 30 maja 2020 - 17:00
213. Zenit Łęczyce - GLKS Różyny 30 maja 2020 - 15:00
214. MKS Władysławowo - Błyskawica Reda Rekowo Dolne 30 maja 2020 - 14:00
215. Potok Pszczółki - Wietcisa Skarszewy 30 maja 2020 - 14:00
216. Orlęta Reda - Orzeł Trąbki Wielkie 31 maja 2020 - 13:00
Kolejka 28 - 6/7. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
217. Bałtyk II Gdynia - Orlęta Reda 7 czerwca 2020 - 18:00
218. Orzeł Trąbki Wielkie - Potok Pszczółki 6 czerwca 2020 - 14:00
219. Wietcisa Skarszewy - MKS Władysławowo 6 czerwca 2020 - 15:00
220. Błyskawica Reda Rekowo Dolne - Zenit Łęczyce 6 czerwca 2020 - 17:00
221. GLKS Różyny - Orkan Rumia MKS 6 czerwca 2020 - 15:00
222. Sopocka Akademia Piłkarska - Sztorm Kosakowo 6 czerwca 2020 - 17:00
223. GTS Mokry Dwór - GKS Kolbudy 6 czerwca 2020 - 17:00
224. Sporting Leźno - Czarni Pruszcz Gdański 6 czerwca 2020 - 16:00
Kolejka 29 - 11. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
225. Sporting Leźno - Bałtyk II Gdynia 11 czerwca 2020 - 16:00
226. Czarni Pruszcz Gdański - GTS Mokry Dwór
227. GKS Kolbudy - Sopocka Akademia Piłkarska 11 czerwca 2020 - 17:00
228. Sztorm Kosakowo - GLKS Różyny 11 czerwca 2020 - 12:00
229. Orkan Rumia MKS - Błyskawica Reda Rekowo Dolne 11 czerwca 2020 - 17:00
230. Zenit Łęczyce - Wietcisa Skarszewy 11 czerwca 2020 - 16:00
231. MKS Władysławowo - Orzeł Trąbki Wielkie 11 czerwca 2020 - 14:00
232. Potok Pszczółki - Orlęta Reda 10 czerwca 2020 - 18:00
Kolejka 30 - 14. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
233. Bałtyk II Gdynia - Potok Pszczółki 14 czerwca 2020 - 15:00
234. Orlęta Reda - MKS Władysławowo 14 czerwca 2020 - 15:00
235. Orzeł Trąbki Wielkie - Zenit Łęczyce 14 czerwca 2020 - 15:00
236. Wietcisa Skarszewy - Orkan Rumia MKS 14 czerwca 2020 - 15:00
237. Błyskawica Reda Rekowo Dolne - Sztorm Kosakowo 14 czerwca 2020 - 15:00
238. GLKS Różyny - GKS Kolbudy 14 czerwca 2020 - 15:00
239. Sopocka Akademia Piłkarska - Czarni Pruszcz Gdański 14 czerwca 2020 - 15:00
240. GTS Mokry Dwór - Sporting Leźno 14 czerwca 2020 - 15:00
© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE