II liga - sezon 2019/2020

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Widzew Łódź 22 47 14 5 3 48 - 19
2. Górnik Łęczna 22 42 12 6 4 30 - 25
3. GKS Katowice 22 41 12 5 5 39 - 24 1 1 0 1 0 2 - 2
4. Resovia Rzeszów 22 41 12 5 5 41 - 20 1 1 0 1 0 2 - 2
5. Olimpia Elbląg 22 36 9 9 4 33 - 21
6. Bytovia Bytów 22 33 9 6 7 31 - 32
7. Błękitni Stargard 22 31 9 4 9 32 - 34
8. Górnik Polkowice 22 30 8 6 8 38 - 26 3 6 2 0 1 7 - 5
9. Stal Rzeszów 22 30 9 3 10 35 - 32 3 4 1 1 1 5 - 5
10. Znicz Pruszków 22 30 9 3 10 31 - 37 2 1 0 1 1 4 - 6
11. Elana Toruń 22 29 8 5 9 29 - 27
12. Garbarnia Kraków 22 28 7 7 8 23 - 25 1 3 1 0 0 1 - 0
13. Lech II Poznań 22 28 7 7 8 26 - 29 1 0 0 0 1 0 - 1
14. Pogoń Siedlce 22 27 8 3 11 30 - 34
15. Skra Częstochowa 22 25 7 4 11 17 - 31
16. Stal Stalowa Wola 22 24 6 6 10 23 - 34
17. Legionovia Legionowo 22 13 3 4 15 17 - 41 1 3 1 0 0 2 - 1
18. Gryf Wejherowo 22 13 3 4 15 15 - 47 1 0 0 0 1 1 - 2
Ostatni komentarz dodał Krzys 22.09.2019, 19:23:51
 Baner


Kolejka 21 - 29 lutego /1. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Znicz Pruszków 2 - 1 Pogoń Siedlce 1 marca 2020 - 12:00
2. Resovia Rzeszów 6 - 0 Gryf Wejherowo 29 lutego 2020 - 14:00
3. Stal Stalowa Wola 0 - 0 Bytovia Bytów 29 lutego 2020 - 19:38
4. GKS Katowice 2 - 2 Błękitni Stargard 29 lutego 2020 - 17:00
5. Widzew Łódź 2 - 2 Olimpia Elbląg 1 marca 2020 - 13:05
6. Elana Toruń 5 - 0 Górnik Łęczna 29 lutego 2020 - 20:08
7. Górnik Polkowice 4 - 1 Skra Częstochowa 29 lutego 2020 - 16:00
8. Lech II Poznań 2 - 1 Stal Rzeszów 29 lutego 2020 - 12:00
9. Garbarnia Kraków 3 - 1 Legionovia Legionowo 29 lutego 2020 - 13:00
Kolejka 22 - 7/8. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
10. Pogoń Siedlce 1 - 0 Garbarnia Kraków 7 marca 2020 - 14:00
11. Legionovia Legionowo 0 - 0 Lech II Poznań 7 marca 2020 - 13:00
12. Stal Rzeszów 1 - 2 Górnik Polkowice 7 marca 2020 - 14:00
13. Skra Częstochowa 1 - 0 Elana Toruń 7 marca 2020 - 13:30
14. Górnik Łęczna 1 - 2 Widzew Łódź 8 marca 2020 - 13:05
15. Olimpia Elbląg 3 - 1 GKS Katowice 7 marca 2020 - 17:00
16. Błękitni Stargard 0 - 0 Stal Stalowa Wola 7 marca 2020 - 13:00
17. Bytovia Bytów 1 - 0 Resovia Rzeszów 7 marca 2020 - 16:00
18. Gryf Wejherowo 1 - 0 Znicz Pruszków 8 marca 2020 - 14:00
Kolejka 23 - 3. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Gryf Wejherowo - Pogoń Siedlce 3 czerwca 2020 - 17:00
20. Znicz Pruszków - Bytovia Bytów 3 czerwca 2020 - 17:00
21. Resovia Rzeszów - Błękitni Stargard 3 czerwca 2020 - 17:00
22. Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg 3 czerwca 2020 - 17:00
23. GKS Katowice - Górnik Łęczna 3 czerwca 2020 - 20:05
24. Widzew Łódź - Skra Częstochowa 3 czerwca 2020 - 19:10
25. Elana Toruń - Stal Rzeszów 3 czerwca 2020 - 17:00
26. Górnik Polkowice - Legionovia Legionowo 3 czerwca 2020 - 15:00
27. Lech II Poznań - Garbarnia Kraków 3 czerwca 2020 - 17:00
Kolejka 24 - 6/7. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
28. Lech II Poznań - Pogoń Siedlce 6 czerwca 2020 - 12:00
29. Garbarnia Kraków - Górnik Polkowice 7 czerwca 2020 - 16:00
30. Legionovia Legionowo - Elana Toruń 6 czerwca 2020 - 16:00
31. Stal Rzeszów - Widzew Łódź 7 czerwca 2020 - 13:05
32. Skra Częstochowa - GKS Katowice 7 czerwca 2020 - 17:30
33. Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola
34. Olimpia Elbląg - Resovia Rzeszów
35. Błękitni Stargard - Znicz Pruszków 7 czerwca 2020 - 16:00
36. Bytovia Bytów - Gryf Wejherowo 7 czerwca 2020 - 18:00
Kolejka 25 - 13/14. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Pogoń Siedlce - Bytovia Bytów 13 czerwca 2020 - 17:00
38. Gryf Wejherowo - Błękitni Stargard 13 czerwca 2020 - 17:00
39. Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg
40. Resovia Rzeszów - Górnik Łęczna 14 czerwca 2020 - 13:05
41. Stal Stalowa Wola - Skra Częstochowa 13 czerwca 2020 - 17:00
42. GKS Katowice - Stal Rzeszów 13 czerwca 2020 - 18:00
43. Widzew Łódź - Legionovia Legionowo 13 czerwca 2020 - 19:10
44. Elana Toruń - Garbarnia Kraków
45. Górnik Polkowice - Lech II Poznań 13 czerwca 2020 - 17:00
Kolejka 26 - 17. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. Pogoń Siedlce - Górnik Polkowice 17 czerwca 2020 - 17:00
47. Lech II Poznań - Elana Toruń
48. Garbarnia Kraków - Widzew Łódź
49. Legionovia Legionowo - GKS Katowice 17 czerwca 2020 - 14:00
50. Stal Stalowa Wola - Stal Rzeszów 17 czerwca 2020 - 17:00
51. Skra Częstochowa - Resovia Rzeszów 17 czerwca 2020 - 18:00
52. Górnik Łęczna - Znicz Pruszków
53. Olimpia Elbląg - Gryf Wejherowo
54. Błękitni Stargard - Bytovia Bytów 17 czerwca 2020 - 17:00
Kolejka 27 - 20/21. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Błękitni Stargard - Pogoń Siedlce 21 czerwca 2020 - 16:00
56. Bytovia Bytów - Olimpia Elbląg 21 czerwca 2020 - 18:00
57. Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 21 czerwca 2020 - 15:00
58. Znicz Pruszków - Skra Częstochowa
59. Resovia Rzeszów - Stal Rzeszów 21 czerwca 2020 - 13:05
60. Stal Stalowa Wola - Legionovia Legionowo 20 czerwca 2020 - 17:00
61. GKS Katowice - Garbarnia Kraków 21 czerwca 2020 - 18:00
62. Widzew Łódź - Lech II Poznań 21 czerwca 2020 - 19:10
63. Elana Toruń - Górnik Polkowice
Kolejka 28 - 27/28. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Pogoń Siedlce - Elana Toruń 27 czerwca 2020 - 17:00
65. Górnik Polkowice - Widzew Łódź
66. Lech II Poznań - GKS Katowice
67. Stal Stalowa Wola - Garbarnia Kraków 27 czerwca 2020 - 17:00
68. Legionovia Legionowo - Resovia Rzeszów
69. Stal Rzeszów - Znicz Pruszków
70. Skra Częstochowa - Gryf Wejherowo
71. Górnik Łęczna - Bytovia Bytów
72. Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard
Kolejka 29 - 1. lipca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Olimpia Elbląg - Pogoń Siedlce
74. Błękitni Stargard - Górnik Łęczna 1 lipca 2020 - 17:00
75. Bytovia Bytów - Skra Częstochowa
76. Gryf Wejherowo - Stal Rzeszów
77. Znicz Pruszków - Legionovia Legionowo
78. Resovia Rzeszów - Garbarnia Kraków
79. Stal Stalowa Wola - Lech II Poznań
80. GKS Katowice - Górnik Polkowice
81. Widzew Łódź - Elana Toruń 1 lipca 2020 - 19:10
Kolejka 30 - 4/5. lipca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
82. Pogoń Siedlce - Widzew Łódź 5 lipca 2020 - 17:00
83. Elana Toruń - GKS Katowice
84. Stal Stalowa Wola - Górnik Polkowice
85. Lech II Poznań - Resovia Rzeszów
86. Garbarnia Kraków - Znicz Pruszków
87. Legionovia Legionowo - Gryf Wejherowo
88. Stal Rzeszów - Bytovia Bytów
89. Skra Częstochowa - Błękitni Stargard
90. Górnik Łęczna - Olimpia Elbląg
Kolejka 31 - 11/12. lipca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Górnik Łęczna - Pogoń Siedlce
92. Olimpia Elbląg - Skra Częstochowa
93. Błękitni Stargard - Stal Rzeszów 11 lipca 2020 - 17:00
94. Bytovia Bytów - Legionovia Legionowo
95. Gryf Wejherowo - Garbarnia Kraków
96. Znicz Pruszków - Lech II Poznań
97. Resovia Rzeszów - Górnik Polkowice
98. Stal Stalowa Wola - Elana Toruń
99. GKS Katowice - Widzew Łódź
Kolejka 32 - 16. lipca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
100. Pogoń Siedlce - GKS Katowice 15 lipca 2020 - 17:00
101. Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola 15 lipca 2020 - 19:10
102. Elana Toruń - Resovia Rzeszów
103. Górnik Polkowice - Znicz Pruszków
104. Lech II Poznań - Gryf Wejherowo
105. Garbarnia Kraków - Bytovia Bytów
106. Legionovia Legionowo - Błękitni Stargard
107. Stal Rzeszów - Olimpia Elbląg
108. Skra Częstochowa - Górnik Łęczna
Kolejka 33 - 19. lipca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Skra Częstochowa - Pogoń Siedlce
110. Górnik Łęczna - Stal Rzeszów
111. Olimpia Elbląg - Legionovia Legionowo
112. Błękitni Stargard - Garbarnia Kraków
113. Bytovia Bytów - Lech II Poznań 19 lipca 2020 - 18:00
114. Gryf Wejherowo - Górnik Polkowice 19 lipca 2020 - 15:00
115. Znicz Pruszków - Elana Toruń
116. Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 18 lipca 2020 - 17:00
117. Stal Stalowa Wola - GKS Katowice
Kolejka 34 - 25/26. lipca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
118. Stal Stalowa Wola - Pogoń Siedlce
119. GKS Katowice - Resovia Rzeszów
120. Widzew Łódź - Znicz Pruszków 25 lipca 2020 - 19:10
121. Elana Toruń - Gryf Wejherowo
122. Górnik Polkowice - Bytovia Bytów
123. Lech II Poznań - Błękitni Stargard
124. Garbarnia Kraków - Olimpia Elbląg
125. Legionovia Legionowo - Górnik Łęczna
126. Stal Rzeszów - Skra Częstochowa


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE