Kolejka 1 - 20/21. lipca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia |
0 - 3 |
Jagiellonia Białystok |
19 lipca 2019
19.07 - 18:00 |
Legia Warszawa |
1 - 2 |
Pogoń Szczecin |
21 lipca 2019
21.07 - 17:30 |
ŁKS Łódź |
0 - 0 |
Lechia Gdańsk |
19 lipca 2019
19.07 - 20:30 |
Piast Gliwice |
1 - 1 |
Lech Poznań |
20 lipca 2019
20.07 - 20:00 |
Raków Częstochowa |
0 - 1 |
Korona Kielce |
20 lipca 2019
20.07 - 15:00 |
Wisła Kraków |
0 - 1 |
Śląsk Wrocław |
20 lipca 2019
20.07 - 17:30 |
Wisła Płock |
1 - 1 |
Górnik Zabrze |
22 lipca 2019
22.07 - 18:00 |
Zagłębie Lubin |
1 - 1 |
Cracovia Kraków |
21 lipca 2019
21.07 - 15:00 |
Kolejka 2 - 27/28. lipca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Cracovia Kraków |
1 - 2 |
ŁKS Łódź |
27 lipca 2019
27.07 - 17:30 |
Górnik Zabrze |
1 - 0 |
Zagłębie Lubin |
26 lipca 2019
26.07 - 18:00 |
Jagiellonia Białystok |
0 - 1 |
Raków Częstochowa |
27 lipca 2019
27.07 - 20:00 |
Korona Kielce |
1 - 2 |
Legia Warszawa |
28 lipca 2019
28.07 - 15:00 |
Lech Poznań |
4 - 0 |
Wisła Płock |
26 lipca 2019
26.07 - 20:30 |
Lechia Gdańsk |
0 - 0 |
Wisła Kraków |
28 lipca 2019
28.07 - 17:30 |
Pogoń Szczecin |
2 - 0 |
Arka Gdynia |
29 lipca 2019
29.07 - 18:00 |
Śląsk Wrocław |
2 - 1 |
Piast Gliwice |
28 lipca 2019
28.07 - 17:30 |
Kolejka 3 - 3/4. sierpnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia |
1 - 1 |
Korona Kielce |
2 sierpnia 2019
2.08 - 18:00 |
Legia Warszawa |
0 - 0 |
Śląsk Wrocław |
4 sierpnia 2019
4.08 - 17:30 |
ŁKS Łódź |
1 - 2 |
Lech Poznań |
3 sierpnia 2019
3.08 - 20:00 |
Piast Gliwice |
0 - 0 |
Pogoń Szczecin |
4 sierpnia 2019
4.08 - 17:30 |
Raków Częstochowa |
1 - 3 |
Cracovia Kraków |
3 sierpnia 2019
3.08 - 17:30 |
Wisła Kraków |
1 - 0 |
Górnik Zabrze |
5 sierpnia 2019
5.08 - 18:00 |
Wisła Płock |
1 - 2 |
Lechia Gdańsk |
4 sierpnia 2019
4.08 - 15:00 |
Zagłębie Lubin |
2 - 2 |
Jagiellonia Białystok |
2 sierpnia 2019
2.08 - 20:30 |
Kolejka 4 - 10/11. sierpnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Cracovia Kraków |
1 - 0 |
Korona Kielce |
11 sierpnia 2019
11.08 - 17:30 |
Górnik Zabrze |
1 - 0 |
Raków Częstochowa |
10 sierpnia 2019
10.08 - 20:00 |
Lech Poznań |
1 - 3 |
Śląsk Wrocław |
9 sierpnia 2019
9.08 - 20:30 |
Lechia Gdańsk |
1 - 1 |
Jagiellonia Białystok |
12 sierpnia 2019
12.08 - 18:00 |
ŁKS Łódź |
0 - 1 |
Piast Gliwice |
11 sierpnia 2019
11.08 - 15:00 |
Pogoń Szczecin |
1 - 0 |
Wisła Kraków |
10 sierpnia 2019
10.08 - 15:00 |
Wisła Płock |
1 - 0 |
Legia Warszawa |
18 września 2019
18.09 - 18:00 |
Zagłębie Lubin |
2 - 0 |
Arka Gdynia |
10 sierpnia 2019
10.08 - 17:30 |
Kolejka 5 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia |
0 - 0 |
Lech Poznań |
17 sierpnia 2019
17.08 - 17:30 |
Jagiellonia Białystok |
3 - 1 |
Górnik Zabrze |
17 sierpnia 2019
17.08 - 20:00 |
Korona Kielce |
0 - 1 |
Pogoń Szczecin |
19 sierpnia 2019
19.08 - 18:00 |
Legia Warszawa |
1 - 0 |
Zagłębie Lubin |
18 sierpnia 2019
18.08 - 17:30 |
Piast Gliwice |
1 - 0 |
Wisła Płock |
18 sierpnia 2019
18.08 - 15:00 |
Raków Częstochowa |
2 - 1 |
Lechia Gdańsk |
18 sierpnia 2019
18.08 - 17:30 |
Śląsk Wrocław |
2 - 1 |
Cracovia Kraków |
17 sierpnia 2019
17.08 - 15:00 |
Wisła Kraków |
4 - 0 |
ŁKS Łódź |
16 sierpnia 2019
16.08 - 20:30 |
Kolejka 6 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Cracovia Kraków |
3 - 1 |
Arka Gdynia |
24 sierpnia 2019
24.08 - 15:00 |
Górnik Zabrze |
3 - 0 |
Korona Kielce |
25 sierpnia 2019
25.08 - 15:00 |
Jagiellonia Białystok |
3 - 2 |
Wisła Kraków |
23 sierpnia 2019
23.08 - 20:30 |
Lechia Gdańsk |
1 - 1 |
Śląsk Wrocław |
24 sierpnia 2019
24.08 - 17:30 |
ŁKS Łódź |
2 - 3 |
Legia Warszawa |
25 sierpnia 2019
25.08 - 17:30 |
Pogoń Szczecin |
1 - 2 |
Wisła Płock |
26 sierpnia 2019
26.08 - 18:00 |
Raków Częstochowa |
2 - 3 |
Lech Poznań |
24 sierpnia 2019
24.08 - 20:00 |
Zagłębie Lubin |
0 - 3 |
Piast Gliwice |
25 sierpnia 2019
25.08 - 17:30 |
Kolejka 7 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia |
1 - 0 |
Górnik Zabrze |
30 sierpnia 2019
30.08 - 18:00 |
Korona Kielce |
0 - 2 |
Jagiellonia Białystok |
30 sierpnia 2019
30.08 - 20:30 |
Lech Poznań |
1 - 2 |
Cracovia Kraków |
1 września 2019
1.09 - 17:30 |
Legia Warszawa |
3 - 1 |
Raków Częstochowa |
1 września 2019
1.09 - 20:00 |
Piast Gliwice |
1 - 2 |
Lechia Gdańsk |
31 sierpnia 2019
31.08 - 17:30 |
Śląsk Wrocław |
1 - 1 |
Pogoń Szczecin |
1 września 2019
1.09 - 15:00 |
Wisła Kraków |
4 - 2 |
Zagłębie Lubin |
31 sierpnia 2019
31.08 - 20:00 |
Wisła Płock |
2 - 1 |
ŁKS Łódź |
31 sierpnia 2019
31.08 - 15:00 |
Kolejka 8 - 14/15. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Cracovia Kraków |
2 - 0 |
Piast Gliwice |
16 września 2019
16.09 - 18:00 |
Górnik Zabrze |
0 - 0 |
Śląsk Wrocław |
15 września 2019
15.09 - 17:30 |
Jagiellonia Białystok |
0 - 0 |
Legia Warszawa |
13 września 2019
13.09 - 20:30 |
Korona Kielce |
1 - 1 |
Wisła Kraków |
14 września 2019
14.09 - 20:00 |
Lechia Gdańsk |
2 - 1 |
Lech Poznań |
14 września 2019
14.09 - 17:30 |
Pogoń Szczecin |
1 - 0 |
ŁKS Łódź |
15 września 2019
15.09 - 15:00 |
Raków Częstochowa |
2 - 0 |
Arka Gdynia |
14 września 2019
14.09 - 15:00 |
Zagłębie Lubin |
5 - 0 |
Wisła Płock |
13 września 2019
13.09 - 18:00 |
Kolejka 9 - 21/22. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Cracovia Kraków |
1 - 2 |
Legia Warszawa |
22 września 2019
22.09 - 17:30 |
Lech Poznań |
1 - 1 |
Jagiellonia Białystok |
20 września 2019
20.09 - 20:30 |
Lechia Gdańsk |
2 - 0 |
Korona Kielce |
21 września 2019
21.09 - 17:30 |
ŁKS Łódź |
1 - 4 |
Arka Gdynia |
21 września 2019
21.09 - 15:00 |
Piast Gliwice |
2 - 1 |
Raków Częstochowa |
20 września 2019
20.09 - 18:00 |
Pogoń Szczecin |
1 - 1 |
Górnik Zabrze |
22 września 2019
22.09 - 15:00 |
Śląsk Wrocław |
4 - 4 |
Zagłębie Lubin |
21 września 2019
21.09 - 20:00 |
Wisła Płock |
2 - 1 |
Wisła Kraków |
22 września 2019
22.09 - 12:30 |
Kolejka 10 - 28/29. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia |
0 - 0 |
Piast Gliwice |
29 września 2019
29.09 - 12:30 |
Górnik Zabrze |
1 - 3 |
Lech Poznań |
28 września 2019
28.09 - 20:00 |
Jagiellonia Białystok |
2 - 3 |
Pogoń Szczecin |
29 września 2019
29.09 - 15:00 |
Korona Kielce |
1 - 0 |
Śląsk Wrocław |
27 września 2019
27.09 - 20:30 |
Legia Warszawa |
1 - 2 |
Lechia Gdańsk |
28 września 2019
28.09 - 17:30 |
Raków Częstochowa |
1 - 2 |
Wisła Płock |
28 września 2019
28.09 - 15:00 |
Wisła Kraków |
0 - 1 |
Cracovia Kraków |
29 września 2019
29.09 - 17:30 |
Zagłębie Lubin |
3 - 1 |
ŁKS Łódź |
30 września 2019
30.09 - 18:00 |
Kolejka 11 - 5/6. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Cracovia Kraków |
1 - 1 |
Górnik Zabrze |
6 października 2019
6.10 - 15:00 |
Lech Poznań |
4 - 0 |
Wisła Kraków |
5 października 2019
5.10 - 17:30 |
Lechia Gdańsk |
1 - 2 |
Zagłębie Lubin |
5 października 2019
5.10 - 20:00 |
ŁKS Łódź |
4 - 1 |
Korona Kielce |
6 października 2019
6.10 - 12:30 |
Piast Gliwice |
2 - 0 |
Legia Warszawa |
6 października 2019
6.10 - 17:30 |
Pogoń Szczecin |
1 - 2 |
Raków Częstochowa |
5 października 2019
5.10 - 15:00 |
Śląsk Wrocław |
1 - 1 |
Jagiellonia Białystok |
4 października 2019
4.10 - 20:30 |
Wisła Płock |
4 - 1 |
Arka Gdynia |
4 października 2019
4.10 - 18:00 |
Kolejka 12 - 19/20. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia |
2 - 2 |
Lechia Gdańsk |
20 października 2019
20.10 - 15:00 |
Górnik Zabrze |
1 - 1 |
ŁKS Łódź |
20 października 2019
20.10 - 17:30 |
Jagiellonia Białystok |
3 - 2 |
Cracovia Kraków |
19 października 2019
19.10 - 20:00 |
Korona Kielce |
0 - 1 |
Wisła Płock |
19 października 2019
19.10 - 15:00 |
Legia Warszawa |
2 - 1 |
Lech Poznań |
19 października 2019
19.10 - 17:30 |
Raków Częstochowa |
1 - 0 |
Śląsk Wrocław |
21 października 2019
21.10 - 18:00 |
Wisła Kraków |
1 - 2 |
Piast Gliwice |
18 października 2019
18.10 - 20:30 |
Zagłębie Lubin |
0 - 1 |
Pogoń Szczecin |
18 października 2019
18.10 - 18:00 |
Kolejka 13 - 26/27. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Cracovia Kraków |
2 - 0 |
Pogoń Szczecin |
25 października 2019
25.10 - 18:00 |
Lech Poznań |
1 - 2 |
Zagłębie Lubin |
25 października 2019
25.10 - 20:30 |
Lechia Gdańsk |
1 - 1 |
Górnik Zabrze |
26 października 2019
26.10 - 20:00 |
Legia Warszawa |
7 - 0 |
Wisła Kraków |
27 października 2019
27.10 - 17:30 |
ŁKS Łódź |
2 - 0 |
Raków Częstochowa |
26 października 2019
26.10 - 15:00 |
Piast Gliwice |
1 - 0 |
Korona Kielce |
26 października 2019
26.10 - 17:30 |
Śląsk Wrocław |
2 - 1 |
Arka Gdynia |
27 października 2019
27.10 - 15:00 |
Wisła Płock |
3 - 1 |
Jagiellonia Białystok |
27 października 2019
27.10 - 12:30 |
Kolejka 14 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia |
0 - 1 |
Legia Warszawa |
3 listopada 2019
3.11 - 17:30 |
Cracovia Kraków |
1 - 0 |
Lechia Gdańsk |
2 listopada 2019
2.11 - 17:30 |
Górnik Zabrze |
1 - 1 |
Piast Gliwice |
3 listopada 2019
3.11 - 15:00 |
Jagiellonia Białystok |
2 - 0 |
ŁKS Łódź |
3 listopada 2019
3.11 - 12:30 |
Korona Kielce |
1 - 0 |
Zagłębie Lubin |
2 listopada 2019
2.11 - 15:00 |
Pogoń Szczecin |
1 - 1 |
Lech Poznań |
2 listopada 2019
2.11 - 20:00 |
Raków Częstochowa |
1 - 0 |
Wisła Kraków |
4 listopada 2019
4.11 - 20:30 |
Śląsk Wrocław |
3 - 1 |
Wisła Płock |
4 listopada 2019
4.11 - 18:00 |
Kolejka 15 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lech Poznań |
0 - 0 |
Korona Kielce |
10 listopada 2019
10.11 - 15:00 |
Lechia Gdańsk |
0 - 1 |
Pogoń Szczecin |
10 listopada 2019
10.11 - 17:30 |
Legia Warszawa |
5 - 1 |
Górnik Zabrze |
9 listopada 2019
9.11 - 17:30 |
ŁKS Łódź |
0 - 1 |
Śląsk Wrocław |
8 listopada 2019
8.11 - 18:00 |
Piast Gliwice |
3 - 1 |
Jagiellonia Białystok |
8 listopada 2019
8.11 - 20:30 |
Wisła Kraków |
0 - 1 |
Arka Gdynia |
9 listopada 2019
9.11 - 20:00 |
Wisła Płock |
0 - 0 |
Cracovia Kraków |
9 listopada 2019
9.11 - 15:00 |
Zagłębie Lubin |
2 - 2 |
Raków Częstochowa |
10 listopada 2019
10.11 - 12:30 |
Kolejka 16 - 23/24. listopada 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Cracovia Kraków |
2 - 0 |
Zagłębie Lubin |
25 listopada 2019
25.11 - 18:00 |
Górnik Zabrze |
2 - 2 |
Wisła Płock |
22 listopada 2019
22.11 - 18:00 |
Jagiellonia Białystok |
2 - 0 |
Arka Gdynia |
24 listopada 2019
24.11 - 15:00 |
Korona Kielce |
3 - 0 |
Raków Częstochowa |
23 listopada 2019
23.11 - 15:00 |
Lech Poznań |
3 - 0 |
Piast Gliwice |
22 listopada 2019
22.11 - 20:30 |
Lechia Gdańsk |
3 - 1 |
ŁKS Łódź |
23 listopada 2019
23.11 - 20:00 |
Pogoń Szczecin |
3 - 1 |
Legia Warszawa |
23 listopada 2019
23.11 - 17:30 |
Śląsk Wrocław |
2 - 1 |
Wisła Kraków |
24 listopada 2019
24.11 - 17:30 |
Kolejka 17 - 30 listopada /1. grudnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia |
1 - 1 |
Pogoń Szczecin |
30 listopada 2019
30.11 - 15:00 |
Legia Warszawa |
4 - 0 |
Korona Kielce |
30 listopada 2019
30.11 - 20:00 |
ŁKS Łódź |
1 - 0 |
Cracovia Kraków |
1 grudnia 2019
1.12 - 15:00 |
Piast Gliwice |
0 - 3 |
Śląsk Wrocław |
30 listopada 2019
30.11 - 17:30 |
Raków Częstochowa |
2 - 1 |
Jagiellonia Białystok |
1 grudnia 2019
1.12 - 12:30 |
Wisła Kraków |
0 - 1 |
Lechia Gdańsk |
1 grudnia 2019
1.12 - 17:30 |
Wisła Płock |
0 - 2 |
Lech Poznań |
29 listopada 2019
29.11 - 20:30 |
Zagłębie Lubin |
2 - 0 |
Górnik Zabrze |
29 listopada 2019
29.11 - 18:00 |
Kolejka 18 - 7/8. grudnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Cracovia Kraków |
3 - 0 |
Raków Częstochowa |
8 grudnia 2019
8.12 - 12:30 |
Górnik Zabrze |
4 - 2 |
Wisła Kraków |
6 grudnia 2019
6.12 - 20:30 |
Jagiellonia Białystok |
0 - 1 |
Zagłębie Lubin |
7 grudnia 2019
7.12 - 15:00 |
Korona Kielce |
0 - 1 |
Arka Gdynia |
6 grudnia 2019
6.12 - 18:00 |
Lech Poznań |
2 - 0 |
ŁKS Łódź |
7 grudnia 2019
7.12 - 17:30 |
Lechia Gdańsk |
2 - 0 |
Wisła Płock |
7 grudnia 2019
7.12 - 20:00 |
Pogoń Szczecin |
1 - 0 |
Piast Gliwice |
8 grudnia 2019
8.12 - 15:00 |
Śląsk Wrocław |
0 - 3 |
Legia Warszawa |
8 grudnia 2019
8.12 - 17:30 |
Kolejka 19 - 14/15. grudnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia |
2 - 1 |
Zagłębie Lubin |
13 grudnia 2019
13.12 - 18:00 |
Jagiellonia Białystok |
3 - 0 |
Lechia Gdańsk |
15 grudnia 2019
15.12 - 17:30 |
Korona Kielce |
1 - 0 |
Cracovia Kraków |
15 grudnia 2019
15.12 - 15:00 |
Legia Warszawa |
3 - 1 |
Wisła Płock |
14 grudnia 2019
14.12 - 20:00 |
Piast Gliwice |
2 - 1 |
ŁKS Łódź |
15 grudnia 2019
15.12 - 12:30 |
Raków Częstochowa |
2 - 1 |
Górnik Zabrze |
14 grudnia 2019
14.12 - 15:00 |
Śląsk Wrocław |
1 - 1 |
Lech Poznań |
14 grudnia 2019
14.12 - 17:30 |
Wisła Kraków |
1 - 0 |
Pogoń Szczecin |
13 grudnia 2019
13.12 - 20:30 |
Kolejka 20 - 21. grudnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Cracovia Kraków |
2 - 0 |
Śląsk Wrocław |
20 grudnia 2019
20.12 - 18:00 |
Górnik Zabrze |
3 - 0 |
Jagiellonia Białystok |
21 grudnia 2019
21.12 - 20:00 |
Lech Poznań |
1 - 1 |
Arka Gdynia |
19 grudnia 2019
19.12 - 20:30 |
Lechia Gdańsk |
0 - 3 |
Raków Częstochowa |
21 grudnia 2019
21.12 - 15:00 |
ŁKS Łódź |
2 - 4 |
Wisła Kraków |
19 grudnia 2019
19.12 - 18:00 |
Pogoń Szczecin |
0 - 1 |
Korona Kielce |
20 grudnia 2019
20.12 - 18:00 |
Wisła Płock |
2 - 1 |
Piast Gliwice |
21 grudnia 2019
21.12 - 17:30 |
Zagłębie Lubin |
2 - 1 |
Legia Warszawa |
20 grudnia 2019
20.12 - 20:30 |
Kolejka 21 - 8/9. lutego 2020 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Arka Gdynia |
0 - 1 |
Cracovia Kraków |
7 lutego 2020
7.02 - 18:00 |
Korona Kielce |
0 - 0 |
Górnik Zabrze |
8 lutego 2020
8.02 - 15:00 |
Lech Poznań |
3 - 0 |
Raków Częstochowa |
8 lutego 2020
8.02 - 17:30 |
Legia Warszawa |
3 - 1 |
ŁKS Łódź |
9 lutego 2020
9.02 - 17:30 |
Piast Gliwice |
2 - 0 |
Zagłębie Lubin |
9 lutego 2020
9.02 - 15:00 |
Śląsk Wrocław |
2 - 2 |
Lechia Gdańsk |
7 lutego 2020
7.02 - 20:30 |
Wisła Kraków |
3 - 0 |
Jagiellonia Białystok |
8 lutego 2020
8.02 - 20:00 |
Wisła Płock |
2 - 3 |
Pogoń Szczecin |
9 lutego 2020
9.02 - 12:30 |
Kolejka 22 - 15/16. lutego 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Cracovia Kraków |
2 - 1 |
Lech Poznań |
16 lutego 2020
16.02 - 17:30 |
Górnik Zabrze |
2 - 0 |
Arka Gdynia |
14 lutego 2020
14.02 - 18:00 |
Jagiellonia Białystok |
0 - 0 |
Korona Kielce |
16 lutego 2020
16.02 - 12:30 |
Lechia Gdańsk |
1 - 0 |
Piast Gliwice |
14 lutego 2020
14.02 - 20:30 |
ŁKS Łódź |
0 - 0 |
Wisła Płock |
15 lutego 2020
15.02 - 15:00 |
Pogoń Szczecin |
0 - 0 |
Śląsk Wrocław |
15 lutego 2020
15.02 - 17:30 |
Raków Częstochowa |
2 - 2 |
Legia Warszawa |
15 lutego 2020
15.02 - 20:00 |
Zagłębie Lubin |
0 - 1 |
Wisła Kraków |
16 lutego 2020
16.02 - 15:00 |
Kolejka 23 - 22/23. lutego 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia |
3 - 2 |
Raków Częstochowa |
22 lutego 2020
22.02 - 15:00 |
Lech Poznań |
2 - 0 |
Lechia Gdańsk |
23 lutego 2020
23.02 - 17:30 |
Legia Warszawa |
4 - 0 |
Jagiellonia Białystok |
22 lutego 2020
22.02 - 17:30 |
ŁKS Łódź |
0 - 0 |
Pogoń Szczecin |
21 lutego 2020
21.02 - 18:00 |
Piast Gliwice |
1 - 0 |
Cracovia Kraków |
22 lutego 2020
22.02 - 20:00 |
Śląsk Wrocław |
2 - 1 |
Górnik Zabrze |
21 lutego 2020
21.02 - 20:30 |
Wisła Kraków |
2 - 0 |
Korona Kielce |
23 lutego 2020
23.02 - 15:00 |
Wisła Płock |
1 - 1 |
Zagłębie Lubin |
23 lutego 2020
23.02 - 12:30 |
Kolejka 24 - 29 lutego /1. marca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia |
1 - 1 |
ŁKS Łódź |
1 marca 2020
1.03 - 15:00 |
Górnik Zabrze |
3 - 1 |
Pogoń Szczecin |
29 lutego 2020
29.02 - 17:30 |
Jagiellonia Białystok |
1 - 1 |
Lech Poznań |
28 lutego 2020
28.02 - 20:30 |
Korona Kielce |
1 - 2 |
Lechia Gdańsk |
1 marca 2020
1.03 - 12:30 |
Legia Warszawa |
2 - 1 |
Cracovia Kraków |
29 lutego 2020
29.02 - 20:00 |
Raków Częstochowa |
2 - 0 |
Piast Gliwice |
28 lutego 2020
28.02 - 18:00 |
Wisła Kraków |
2 - 2 |
Wisła Płock |
29 lutego 2020
29.02 - 15:00 |
Zagłębie Lubin |
3 - 1 |
Śląsk Wrocław |
1 marca 2020
1.03 - 17:30 |
Kolejka 25 - 4. marca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Cracovia Kraków |
0 - 2 |
Wisła Kraków |
3 marca 2020
3.03 - 20:30 |
Lech Poznań |
4 - 1 |
Górnik Zabrze |
3 marca 2020
3.03 - 18:00 |
Lechia Gdańsk |
0 - 2 |
Legia Warszawa |
4 marca 2020
4.03 - 20:30 |
ŁKS Łódź |
3 - 2 |
Zagłębie Lubin |
4 marca 2020
4.03 - 18:00 |
Piast Gliwice |
1 - 0 |
Arka Gdynia |
4 marca 2020
4.03 - 20:30 |
Pogoń Szczecin |
1 - 2 |
Jagiellonia Białystok |
3 marca 2020
3.03 - 20:30 |
Śląsk Wrocław |
2 - 1 |
Korona Kielce |
4 marca 2020
4.03 - 18:00 |
Wisła Płock |
0 - 2 |
Raków Częstochowa |
3 marca 2020
3.03 - 18:00 |
Kolejka 26 - 7/8. marca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia |
1 - 2 |
Wisła Płock |
7 marca 2020
7.03 - 15:00 |
Górnik Zabrze |
3 - 2 |
Cracovia Kraków |
6 marca 2020
6.03 - 20:30 |
Jagiellonia Białystok |
1 - 0 |
Śląsk Wrocław |
7 marca 2020
7.03 - 20:00 |
Korona Kielce |
1 - 0 |
ŁKS Łódź |
9 marca 2020
9.03 - 18:00 |
Legia Warszawa |
1 - 2 |
Piast Gliwice |
8 marca 2020
8.03 - 17:30 |
Raków Częstochowa |
0 - 0 |
Pogoń Szczecin |
8 marca 2020
8.03 - 12:30 |
Wisła Kraków |
1 - 1 |
Lech Poznań |
8 marca 2020
8.03 - 15:00 |
Zagłębie Lubin |
4 - 4 |
Lechia Gdańsk |
7 marca 2020
7.03 - 17:30 |
Kolejka 27 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Cracovia Kraków |
0 - 1 |
Jagiellonia Białystok |
31 maja 2020
31.05 - 15:00 |
Lech Poznań |
0 - 1 |
Legia Warszawa |
30 maja 2020
30.05 - 20:00 |
Lechia Gdańsk |
4 - 3 |
Arka Gdynia |
31 maja 2020
31.05 - 17:30 |
ŁKS Łódź |
0 - 1 |
Górnik Zabrze |
30 maja 2020
30.05 - 15:00 |
Piast Gliwice |
4 - 0 |
Wisła Kraków |
30 maja 2020
30.05 - 17:30 |
Pogoń Szczecin |
0 - 3 |
Zagłębie Lubin |
29 maja 2020
29.05 - 20:30 |
Śląsk Wrocław |
1 - 1 |
Raków Częstochowa |
29 maja 2020
29.05 - 18:00 |
Wisła Płock |
1 - 4 |
Korona Kielce |
31 maja 2020
31.05 - 12:30 |
Kolejka 28 - 6/7. czerwca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia |
2 - 1 |
Śląsk Wrocław |
7 czerwca 2020
7.06 - 15:00 |
Górnik Zabrze |
2 - 2 |
Lechia Gdańsk |
5 czerwca 2020
5.06 - 20:30 |
Jagiellonia Białystok |
2 - 2 |
Wisła Płock |
6 czerwca 2020
6.06 - 15:00 |
Korona Kielce |
1 - 2 |
Piast Gliwice |
5 czerwca 2020
5.06 - 18:00 |
Pogoń Szczecin |
1 - 0 |
Cracovia Kraków |
6 czerwca 2020
6.06 - 20:00 |
Raków Częstochowa |
1 - 1 |
ŁKS Łódź |
7 czerwca 2020
7.06 - 12:30 |
Wisła Kraków |
1 - 3 |
Legia Warszawa |
7 czerwca 2020
7.06 - 17:30 |
Zagłębie Lubin |
3 - 3 |
Lech Poznań |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:30 |
Kolejka 29 - 10. czerwca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lech Poznań |
4 - 0 |
Pogoń Szczecin |
9 czerwca 2020
9.06 - 20:30 |
Lechia Gdańsk |
1 - 3 |
Cracovia Kraków |
9 czerwca 2020
9.06 - 18:00 |
Legia Warszawa |
5 - 1 |
Arka Gdynia |
10 czerwca 2020
10.06 - 20:30 |
ŁKS Łódź |
0 - 3 |
Jagiellonia Białystok |
10 czerwca 2020
10.06 - 20:30 |
Piast Gliwice |
0 - 0 |
Górnik Zabrze |
9 czerwca 2020
9.06 - 18:00 |
Wisła Kraków |
3 - 2 |
Raków Częstochowa |
10 czerwca 2020
10.06 - 18:00 |
Wisła Płock |
1 - 2 |
Śląsk Wrocław |
10 czerwca 2020
10.06 - 18:00 |
Zagłębie Lubin |
1 - 1 |
Korona Kielce |
9 czerwca 2020
9.06 - 20:30 |
Kolejka 30 - 14. czerwca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia |
0 - 0 |
Wisła Kraków |
14 czerwca 2020
14.06 - 18:00 |
Cracovia Kraków |
1 - 1 |
Wisła Płock |
14 czerwca 2020
14.06 - 18:00 |
Górnik Zabrze |
2 - 0 |
Legia Warszawa |
14 czerwca 2020
14.06 - 18:00 |
Jagiellonia Białystok |
0 - 2 |
Piast Gliwice |
14 czerwca 2020
14.06 - 18:00 |
Korona Kielce |
0 - 3 |
Lech Poznań |
14 czerwca 2020
14.06 - 18:00 |
Pogoń Szczecin |
1 - 1 |
Lechia Gdańsk |
14 czerwca 2020
14.06 - 18:00 |
Raków Częstochowa |
2 - 1 |
Zagłębie Lubin |
14 czerwca 2020
14.06 - 18:00 |
Śląsk Wrocław |
4 - 0 |
ŁKS Łódź |
14 czerwca 2020
14.06 - 18:00 |
Kolejka 31 - 20/21. czerwca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Legia Warszawa |
2 - 0 |
Śląsk Wrocław |
21 czerwca 2020
21.06 - 17:30 |
Cracovia Kraków |
1 - 2 |
Jagiellonia Białystok |
21 czerwca 2020
21.06 - 15:00 |
Piast Gliwice |
0 - 2 |
Lech Poznań |
20 czerwca 2020
20.06 - 17:30 |
Pogoń Szczecin |
0 - 1 |
Lechia Gdańsk |
21 czerwca 2020
21.06 - 12:30 |
Górnik Zabrze |
3 - 2 |
Korona Kielce |
19 czerwca 2020
19.06 - 20:30 |
Raków Częstochowa |
3 - 1 |
Wisła Kraków |
20 czerwca 2020
20.06 - 20:00 |
Zagłębie Lubin |
1 - 0 |
ŁKS Łódź |
19 czerwca 2020
19.06 - 18:00 |
Wisła Płock |
0 - 0 |
Arka Gdynia |
20 czerwca 2020
20.06 - 15:00 |
Kolejka 32 - 24. czerwca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jagiellonia Białystok |
0 - 0 |
Legia Warszawa |
24 czerwca 2020
24.06 - 20:30 |
Śląsk Wrocław |
3 - 2 |
Cracovia Kraków |
25 czerwca 2020
25.06 - 19:00 |
Lechia Gdańsk |
1 - 0 |
Piast Gliwice |
24 czerwca 2020
24.06 - 18:00 |
Lech Poznań |
0 - 0 |
Pogoń Szczecin |
24 czerwca 2020
24.06 - 20:30 |
ŁKS Łódź |
1 - 3 |
Górnik Zabrze |
23 czerwca 2020
23.06 - 20:30 |
Wisła Kraków |
1 - 0 |
Wisła Płock |
23 czerwca 2020
23.06 - 20:30 |
Korona Kielce |
0 - 1 |
Raków Częstochowa |
23 czerwca 2020
23.06 - 18:00 |
Arka Gdynia |
3 - 2 |
Zagłębie Lubin |
23 czerwca 2020
23.06 - 18:00 |
Kolejka 33 - 27/28. czerwca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Legia Warszawa |
1 - 1 |
Piast Gliwice |
27 czerwca 2020
27.06 - 17:30 |
Śląsk Wrocław |
2 - 2 |
Lech Poznań |
28 czerwca 2020
28.06 - 17:30 |
Cracovia Kraków |
2 - 1 |
Pogoń Szczecin |
29 czerwca 2020
29.06 - 18:00 |
Jagiellonia Białystok |
1 - 2 |
Lechia Gdańsk |
28 czerwca 2020
28.06 - 15:00 |
Górnik Zabrze |
0 - 1 |
Wisła Kraków |
27 czerwca 2020
27.06 - 20:00 |
Wisła Płock |
2 - 0 |
ŁKS Łódź |
27 czerwca 2020
27.06 - 15:00 |
Raków Częstochowa |
3 - 2 |
Arka Gdynia |
26 czerwca 2020
26.06 - 18:00 |
Zagłębie Lubin |
2 - 1 |
Korona Kielce |
26 czerwca 2020
26.06 - 20:30 |
Kolejka 34 - 4/5. lipca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lech Poznań |
2 - 1 |
Legia Warszawa |
4 lipca 2020
4.07 - 17:30 |
Piast Gliwice |
1 - 0 |
Śląsk Wrocław |
5 lipca 2020
5.07 - 17:30 |
Pogoń Szczecin |
2 - 2 |
Jagiellonia Białystok |
5 lipca 2020
5.07 - 15:00 |
Lechia Gdańsk |
0 - 3 |
Cracovia Kraków |
4 lipca 2020
4.07 - 20:00 |
Wisła Płock |
1 - 0 |
Górnik Zabrze |
6 lipca 2020
6.07 - 18:00 |
Raków Częstochowa |
1 - 2 |
Zagłębie Lubin |
4 lipca 2020
4.07 - 15:00 |
Korona Kielce |
1 - 1 |
Arka Gdynia |
3 lipca 2020
3.07 - 20:30 |
ŁKS Łódź |
1 - 2 |
Wisła Kraków |
3 lipca 2020
3.07 - 18:00 |
Kolejka 35 - 11/12. lipca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Legia Warszawa |
2 - 0 |
Cracovia Kraków |
11 lipca 2020
11.07 - 17:30 |
Lech Poznań |
3 - 2 |
Lechia Gdańsk |
12 lipca 2020
12.07 - 17:30 |
Piast Gliwice |
2 - 0 |
Jagiellonia Białystok |
12 lipca 2020
12.07 - 15:00 |
Śląsk Wrocław |
2 - 2 |
Pogoń Szczecin |
12 lipca 2020
12.07 - 12:30 |
Górnik Zabrze |
4 - 1 |
Raków Częstochowa |
10 lipca 2020
10.07 - 20:30 |
Zagłębie Lubin |
0 - 1 |
Wisła Płock |
10 lipca 2020
10.07 - 18:00 |
Wisła Kraków |
1 - 1 |
Korona Kielce |
11 lipca 2020
11.07 - 20:00 |
Arka Gdynia |
3 - 2 |
ŁKS Łódź |
11 lipca 2020
11.07 - 15:00 |
Kolejka 36 - 15. lipca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lechia Gdańsk |
0 - 0 |
Legia Warszawa |
15 lipca 2020
15.07 - 20:30 |
Cracovia Kraków |
1 - 2 |
Lech Poznań |
15 lipca 2020
15.07 - 20:30 |
Pogoń Szczecin |
1 - 0 |
Piast Gliwice |
15 lipca 2020
15.07 - 20:30 |
Jagiellonia Białystok |
2 - 1 |
Śląsk Wrocław |
15 lipca 2020
15.07 - 20:30 |
Arka Gdynia |
1 - 2 |
Górnik Zabrze |
14 lipca 2020
14.07 - 20:30 |
Zagłębie Lubin |
3 - 1 |
Wisła Kraków |
14 lipca 2020
14.07 - 20:30 |
ŁKS Łódź |
3 - 2 |
Raków Częstochowa |
14 lipca 2020
14.07 - 20:30 |
Wisła Płock |
3 - 1 |
Korona Kielce |
14 lipca 2020
14.07 - 20:30 |
Kolejka 37 - 18/19. lipca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Legia Warszawa |
1 - 2 |
Pogoń Szczecin |
19 lipca 2020
19.07 - 17:30 |
Piast Gliwice |
1 - 1 |
Cracovia Kraków |
19 lipca 2020
19.07 - 17:30 |
Śląsk Wrocław |
1 - 2 |
Lechia Gdańsk |
19 lipca 2020
19.07 - 17:30 |
Lech Poznań |
4 - 0 |
Jagiellonia Białystok |
19 lipca 2020
19.07 - 17:30 |
Górnik Zabrze |
0 - 2 |
Zagłębie Lubin |
18 lipca 2020
18.07 - 17:30 |
Wisła Kraków |
0 - 1 |
Arka Gdynia |
18 lipca 2020
18.07 - 17:30 |
Raków Częstochowa |
2 - 1 |
Wisła Płock |
18 lipca 2020
18.07 - 17:30 |
Korona Kielce |
2 - 0 |
ŁKS Łódź |
18 lipca 2020
18.07 - 17:30 |
|