Kolejka 1 - 18/19. sierpnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk II Gdynia AP |
0 - 11 |
Arka III Gdynia SI |
18 sierpnia 2018
18.08 - 17:00 |
Akademia Sportowa Pomorze |
3 - 0 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
3 października 2018
3.10 - 14:00 |
vo, goście nie przyjechali |
Polonia Gdańsk |
6 - 3 |
Sparta Gdańsk |
19 sierpnia 2018
19.08 - 17:00 |
Olimpia Osowa |
8 - 0 |
Sokół Ełganowo |
18 sierpnia 2018
18.08 - 15:00 |
Lechia Gdańsk |
2 - 5 |
Gedania Gdańsk |
19 sierpnia 2018
19.08 - 13:00 |
Jaguar Gdańsk |
8 - 0 |
GKS II Kowale |
28 sierpnia 2018
28.08 - 19:00 |
GTS Pruszcz Gdański |
10 - 0 |
Potok II Pszczółki |
18 sierpnia 2018
18.08 - 11:00 |
Kolejka 2 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka III Gdynia SI |
10 - 0 |
Potok II Pszczółki |
25 sierpnia 2018
25.08 - 15:30 |
GKS II Kowale |
2 - 4 |
GTS Pruszcz Gdański |
26 sierpnia 2018
26.08 - 15:00 |
Gedania Gdańsk |
4 - 2 |
Jaguar Gdańsk |
26 sierpnia 2018
26.08 - 15:00 |
Sokół Ełganowo |
0 - 8 |
Lechia Gdańsk |
25 sierpnia 2018
25.08 - 11:00 |
Sparta Gdańsk |
1 - 14 |
Olimpia Osowa |
4 września 2018
4.09 - 17:45 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
6 - 0 |
Polonia Gdańsk |
26 sierpnia 2018
26.08 - 11:00 |
Bałtyk II Gdynia AP |
1 - 4 |
Akademia Sportowa Pomorze |
25 sierpnia 2018
25.08 - 17:00 |
Kolejka 3 - 1/2. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Akademia Sportowa Pomorze |
4 - 4 |
Arka III Gdynia SI |
2 września 2018
2.09 - 17:30 |
Polonia Gdańsk |
0 - 4 |
Bałtyk II Gdynia AP |
1 września 2018
1.09 - 11:00 |
Olimpia Osowa |
4 - 1 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
1 września 2018
1.09 - 13:00 |
Lechia Gdańsk |
6 - 0 |
Sparta Gdańsk |
1 września 2018
1.09 - 15:00 |
Jaguar Gdańsk |
10 - 0 |
Sokół Ełganowo |
1 września 2018
1.09 - 13:00 |
GTS Pruszcz Gdański |
3 - 3 |
Gedania Gdańsk |
1 września 2018
1.09 - 11:00 |
Potok II Pszczółki |
0 - 6 |
GKS II Kowale |
2 września 2018
2.09 - 12:00 |
Kolejka 4 - 8/9. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka III Gdynia SI |
0 - 2 |
GKS II Kowale |
8 września 2018
8.09 - 18:00 |
Gedania Gdańsk |
19 - 0 |
Potok II Pszczółki |
9 września 2018
9.09 - 13:00 |
Sokół Ełganowo |
1 - 7 |
GTS Pruszcz Gdański |
9 września 2018
9.09 - 14:30 |
Sparta Gdańsk |
0 - 16 |
Jaguar Gdańsk |
8 września 2018
8.09 - 10:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
0 - 3 |
Lechia Gdańsk |
9 września 2018
9.09 - 11:00 |
Bałtyk II Gdynia AP |
0 - 5 |
Olimpia Osowa |
12 września 2018
12.09 - 17:00 |
Akademia Sportowa Pomorze |
18 - 0 |
Polonia Gdańsk |
8 września 2018
8.09 - 16:00 |
Kolejka 5 - 15/16. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Polonia Gdańsk |
0 - 3 |
Arka III Gdynia SI |
15 września 2018
15.09 - 11:00 |
Olimpia Osowa |
1 - 2 |
Akademia Sportowa Pomorze |
15 września 2018
15.09 - 11:00 |
Lechia Gdańsk |
2 - 1 |
Bałtyk II Gdynia AP |
15 września 2018
15.09 - 15:00 |
Jaguar Gdańsk |
7 - 0 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
15 września 2018
15.09 - 14:30 |
GTS Pruszcz Gdański |
9 - 1 |
Sparta Gdańsk |
15 września 2018
15.09 - 11:00 |
Potok II Pszczółki |
1 - 2 |
Sokół Ełganowo |
16 września 2018
16.09 - 12:00 |
GKS II Kowale |
0 - 3 |
Gedania Gdańsk |
16 września 2018
16.09 - 16:00 |
Kolejka 6 - 22/23. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka III Gdynia SI |
2 - 5 |
Gedania Gdańsk |
22 września 2018
22.09 - 10:30 |
Sokół Ełganowo |
0 - 4 |
GKS II Kowale |
23 września 2018
23.09 - 15:00 |
Sparta Gdańsk |
7 - 0 |
Potok II Pszczółki |
21 września 2018
21.09 - 19:15 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
1 - 2 |
GTS Pruszcz Gdański |
22 września 2018
22.09 - 11:00 |
Bałtyk II Gdynia AP |
2 - 6 |
Jaguar Gdańsk |
23 września 2018
23.09 - 11:00 |
Akademia Sportowa Pomorze |
1 - 0 |
Lechia Gdańsk |
17 października 2018
17.10 - 15:00 |
Polonia Gdańsk |
0 - 17 |
Olimpia Osowa |
23 września 2018
23.09 - 13:00 |
Kolejka 7 - 29/30. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpia Osowa |
1 - 3 |
Arka III Gdynia SI |
29 września 2018
29.09 - 09:00 |
Lechia Gdańsk |
6 - 0 |
Polonia Gdańsk |
29 września 2018
29.09 - 15:00 |
Jaguar Gdańsk |
2 - 2 |
Akademia Sportowa Pomorze |
29 września 2018
29.09 - 14:30 |
GTS Pruszcz Gdański |
1 - 2 |
Bałtyk II Gdynia AP |
29 września 2018
29.09 - 11:00 |
Potok II Pszczółki |
0 - 3 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
30 września 2018
30.09 - 12:00 |
GKS II Kowale |
2 - 2 |
Sparta Gdańsk |
30 września 2018
30.09 - 16:00 |
Gedania Gdańsk |
7 - 0 |
Sokół Ełganowo |
29 września 2018
29.09 - 13:00 |
Kolejka 8 - 6/7. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka III Gdynia SI |
6 - 0 |
Sokół Ełganowo |
6 października 2018
6.10 - 18:00 |
Sparta Gdańsk |
1 - 13 |
Gedania Gdańsk |
6 października 2018
6.10 - 10:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
1 - 4 |
GKS II Kowale |
6 października 2018
6.10 - 11:00 |
Bałtyk II Gdynia AP |
13 - 0 |
Potok II Pszczółki |
6 października 2018
6.10 - 15:00 |
Akademia Sportowa Pomorze |
7 - 0 |
GTS Pruszcz Gdański |
6 października 2018
6.10 - 16:00 |
Polonia Gdańsk |
0 - 6 |
Jaguar Gdańsk |
7 października 2018
7.10 - 15:00 |
Olimpia Osowa |
1 - 0 |
Lechia Gdańsk |
6 października 2018
6.10 - 17:00 |
Kolejka 9 - 13/14. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lechia Gdańsk |
0 - 1 |
Arka III Gdynia SI |
13 października 2018
13.10 - 13:00 |
Jaguar Gdańsk |
1 - 0 |
Olimpia Osowa |
17 października 2018
17.10 - 20:00 |
GTS Pruszcz Gdański |
9 - 1 |
Polonia Gdańsk |
13 października 2018
13.10 - 11:00 |
Potok II Pszczółki |
0 - 12 |
Akademia Sportowa Pomorze |
14 października 2018
14.10 - 12:00 |
GKS II Kowale |
6 - 0 |
Bałtyk II Gdynia AP |
14 października 2018
14.10 - 15:00 |
Gedania Gdańsk |
14 - 2 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
13 października 2018
13.10 - 14:30 |
Sokół Ełganowo |
2 - 3 |
Sparta Gdańsk |
13 października 2018
13.10 - 15:30 |
Kolejka 10 - 20/21. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka III Gdynia SI |
8 - 0 |
Sparta Gdańsk |
21 października 2018
21.10 - 10:30 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
3 - 0 |
Sokół Ełganowo |
20 października 2018
20.10 - 11:00 |
Bałtyk II Gdynia AP |
0 - 11 |
Gedania Gdańsk |
20 października 2018
20.10 - 15:30 |
Akademia Sportowa Pomorze |
5 - 1 |
GKS II Kowale |
20 października 2018
20.10 - 18:00 |
Polonia Gdańsk |
7 - 1 |
Potok II Pszczółki |
20 października 2018
20.10 - 11:00 |
Olimpia Osowa |
4 - 1 |
GTS Pruszcz Gdański |
20 października 2018
20.10 - 09:00 |
Lechia Gdańsk |
0 - 5 |
Jaguar Gdańsk |
20 października 2018
20.10 - 11:00 |
Kolejka 11 - 27/28. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jaguar Gdańsk |
1 - 2 |
Arka III Gdynia SI |
27 października 2018
27.10 - 14:30 |
GTS Pruszcz Gdański |
1 - 0 |
Lechia Gdańsk |
27 października 2018
27.10 - 11:00 |
Potok II Pszczółki |
0 - 7 |
Olimpia Osowa |
28 października 2018
28.10 - 11:00 |
GKS II Kowale |
3 - 0 |
Polonia Gdańsk |
27 października 2018
27.10 - 13:30 |
Gedania Gdańsk |
0 - 1 |
Akademia Sportowa Pomorze |
27 października 2018
27.10 - 16:00 |
Sokół Ełganowo |
0 - 3 |
Bałtyk II Gdynia AP |
27 października 2018
27.10 - 16:30 |
Sparta Gdańsk |
1 - 4 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
27 października 2018
27.10 - 10:15 |
Kolejka 12 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka III Gdynia SI |
4 - 1 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
4 listopada 2018
4.11 - 10:30 |
Bałtyk II Gdynia AP |
8 - 2 |
Sparta Gdańsk |
3 listopada 2018
3.11 - 15:00 |
Akademia Sportowa Pomorze |
9 - 0 |
Sokół Ełganowo |
4 listopada 2018
4.11 - 16:00 |
Polonia Gdańsk |
1 - 11 |
Gedania Gdańsk |
4 listopada 2018
4.11 - 11:00 |
Olimpia Osowa |
3 - 0 |
GKS II Kowale |
3 listopada 2018
3.11 - 09:00 |
Lechia Gdańsk |
10 - 0 |
Potok II Pszczółki |
3 listopada 2018
3.11 - 11:00 |
Jaguar Gdańsk |
4 - 3 |
GTS Pruszcz Gdański |
3 listopada 2018
3.11 - 16:30 |
Kolejka 13 - 10/11. listopada 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GTS Pruszcz Gdański |
0 - 6 |
Arka III Gdynia SI |
10 listopada 2018
10.11 - 11:00 |
Potok II Pszczółki |
0 - 15 |
Jaguar Gdańsk |
10 listopada 2018
10.11 - 11:00 |
GKS II Kowale |
0 - 1 |
Lechia Gdańsk |
10 listopada 2018
10.11 - 11:00 |
Gedania Gdańsk |
2 - 1 |
Olimpia Osowa |
11 listopada 2018
11.11 - 13:00 |
Sokół Ełganowo |
3 - 2 |
Polonia Gdańsk |
10 listopada 2018
10.11 - 11:00 |
Sparta Gdańsk |
1 - 2 |
Akademia Sportowa Pomorze |
10 listopada 2018
10.11 - 10:15 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
3 - 1 |
Bałtyk II Gdynia AP |
11 listopada 2018
11.11 - 11:00 |
Kolejka 14 - 16/17. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka III Gdynia SI |
6 - 1 |
Bałtyk II Gdynia AP |
16 marca 2019
16.03 - 11:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
1 - 6 |
Akademia Sportowa Pomorze |
17 marca 2019
17.03 - 15:00 |
Sparta Gdańsk |
4 - 0 |
Polonia Gdańsk |
17 marca 2019
17.03 - 13:30 |
Sokół Ełganowo |
1 - 5 |
Olimpia Osowa |
17 marca 2019
17.03 - 15:00 |
Gedania Gdańsk |
0 - 0 |
Lechia Gdańsk |
16 marca 2019
16.03 - 13:30 |
GKS II Kowale |
0 - 0 |
Jaguar Gdańsk |
16 marca 2019
16.03 - 09:00 |
Potok II Pszczółki |
0 - 2 |
GTS Pruszcz Gdański |
16 marca 2019
16.03 - 11:00 |
Kolejka 15 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Potok II Pszczółki |
0 - 6 |
Arka III Gdynia SI |
24 marca 2019
24.03 - 14:00 |
GTS Pruszcz Gdański |
0 - 3 |
GKS II Kowale |
23 marca 2019
23.03 - 11:00 |
Jaguar Gdańsk |
1 - 2 |
Gedania Gdańsk |
23 marca 2019
23.03 - 13:30 |
Lechia Gdańsk |
1 - 0 |
Sokół Ełganowo |
23 marca 2019
23.03 - 15:00 |
Olimpia Osowa |
7 - 3 |
Sparta Gdańsk |
26 marca 2019
26.03 - 17:30 |
Polonia Gdańsk |
0 - 1 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
23 marca 2019
23.03 - 11:00 |
Akademia Sportowa Pomorze |
5 - 0 |
Bałtyk II Gdynia AP |
24 marca 2019
24.03 - 16:00 |
Kolejka 16 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka III Gdynia SI |
1 - 1 |
Akademia Sportowa Pomorze |
31 marca 2019
31.03 - 11:00 |
Bałtyk II Gdynia AP |
7 - 1 |
Polonia Gdańsk |
20 kwietnia 2019
20.04 - 10:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
0 - 1 |
Olimpia Osowa |
3 kwietnia 2019
3.04 - 17:00 |
Sparta Gdańsk |
0 - 5 |
Lechia Gdańsk |
30 marca 2019
30.03 - 12:30 |
Sokół Ełganowo |
1 - 3 |
Jaguar Gdańsk |
30 marca 2019
30.03 - 11:00 |
Gedania Gdańsk |
7 - 0 |
GTS Pruszcz Gdański |
31 marca 2019
31.03 - 15:30 |
GKS II Kowale |
9 - 0 |
Potok II Pszczółki |
31 marca 2019
31.03 - 15:00 |
Kolejka 17 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS II Kowale |
0 - 2 |
Arka III Gdynia SI |
7 kwietnia 2019
7.04 - 16:00 |
Potok II Pszczółki |
0 - 11 |
Gedania Gdańsk |
6 kwietnia 2019
6.04 - 16:45 |
GTS Pruszcz Gdański |
8 - 0 |
Sokół Ełganowo |
7 kwietnia 2019
7.04 - 11:00 |
Jaguar Gdańsk |
21 - 0 |
Sparta Gdańsk |
6 kwietnia 2019
6.04 - 15:00 |
Lechia Gdańsk |
4 - 2 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
6 kwietnia 2019
6.04 - 17:00 |
Olimpia Osowa |
2 - 0 |
Bałtyk II Gdynia AP |
6 kwietnia 2019
6.04 - 15:00 |
Polonia Gdańsk |
0 - 7 |
Akademia Sportowa Pomorze |
7 kwietnia 2019
7.04 - 19:00 |
Kolejka 18 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka III Gdynia SI |
6 - 0 |
Polonia Gdańsk |
14 kwietnia 2019
14.04 - 12:00 |
Akademia Sportowa Pomorze |
6 - 0 |
Olimpia Osowa |
18 kwietnia 2019
18.04 - 10:00 |
Bałtyk II Gdynia AP |
2 - 0 |
Lechia Gdańsk |
13 kwietnia 2019
13.04 - 13:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
1 - 6 |
Jaguar Gdańsk |
14 kwietnia 2019
14.04 - 11:00 |
Sparta Gdańsk |
1 - 4 |
GTS Pruszcz Gdański |
14 kwietnia 2019
14.04 - 12:30 |
Sokół Ełganowo |
2 - 0 |
Potok II Pszczółki |
14 kwietnia 2019
14.04 - 15:00 |
Gedania Gdańsk |
3 - 2 |
GKS II Kowale |
14 kwietnia 2019
14.04 - 18:30 |
Kolejka 19 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gedania Gdańsk |
0 - 1 |
Arka III Gdynia SI |
27 kwietnia 2019
27.04 - 13:00 |
GKS II Kowale |
5 - 2 |
Sokół Ełganowo |
27 kwietnia 2019
27.04 - 14:30 |
Potok II Pszczółki |
0 - 9 |
Sparta Gdańsk |
27 kwietnia 2019
27.04 - 14:30 |
GTS Pruszcz Gdański |
1 - 2 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
27 kwietnia 2019
27.04 - 11:00 |
Jaguar Gdańsk |
3 - 0 |
Bałtyk II Gdynia AP |
28 kwietnia 2019
28.04 - 17:00 |
Lechia Gdańsk |
1 - 0 |
Akademia Sportowa Pomorze |
27 kwietnia 2019
27.04 - 15:00 |
Olimpia Osowa |
4 - 0 |
Polonia Gdańsk |
27 kwietnia 2019
27.04 - 09:00 |
Kolejka 20 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka III Gdynia SI |
2 - 0 |
Olimpia Osowa |
5 maja 2019
5.05 - 15:00 |
Polonia Gdańsk |
0 - 7 |
Lechia Gdańsk |
8 maja 2019
8.05 - 17:00 |
Akademia Sportowa Pomorze |
0 - 1 |
Jaguar Gdańsk |
29 maja 2019
29.05 - 17:30 |
Bałtyk II Gdynia AP |
2 - 0 |
GTS Pruszcz Gdański |
5 maja 2019
5.05 - 13:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
6 - 0 |
Potok II Pszczółki |
5 maja 2019
5.05 - 11:00 |
Sparta Gdańsk |
0 - 7 |
GKS II Kowale |
7 maja 2019
7.05 - 17:45 |
Sokół Ełganowo |
0 - 6 |
Gedania Gdańsk |
5 maja 2019
5.05 - 17:30 |
Kolejka 21 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sokół Ełganowo |
0 - 4 |
Arka III Gdynia SI |
12 maja 2019
12.05 - 18:00 |
Gedania Gdańsk |
10 - 0 |
Sparta Gdańsk |
12 maja 2019
12.05 - 16:30 |
GKS II Kowale |
2 - 1 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
12 maja 2019
12.05 - 15:00 |
Potok II Pszczółki |
3 - 8 |
Bałtyk II Gdynia AP |
11 maja 2019
11.05 - 11:00 |
GTS Pruszcz Gdański |
2 - 5 |
Akademia Sportowa Pomorze |
11 maja 2019
11.05 - 11:00 |
Jaguar Gdańsk |
13 - 1 |
Polonia Gdańsk |
14 maja 2019
14.05 - 19:00 |
Lechia Gdańsk |
1 - 0 |
Olimpia Osowa |
11 maja 2019
11.05 - 13:00 |
Kolejka 22 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka III Gdynia SI |
1 - 0 |
Lechia Gdańsk |
19 maja 2019
19.05 - 15:00 |
Olimpia Osowa |
0 - 4 |
Jaguar Gdańsk |
12 czerwca 2019
12.06 - 17:15 |
Polonia Gdańsk |
5 - 9 |
GTS Pruszcz Gdański |
19 maja 2019
19.05 - 15:00 |
Akademia Sportowa Pomorze |
16 - 0 |
Potok II Pszczółki |
19 maja 2019
19.05 - 16:00 |
Bałtyk II Gdynia AP |
1 - 12 |
GKS II Kowale |
19 maja 2019
19.05 - 13:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
1 - 6 |
Gedania Gdańsk |
19 maja 2019
19.05 - 11:00 |
Sparta Gdańsk |
5 - 2 |
Sokół Ełganowo |
19 maja 2019
19.05 - 10:15 |
Kolejka 23 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sparta Gdańsk |
2 - 3 |
Arka III Gdynia SI |
26 maja 2019
26.05 - 10:15 |
Sokół Ełganowo |
1 - 3 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
25 maja 2019
25.05 - 14:00 |
Gedania Gdańsk |
2 - 0 |
Bałtyk II Gdynia AP |
25 maja 2019
25.05 - 11:00 |
GKS II Kowale |
0 - 4 |
Akademia Sportowa Pomorze |
25 maja 2019
25.05 - 09:00 |
Potok II Pszczółki |
0 - 5 |
Polonia Gdańsk |
26 maja 2019
26.05 - 11:00 |
GTS Pruszcz Gdański |
0 - 1 |
Olimpia Osowa |
25 maja 2019
25.05 - 11:00 |
Jaguar Gdańsk |
0 - 0 |
Lechia Gdańsk |
26 maja 2019
26.05 - 17:00 |
Kolejka 24 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka III Gdynia SI |
0 - 1 |
Jaguar Gdańsk |
2 czerwca 2019
2.06 - 12:00 |
Lechia Gdańsk |
0 - 0 |
GTS Pruszcz Gdański |
1 czerwca 2019
1.06 - 15:00 |
Olimpia Osowa |
6 - 0 |
Potok II Pszczółki |
29 maja 2019
29.05 - 17:00 |
Polonia Gdańsk |
1 - 10 |
GKS II Kowale |
2 czerwca 2019
2.06 - 16:00 |
Akademia Sportowa Pomorze |
3 - 0 |
Gedania Gdańsk |
2 czerwca 2019
2.06 - 09:00 |
Bałtyk II Gdynia AP |
3 - 0 |
Sokół Ełganowo |
2 czerwca 2019
2.06 - 17:00 |
vo, goście nie przyjechali |
Sopocka Akademia Piłkarska |
4 - 0 |
Sparta Gdańsk |
2 czerwca 2019
2.06 - 11:00 |
Kolejka 25 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sopocka Akademia Piłkarska |
3 - 4 |
Arka III Gdynia SI |
9 czerwca 2019
9.06 - 11:00 |
Sparta Gdańsk |
0 - 5 |
Bałtyk II Gdynia AP |
9 czerwca 2019
9.06 - 13:15 |
Sokół Ełganowo |
0 - 0 |
Akademia Sportowa Pomorze |
9 czerwca 2019
9.06 - 18:00 |
Gedania Gdańsk |
11 - 0 |
Polonia Gdańsk |
9 czerwca 2019
9.06 - 16:30 |
GKS II Kowale |
1 - 2 |
Olimpia Osowa |
8 czerwca 2019
8.06 - 19:00 |
Potok II Pszczółki |
0 - 19 |
Lechia Gdańsk |
9 czerwca 2019
9.06 - 12:00 |
GTS Pruszcz Gdański |
3 - 0 |
Jaguar Gdańsk |
8 czerwca 2019
8.06 - 11:00 |
Kolejka 26 - 15/16. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka III Gdynia SI |
2 - 0 |
GTS Pruszcz Gdański |
16 czerwca 2019
16.06 - 15:00 |
Jaguar Gdańsk |
4 - 0 |
Potok II Pszczółki |
15 czerwca 2019
15.06 - 12:30 |
Lechia Gdańsk |
7 - 0 |
GKS II Kowale |
12 czerwca 2019
12.06 - 19:00 |
Olimpia Osowa |
0 - 4 |
Gedania Gdańsk |
6 czerwca 2019
6.06 - 14:30 |
Polonia Gdańsk |
0 - 2 |
Sokół Ełganowo |
15 czerwca 2019
15.06 - 11:00 |
Akademia Sportowa Pomorze |
12 - 0 |
Sparta Gdańsk |
16 czerwca 2019
16.06 - 09:00 |
Bałtyk II Gdynia AP |
6 - 4 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
15 czerwca 2019
15.06 - 15:00 |
|