Kolejka 1 - 18/19. sierpnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk Gdynia AP |
1 - 5 |
Gryf Wejherowo |
4 września 2018
4.09 - 17:45 |
Flota Gdynia |
0 - 17 |
Arka II Gdynia SI |
12 września 2018
12.09 - 18:30 |
Ejsmond Club |
2 - 3 |
Pomorzanin Gdynia |
12 września 2018
12.09 - 17:00 |
Jedynka II Reda |
6 - 5 |
Cisowa Gdynia |
5 września 2018
5.09 - 17:00 |
Gedania III Gdańsk |
2 - 9 |
Dragon II Bojano |
22 sierpnia 2018
22.08 - 17:30 |
GTS III Pruszcz Gdański |
0 - 3 |
Orkan II Rumia MKS |
19 sierpnia 2018
19.08 - 11:00 |
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie |
Jaguar II Gdańsk |
4 - 1 |
Iskra Gdynia |
6 września 2018
6.09 - 18:30 |
Pauza: KP Gdynia AP, |
Kolejka 2 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orkan II Rumia MKS |
0 - 11 |
Jaguar II Gdańsk |
25 sierpnia 2018
25.08 - 11:00 |
Dragon II Bojano |
14 - 0 |
GTS III Pruszcz Gdański |
25 sierpnia 2018
25.08 - 11:00 |
Cisowa Gdynia |
3 - 3 |
Gedania III Gdańsk |
25 sierpnia 2018
25.08 - 09:00 |
Jedynka II Reda |
5 - 2 |
Pomorzanin Gdynia |
4 września 2018
4.09 - 16:30 |
Arka II Gdynia SI |
2 - 1 |
Ejsmond Club |
5 września 2018
5.09 - 18:30 |
Gryf Wejherowo |
11 - 0 |
Flota Gdynia |
26 września 2018
26.09 - 16:00 |
KP Gdynia AP |
0 - 10 |
Bałtyk Gdynia AP |
26 sierpnia 2018
26.08 - 17:00 |
Pauza: Iskra Gdynia, |
Kolejka 3 - 29. sierpnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Flota Gdynia |
0 - 3 |
KP Gdynia AP |
29 sierpnia 2018
29.08 - 16:30 |
Ejsmond Club |
1 - 6 |
Gryf Wejherowo |
29 sierpnia 2018
29.08 - 18:00 |
Jedynka II Reda |
1 - 6 |
Arka II Gdynia SI |
29 sierpnia 2018
29.08 - 15:00 |
Gedania III Gdańsk |
4 - 2 |
Pomorzanin Gdynia |
3 października 2018
3.10 - 17:00 |
GTS III Pruszcz Gdański |
4 - 2 |
Cisowa Gdynia |
29 sierpnia 2018
29.08 - 17:00 |
Jaguar II Gdańsk |
2 - 1 |
Dragon II Bojano |
29 sierpnia 2018
29.08 - 19:00 |
Iskra Gdynia |
1 - 2 |
Orkan II Rumia MKS |
29 sierpnia 2018
29.08 - 13:00 |
Pauza: Bałtyk Gdynia AP, |
Kolejka 4 - 1/2. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Dragon II Bojano |
2 - 0 |
Iskra Gdynia |
18 września 2018
18.09 - 18:00 |
Cisowa Gdynia |
3 - 3 |
Jaguar II Gdańsk |
1 września 2018
1.09 - 11:00 |
Pomorzanin Gdynia |
8 - 2 |
GTS III Pruszcz Gdański |
2 września 2018
2.09 - 09:00 |
Arka II Gdynia SI |
21 - 0 |
Gedania III Gdańsk |
1 września 2018
1.09 - 10:30 |
Gryf Wejherowo |
6 - 1 |
Jedynka II Reda |
1 września 2018
1.09 - 14:00 |
KP Gdynia AP |
2 - 8 |
Ejsmond Club |
1 września 2018
1.09 - 17:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
19 - 0 |
Flota Gdynia |
1 września 2018
1.09 - 15:00 |
Pauza: Orkan II Rumia MKS, |
Kolejka 5 - 8/9. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Ejsmond Club |
2 - 4 |
Bałtyk Gdynia AP |
9 września 2018
9.09 - 09:30 |
Jedynka II Reda |
0 - 2 |
KP Gdynia AP |
8 września 2018
8.09 - 11:00 |
Gedania III Gdańsk |
0 - 7 |
Gryf Wejherowo |
10 października 2018
10.10 - 18:30 |
GTS III Pruszcz Gdański |
0 - 6 |
Arka II Gdynia SI |
19 września 2018
19.09 - 17:00 |
Jaguar II Gdańsk |
8 - 0 |
Pomorzanin Gdynia |
9 września 2018
9.09 - 17:00 |
Iskra Gdynia |
5 - 2 |
Cisowa Gdynia |
9 września 2018
9.09 - 13:00 |
Orkan II Rumia MKS |
1 - 5 |
Dragon II Bojano |
8 września 2018
8.09 - 13:00 |
Pauza: Flota Gdynia, |
Kolejka 6 - 15/16. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Cisowa Gdynia |
3 - 2 |
Orkan II Rumia MKS |
15 września 2018
15.09 - 19:00 |
Pomorzanin Gdynia |
3 - 2 |
Iskra Gdynia |
16 września 2018
16.09 - 09:00 |
Arka II Gdynia SI |
1 - 2 |
Jaguar II Gdańsk |
16 września 2018
16.09 - 10:30 |
Gryf Wejherowo |
11 - 0 |
GTS III Pruszcz Gdański |
16 września 2018
16.09 - 10:00 |
KP Gdynia AP |
10 - 2 |
Gedania III Gdańsk |
16 września 2018
16.09 - 11:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
4 - 1 |
Jedynka II Reda |
15 września 2018
15.09 - 15:00 |
Flota Gdynia |
0 - 10 |
Ejsmond Club |
16 września 2018
16.09 - 11:00 |
Pauza: Dragon II Bojano, |
Kolejka 7 - 22/23. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jedynka II Reda |
7 - 0 |
Flota Gdynia |
23 września 2018
23.09 - 11:00 |
Gedania III Gdańsk |
0 - 11 |
Bałtyk Gdynia AP |
22 września 2018
22.09 - 18:30 |
GTS III Pruszcz Gdański |
0 - 3 |
KP Gdynia AP |
22 września 2018
22.09 - 11:00 |
Jaguar II Gdańsk |
1 - 0 |
Gryf Wejherowo |
3 października 2018
3.10 - 18:30 |
Iskra Gdynia |
5 - 3 |
Arka II Gdynia SI |
23 września 2018
23.09 - 13:00 |
Orkan II Rumia MKS |
1 - 4 |
Pomorzanin Gdynia |
22 września 2018
22.09 - 13:00 |
Dragon II Bojano |
10 - 1 |
Cisowa Gdynia |
22 września 2018
22.09 - 11:00 |
Pauza: Ejsmond Club, |
Kolejka 8 - 29/30. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomorzanin Gdynia |
1 - 3 |
Dragon II Bojano |
30 września 2018
30.09 - 09:00 |
Arka II Gdynia SI |
17 - 0 |
Orkan II Rumia MKS |
30 września 2018
30.09 - 15:30 |
Gryf Wejherowo |
4 - 0 |
Iskra Gdynia |
30 września 2018
30.09 - 10:00 |
KP Gdynia AP |
1 - 8 |
Jaguar II Gdańsk |
29 września 2018
29.09 - 15:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
11 - 0 |
GTS III Pruszcz Gdański |
30 września 2018
30.09 - 13:00 |
Flota Gdynia |
1 - 2 |
Gedania III Gdańsk |
30 września 2018
30.09 - 12:30 |
Ejsmond Club |
1 - 1 |
Jedynka II Reda |
30 września 2018
30.09 - 11:00 |
Pauza: Cisowa Gdynia, |
Kolejka 9 - 6/7. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gedania III Gdańsk |
1 - 4 |
Ejsmond Club |
7 października 2018
7.10 - 14:00 |
GTS III Pruszcz Gdański |
1 - 4 |
Flota Gdynia |
6 października 2018
6.10 - 11:00 |
Jaguar II Gdańsk |
2 - 1 |
Bałtyk Gdynia AP |
7 października 2018
7.10 - 17:00 |
Iskra Gdynia |
3 - 2 |
KP Gdynia AP |
6 października 2018
6.10 - 09:00 |
Orkan II Rumia MKS |
0 - 11 |
Gryf Wejherowo |
6 października 2018
6.10 - 11:00 |
Dragon II Bojano |
1 - 9 |
Arka II Gdynia SI |
6 października 2018
6.10 - 12:30 |
Cisowa Gdynia |
3 - 0 |
Pomorzanin Gdynia |
6 października 2018
6.10 - 17:00 |
vo, goście nie przyjechali |
Pauza: Jedynka II Reda, |
Kolejka 10 - 13/14. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka II Gdynia SI |
5 - 0 |
Cisowa Gdynia |
14 października 2018
14.10 - 13:00 |
Dragon II Bojano |
0 - 13 |
Gryf Wejherowo |
17 października 2018
17.10 - 16:30 |
KP Gdynia AP |
1 - 1 |
Orkan II Rumia MKS |
14 października 2018
14.10 - 11:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
2 - 0 |
Iskra Gdynia |
14 października 2018
14.10 - 13:00 |
Flota Gdynia |
0 - 15 |
Jaguar II Gdańsk |
14 października 2018
14.10 - 12:30 |
Ejsmond Club |
8 - 4 |
GTS III Pruszcz Gdański |
14 października 2018
14.10 - 11:00 |
Jedynka II Reda |
11 - 2 |
Gedania III Gdańsk |
14 października 2018
14.10 - 13:30 |
Pauza: Pomorzanin Gdynia, |
Kolejka 11 - 20/21. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GTS III Pruszcz Gdański |
1 - 6 |
Jedynka II Reda |
24 listopada 2018
24.11 - 11:00 |
Jaguar II Gdańsk |
7 - 0 |
Ejsmond Club |
21 października 2018
21.10 - 17:00 |
Iskra Gdynia |
7 - 0 |
Flota Gdynia |
20 października 2018
20.10 - 09:00 |
Orkan II Rumia MKS |
0 - 4 |
Bałtyk Gdynia AP |
20 października 2018
20.10 - 13:00 |
Dragon II Bojano |
4 - 0 |
KP Gdynia AP |
20 października 2018
20.10 - 15:00 |
Cisowa Gdynia |
1 - 9 |
Gryf Wejherowo |
20 października 2018
20.10 - 17:00 |
Pomorzanin Gdynia |
1 - 2 |
Arka II Gdynia SI |
21 października 2018
21.10 - 09:00 |
Pauza: Gedania III Gdańsk, |
Kolejka 12 - 27/28. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Wejherowo |
5 - 2 |
Pomorzanin Gdynia |
27 października 2018
27.10 - 10:00 |
KP Gdynia AP |
6 - 1 |
Cisowa Gdynia |
27 października 2018
27.10 - 09:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
3 - 3 |
Dragon II Bojano |
27 października 2018
27.10 - 13:00 |
Flota Gdynia |
0 - 3 |
Orkan II Rumia MKS |
28 października 2018
28.10 - 12:30 |
Ejsmond Club |
2 - 4 |
Iskra Gdynia |
28 października 2018
28.10 - 11:00 |
Jedynka II Reda |
1 - 5 |
Jaguar II Gdańsk |
27 października 2018
27.10 - 13:30 |
Gedania III Gdańsk |
4 - 1 |
GTS III Pruszcz Gdański |
27 października 2018
27.10 - 13:00 |
Pauza: Arka II Gdynia SI, |
Kolejka 13 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jaguar II Gdańsk |
5 - 2 |
Gedania III Gdańsk |
4 listopada 2018
4.11 - 17:00 |
Iskra Gdynia |
3 - 4 |
Jedynka II Reda |
3 listopada 2018
3.11 - 09:00 |
Orkan II Rumia MKS |
0 - 5 |
Ejsmond Club |
3 listopada 2018
3.11 - 13:00 |
Dragon II Bojano |
9 - 0 |
Flota Gdynia |
4 listopada 2018
4.11 - 13:00 |
Cisowa Gdynia |
2 - 10 |
Bałtyk Gdynia AP |
4 listopada 2018
4.11 - 15:00 |
Pomorzanin Gdynia |
5 - 2 |
KP Gdynia AP |
4 listopada 2018
4.11 - 09:00 |
Arka II Gdynia SI |
3 - 0 |
Gryf Wejherowo |
4 listopada 2018
4.11 - 15:30 |
Pauza: GTS III Pruszcz Gdański, |
Kolejka 14 - 10/11. listopada 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Gdynia AP |
0 - 4 |
Arka II Gdynia SI |
10 listopada 2018
10.11 - 09:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
5 - 0 |
Pomorzanin Gdynia |
11 listopada 2018
11.11 - 13:00 |
Flota Gdynia |
0 - 8 |
Cisowa Gdynia |
11 listopada 2018
11.11 - 12:30 |
Ejsmond Club |
3 - 0 |
Dragon II Bojano |
6 listopada 2018
6.11 - 16:00 |
Jedynka II Reda |
3 - 3 |
Orkan II Rumia MKS |
10 listopada 2018
10.11 - 13:30 |
Gedania III Gdańsk |
3 - 6 |
Iskra Gdynia |
11 listopada 2018
11.11 - 16:00 |
GTS III Pruszcz Gdański |
0 - 12 |
Jaguar II Gdańsk |
10 listopada 2018
10.11 - 11:00 |
Pauza: Gryf Wejherowo, |
Kolejka 15 - 17/18. listopada 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Iskra Gdynia |
4 - 1 |
GTS III Pruszcz Gdański |
17 listopada 2018
17.11 - 17:00 |
Orkan II Rumia MKS |
1 - 2 |
Gedania III Gdańsk |
17 listopada 2018
17.11 - 11:00 |
Dragon II Bojano |
4 - 3 |
Jedynka II Reda |
17 listopada 2018
17.11 - 14:30 |
Cisowa Gdynia |
6 - 3 |
Ejsmond Club |
17 listopada 2018
17.11 - 15:00 |
Pomorzanin Gdynia |
10 - 0 |
Flota Gdynia |
18 listopada 2018
18.11 - 11:00 |
Arka II Gdynia SI |
8 - 0 |
Bałtyk Gdynia AP |
18 listopada 2018
18.11 - 15:00 |
Gryf Wejherowo |
3 - 0 |
KP Gdynia AP |
18 listopada 2018
18.11 - 11:00 |
Pauza: Jaguar II Gdańsk, |
Kolejka 16 - 9/10. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Wejherowo |
2 - 1 |
Bałtyk Gdynia AP |
16 maja 2019
16.05 - 17:00 |
Arka II Gdynia SI |
15 - 0 |
Flota Gdynia |
9 marca 2019
9.03 - 14:00 |
Pomorzanin Gdynia |
6 - 0 |
Ejsmond Club |
10 marca 2019
10.03 - 17:00 |
Cisowa Gdynia |
2 - 4 |
Jedynka II Reda |
9 marca 2019
9.03 - 09:00 |
Dragon II Bojano |
3 - 3 |
Gedania III Gdańsk |
27 marca 2019
27.03 - 17:00 |
Orkan II Rumia MKS |
8 - 1 |
GTS III Pruszcz Gdański |
10 marca 2019
10.03 - 11:00 |
Iskra Gdynia |
0 - 2 |
Jaguar II Gdańsk |
9 marca 2019
9.03 - 17:00 |
Pauza: KP Gdynia AP, |
Kolejka 17 - 16/17. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jaguar II Gdańsk |
1 - 0 |
Orkan II Rumia MKS |
17 marca 2019
17.03 - 17:00 |
GTS III Pruszcz Gdański |
1 - 3 |
Dragon II Bojano |
16 marca 2019
16.03 - 09:00 |
Gedania III Gdańsk |
0 - 2 |
Cisowa Gdynia |
22 maja 2019
22.05 - 17:00 |
Jedynka II Reda |
2 - 3 |
Pomorzanin Gdynia |
17 marca 2019
17.03 - 09:00 |
Ejsmond Club |
1 - 4 |
Arka II Gdynia SI |
16 marca 2019
16.03 - 10:00 |
Flota Gdynia |
0 - 16 |
Gryf Wejherowo |
17 marca 2019
17.03 - 12:30 |
vo |
Bałtyk Gdynia AP |
5 - 1 |
KP Gdynia AP |
17 marca 2019
17.03 - 11:00 |
Pauza: Iskra Gdynia, |
Kolejka 18 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Gdynia AP |
5 - 0 |
Flota Gdynia |
23 marca 2019
23.03 - 13:00 |
vo, na boisku 5:1 |
Gryf Wejherowo |
6 - 0 |
Ejsmond Club |
23 marca 2019
23.03 - 11:00 |
Arka II Gdynia SI |
5 - 1 |
Jedynka II Reda |
24 marca 2019
24.03 - 14:00 |
Pomorzanin Gdynia |
6 - 1 |
Gedania III Gdańsk |
23 marca 2019
23.03 - 17:00 |
Cisowa Gdynia |
6 - 4 |
GTS III Pruszcz Gdański |
23 marca 2019
23.03 - 11:00 |
Dragon II Bojano |
0 - 6 |
Jaguar II Gdańsk |
23 marca 2019
23.03 - 13:00 |
Orkan II Rumia MKS |
2 - 2 |
Iskra Gdynia |
24 marca 2019
24.03 - 11:00 |
Pauza: Bałtyk Gdynia AP, |
Kolejka 19 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Iskra Gdynia |
3 - 3 |
Dragon II Bojano |
30 marca 2019
30.03 - 09:00 |
Jaguar II Gdańsk |
9 - 0 |
Cisowa Gdynia |
31 marca 2019
31.03 - 17:00 |
GTS III Pruszcz Gdański |
0 - 3 |
Pomorzanin Gdynia |
30 marca 2019
30.03 - 11:00 |
Gedania III Gdańsk |
0 - 1 |
Arka II Gdynia SI |
30 marca 2019
30.03 - 13:00 |
Jedynka II Reda |
0 - 5 |
Gryf Wejherowo |
30 marca 2019
30.03 - 13:30 |
Ejsmond Club |
1 - 1 |
KP Gdynia AP |
30 marca 2019
30.03 - 10:00 |
Flota Gdynia |
0 - 1 |
Bałtyk Gdynia AP |
30 marca 2019
30.03 - 13:00 |
Pauza: Orkan II Rumia MKS, |
Kolejka 20 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk Gdynia AP |
3 - 1 |
Ejsmond Club |
6 kwietnia 2019
6.04 - 11:00 |
KP Gdynia AP |
2 - 2 |
Jedynka II Reda |
6 kwietnia 2019
6.04 - 17:00 |
Gryf Wejherowo |
8 - 0 |
Gedania III Gdańsk |
7 kwietnia 2019
7.04 - 11:00 |
Arka II Gdynia SI |
9 - 0 |
GTS III Pruszcz Gdański |
6 kwietnia 2019
6.04 - 12:00 |
Pomorzanin Gdynia |
0 - 2 |
Jaguar II Gdańsk |
7 kwietnia 2019
7.04 - 09:00 |
Cisowa Gdynia |
1 - 4 |
Iskra Gdynia |
6 kwietnia 2019
6.04 - 09:00 |
Dragon II Bojano |
6 - 3 |
Orkan II Rumia MKS |
7 kwietnia 2019
7.04 - 09:00 |
Pauza: Flota Gdynia, |
Kolejka 21 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orkan II Rumia MKS |
5 - 1 |
Cisowa Gdynia |
3 kwietnia 2019
3.04 - 16:30 |
Iskra Gdynia |
2 - 4 |
Pomorzanin Gdynia |
14 kwietnia 2019
14.04 - 09:00 |
Jaguar II Gdańsk |
0 - 6 |
Arka II Gdynia SI |
14 kwietnia 2019
14.04 - 17:00 |
GTS III Pruszcz Gdański |
1 - 4 |
Gryf Wejherowo |
13 kwietnia 2019
13.04 - 11:00 |
Gedania III Gdańsk |
3 - 2 |
KP Gdynia AP |
14 kwietnia 2019
14.04 - 17:00 |
Jedynka II Reda |
0 - 2 |
Bałtyk Gdynia AP |
14 kwietnia 2019
14.04 - 14:00 |
Ejsmond Club |
4 - 0 |
Flota Gdynia |
13 kwietnia 2019
13.04 - 10:00 |
Pauza: Dragon II Bojano, |
Kolejka 22 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Flota Gdynia |
0 - 4 |
Jedynka II Reda |
27 kwietnia 2019
27.04 - 11:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
4 - 0 |
Gedania III Gdańsk |
27 kwietnia 2019
27.04 - 09:00 |
KP Gdynia AP |
2 - 3 |
GTS III Pruszcz Gdański |
28 kwietnia 2019
28.04 - 17:00 |
Gryf Wejherowo |
0 - 1 |
Jaguar II Gdańsk |
28 kwietnia 2019
28.04 - 11:00 |
Arka II Gdynia SI |
9 - 0 |
Iskra Gdynia |
28 kwietnia 2019
28.04 - 12:00 |
Pomorzanin Gdynia |
2 - 2 |
Orkan II Rumia MKS |
28 kwietnia 2019
28.04 - 09:00 |
Cisowa Gdynia |
0 - 9 |
Dragon II Bojano |
28 kwietnia 2019
28.04 - 11:00 |
Pauza: Ejsmond Club, |
Kolejka 23 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Dragon II Bojano |
3 - 1 |
Pomorzanin Gdynia |
6 maja 2019
6.05 - 17:00 |
Orkan II Rumia MKS |
0 - 8 |
Arka II Gdynia SI |
24 kwietnia 2019
24.04 - 16:30 |
Iskra Gdynia |
3 - 0 |
Gryf Wejherowo |
5 maja 2019
5.05 - 11:00 |
Jaguar II Gdańsk |
11 - 0 |
KP Gdynia AP |
5 maja 2019
5.05 - 19:00 |
GTS III Pruszcz Gdański |
0 - 7 |
Bałtyk Gdynia AP |
5 maja 2019
5.05 - 12:00 |
Gedania III Gdańsk |
4 - 1 |
Flota Gdynia |
5 maja 2019
5.05 - 18:00 |
Jedynka II Reda |
1 - 4 |
Ejsmond Club |
5 maja 2019
5.05 - 11:00 |
Pauza: Cisowa Gdynia, |
Kolejka 24 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Ejsmond Club |
3 - 1 |
Gedania III Gdańsk |
12 maja 2019
12.05 - 11:00 |
Flota Gdynia |
3 - 2 |
GTS III Pruszcz Gdański |
12 maja 2019
12.05 - 14:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
0 - 4 |
Jaguar II Gdańsk |
11 maja 2019
11.05 - 11:00 |
KP Gdynia AP |
0 - 6 |
Iskra Gdynia |
12 maja 2019
12.05 - 15:00 |
Gryf Wejherowo |
7 - 1 |
Orkan II Rumia MKS |
11 maja 2019
11.05 - 11:00 |
Arka II Gdynia SI |
2 - 0 |
Dragon II Bojano |
12 maja 2019
12.05 - 12:00 |
Pomorzanin Gdynia |
9 - 2 |
Cisowa Gdynia |
12 maja 2019
12.05 - 09:00 |
Pauza: Jedynka II Reda, |
Kolejka 25 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Cisowa Gdynia |
2 - 5 |
Arka II Gdynia SI |
18 maja 2019
18.05 - 17:00 |
Gryf Wejherowo |
5 - 3 |
Dragon II Bojano |
23 maja 2019
23.05 - 18:00 |
Orkan II Rumia MKS |
6 - 0 |
KP Gdynia AP |
19 maja 2019
19.05 - 11:00 |
Iskra Gdynia |
0 - 3 |
Bałtyk Gdynia AP |
18 maja 2019
18.05 - 19:00 |
Jaguar II Gdańsk |
8 - 0 |
Flota Gdynia |
22 maja 2019
22.05 - 17:30 |
GTS III Pruszcz Gdański |
2 - 7 |
Ejsmond Club |
28 maja 2019
28.05 - 17:30 |
Gedania III Gdańsk |
3 - 9 |
Jedynka II Reda |
12 czerwca 2019
12.06 - 16:30 |
Pauza: Pomorzanin Gdynia, |
Kolejka 26 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jedynka II Reda |
6 - 0 |
GTS III Pruszcz Gdański |
25 maja 2019
25.05 - 13:30 |
Ejsmond Club |
0 - 0 |
Jaguar II Gdańsk |
26 maja 2019
26.05 - 11:00 |
Flota Gdynia |
1 - 5 |
Iskra Gdynia |
25 maja 2019
25.05 - 12:30 |
Bałtyk Gdynia AP |
3 - 2 |
Orkan II Rumia MKS |
26 maja 2019
26.05 - 17:00 |
KP Gdynia AP |
0 - 8 |
Dragon II Bojano |
25 maja 2019
25.05 - 17:00 |
Gryf Wejherowo |
8 - 0 |
Cisowa Gdynia |
25 maja 2019
25.05 - 12:30 |
Arka II Gdynia SI |
3 - 0 |
Pomorzanin Gdynia |
12 czerwca 2019
12.06 - 15:00 |
Pauza: Gedania III Gdańsk, |
Kolejka 27 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomorzanin Gdynia |
0 - 2 |
Gryf Wejherowo |
2 czerwca 2019
2.06 - 19:00 |
Cisowa Gdynia |
1 - 3 |
KP Gdynia AP |
1 czerwca 2019
1.06 - 17:00 |
Dragon II Bojano |
1 - 1 |
Bałtyk Gdynia AP |
4 czerwca 2019
4.06 - 18:30 |
Orkan II Rumia MKS |
3 - 0 |
Flota Gdynia |
2 czerwca 2019
2.06 - 11:00 |
Iskra Gdynia |
1 - 3 |
Ejsmond Club |
2 czerwca 2019
2.06 - 19:00 |
Jaguar II Gdańsk |
5 - 2 |
Jedynka II Reda |
1 czerwca 2019
1.06 - 17:00 |
GTS III Pruszcz Gdański |
4 - 2 |
Gedania III Gdańsk |
1 czerwca 2019
1.06 - 11:00 |
Pauza: Arka II Gdynia SI, |
Kolejka 28 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gedania III Gdańsk |
1 - 15 |
Jaguar II Gdańsk |
9 czerwca 2019
9.06 - 15:00 |
Jedynka II Reda |
0 - 4 |
Iskra Gdynia |
8 czerwca 2019
8.06 - 11:00 |
Ejsmond Club |
0 - 1 |
Orkan II Rumia MKS |
9 czerwca 2019
9.06 - 11:00 |
Flota Gdynia |
0 - 10 |
Dragon II Bojano |
9 czerwca 2019
9.06 - 14:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
5 - 2 |
Cisowa Gdynia |
8 czerwca 2019
8.06 - 13:00 |
KP Gdynia AP |
0 - 7 |
Pomorzanin Gdynia |
9 czerwca 2019
9.06 - 17:00 |
Gryf Wejherowo |
1 - 1 |
Arka II Gdynia SI |
9 czerwca 2019
9.06 - 11:00 |
Pauza: GTS III Pruszcz Gdański, |
Kolejka 29 - 15/16. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka II Gdynia SI |
7 - 0 |
KP Gdynia AP |
15 czerwca 2019
15.06 - 09:30 |
Pomorzanin Gdynia |
0 - 5 |
Bałtyk Gdynia AP |
16 czerwca 2019
16.06 - 17:00 |
Cisowa Gdynia |
2 - 0 |
Flota Gdynia |
11 czerwca 2019
11.06 - 18:00 |
Dragon II Bojano |
1 - 2 |
Ejsmond Club |
16 czerwca 2019
16.06 - 11:00 |
Orkan II Rumia MKS |
0 - 3 |
Jedynka II Reda |
16 czerwca 2019
16.06 - 11:00 |
Iskra Gdynia |
6 - 2 |
Gedania III Gdańsk |
16 czerwca 2019
16.06 - 15:00 |
Jaguar II Gdańsk |
9 - 1 |
GTS III Pruszcz Gdański |
16 czerwca 2019
16.06 - 17:00 |
Pauza: Gryf Wejherowo, |
Kolejka 30 - 22/23. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GTS III Pruszcz Gdański |
1 - 5 |
Iskra Gdynia |
19 czerwca 2019
19.06 - 17:00 |
Gedania III Gdańsk |
0 - 3 |
Orkan II Rumia MKS |
29 maja 2019
29.05 - 18:00 |
Jedynka II Reda |
1 - 3 |
Dragon II Bojano |
18 czerwca 2019
18.06 - 19:00 |
Ejsmond Club |
4 - 0 |
Cisowa Gdynia |
13 czerwca 2019
13.06 - 17:00 |
Flota Gdynia |
7 - 2 |
Pomorzanin Gdynia |
22 czerwca 2019
22.06 - 12:30 |
Bałtyk Gdynia AP |
0 - 1 |
Arka II Gdynia SI |
18 czerwca 2019
18.06 - 16:00 |
KP Gdynia AP |
0 - 8 |
Gryf Wejherowo |
21 czerwca 2019
21.06 - 11:00 |
Pauza: Jaguar II Gdańsk, . |
|