Kolejka 1 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Piast Człuchów |
4 - 5 |
Kolejarz Chojnice |
5 września 2018
5.09 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
1 - 6 |
U-2 Bytów |
|
Kaszubia Studzienice |
2 - 7 |
Start Miastko |
|
Chojniczanka Chojnice |
0 - 3 |
Lipniczanka Lipnica |
|
Pauza: GTS Czarna Dąbrówka, KS Potęgowo, |
Kolejka 2 - 1/2. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Potęgowo |
1 - 3 |
Lipniczanka Lipnica |
|
Start Miastko |
3 - 5 |
Chojniczanka Chojnice |
|
U-2 Bytów |
7 - 1 |
Kaszubia Studzienice |
|
Kolejarz Chojnice |
2 - 1 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
|
Pauza: GTS Czarna Dąbrówka, Piast Człuchów, |
Kolejka 3 - 8/9. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GTS Czarna Dąbrówka |
3 - 1 |
KS Potęgowo |
|
Kaszubia Studzienice |
5 - 5 |
Kolejarz Chojnice |
|
Chojniczanka Chojnice |
0 - 1 |
U-2 Bytów |
|
Lipniczanka Lipnica |
5 - 3 |
Start Miastko |
|
Pauza: Dolina Gałąźnia Wielka, Piast Człuchów, |
Kolejka 4 - 15/16. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (1) |
KS Potęgowo |
1 - 5 |
Start Miastko |
|
U-2 Bytów |
3 - 1 |
Lipniczanka Lipnica |
|
Kolejarz Chojnice |
4 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
|
GTS Czarna Dąbrówka |
1 - 1 |
Piast Człuchów |
|
Pauza: Dolina Gałąźnia Wielka, Kaszubia Studzienice, |
Kolejka 5 - 22/23. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Piast Człuchów |
1 - 2 |
KS Potęgowo |
|
Dolina Gałąźnia Wielka |
1 - 2 |
GTS Czarna Dąbrówka |
|
Lipniczanka Lipnica |
5 - 1 |
Kolejarz Chojnice |
|
Start Miastko |
1 - 4 |
U-2 Bytów |
|
Pauza: Chojniczanka Chojnice, Kaszubia Studzienice, |
Kolejka 6 - 29/30. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Potęgowo |
0 - 3 |
U-2 Bytów |
|
Kolejarz Chojnice |
4 - 5 |
Start Miastko |
|
GTS Czarna Dąbrówka |
1 - 9 |
Kaszubia Studzienice |
|
Piast Człuchów |
1 - 1 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
|
Pauza: Chojniczanka Chojnice, Lipniczanka Lipnica, |
Kolejka 7 - 6/7. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Dolina Gałąźnia Wielka |
3 - 0 |
KS Potęgowo |
|
Kaszubia Studzienice |
1 - 4 |
Piast Człuchów |
|
Chojniczanka Chojnice |
7 - 0 |
GTS Czarna Dąbrówka |
|
U-2 Bytów |
7 - 1 |
Kolejarz Chojnice |
|
Pauza: Start Miastko, Lipniczanka Lipnica, |
Kolejka 8 - 13/14. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Potęgowo |
2 - 5 |
Kolejarz Chojnice |
|
GTS Czarna Dąbrówka |
2 - 5 |
Lipniczanka Lipnica |
15 października 2018
15.10 - 16:45 |
Piast Człuchów |
5 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Dolina Gałąźnia Wielka |
2 - 4 |
Kaszubia Studzienice |
|
Pauza: Start Miastko, U-2 Bytów, |
Kolejka 9 - 20/21. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kaszubia Studzienice |
4 - 0 |
KS Potęgowo |
|
Chojniczanka Chojnice |
1 - 1 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
|
Lipniczanka Lipnica |
1 - 0 |
Piast Człuchów |
|
Start Miastko |
7 - 1 |
GTS Czarna Dąbrówka |
|
Pauza: Kolejarz Chojnice, U-2 Bytów, |
Kolejka 10 - 27/28. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GTS Czarna Dąbrówka |
2 - 3 |
U-2 Bytów |
|
Piast Człuchów |
3 - 2 |
Start Miastko |
|
Dolina Gałąźnia Wielka |
2 - 3 |
Lipniczanka Lipnica |
|
Kaszubia Studzienice |
3 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Pauza: Kolejarz Chojnice, KS Potęgowo, |
Kolejka 11 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chojniczanka Chojnice |
2 - 1 |
KS Potęgowo |
|
Lipniczanka Lipnica |
9 - 0 |
Kaszubia Studzienice |
|
Start Miastko |
3 - 3 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
|
U-2 Bytów |
6 - 0 |
Piast Człuchów |
|
Kolejarz Chojnice |
4 - 3 |
GTS Czarna Dąbrówka |
|
Kolejka 12 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kolejarz Chojnice |
1 - 2 |
Piast Człuchów |
|
U-2 Bytów |
8 - 3 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
|
Start Miastko |
9 - 0 |
Kaszubia Studzienice |
|
Lipniczanka Lipnica |
3 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Pauza: GTS Czarna Dąbrówka, KS Potęgowo, |
Kolejka 13 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lipniczanka Lipnica |
3 - 0 |
KS Potęgowo |
|
Chojniczanka Chojnice |
11 - 0 |
Start Miastko |
|
Kaszubia Studzienice |
2 - 3 |
U-2 Bytów |
|
Dolina Gałąźnia Wielka |
5 - 1 |
Kolejarz Chojnice |
10 kwietnia 2019
10.04 |
Pauza: GTS Czarna Dąbrówka, Piast Człuchów, |
Kolejka 14 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Potęgowo |
0 - 3 |
GTS Czarna Dąbrówka |
|
Kolejarz Chojnice |
5 - 2 |
Kaszubia Studzienice |
|
U-2 Bytów |
7 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Start Miastko |
2 - 7 |
Lipniczanka Lipnica |
|
Pauza: Dolina Gałąźnia Wielka, Piast Człuchów, |
Kolejka 15 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Start Miastko |
3 - 0 |
KS Potęgowo |
|
Lipniczanka Lipnica |
0 - 2 |
U-2 Bytów |
|
Chojniczanka Chojnice |
7 - 0 |
Kolejarz Chojnice |
|
Piast Człuchów |
10 - 0 |
GTS Czarna Dąbrówka |
|
Pauza: Dolina Gałąźnia Wielka, Kaszubia Studzienice, |
Kolejka 16 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Potęgowo |
0 - 3 |
Piast Człuchów |
|
GTS Czarna Dąbrówka |
1 - 3 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
|
Kolejarz Chojnice |
0 - 7 |
Lipniczanka Lipnica |
|
U-2 Bytów |
9 - 0 |
Start Miastko |
15 maja 2019
15.05 |
Pauza: Chojniczanka Chojnice, Kaszubia Studzienice, |
Kolejka 17 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
U-2 Bytów |
3 - 0 |
KS Potęgowo |
|
Start Miastko |
0 - 3 |
Kolejarz Chojnice |
|
vo, na boisku 7:5 |
Kaszubia Studzienice |
4 - 2 |
GTS Czarna Dąbrówka |
|
Dolina Gałąźnia Wielka |
1 - 0 |
Piast Człuchów |
|
Pauza: Chojniczanka Chojnice, Lipniczanka Lipnica, |
Kolejka 18 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Potęgowo |
0 - 3 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
|
Piast Człuchów |
9 - 2 |
Kaszubia Studzienice |
|
GTS Czarna Dąbrówka |
2 - 3 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Kolejarz Chojnice |
3 - 8 |
U-2 Bytów |
27 maja 2019
27.05 - 17:00 |
Pauza: Start Miastko, Lipniczanka Lipnica, |
Kolejka 19 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kolejarz Chojnice |
3 - 0 |
KS Potęgowo |
|
Lipniczanka Lipnica |
5 - 1 |
GTS Czarna Dąbrówka |
|
Chojniczanka Chojnice |
0 - 3 |
Piast Człuchów |
|
Kaszubia Studzienice |
1 - 0 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
|
Pauza: Start Miastko, U-2 Bytów, |
Kolejka 20 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Potęgowo |
0 - 3 |
Kaszubia Studzienice |
|
Dolina Gałąźnia Wielka |
1 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Piast Człuchów |
1 - 1 |
Lipniczanka Lipnica |
|
GTS Czarna Dąbrówka |
10 - 1 |
Start Miastko |
|
Pauza: Kolejarz Chojnice, U-2 Bytów, |
Kolejka 21 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
U-2 Bytów |
5 - 2 |
GTS Czarna Dąbrówka |
7 czerwca 2019
7.06 - 17:00 |
Start Miastko |
1 - 4 |
Piast Człuchów |
6 czerwca 2019
6.06 |
Lipniczanka Lipnica |
5 - 1 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
|
Chojniczanka Chojnice |
5 - 2 |
Kaszubia Studzienice |
|
Pauza: Kolejarz Chojnice, KS Potęgowo, |
Kolejka 22 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Potęgowo |
0 - 3 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Kaszubia Studzienice |
6 - 0 |
Lipniczanka Lipnica |
|
Dolina Gałąźnia Wielka |
3 - 2 |
Start Miastko |
|
Piast Człuchów |
1 - 5 |
U-2 Bytów |
|
GTS Czarna Dąbrówka |
3 - 1 |
Kolejarz Chojnice |
|
|