Kolejka 1 - 1/2. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Szargan Somonino |
1 - 3 |
GKS Przodkowo |
2 września 2018
2.09 - 11:00 |
Wierzyca Pelplin |
1 - 6 |
Gryf II Tczew MKS |
1 września 2018
1.09 - 12:30 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
9 - 0 |
Borowiak Czersk |
1 września 2018
1.09 - 11:00 |
FC Gowidlino |
7 - 0 |
Amigo Przyjaźń |
1 września 2018
1.09 - 13:30 |
Pauza: Amator Kiełpino, |
Kolejka 2 - 8/9. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Przodkowo |
11 - 0 |
Amigo Przyjaźń |
9 września 2018
9.09 - 12:00 |
Borowiak Czersk |
2 - 1 |
FC Gowidlino |
8 września 2018
8.09 - 14:00 |
Gryf II Tczew MKS |
6 - 3 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
8 września 2018
8.09 - 11:00 |
Szargan Somonino |
4 - 2 |
Amator Kiełpino |
8 września 2018
8.09 - 11:00 |
Pauza: Wierzyca Pelplin, |
Kolejka 3 - 15/16. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Amator Kiełpino |
1 - 5 |
GKS Przodkowo |
15 września 2018
15.09 - 13:15 |
Wierzyca Pelplin |
4 - 2 |
Szargan Somonino |
15 września 2018
15.09 - 11:00 |
FC Gowidlino |
4 - 0 |
Gryf II Tczew MKS |
15 września 2018
15.09 - 17:00 |
Amigo Przyjaźń |
1 - 3 |
Borowiak Czersk |
16 września 2018
16.09 - 16:00 |
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański, |
Kolejka 4 - 22/23. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Przodkowo |
4 - 0 |
Borowiak Czersk |
23 września 2018
23.09 - 15:00 |
Gryf II Tczew MKS |
8 - 2 |
Amigo Przyjaźń |
22 września 2018
22.09 - 11:00 |
Szargan Somonino |
1 - 4 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
22 września 2018
22.09 - 11:00 |
Amator Kiełpino |
5 - 3 |
Wierzyca Pelplin |
23 września 2018
23.09 - 11:00 |
Pauza: FC Gowidlino, |
Kolejka 5 - 29/30. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wierzyca Pelplin |
1 - 2 |
GKS Przodkowo |
29 września 2018
29.09 - 11:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
11 - 0 |
Amator Kiełpino |
29 września 2018
29.09 - 11:00 |
FC Gowidlino |
3 - 3 |
Szargan Somonino |
30 września 2018
30.09 - 11:30 |
Borowiak Czersk |
2 - 0 |
Gryf II Tczew MKS |
29 września 2018
29.09 - 13:30 |
Pauza: Amigo Przyjaźń, |
Kolejka 6 - 6/7. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Przodkowo |
7 - 0 |
Gryf II Tczew MKS |
7 października 2018
7.10 - 12:00 |
Szargan Somonino |
7 - 1 |
Amigo Przyjaźń |
6 października 2018
6.10 - 11:00 |
Amator Kiełpino |
1 - 2 |
FC Gowidlino |
6 października 2018
6.10 - 13:00 |
Wierzyca Pelplin |
0 - 5 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
7 października 2018
7.10 - 13:00 |
Pauza: Borowiak Czersk, |
Kolejka 7 - 13/14. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
3 - 0 |
GKS Przodkowo |
13 października 2018
13.10 - 11:00 |
FC Gowidlino |
2 - 1 |
Wierzyca Pelplin |
13 października 2018
13.10 - 16:00 |
Amigo Przyjaźń |
4 - 3 |
Amator Kiełpino |
14 października 2018
14.10 - 16:00 |
Borowiak Czersk |
2 - 2 |
Szargan Somonino |
13 października 2018
13.10 - 11:00 |
Pauza: Gryf II Tczew MKS, |
Kolejka 8 - 20/21. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Szargan Somonino |
3 - 0 |
Gryf II Tczew MKS |
21 października 2018
21.10 - 11:00 |
Amator Kiełpino |
1 - 2 |
Borowiak Czersk |
20 października 2018
20.10 - 11:00 |
Wierzyca Pelplin |
1 - 5 |
Amigo Przyjaźń |
21 października 2018
21.10 - 13:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
2 - 2 |
FC Gowidlino |
20 października 2018
20.10 - 13:00 |
Pauza: GKS Przodkowo, |
Kolejka 9 - 27/28. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
FC Gowidlino |
2 - 1 |
GKS Przodkowo |
27 października 2018
27.10 - 16:00 |
Amigo Przyjaźń |
1 - 10 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
28 października 2018
28.10 - 16:00 |
Borowiak Czersk |
6 - 2 |
Wierzyca Pelplin |
27 października 2018
27.10 - 11:00 |
Gryf II Tczew MKS |
5 - 0 |
Amator Kiełpino |
27 października 2018
27.10 - 11:00 |
Pauza: Szargan Somonino, |
Kolejka 10 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Przodkowo |
4 - 0 |
Szargan Somonino |
31 marca 2019
31.03 - 14:00 |
Gryf II Tczew MKS |
2 - 3 |
Wierzyca Pelplin |
30 marca 2019
30.03 - 13:00 |
Borowiak Czersk |
1 - 3 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
30 marca 2019
30.03 - 11:00 |
Amigo Przyjaźń |
1 - 5 |
FC Gowidlino |
31 marca 2019
31.03 - 16:00 |
Pauza: Amator Kiełpino, |
Kolejka 11 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Amigo Przyjaźń |
0 - 4 |
GKS Przodkowo |
7 kwietnia 2019
7.04 - 13:00 |
FC Gowidlino |
7 - 0 |
Borowiak Czersk |
7 kwietnia 2019
7.04 - 14:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
6 - 0 |
Gryf II Tczew MKS |
7 kwietnia 2019
7.04 - 11:00 |
Amator Kiełpino |
0 - 2 |
Szargan Somonino |
6 kwietnia 2019
6.04 - 13:15 |
Pauza: Wierzyca Pelplin, |
Kolejka 12 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Przodkowo |
6 - 0 |
Amator Kiełpino |
14 kwietnia 2019
14.04 - 16:30 |
Szargan Somonino |
3 - 2 |
Wierzyca Pelplin |
13 kwietnia 2019
13.04 - 11:00 |
Gryf II Tczew MKS |
1 - 7 |
FC Gowidlino |
14 kwietnia 2019
14.04 - 11:00 |
Borowiak Czersk |
7 - 0 |
Amigo Przyjaźń |
14 kwietnia 2019
14.04 - 11:00 |
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański, |
Kolejka 13 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Borowiak Czersk |
1 - 4 |
GKS Przodkowo |
27 kwietnia 2019
27.04 - 13:30 |
Amigo Przyjaźń |
3 - 4 |
Gryf II Tczew MKS |
28 kwietnia 2019
28.04 - 16:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
7 - 1 |
Szargan Somonino |
28 kwietnia 2019
28.04 - 11:00 |
Wierzyca Pelplin |
10 - 1 |
Amator Kiełpino |
28 kwietnia 2019
28.04 - 11:00 |
Pauza: FC Gowidlino, |
Kolejka 14 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Przodkowo |
8 - 2 |
Wierzyca Pelplin |
5 maja 2019
5.05 - 11:00 |
Amator Kiełpino |
1 - 6 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
5 maja 2019
5.05 - 17:30 |
Szargan Somonino |
2 - 2 |
FC Gowidlino |
4 maja 2019
4.05 - 11:00 |
Gryf II Tczew MKS |
1 - 2 |
Borowiak Czersk |
5 maja 2019
5.05 - 11:00 |
Pauza: Amigo Przyjaźń, |
Kolejka 15 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf II Tczew MKS |
2 - 4 |
GKS Przodkowo |
12 maja 2019
12.05 - 11:00 |
Amigo Przyjaźń |
1 - 5 |
Szargan Somonino |
12 maja 2019
12.05 - 16:30 |
FC Gowidlino |
7 - 1 |
Amator Kiełpino |
12 maja 2019
12.05 - 11:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
7 - 1 |
Wierzyca Pelplin |
11 maja 2019
11.05 - 11:00 |
Pauza: Borowiak Czersk, |
Kolejka 16 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Przodkowo |
0 - 2 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
19 maja 2019
19.05 - 11:00 |
Wierzyca Pelplin |
10 - 4 |
FC Gowidlino |
19 maja 2019
19.05 - 13:30 |
Amator Kiełpino |
5 - 1 |
Amigo Przyjaźń |
18 maja 2019
18.05 - 13:15 |
Szargan Somonino |
8 - 3 |
Borowiak Czersk |
18 maja 2019
18.05 - 11:00 |
Pauza: Gryf II Tczew MKS, |
Kolejka 17 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf II Tczew MKS |
2 - 3 |
Szargan Somonino |
26 maja 2019
26.05 - 11:00 |
Borowiak Czersk |
10 - 3 |
Amator Kiełpino |
28 maja 2019
28.05 - 18:45 |
Amigo Przyjaźń |
5 - 4 |
Wierzyca Pelplin |
26 maja 2019
26.05 - 16:00 |
FC Gowidlino |
0 - 3 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
25 maja 2019
25.05 - 16:00 |
Pauza: GKS Przodkowo, |
Kolejka 18 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Przodkowo |
5 - 1 |
FC Gowidlino |
2 czerwca 2019
2.06 - 12:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
3 - 0 |
Amigo Przyjaźń |
2 czerwca 2019
2.06 - 11:00 |
vo, goście nie przyjechali |
Wierzyca Pelplin |
8 - 2 |
Borowiak Czersk |
2 czerwca 2019
2.06 - 13:30 |
Amator Kiełpino |
3 - 5 |
Gryf II Tczew MKS |
1 czerwca 2019
1.06 - 11:30 |
Pauza: Szargan Somonino, . |
|