Kolejka 1 - 18/19. sierpnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sparta Gdańsk |
0 - 4 |
Bałtyk Gdynia AP |
25 września 2018
25.09 - 17:30 |
Lechia Gdańsk |
1 - 4 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
22 sierpnia 2018
22.08 - 11:30 |
Gryf Słupsk KS |
2 - 3 |
Cartusia Kartuzy |
5 września 2018
5.09 - 18:00 |
Jaguar Gdańsk |
2 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
19 sierpnia 2018
19.08 - 16:00 |
Gryf Wejherowo |
8 - 0 |
Gryf Tczew MKS |
12 września 2018
12.09 - 18:00 |
Gedania Gdańsk |
7 - 1 |
AP Gdynia Dąbrowa |
29 sierpnia 2018
29.08 - 13:00 |
Pauza: Arka Gdynia SI, |
Kolejka 2 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia SI |
9 - 0 |
AP Gdynia Dąbrowa |
25 sierpnia 2018
25.08 - 18:00 |
Gryf Tczew MKS |
0 - 3 |
Gedania Gdańsk |
26 sierpnia 2018
26.08 - 15:00 |
Chojniczanka Chojnice |
0 - 1 |
Gryf Wejherowo |
25 sierpnia 2018
25.08 - 13:00 |
Cartusia Kartuzy |
1 - 10 |
Jaguar Gdańsk |
25 sierpnia 2018
25.08 - 17:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
4 - 3 |
Gryf Słupsk KS |
27 sierpnia 2018
27.08 - 14:15 |
Bałtyk Gdynia AP |
4 - 4 |
Lechia Gdańsk |
26 sierpnia 2018
26.08 - 11:00 |
Pauza: Sparta Gdańsk, |
Kolejka 3 - 1/2. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sparta Gdańsk |
4 - 2 |
Arka Gdynia SI |
1 września 2018
1.09 - 10:20 |
Gryf Słupsk KS |
0 - 2 |
Bałtyk Gdynia AP |
1 września 2018
1.09 - 11:00 |
Jaguar Gdańsk |
10 - 5 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
2 września 2018
2.09 - 19:00 |
Gryf Wejherowo |
3 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
26 września 2018
26.09 - 17:00 |
Gedania Gdańsk |
2 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
2 września 2018
2.09 - 13:30 |
AP Gdynia Dąbrowa |
2 - 5 |
Gryf Tczew MKS |
2 września 2018
2.09 - 12:30 |
Pauza: Lechia Gdańsk, |
Kolejka 4 - 8/9. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia SI |
3 - 2 |
Gryf Tczew MKS |
8 września 2018
8.09 - 15:30 |
Chojniczanka Chojnice |
4 - 1 |
AP Gdynia Dąbrowa |
8 września 2018
8.09 - 13:00 |
Cartusia Kartuzy |
0 - 6 |
Gedania Gdańsk |
9 września 2018
9.09 - 17:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
2 - 1 |
Gryf Wejherowo |
8 września 2018
8.09 - 15:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
0 - 7 |
Jaguar Gdańsk |
8 września 2018
8.09 - 19:00 |
Sparta Gdańsk |
1 - 0 |
Lechia Gdańsk |
8 września 2018
8.09 - 11:45 |
Pauza: Gryf Słupsk KS, |
Kolejka 5 - 15/16. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lechia Gdańsk |
3 - 3 |
Arka Gdynia SI |
15 września 2018
15.09 - 17:00 |
Gryf Słupsk KS |
1 - 0 |
Sparta Gdańsk |
15 września 2018
15.09 - 11:00 |
Gryf Wejherowo |
3 - 3 |
Bałtyk Gdynia AP |
15 września 2018
15.09 - 14:00 |
Gedania Gdańsk |
7 - 3 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
16 września 2018
16.09 - 13:30 |
AP Gdynia Dąbrowa |
1 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
15 września 2018
15.09 - 18:00 |
Gryf Tczew MKS |
1 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
16 września 2018
16.09 - 11:00 |
Pauza: Jaguar Gdańsk, |
Kolejka 6 - 22/23. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia SI |
1 - 3 |
Chojniczanka Chojnice |
22 września 2018
22.09 - 15:30 |
Cartusia Kartuzy |
4 - 2 |
Gryf Tczew MKS |
22 września 2018
22.09 - 17:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
9 - 0 |
AP Gdynia Dąbrowa |
22 września 2018
22.09 - 15:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
4 - 0 |
Gedania Gdańsk |
22 września 2018
22.09 - 11:00 |
Sparta Gdańsk |
1 - 9 |
Jaguar Gdańsk |
3 października 2018
3.10 - 18:00 |
Lechia Gdańsk |
4 - 2 |
Gryf Słupsk KS |
22 września 2018
22.09 - 11:00 |
Pauza: Gryf Wejherowo, |
Kolejka 7 - 29/30. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Słupsk KS |
1 - 4 |
Arka Gdynia SI |
29 września 2018
29.09 - 11:00 |
Jaguar Gdańsk |
11 - 1 |
Lechia Gdańsk |
29 września 2018
29.09 - 18:00 |
Gryf Wejherowo |
2 - 0 |
Sparta Gdańsk |
29 września 2018
29.09 - 10:00 |
AP Gdynia Dąbrowa |
4 - 1 |
Bałtyk Gdynia AP |
29 września 2018
29.09 - 15:30 |
Gryf Tczew MKS |
2 - 3 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
30 września 2018
30.09 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
8 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
29 września 2018
29.09 - 13:00 |
Pauza: Gedania Gdańsk, |
Kolejka 8 - 6/7. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia SI |
1 - 2 |
Cartusia Kartuzy |
6 października 2018
6.10 - 13:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
3 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
6 października 2018
6.10 - 11:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
8 - 1 |
Gryf Tczew MKS |
6 października 2018
6.10 - 11:00 |
Sparta Gdańsk |
3 - 7 |
Gedania Gdańsk |
6 października 2018
6.10 - 11:45 |
Lechia Gdańsk |
3 - 0 |
Gryf Wejherowo |
6 października 2018
6.10 - 11:00 |
Gryf Słupsk KS |
0 - 5 |
Jaguar Gdańsk |
6 października 2018
6.10 - 14:00 |
Pauza: AP Gdynia Dąbrowa, |
Kolejka 9 - 13/14. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jaguar Gdańsk |
1 - 4 |
Arka Gdynia SI |
13 października 2018
13.10 - 16:00 |
Gryf Wejherowo |
2 - 0 |
Gryf Słupsk KS |
13 października 2018
13.10 - 15:45 |
Gedania Gdańsk |
1 - 3 |
Lechia Gdańsk |
14 października 2018
14.10 - 15:30 |
AP Gdynia Dąbrowa |
1 - 6 |
Sparta Gdańsk |
13 października 2018
13.10 - 15:30 |
Chojniczanka Chojnice |
3 - 2 |
Bałtyk Gdynia AP |
14 października 2018
14.10 - 13:00 |
Cartusia Kartuzy |
4 - 4 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
13 października 2018
13.10 - 17:00 |
Pauza: Gryf Tczew MKS, |
Kolejka 10 - 20/21. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia SI |
4 - 2 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
20 października 2018
20.10 - 15:30 |
Bałtyk Gdynia AP |
2 - 2 |
Cartusia Kartuzy |
21 października 2018
21.10 - 13:00 |
Gryf Tczew MKS |
0 - 1 |
Sparta Gdańsk |
21 października 2018
21.10 - 11:00 |
Lechia Gdańsk |
6 - 2 |
AP Gdynia Dąbrowa |
20 października 2018
20.10 - 13:00 |
Gryf Słupsk KS |
2 - 3 |
Gedania Gdańsk |
20 października 2018
20.10 - 11:00 |
Jaguar Gdańsk |
5 - 0 |
Gryf Wejherowo |
20 października 2018
20.10 - 19:00 |
Pauza: Chojniczanka Chojnice, |
Kolejka 11 - 27/28. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia SI |
5 - 1 |
Gryf Wejherowo |
28 października 2018
28.10 - 15:00 |
Gedania Gdańsk |
1 - 3 |
Jaguar Gdańsk |
28 października 2018
28.10 - 15:30 |
AP Gdynia Dąbrowa |
2 - 5 |
Gryf Słupsk KS |
27 października 2018
27.10 - 11:00 |
Gryf Tczew MKS |
1 - 0 |
Lechia Gdańsk |
28 października 2018
28.10 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
7 - 0 |
Sparta Gdańsk |
28 października 2018
28.10 - 12:30 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
2 - 1 |
Bałtyk Gdynia AP |
27 października 2018
27.10 - 11:00 |
Pauza: Cartusia Kartuzy, |
Kolejka 12 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia SI |
5 - 0 |
Bałtyk Gdynia AP |
3 listopada 2018
3.11 - 11:00 |
Sparta Gdańsk |
0 - 6 |
Cartusia Kartuzy |
3 listopada 2018
3.11 - 10:20 |
Lechia Gdańsk |
3 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
3 listopada 2018
3.11 - 13:00 |
Gryf Słupsk KS |
3 - 0 |
Gryf Tczew MKS |
3 listopada 2018
3.11 - 11:00 |
Jaguar Gdańsk |
10 - 0 |
AP Gdynia Dąbrowa |
4 listopada 2018
4.11 - 19:00 |
Gryf Wejherowo |
2 - 1 |
Gedania Gdańsk |
3 listopada 2018
3.11 - 10:00 |
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański, |
Kolejka 13 - 10/11. listopada 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gedania Gdańsk |
4 - 1 |
Arka Gdynia SI |
10 listopada 2018
10.11 - 14:00 |
AP Gdynia Dąbrowa |
4 - 7 |
Gryf Wejherowo |
10 listopada 2018
10.11 - 13:30 |
Gryf Tczew MKS |
0 - 6 |
Jaguar Gdańsk |
11 listopada 2018
11.11 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
4 - 0 |
Gryf Słupsk KS |
7 listopada 2018
7.11 - 18:00 |
Cartusia Kartuzy |
3 - 0 |
Lechia Gdańsk |
11 listopada 2018
11.11 - 14:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
7 - 1 |
Sparta Gdańsk |
11 listopada 2018
11.11 - 15:00 |
Pauza: Bałtyk Gdynia AP, |
Kolejka 14 - 16/17. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk Gdynia AP |
4 - 1 |
Sparta Gdańsk |
17 marca 2019
17.03 - 15:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
2 - 5 |
Lechia Gdańsk |
17 marca 2019
17.03 - 15:00 |
Cartusia Kartuzy |
0 - 3 |
Gryf Słupsk KS |
20 marca 2019
20.03 - 17:00 |
Chojniczanka Chojnice |
1 - 1 |
Jaguar Gdańsk |
17 marca 2019
17.03 - 11:00 |
Gryf Tczew MKS |
1 - 5 |
Gryf Wejherowo |
17 marca 2019
17.03 - 15:30 |
AP Gdynia Dąbrowa |
3 - 1 |
Gedania Gdańsk |
16 marca 2019
16.03 - 14:00 |
Pauza: Arka Gdynia SI, |
Kolejka 15 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Gdynia Dąbrowa |
3 - 1 |
Arka Gdynia SI |
28 marca 2019
28.03 - 15:00 |
Gedania Gdańsk |
0 - 2 |
Gryf Tczew MKS |
24 marca 2019
24.03 - 13:00 |
Gryf Wejherowo |
0 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
23 marca 2019
23.03 - 14:00 |
Jaguar Gdańsk |
8 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
23 marca 2019
23.03 - 18:00 |
Gryf Słupsk KS |
0 - 3 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
23 marca 2019
23.03 - 11:00 |
Lechia Gdańsk |
7 - 1 |
Bałtyk Gdynia AP |
23 marca 2019
23.03 - 13:00 |
Pauza: Sparta Gdańsk, |
Kolejka 16 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia SI |
14 - 1 |
Sparta Gdańsk |
30 marca 2019
30.03 - 14:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
0 - 1 |
Gryf Słupsk KS |
31 marca 2019
31.03 - 15:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
0 - 5 |
Jaguar Gdańsk |
31 marca 2019
31.03 - 15:00 |
Cartusia Kartuzy |
0 - 4 |
Gryf Wejherowo |
30 marca 2019
30.03 - 09:30 |
Chojniczanka Chojnice |
0 - 1 |
Gedania Gdańsk |
31 marca 2019
31.03 - 13:30 |
Gryf Tczew MKS |
4 - 3 |
AP Gdynia Dąbrowa |
31 marca 2019
31.03 - 13:30 |
Pauza: Lechia Gdańsk, |
Kolejka 17 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Tczew MKS |
1 - 2 |
Arka Gdynia SI |
7 kwietnia 2019
7.04 - 13:00 |
AP Gdynia Dąbrowa |
1 - 3 |
Chojniczanka Chojnice |
6 kwietnia 2019
6.04 - 17:30 |
Gedania Gdańsk |
3 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
6 kwietnia 2019
6.04 - 16:30 |
Gryf Wejherowo |
7 - 0 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
7 kwietnia 2019
7.04 - 16:00 |
Jaguar Gdańsk |
6 - 3 |
Bałtyk Gdynia AP |
6 kwietnia 2019
6.04 - 18:00 |
Lechia Gdańsk |
3 - 1 |
Sparta Gdańsk |
6 kwietnia 2019
6.04 - 15:00 |
Pauza: Gryf Słupsk KS, |
Kolejka 18 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia SI |
0 - 4 |
Lechia Gdańsk |
13 kwietnia 2019
13.04 - 13:00 |
Sparta Gdańsk |
2 - 1 |
Gryf Słupsk KS |
14 kwietnia 2019
14.04 - 10:20 |
Bałtyk Gdynia AP |
3 - 4 |
Gryf Wejherowo |
13 kwietnia 2019
13.04 - 09:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
4 - 1 |
Gedania Gdańsk |
14 kwietnia 2019
14.04 - 15:00 |
Cartusia Kartuzy |
5 - 3 |
AP Gdynia Dąbrowa |
13 kwietnia 2019
13.04 - 17:00 |
Chojniczanka Chojnice |
5 - 0 |
Gryf Tczew MKS |
14 kwietnia 2019
14.04 - 11:00 |
Pauza: Jaguar Gdańsk, |
Kolejka 19 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chojniczanka Chojnice |
4 - 3 |
Arka Gdynia SI |
27 kwietnia 2019
27.04 - 11:00 |
Gryf Tczew MKS |
0 - 10 |
Cartusia Kartuzy |
28 kwietnia 2019
28.04 - 13:00 |
AP Gdynia Dąbrowa |
3 - 5 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
27 kwietnia 2019
27.04 - 12:00 |
Gedania Gdańsk |
1 - 2 |
Bałtyk Gdynia AP |
28 kwietnia 2019
28.04 - 17:00 |
Jaguar Gdańsk |
11 - 1 |
Sparta Gdańsk |
27 kwietnia 2019
27.04 - 18:00 |
Gryf Słupsk KS |
3 - 2 |
Lechia Gdańsk |
24 kwietnia 2019
24.04 - 15:00 |
Pauza: Gryf Wejherowo, |
Kolejka 20 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia SI |
2 - 1 |
Gryf Słupsk KS |
5 maja 2019
5.05 - 17:00 |
Lechia Gdańsk |
3 - 4 |
Jaguar Gdańsk |
29 maja 2019
29.05 - 19:00 |
Sparta Gdańsk |
3 - 4 |
Gryf Wejherowo |
5 maja 2019
5.05 - 19:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
5 - 4 |
AP Gdynia Dąbrowa |
4 maja 2019
4.05 - 15:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
2 - 0 |
Gryf Tczew MKS |
5 maja 2019
5.05 - 15:00 |
Cartusia Kartuzy |
0 - 5 |
Chojniczanka Chojnice |
8 maja 2019
8.05 - 18:00 |
Pauza: Gedania Gdańsk, |
Kolejka 21 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Cartusia Kartuzy |
5 - 3 |
Arka Gdynia SI |
11 maja 2019
11.05 - 17:00 |
Chojniczanka Chojnice |
1 - 1 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
11 maja 2019
11.05 - 13:30 |
Gryf Tczew MKS |
3 - 2 |
Bałtyk Gdynia AP |
11 maja 2019
11.05 - 16:00 |
Gedania Gdańsk |
9 - 0 |
Sparta Gdańsk |
12 maja 2019
12.05 - 14:30 |
Gryf Wejherowo |
0 - 0 |
Lechia Gdańsk |
11 maja 2019
11.05 - 16:00 |
Jaguar Gdańsk |
9 - 0 |
Gryf Słupsk KS |
12 maja 2019
12.05 - 16:00 |
Pauza: AP Gdynia Dąbrowa, |
Kolejka 22 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia SI |
0 - 1 |
Jaguar Gdańsk |
19 maja 2019
19.05 - 17:30 |
Gryf Słupsk KS |
0 - 0 |
Gryf Wejherowo |
18 maja 2019
18.05 - 11:00 |
Lechia Gdańsk |
8 - 1 |
Gedania Gdańsk |
18 maja 2019
18.05 - 11:00 |
Sparta Gdańsk |
5 - 5 |
AP Gdynia Dąbrowa |
19 maja 2019
19.05 - 12:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
2 - 3 |
Chojniczanka Chojnice |
18 maja 2019
18.05 - 15:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
8 - 2 |
Cartusia Kartuzy |
15 maja 2019
15.05 - 16:10 |
Pauza: Gryf Tczew MKS, |
Kolejka 23 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
1 - 6 |
Arka Gdynia SI |
25 maja 2019
25.05 - 11:00 |
Cartusia Kartuzy |
3 - 5 |
Bałtyk Gdynia AP |
22 maja 2019
22.05 - 18:00 |
Sparta Gdańsk |
2 - 3 |
Gryf Tczew MKS |
26 maja 2019
26.05 - 12:00 |
AP Gdynia Dąbrowa |
1 - 2 |
Lechia Gdańsk |
12 czerwca 2019
12.06 - 20:30 |
Gedania Gdańsk |
2 - 3 |
Gryf Słupsk KS |
26 maja 2019
26.05 - 15:00 |
Gryf Wejherowo |
0 - 0 |
Jaguar Gdańsk |
26 maja 2019
26.05 - 13:00 |
Pauza: Chojniczanka Chojnice, |
Kolejka 24 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Wejherowo |
1 - 1 |
Arka Gdynia SI |
2 czerwca 2019
2.06 - 15:00 |
Jaguar Gdańsk |
3 - 2 |
Gedania Gdańsk |
1 czerwca 2019
1.06 - 19:00 |
Gryf Słupsk KS |
5 - 1 |
AP Gdynia Dąbrowa |
5 czerwca 2019
5.06 - 15:00 |
Lechia Gdańsk |
16 - 1 |
Gryf Tczew MKS |
1 czerwca 2019
1.06 - 11:00 |
Sparta Gdańsk |
0 - 7 |
Chojniczanka Chojnice |
1 czerwca 2019
1.06 - 12:20 |
Bałtyk Gdynia AP |
4 - 1 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
2 czerwca 2019
2.06 - 15:00 |
Pauza: Cartusia Kartuzy, |
Kolejka 25 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk Gdynia AP |
1 - 0 |
Arka Gdynia SI |
9 czerwca 2019
9.06 - 17:00 |
Cartusia Kartuzy |
10 - 1 |
Sparta Gdańsk |
9 czerwca 2019
9.06 - 17:00 |
Chojniczanka Chojnice |
0 - 0 |
Lechia Gdańsk |
8 czerwca 2019
8.06 - 13:30 |
Gryf Tczew MKS |
1 - 4 |
Gryf Słupsk KS |
9 czerwca 2019
9.06 - 16:00 |
AP Gdynia Dąbrowa |
1 - 4 |
Jaguar Gdańsk |
8 czerwca 2019
8.06 - 15:00 |
Gedania Gdańsk |
6 - 1 |
Gryf Wejherowo |
8 czerwca 2019
8.06 - 14:00 |
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański, |
Kolejka 26 - 15/16. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia SI |
11 - 2 |
Gedania Gdańsk |
16 czerwca 2019
16.06 - 19:00 |
Gryf Wejherowo |
4 - 1 |
AP Gdynia Dąbrowa |
15 czerwca 2019
15.06 - 11:00 |
Jaguar Gdańsk |
7 - 0 |
Gryf Tczew MKS |
15 czerwca 2019
15.06 - 16:00 |
Gryf Słupsk KS |
3 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
15 czerwca 2019
15.06 - 11:00 |
Lechia Gdańsk |
9 - 2 |
Cartusia Kartuzy |
16 czerwca 2019
16.06 - 14:00 |
Sparta Gdańsk |
3 - 4 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
15 czerwca 2019
15.06 - 10:20 |
Pauza: Bałtyk Gdynia AP, . |
|