Kolejka 1 - 18/19. sierpnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (24) |
Rowokół Smołdzino |
0 - 3 |
Wybrzeże Objazda |
12 września 2018
12.09 - 17:30 |
Pomorze Potęgowo |
0 - 3 |
Polonez Bobrowniki |
18 sierpnia 2018
18.08 - 17:00 |
Garbarnia Kępice |
1 - 0 |
Diament Trzebielino |
19 sierpnia 2018
19.08 - 17:00 |
Dąb Kusowo |
1 - 4 |
Sokół Szczypkowice |
18 sierpnia 2018
18.08 - 17:00 |
Barton Barcino |
2 - 1 |
Echo Biesowice |
18 sierpnia 2018
18.08 - 18:00 |
KS Damnica |
0 - 2 |
KS Włynkówko |
18 sierpnia 2018
18.08 - 16:00 |
Unison Machowino |
2 - 1 |
Granit Kończewo |
18 sierpnia 2018
18.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (26) |
Wybrzeże Objazda |
2 - 1 |
Granit Kończewo |
26 sierpnia 2018
26.08 - 14:00 |
KS Włynkówko |
4 - 0 |
Unison Machowino |
26 sierpnia 2018
26.08 - 18:00 |
Echo Biesowice |
1 - 6 |
KS Damnica |
26 sierpnia 2018
26.08 - 17:00 |
Sokół Szczypkowice |
3 - 5 |
Barton Barcino |
26 sierpnia 2018
26.08 - 11:30 |
Diament Trzebielino |
1 - 4 |
Dąb Kusowo |
26 sierpnia 2018
26.08 - 16:00 |
Polonez Bobrowniki |
2 - 1 |
Garbarnia Kępice |
25 sierpnia 2018
25.08 - 16:00 |
Rowokół Smołdzino |
4 - 0 |
Pomorze Potęgowo |
25 sierpnia 2018
25.08 - 18:00 |
Kolejka 3 - 1/2. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (12) |
Pomorze Potęgowo |
2 - 6 |
Wybrzeże Objazda |
1 września 2018
1.09 - 17:00 |
Garbarnia Kępice |
1 - 0 |
Rowokół Smołdzino |
1 września 2018
1.09 - 17:00 |
Dąb Kusowo |
0 - 0 |
Polonez Bobrowniki |
1 września 2018
1.09 - 16:00 |
Barton Barcino |
7 - 0 |
Diament Trzebielino |
2 września 2018
2.09 - 11:00 |
KS Damnica |
4 - 0 |
Sokół Szczypkowice |
2 września 2018
2.09 - 17:00 |
Unison Machowino |
0 - 3 |
Echo Biesowice |
1 września 2018
1.09 - 17:00 |
Granit Kończewo |
3 - 1 |
KS Włynkówko |
1 września 2018
1.09 - 17:00 |
Kolejka 4 - 8/9. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (21) |
Wybrzeże Objazda |
1 - 0 |
KS Włynkówko |
9 września 2018
9.09 - 14:00 |
Echo Biesowice |
7 - 0 |
Granit Kończewo |
8 września 2018
8.09 - 17:00 |
Sokół Szczypkowice |
7 - 3 |
Unison Machowino |
8 września 2018
8.09 - 17:00 |
Diament Trzebielino |
2 - 2 |
KS Damnica |
9 września 2018
9.09 - 16:00 |
Polonez Bobrowniki |
4 - 0 |
Barton Barcino |
8 września 2018
8.09 - 18:00 |
Rowokół Smołdzino |
9 - 2 |
Dąb Kusowo |
8 września 2018
8.09 - 17:00 |
Pomorze Potęgowo |
3 - 3 |
Garbarnia Kępice |
9 września 2018
9.09 - 16:30 |
Kolejka 5 - 15/16. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (24) |
Garbarnia Kępice |
3 - 1 |
Wybrzeże Objazda |
15 września 2018
15.09 - 17:00 |
Dąb Kusowo |
8 - 1 |
Pomorze Potęgowo |
15 września 2018
15.09 - 16:00 |
Barton Barcino |
2 - 0 |
Rowokół Smołdzino |
15 września 2018
15.09 - 16:00 |
KS Damnica |
1 - 2 |
Polonez Bobrowniki |
16 września 2018
16.09 - 15:00 |
Unison Machowino |
1 - 1 |
Diament Trzebielino |
15 września 2018
15.09 - 16:00 |
Granit Kończewo |
0 - 2 |
Sokół Szczypkowice |
15 września 2018
15.09 - 17:00 |
KS Włynkówko |
1 - 4 |
Echo Biesowice |
15 września 2018
15.09 - 17:00 |
Kolejka 6 - 22/23. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (14) |
Wybrzeże Objazda |
2 - 1 |
Echo Biesowice |
23 września 2018
23.09 - 14:00 |
Sokół Szczypkowice |
1 - 0 |
KS Włynkówko |
22 września 2018
22.09 - 17:00 |
Diament Trzebielino |
2 - 0 |
Granit Kończewo |
23 września 2018
23.09 - 16:00 |
Polonez Bobrowniki |
1 - 1 |
Unison Machowino |
23 września 2018
23.09 - 16:00 |
Rowokół Smołdzino |
3 - 2 |
KS Damnica |
22 września 2018
22.09 - 16:00 |
Pomorze Potęgowo |
0 - 2 |
Barton Barcino |
23 września 2018
23.09 - 15:00 |
Garbarnia Kępice |
1 - 1 |
Dąb Kusowo |
22 września 2018
22.09 - 11:00 |
Kolejka 7 - 29/30. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (24) |
Dąb Kusowo |
3 - 3 |
Wybrzeże Objazda |
29 września 2018
29.09 - 16:30 |
Barton Barcino |
3 - 2 |
Garbarnia Kępice |
29 września 2018
29.09 - 16:00 |
KS Damnica |
4 - 0 |
Pomorze Potęgowo |
30 września 2018
30.09 - 11:00 |
Unison Machowino |
3 - 2 |
Rowokół Smołdzino |
29 września 2018
29.09 - 16:00 |
Granit Kończewo |
2 - 6 |
Polonez Bobrowniki |
29 września 2018
29.09 - 17:00 |
KS Włynkówko |
6 - 1 |
Diament Trzebielino |
29 września 2018
29.09 - 17:00 |
Echo Biesowice |
3 - 2 |
Sokół Szczypkowice |
29 września 2018
29.09 - 16:00 |
Kolejka 8 - 6/7. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (17) |
Wybrzeże Objazda |
2 - 2 |
Sokół Szczypkowice |
7 października 2018
7.10 - 14:00 |
Diament Trzebielino |
1 - 4 |
Echo Biesowice |
6 października 2018
6.10 - 15:30 |
Polonez Bobrowniki |
0 - 2 |
KS Włynkówko |
6 października 2018
6.10 - 16:00 |
Rowokół Smołdzino |
1 - 3 |
Granit Kończewo |
6 października 2018
6.10 - 14:00 |
Pomorze Potęgowo |
0 - 1 |
Unison Machowino |
6 października 2018
6.10 - 16:00 |
Garbarnia Kępice |
0 - 1 |
KS Damnica |
7 października 2018
7.10 - 11:00 |
Dąb Kusowo |
3 - 3 |
Barton Barcino |
6 października 2018
6.10 - 16:00 |
Kolejka 9 - 13/14. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (7) |
Barton Barcino |
4 - 2 |
Wybrzeże Objazda |
13 października 2018
13.10 - 16:00 |
KS Damnica |
8 - 1 |
Dąb Kusowo |
14 października 2018
14.10 - 14:00 |
Unison Machowino |
2 - 0 |
Garbarnia Kępice |
13 października 2018
13.10 - 16:00 |
Granit Kończewo |
0 - 3 |
Pomorze Potęgowo |
14 października 2018
14.10 - 14:00 |
KS Włynkówko |
0 - 1 |
Rowokół Smołdzino |
13 października 2018
13.10 - 15:00 |
Echo Biesowice |
4 - 0 |
Polonez Bobrowniki |
13 października 2018
13.10 - 16:00 |
Sokół Szczypkowice |
5 - 2 |
Diament Trzebielino |
14 października 2018
14.10 - 12:00 |
Kolejka 10 - 20/21. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (21) |
Wybrzeże Objazda |
7 - 0 |
Diament Trzebielino |
21 października 2018
21.10 - 14:00 |
Polonez Bobrowniki |
4 - 2 |
Sokół Szczypkowice |
21 października 2018
21.10 - 14:00 |
Rowokół Smołdzino |
4 - 0 |
Echo Biesowice |
21 października 2018
21.10 - 14:00 |
Pomorze Potęgowo |
1 - 5 |
KS Włynkówko |
20 października 2018
20.10 - 15:00 |
Garbarnia Kępice |
1 - 1 |
Granit Kończewo |
20 października 2018
20.10 - 15:00 |
Dąb Kusowo |
1 - 2 |
Unison Machowino |
20 października 2018
20.10 - 15:00 |
Barton Barcino |
5 - 2 |
KS Damnica |
20 października 2018
20.10 - 15:00 |
Kolejka 11 - 27/28. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (18) |
KS Damnica |
4 - 2 |
Wybrzeże Objazda |
28 października 2018
28.10 - 14:00 |
Unison Machowino |
0 - 2 |
Barton Barcino |
27 października 2018
27.10 - 14:00 |
Granit Kończewo |
1 - 4 |
Dąb Kusowo |
28 października 2018
28.10 - 13:00 |
KS Włynkówko |
2 - 0 |
Garbarnia Kępice |
28 października 2018
28.10 - 14:00 |
Echo Biesowice |
8 - 2 |
Pomorze Potęgowo |
27 października 2018
27.10 - 15:00 |
Sokół Szczypkowice |
3 - 1 |
Rowokół Smołdzino |
28 października 2018
28.10 - 12:00 |
Diament Trzebielino |
0 - 3 |
Polonez Bobrowniki |
28 października 2018
28.10 - 15:00 |
Kolejka 12 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] | Komentarze (29) |
Wybrzeże Objazda |
1 - 4 |
Polonez Bobrowniki |
4 listopada 2018
4.11 - 14:00 |
Rowokół Smołdzino |
3 - 0 |
Diament Trzebielino |
3 listopada 2018
3.11 - 13:00 |
vo, goście nie przyjechali |
Pomorze Potęgowo |
6 - 2 |
Sokół Szczypkowice |
3 listopada 2018
3.11 - 14:00 |
Garbarnia Kępice |
0 - 6 |
Echo Biesowice |
3 listopada 2018
3.11 - 13:00 |
Dąb Kusowo |
0 - 2 |
KS Włynkówko |
4 listopada 2018
4.11 - 13:00 |
Barton Barcino |
7 - 0 |
Granit Kończewo |
3 listopada 2018
3.11 - 14:00 |
KS Damnica |
2 - 1 |
Unison Machowino |
4 listopada 2018
4.11 - 12:00 |
Kolejka 13 - 10/11. listopada 2018 [szczegóły] | Komentarze (22) |
Unison Machowino |
4 - 1 |
Wybrzeże Objazda |
10 listopada 2018
10.11 - 14:00 |
Granit Kończewo |
1 - 1 |
KS Damnica |
11 listopada 2018
11.11 - 13:00 |
KS Włynkówko |
1 - 2 |
Barton Barcino |
10 listopada 2018
10.11 - 13:00 |
Echo Biesowice |
3 - 2 |
Dąb Kusowo |
10 listopada 2018
10.11 - 14:00 |
Sokół Szczypkowice |
4 - 5 |
Garbarnia Kępice |
11 listopada 2018
11.11 - 12:00 |
Diament Trzebielino |
0 - 1 |
Pomorze Potęgowo |
10 listopada 2018
10.11 - 13:30 |
Polonez Bobrowniki |
1 - 2 |
Rowokół Smołdzino |
10 listopada 2018
10.11 - 14:00 |
Kolejka 14 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (8) |
Wybrzeże Objazda |
2 - 1 |
Rowokół Smołdzino |
24 marca 2019
24.03 - 14:00 |
Polonez Bobrowniki |
5 - 0 |
Pomorze Potęgowo |
23 marca 2019
23.03 - 15:00 |
Diament Trzebielino |
0 - 5 |
Garbarnia Kępice |
23 marca 2019
23.03 - 16:00 |
Sokół Szczypkowice |
3 - 0 |
Dąb Kusowo |
23 marca 2019
23.03 - 16:00 |
Echo Biesowice |
0 - 0 |
Barton Barcino |
23 marca 2019
23.03 - 16:00 |
KS Włynkówko |
1 - 1 |
KS Damnica |
23 marca 2019
23.03 - 12:00 |
Granit Kończewo |
1 - 2 |
Unison Machowino |
24 marca 2019
24.03 - 15:00 |
Kolejka 15 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Granit Kończewo |
2 - 3 |
Wybrzeże Objazda |
31 marca 2019
31.03 - 13:00 |
Unison Machowino |
1 - 2 |
KS Włynkówko |
30 marca 2019
30.03 - 16:00 |
KS Damnica |
1 - 3 |
Echo Biesowice |
30 marca 2019
30.03 - 15:00 |
Barton Barcino |
1 - 1 |
Sokół Szczypkowice |
30 marca 2019
30.03 - 16:00 |
Dąb Kusowo |
1 - 1 |
Diament Trzebielino |
30 marca 2019
30.03 - 16:00 |
Garbarnia Kępice |
1 - 1 |
Polonez Bobrowniki |
30 marca 2019
30.03 - 15:00 |
Pomorze Potęgowo |
2 - 1 |
Rowokół Smołdzino |
31 marca 2019
31.03 - 16:00 |
Kolejka 16 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Wybrzeże Objazda |
2 - 1 |
Pomorze Potęgowo |
7 kwietnia 2019
7.04 - 14:00 |
Rowokół Smołdzino |
1 - 4 |
Garbarnia Kępice |
7 kwietnia 2019
7.04 - 13:00 |
Polonez Bobrowniki |
5 - 1 |
Dąb Kusowo |
6 kwietnia 2019
6.04 - 16:00 |
Diament Trzebielino |
1 - 4 |
Barton Barcino |
6 kwietnia 2019
6.04 - 16:30 |
Sokół Szczypkowice |
0 - 2 |
KS Damnica |
7 kwietnia 2019
7.04 - 16:00 |
Echo Biesowice |
3 - 0 |
Unison Machowino |
6 kwietnia 2019
6.04 - 17:00 |
KS Włynkówko |
4 - 3 |
Granit Kończewo |
6 kwietnia 2019
6.04 - 16:30 |
Kolejka 17 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (20) |
KS Włynkówko |
0 - 2 |
Wybrzeże Objazda |
13 kwietnia 2019
13.04 - 15:00 |
Granit Kończewo |
1 - 2 |
Echo Biesowice |
14 kwietnia 2019
14.04 - 13:00 |
Unison Machowino |
1 - 3 |
Sokół Szczypkowice |
13 kwietnia 2019
13.04 - 16:30 |
KS Damnica |
9 - 0 |
Diament Trzebielino |
13 kwietnia 2019
13.04 - 16:00 |
Barton Barcino |
4 - 2 |
Polonez Bobrowniki |
13 kwietnia 2019
13.04 - 16:00 |
Dąb Kusowo |
0 - 2 |
Rowokół Smołdzino |
14 kwietnia 2019
14.04 - 14:00 |
Garbarnia Kępice |
0 - 2 |
Pomorze Potęgowo |
13 kwietnia 2019
13.04 - 11:00 |
Kolejka 18 - 17/20. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (8) |
Wybrzeże Objazda |
0 - 1 |
Garbarnia Kępice |
20 kwietnia 2019
20.04 - 17:00 |
Pomorze Potęgowo |
4 - 0 |
Dąb Kusowo |
20 kwietnia 2019
20.04 - 17:00 |
Rowokół Smołdzino |
0 - 3 |
Barton Barcino |
17 kwietnia 2019
17.04 - 17:00 |
Polonez Bobrowniki |
0 - 2 |
KS Damnica |
20 kwietnia 2019
20.04 - 15:00 |
Diament Trzebielino |
1 - 9 |
Unison Machowino |
17 kwietnia 2019
17.04 - 16:30 |
Sokół Szczypkowice |
1 - 0 |
Granit Kończewo |
20 kwietnia 2019
20.04 - 15:00 |
Echo Biesowice |
3 - 0 |
KS Włynkówko |
20 kwietnia 2019
20.04 - 15:00 |
Kolejka 19 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Echo Biesowice |
2 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
27 kwietnia 2019
27.04 - 16:00 |
KS Włynkówko |
3 - 2 |
Sokół Szczypkowice |
27 kwietnia 2019
27.04 - 16:00 |
Granit Kończewo |
2 - 2 |
Diament Trzebielino |
28 kwietnia 2019
28.04 - 13:00 |
Unison Machowino |
2 - 1 |
Polonez Bobrowniki |
27 kwietnia 2019
27.04 - 16:30 |
KS Damnica |
4 - 0 |
Rowokół Smołdzino |
27 kwietnia 2019
27.04 - 16:00 |
Barton Barcino |
6 - 0 |
Pomorze Potęgowo |
27 kwietnia 2019
27.04 - 16:00 |
Dąb Kusowo |
2 - 3 |
Garbarnia Kępice |
28 kwietnia 2019
28.04 - 11:00 |
Kolejka 20 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (16) |
Wybrzeże Objazda |
0 - 2 |
Dąb Kusowo |
5 maja 2019
5.05 - 14:00 |
Garbarnia Kępice |
0 - 3 |
Barton Barcino |
4 maja 2019
4.05 - 17:00 |
Pomorze Potęgowo |
0 - 5 |
KS Damnica |
4 maja 2019
4.05 - 16:00 |
Rowokół Smołdzino |
1 - 2 |
Unison Machowino |
5 maja 2019
5.05 - 15:00 |
Polonez Bobrowniki |
2 - 2 |
Granit Kończewo |
5 maja 2019
5.05 - 16:00 |
Diament Trzebielino |
1 - 6 |
KS Włynkówko |
4 maja 2019
4.05 - 16:30 |
Sokół Szczypkowice |
1 - 1 |
Echo Biesowice |
5 maja 2019
5.05 - 12:00 |
Kolejka 21 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (8) |
Sokół Szczypkowice |
1 - 1 |
Wybrzeże Objazda |
12 maja 2019
12.05 - 12:00 |
Echo Biesowice |
6 - 0 |
Diament Trzebielino |
1 maja 2019
1.05 - 18:30 |
KS Włynkówko |
2 - 1 |
Polonez Bobrowniki |
11 maja 2019
11.05 - 16:00 |
Granit Kończewo |
2 - 3 |
Rowokół Smołdzino |
12 maja 2019
12.05 - 13:00 |
Unison Machowino |
5 - 1 |
Pomorze Potęgowo |
11 maja 2019
11.05 - 16:30 |
KS Damnica |
2 - 2 |
Garbarnia Kępice |
12 maja 2019
12.05 - 13:00 |
Barton Barcino |
7 - 1 |
Dąb Kusowo |
11 maja 2019
11.05 - 16:00 |
Kolejka 22 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (11) |
Wybrzeże Objazda |
1 - 6 |
Barton Barcino |
19 maja 2019
19.05 - 14:00 |
Dąb Kusowo |
2 - 5 |
KS Damnica |
19 maja 2019
19.05 - 13:00 |
Garbarnia Kępice |
0 - 0 |
Unison Machowino |
18 maja 2019
18.05 - 17:00 |
Pomorze Potęgowo |
0 - 1 |
Granit Kończewo |
18 maja 2019
18.05 - 16:00 |
Rowokół Smołdzino |
2 - 5 |
KS Włynkówko |
19 maja 2019
19.05 - 15:00 |
Polonez Bobrowniki |
3 - 5 |
Echo Biesowice |
19 maja 2019
19.05 - 16:00 |
Diament Trzebielino |
2 - 1 |
Sokół Szczypkowice |
19 maja 2019
19.05 - 11:00 |
Kolejka 23 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (36) |
Diament Trzebielino |
3 - 2 |
Wybrzeże Objazda |
25 maja 2019
25.05 - 16:30 |
Sokół Szczypkowice |
3 - 3 |
Polonez Bobrowniki |
25 maja 2019
25.05 - 17:00 |
Echo Biesowice |
4 - 1 |
Rowokół Smołdzino |
25 maja 2019
25.05 - 16:00 |
KS Włynkówko |
3 - 0 |
Pomorze Potęgowo |
25 maja 2019
25.05 - 16:00 |
Granit Kończewo |
3 - 0 |
Garbarnia Kępice |
26 maja 2019
26.05 - 13:00 |
vo, na boisku 2:2 |
Unison Machowino |
2 - 2 |
Dąb Kusowo |
25 maja 2019
25.05 - 16:30 |
KS Damnica |
4 - 5 |
Barton Barcino |
25 maja 2019
25.05 - 16:00 |
Kolejka 24 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (36) |
Wybrzeże Objazda |
2 - 4 |
KS Damnica |
2 czerwca 2019
2.06 - 14:00 |
Barton Barcino |
2 - 0 |
Unison Machowino |
1 czerwca 2019
1.06 - 16:00 |
Dąb Kusowo |
0 - 0 |
Granit Kończewo |
2 czerwca 2019
2.06 - 13:00 |
Garbarnia Kępice |
0 - 3 |
KS Włynkówko |
1 czerwca 2019
1.06 - 14:00 |
vo, na boisku 2:2 |
Pomorze Potęgowo |
2 - 7 |
Echo Biesowice |
1 czerwca 2019
1.06 - 15:00 |
Rowokół Smołdzino |
5 - 1 |
Sokół Szczypkowice |
2 czerwca 2019
2.06 - 15:00 |
Polonez Bobrowniki |
3 - 0 |
Diament Trzebielino |
1 czerwca 2019
1.06 - 16:00 |
Kolejka 25 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (12) |
Polonez Bobrowniki |
1 - 1 |
Wybrzeże Objazda |
8 czerwca 2019
8.06 - 16:00 |
Diament Trzebielino |
2 - 2 |
Rowokół Smołdzino |
8 czerwca 2019
8.06 - 16:30 |
Sokół Szczypkowice |
1 - 4 |
Pomorze Potęgowo |
8 czerwca 2019
8.06 - 17:00 |
Echo Biesowice |
3 - 1 |
Garbarnia Kępice |
8 czerwca 2019
8.06 - 16:00 |
KS Włynkówko |
1 - 0 |
Dąb Kusowo |
8 czerwca 2019
8.06 - 16:00 |
Granit Kończewo |
1 - 1 |
Barton Barcino |
9 czerwca 2019
9.06 - 13:00 |
Unison Machowino |
0 - 9 |
KS Damnica |
8 czerwca 2019
8.06 - 16:30 |
Kolejka 26 - 15/16. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (28) |
Wybrzeże Objazda |
3 - 1 |
Unison Machowino |
16 czerwca 2019
16.06 - 15:00 |
KS Damnica |
5 - 0 |
Granit Kończewo |
16 czerwca 2019
16.06 - 15:00 |
Barton Barcino |
3 - 3 |
KS Włynkówko |
16 czerwca 2019
16.06 - 15:00 |
Dąb Kusowo |
3 - 6 |
Echo Biesowice |
16 czerwca 2019
16.06 - 15:00 |
Garbarnia Kępice |
2 - 2 |
Sokół Szczypkowice |
16 czerwca 2019
16.06 - 15:00 |
Pomorze Potęgowo |
3 - 2 |
Diament Trzebielino |
16 czerwca 2019
16.06 - 15:00 |
Rowokół Smołdzino |
4 - 4 |
Polonez Bobrowniki |
16 czerwca 2019
16.06 - 15:00 |
|