Baner

Klasa A - grupa Malbork IV - sezon 2018/2019

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Mady Ostaszewo 26 68 22 2 2 96 - 22
2. Relax Ryjewo 26 62 20 2 4 70 - 39
3. Błękitni Stare Pole 26 54 17 3 6 64 - 34
4. Wisła Korzeniewo 26 50 16 2 8 71 - 35
5. Delta Miłoradz 26 48 15 3 8 69 - 36
6. Olimpia Sztum 26 42 13 3 10 54 - 37
7. LKS Waplewo 26 41 13 2 11 71 - 51
8. Rodło Kwidzyn 26 32 8 8 10 47 - 54
9. Rodło Trzciano 26 31 9 4 13 52 - 79
10. Mewa Gniew 26 30 9 3 14 49 - 59
11. Ruch Gościszewo 26 26 8 2 16 37 - 66
12. Świt Radostowo 26 25 8 1 17 38 - 59
13. Start Kulice 26 16 4 4 18 27 - 91
14. Powiśle Pawlice-Rakowiec (*) 26 1 0 1 25 12 - 95
Ostatni komentarz dodał daydream 26.06.2019, 07:52:38
* Powiśle Pawlice-Rakowiec wycofało się po rundzie jesiennej


Kolejka 1 - 18/19. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (149) 
Powiśle Pawlice-Rakowiec 0 - 6 Mady Ostaszewo 19 sierpnia 2018 - 16:00
Olimpia Sztum 2 - 0 LKS Waplewo 18 sierpnia 2018 - 16:00
Delta Miłoradz 2 - 4 Rodło Trzciano 18 sierpnia 2018 - 16:00
Ruch Gościszewo 0 - 0 Start Kulice 18 sierpnia 2018 - 16:00
Świt Radostowo 0 - 1 Mewa Gniew 18 sierpnia 2018 - 15:00
Rodło Kwidzyn 0 - 1 Błękitni Stare Pole 19 sierpnia 2018 - 11:00
Wisła Korzeniewo 0 - 3 Relax Ryjewo 19 sierpnia 2018 - 17:00
vo, gra nieuprawnionego zawodnika. Na boisku 2-1
Kolejka 2 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (52) 
Mady Ostaszewo 4 - 0 Wisła Korzeniewo 25 sierpnia 2018 - 11:00
Błękitni Stare Pole 0 - 2 Relax Ryjewo 25 sierpnia 2018 - 15:00
Mewa Gniew 0 - 2 Rodło Kwidzyn 25 sierpnia 2018 - 15:00
Start Kulice 1 - 0 Świt Radostowo 25 sierpnia 2018 - 17:00
Rodło Trzciano 2 - 2 Ruch Gościszewo 25 sierpnia 2018 - 16:00
LKS Waplewo 4 - 1 Delta Miłoradz 25 sierpnia 2018 - 13:00
Powiśle Pawlice-Rakowiec 0 - 2 Olimpia Sztum 25 sierpnia 2018 - 16:00
Kolejka 3 - 1/2. września 2018 [szczegóły] Komentarze (37) 
Olimpia Sztum 0 - 3 Mady Ostaszewo 1 września 2018 - 13:00
Delta Miłoradz 8 - 1 Powiśle Pawlice-Rakowiec 1 września 2018 - 16:00
Ruch Gościszewo 1 - 0 LKS Waplewo 1 września 2018 - 16:00
Świt Radostowo 1 - 2 Rodło Trzciano 1 września 2018 - 17:00
Rodło Kwidzyn 3 - 1 Start Kulice 2 września 2018 - 11:00
Mewa Gniew 3 - 4 Relax Ryjewo 1 września 2018 - 14:00
Wisła Korzeniewo 2 - 3 Błękitni Stare Pole 1 września 2018 - 16:00
Kolejka 4 - 8/9. września 2018 [szczegóły] Komentarze (24) 
Mady Ostaszewo 4 - 0 Błękitni Stare Pole 8 września 2018 - 17:00
Mewa Gniew 1 - 1 Wisła Korzeniewo 8 września 2018 - 11:00
Start Kulice 1 - 2 Relax Ryjewo 8 września 2018 - 17:00
Rodło Trzciano 3 - 4 Rodło Kwidzyn 9 września 2018 - 16:00
LKS Waplewo 5 - 3 Świt Radostowo 8 września 2018 - 16:00
Powiśle Pawlice-Rakowiec 0 - 2 Ruch Gościszewo 8 września 2018 - 16:00
Olimpia Sztum 1 - 0 Delta Miłoradz 8 września 2018 - 13:00
Kolejka 5 - 15/16. września 2018 [szczegóły] Komentarze (74) 
Delta Miłoradz 3 - 3 Mady Ostaszewo 15 września 2018 - 16:00
Ruch Gościszewo 0 - 4 Olimpia Sztum 15 września 2018 - 15:00
Świt Radostowo 6 - 3 Powiśle Pawlice-Rakowiec 15 września 2018 - 17:00
Rodło Kwidzyn 2 - 3 LKS Waplewo 15 września 2018 - 11:00
Relax Ryjewo 4 - 2 Rodło Trzciano 15 września 2018 - 14:30
Wisła Korzeniewo 12 - 1 Start Kulice 15 września 2018 - 15:00
Błękitni Stare Pole 1 - 4 Mewa Gniew 15 września 2018 - 16:00
Kolejka 6 - 22/23. września 2018 [szczegóły] Komentarze (36) 
Mady Ostaszewo 3 - 0 Mewa Gniew 22 września 2018 - 11:00
Start Kulice 1 - 2 Błękitni Stare Pole 22 września 2018 - 16:30
Rodło Trzciano 0 - 5 Wisła Korzeniewo 22 września 2018 - 16:00
LKS Waplewo 0 - 3 Relax Ryjewo 22 września 2018 - 11:00
Powiśle Pawlice-Rakowiec 1 - 1 Rodło Kwidzyn 22 września 2018 - 16:00
Olimpia Sztum 0 - 1 Świt Radostowo 22 września 2018 - 16:00
Delta Miłoradz 2 - 0 Ruch Gościszewo 22 września 2018 - 16:00
Kolejka 7 - 29/30. września 2018 [szczegóły] Komentarze (31) 
Ruch Gościszewo 1 - 3 Mady Ostaszewo 29 września 2018 - 16:00
Świt Radostowo 1 - 0 Delta Miłoradz 29 września 2018 - 13:00
Rodło Kwidzyn 1 - 1 Olimpia Sztum 29 września 2018 - 11:00
Relax Ryjewo 3 - 1 Powiśle Pawlice-Rakowiec 29 września 2018 - 16:00
Wisła Korzeniewo 2 - 0 LKS Waplewo 29 września 2018 - 15:00
Błękitni Stare Pole 7 - 1 Rodło Trzciano 29 września 2018 - 16:00
Mewa Gniew 6 - 1 Start Kulice 29 września 2018 - 14:00
Kolejka 8 - 6/7. października 2018 [szczegóły] Komentarze (45) 
Mady Ostaszewo 4 - 0 Start Kulice 7 października 2018 - 14:00
vo, do przerwy 4:0, goście nie wyszli na drugą połowę
Rodło Trzciano 3 - 3 Mewa Gniew 7 października 2018 - 14:00
LKS Waplewo 3 - 4 Błękitni Stare Pole 6 października 2018 - 16:00
Powiśle Pawlice-Rakowiec 1 - 6 Wisła Korzeniewo 6 października 2018 - 15:00
Olimpia Sztum 1 - 2 Relax Ryjewo 6 października 2018 - 18:00
Delta Miłoradz 2 - 1 Rodło Kwidzyn 6 października 2018 - 15:00
Ruch Gościszewo 0 - 1 Świt Radostowo 6 października 2018 - 16:00
Kolejka 9 - 13/14. października 2018 [szczegóły] Komentarze (27) 
Świt Radostowo 0 - 3 Mady Ostaszewo 13 października 2018 - 15:00
Rodło Kwidzyn 2 - 1 Ruch Gościszewo 14 października 2018 - 11:00
Relax Ryjewo 3 - 3 Delta Miłoradz 13 października 2018 - 15:00
Wisła Korzeniewo 0 - 1 Olimpia Sztum 13 października 2018 - 14:00
Błękitni Stare Pole 7 - 2 Powiśle Pawlice-Rakowiec 13 października 2018 - 16:00
Mewa Gniew 2 - 3 LKS Waplewo 13 października 2018 - 14:00
Start Kulice 0 - 1 Rodło Trzciano 13 października 2018 - 16:00
Kolejka 10 - 20/21. października 2018 [szczegóły] Komentarze (14) 
Mady Ostaszewo 7 - 0 Rodło Trzciano 20 października 2018 - 11:00
LKS Waplewo 15 - 1 Start Kulice 20 października 2018 - 15:00
Powiśle Pawlice-Rakowiec 0 - 3 Mewa Gniew 21 października 2018 - 15:00
Olimpia Sztum 0 - 1 Błękitni Stare Pole 20 października 2018 - 17:00
Delta Miłoradz 1 - 0 Wisła Korzeniewo 21 października 2018 - 14:00
Ruch Gościszewo 1 - 6 Relax Ryjewo 20 października 2018 - 15:00
Świt Radostowo 3 - 4 Rodło Kwidzyn 20 października 2018 - 15:00
Kolejka 11 - 27/28. października 2018 [szczegóły] Komentarze (43) 
Rodło Kwidzyn 2 - 2 Mady Ostaszewo 28 października 2018 - 11:00
Relax Ryjewo 3 - 2 Świt Radostowo 27 października 2018 - 14:00
Wisła Korzeniewo 2 - 0 Ruch Gościszewo 27 października 2018 - 14:00
Błękitni Stare Pole 1 - 2 Delta Miłoradz 27 października 2018 - 15:00
Mewa Gniew 1 - 2 Olimpia Sztum 27 października 2018 - 13:30
Start Kulice 4 - 2 Powiśle Pawlice-Rakowiec 28 października 2018 - 14:00
Rodło Trzciano 2 - 2 LKS Waplewo 27 października 2018 - 15:00
Kolejka 12 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (58) 
Mady Ostaszewo 6 - 1 LKS Waplewo 4 listopada 2018 - 11:00
Powiśle Pawlice-Rakowiec 1 - 2 Rodło Trzciano 3 listopada 2018 - 14:30
Olimpia Sztum 3 - 0 Start Kulice 3 listopada 2018 - 13:00
Delta Miłoradz 1 - 2 Mewa Gniew 3 listopada 2018 - 14:00
Ruch Gościszewo 2 - 3 Błękitni Stare Pole 3 listopada 2018 - 14:00
Świt Radostowo 3 - 1 Wisła Korzeniewo 3 listopada 2018 - 13:00
Rodło Kwidzyn 2 - 2 Relax Ryjewo 4 listopada 2018 - 11:00
Kolejka 13 - 10/11. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (41) 
Relax Ryjewo 0 - 3 Mady Ostaszewo 10 listopada 2018 - 12:00
Wisła Korzeniewo 5 - 2 Rodło Kwidzyn 10 listopada 2018 - 14:00
Błękitni Stare Pole 3 - 1 Świt Radostowo 10 listopada 2018 - 13:00
Mewa Gniew 3 - 1 Ruch Gościszewo 10 listopada 2018 - 13:00
Start Kulice 1 - 4 Delta Miłoradz 11 listopada 2018 - 13:00
Rodło Trzciano 4 - 4 Olimpia Sztum 10 listopada 2018 - 14:00
LKS Waplewo 6 - 0 Powiśle Pawlice-Rakowiec 10 listopada 2018 - 12:00
Kolejka 14 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (73) 
Mady Ostaszewo 3 - 0 Powiśle Pawlice-Rakowiec
LKS Waplewo 2 - 0 Olimpia Sztum 23 marca 2019 - 16:00
Rodło Trzciano 1 - 0 Delta Miłoradz 23 marca 2019 - 15:00
Start Kulice 3 - 0 Ruch Gościszewo 24 marca 2019 - 14:30
Mewa Gniew 5 - 1 Świt Radostowo 23 marca 2019 - 14:00
Błękitni Stare Pole 4 - 4 Rodło Kwidzyn 23 marca 2019 - 14:00
Relax Ryjewo 0 - 4 Wisła Korzeniewo 23 marca 2019 - 14:00
Kolejka 15 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (23) 
Wisła Korzeniewo 4 - 0 Mady Ostaszewo 30 marca 2019 - 13:00
Relax Ryjewo 2 - 1 Błękitni Stare Pole 30 marca 2019 - 11:00
Rodło Kwidzyn 1 - 2 Mewa Gniew 30 marca 2019 - 15:00
Świt Radostowo 2 - 1 Start Kulice 30 marca 2019 - 15:00
Ruch Gościszewo 3 - 1 Rodło Trzciano 30 marca 2019 - 18:00
Delta Miłoradz 5 - 0 LKS Waplewo 30 marca 2019 - 15:00
Olimpia Sztum 3 - 0 Powiśle Pawlice-Rakowiec
Kolejka 16 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (30) 
Mady Ostaszewo 1 - 0 Olimpia Sztum 6 kwietnia 2019 - 11:00
Powiśle Pawlice-Rakowiec 0 - 3 Delta Miłoradz
LKS Waplewo 3 - 0 Ruch Gościszewo 6 kwietnia 2019 - 16:00
Rodło Trzciano 0 - 3 Świt Radostowo 6 kwietnia 2019 - 16:00
Start Kulice 0 - 0 Rodło Kwidzyn 7 kwietnia 2019 - 14:30
Relax Ryjewo 3 - 0 Mewa Gniew 6 kwietnia 2019 - 16:00
Błękitni Stare Pole 3 - 0 Wisła Korzeniewo 6 kwietnia 2019 - 16:00
Kolejka 17 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (19) 
Błękitni Stare Pole 1 - 2 Mady Ostaszewo 13 kwietnia 2019 - 15:00
Wisła Korzeniewo 5 - 1 Mewa Gniew 13 kwietnia 2019 - 14:00
Relax Ryjewo 2 - 1 Start Kulice 13 kwietnia 2019 - 16:00
Rodło Kwidzyn 1 - 3 Rodło Trzciano 13 kwietnia 2019 - 16:00
Świt Radostowo 2 - 4 LKS Waplewo 13 kwietnia 2019 - 17:00
Ruch Gościszewo 3 - 0 Powiśle Pawlice-Rakowiec
Delta Miłoradz 4 - 1 Olimpia Sztum 13 kwietnia 2019 - 15:00
Kolejka 18 - 17/20. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (23) 
Mady Ostaszewo 0 - 4 Delta Miłoradz 17 kwietnia 2019 - 16:00
Olimpia Sztum 7 - 0 Ruch Gościszewo 17 kwietnia 2019 - 18:00
Powiśle Pawlice-Rakowiec 0 - 3 Świt Radostowo
LKS Waplewo 3 - 0 Rodło Kwidzyn 20 kwietnia 2019 - 11:00
Rodło Trzciano 1 - 6 Relax Ryjewo 17 kwietnia 2019 - 17:00
Start Kulice 0 - 2 Wisła Korzeniewo 17 kwietnia 2019 - 17:00
Mewa Gniew 0 - 3 Błękitni Stare Pole 20 kwietnia 2019 - 14:00
Kolejka 19 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (17) 
Mewa Gniew 1 - 2 Mady Ostaszewo 28 kwietnia 2019 - 16:00
Błękitni Stare Pole 3 - 0 Start Kulice 27 kwietnia 2019 - 16:00
Wisła Korzeniewo 2 - 1 Rodło Trzciano 27 kwietnia 2019 - 15:00
Relax Ryjewo 2 - 1 LKS Waplewo 28 kwietnia 2019 - 15:00
Rodło Kwidzyn 3 - 0 Powiśle Pawlice-Rakowiec
Świt Radostowo 1 - 2 Olimpia Sztum 27 kwietnia 2019 - 17:00
Ruch Gościszewo 1 - 3 Delta Miłoradz 27 kwietnia 2019 - 17:30
Kolejka 20 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (16) 
Mady Ostaszewo 8 - 2 Ruch Gościszewo 4 maja 2019 - 16:00
Delta Miłoradz 2 - 1 Świt Radostowo 4 maja 2019 - 16:00
Olimpia Sztum 1 - 1 Rodło Kwidzyn 5 maja 2019 - 11:00
Powiśle Pawlice-Rakowiec 0 - 3 Relax Ryjewo
LKS Waplewo 1 - 2 Wisła Korzeniewo 4 maja 2019 - 16:00
Rodło Trzciano 0 - 2 Błękitni Stare Pole 4 maja 2019 - 16:00
Start Kulice 1 - 1 Mewa Gniew 5 maja 2019 - 14:00
Kolejka 21 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (27) 
Start Kulice 0 - 8 Mady Ostaszewo 12 maja 2019 - 16:00
Mewa Gniew 1 - 5 Rodło Trzciano 12 maja 2019 - 15:00
Błękitni Stare Pole 3 - 1 LKS Waplewo 11 maja 2019 - 16:00
Wisła Korzeniewo 3 - 0 Powiśle Pawlice-Rakowiec
Relax Ryjewo 3 - 1 Olimpia Sztum 12 maja 2019 - 12:00
Rodło Kwidzyn 1 - 2 Delta Miłoradz 11 maja 2019 - 16:00
Świt Radostowo 1 - 6 Ruch Gościszewo 11 maja 2019 - 17:00
Kolejka 22 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (31) 
Mady Ostaszewo 6 - 0 Świt Radostowo 19 maja 2019 - 14:00
Ruch Gościszewo 2 - 3 Rodło Kwidzyn 18 maja 2019 - 17:30
Delta Miłoradz 2 - 3 Relax Ryjewo 18 maja 2019 - 13:30
Olimpia Sztum 3 - 5 Wisła Korzeniewo 18 maja 2019 - 14:00
Powiśle Pawlice-Rakowiec 0 - 3 Błękitni Stare Pole
LKS Waplewo 4 - 2 Mewa Gniew 18 maja 2019 - 16:00
Rodło Trzciano 7 - 3 Start Kulice 18 maja 2019 - 14:00
Kolejka 23 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (39) 
Rodło Trzciano 1 - 3 Mady Ostaszewo 25 maja 2019 - 16:00
Start Kulice 0 - 0 LKS Waplewo 26 maja 2019 - 14:00
Mewa Gniew 3 - 0 Powiśle Pawlice-Rakowiec
Błękitni Stare Pole 3 - 0 Olimpia Sztum 25 maja 2019 - 16:00
Wisła Korzeniewo 2 - 0 Delta Miłoradz 26 maja 2019 - 11:00
Relax Ryjewo 1 - 3 Ruch Gościszewo 26 maja 2019 - 17:00
Rodło Kwidzyn 3 - 0 Świt Radostowo 25 maja 2019 - 16:00
Kolejka 24 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (48) 
Mady Ostaszewo 6 - 0 Rodło Kwidzyn 1 czerwca 2019 - 16:00
Świt Radostowo 1 - 2 Relax Ryjewo 2 czerwca 2019 - 16:00
Ruch Gościszewo 4 - 3 Wisła Korzeniewo 1 czerwca 2019 - 17:30
Delta Miłoradz 1 - 1 Błękitni Stare Pole 1 czerwca 2019 - 16:00
Olimpia Sztum 4 - 0 Mewa Gniew 1 czerwca 2019 - 14:00
Powiśle Pawlice-Rakowiec 0 - 3 Start Kulice
LKS Waplewo 6 - 2 Rodło Trzciano 1 czerwca 2019 - 12:00
Kolejka 25 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (30) 
LKS Waplewo 1 - 4 Mady Ostaszewo 8 czerwca 2019 - 15:00
Rodło Trzciano 3 - 0 Powiśle Pawlice-Rakowiec
Start Kulice 3 - 4 Olimpia Sztum 9 czerwca 2019 - 14:00
Mewa Gniew 3 - 6 Delta Miłoradz 8 czerwca 2019 - 14:00
Błękitni Stare Pole 4 - 0 Ruch Gościszewo 8 czerwca 2019 - 16:00
Wisła Korzeniewo 2 - 1 Świt Radostowo 8 czerwca 2019 - 15:00
Relax Ryjewo 5 - 3 Rodło Kwidzyn 8 czerwca 2019 - 18:00
Kolejka 26 - 15/16. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (35) 
Mady Ostaszewo 2 - 1 Relax Ryjewo 15 czerwca 2019 - 15:00
Rodło Kwidzyn 1 - 1 Wisła Korzeniewo 15 czerwca 2019 - 15:00
Świt Radostowo 0 - 0 Błękitni Stare Pole 15 czerwca 2019 - 15:00
Ruch Gościszewo 2 - 1 Mewa Gniew 15 czerwca 2019 - 15:00
Delta Miłoradz 8 - 0 Start Kulice 15 czerwca 2019 - 15:00
Olimpia Sztum 7 - 1 Rodło Trzciano 15 czerwca 2019 - 12:00
Powiśle Pawlice-Rakowiec 0 - 3 LKS Waplewo
© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE