Kolejka 1 - 14/15. sierpnia 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Koral Dębnica |
2 - 3 |
Polonez Bobrowniki |
|
Błękitni Główczyce |
0 - 1 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
|
Start Łeba |
3 - 1 |
Brda Przechlewo |
|
Pogoń Lębork |
3 - 1 |
Karol Pęplino |
|
Kaszubia Studzienice |
1 - 1 |
MKS Debrzno |
|
Unia Korzybie |
0 - 0 |
Czarni Czarne |
|
KS Damnica |
2 - 1 |
Start Miastko |
|
Piast Człuchów |
6 - 0 |
Sparta Sycewice |
|
Kolejka 2 - 20/21. sierpnia 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Polonez Bobrowniki |
7 - 0 |
Sparta Sycewice |
|
Start Miastko |
2 - 0 |
Piast Człuchów |
|
Czarni Czarne |
5 - 0 |
KS Damnica |
|
MKS Debrzno |
0 - 2 |
Unia Korzybie |
|
Karol Pęplino |
2 - 1 |
Kaszubia Studzienice |
|
Brda Przechlewo |
4 - 0 |
Pogoń Lębork |
|
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
4 - 1 |
Start Łeba |
28 września 2005
28.09 |
Koral Dębnica |
2 - 0 |
Błękitni Główczyce |
|
Kolejka 3 - 24. sierpnia 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Błękitni Główczyce |
0 - 1 |
Polonez Bobrowniki |
|
Start Łeba |
1 - 1 |
Koral Dębnica |
|
Pogoń Lębork |
2 - 2 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
|
Kaszubia Studzienice |
3 - 3 |
Brda Przechlewo |
|
Unia Korzybie |
0 - 1 |
Karol Pęplino |
|
KS Damnica |
4 - 0 |
MKS Debrzno |
|
Piast Człuchów |
0 - 1 |
Czarni Czarne |
|
Sparta Sycewice |
1 - 2 |
Start Miastko |
|
Kolejka 4 - 27/28. sierpnia 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Polonez Bobrowniki |
2 - 0 |
Start Miastko |
|
Czarni Czarne |
3 - 0 |
Sparta Sycewice |
|
vo |
MKS Debrzno |
2 - 3 |
Piast Człuchów |
|
Karol Pęplino |
4 - 1 |
KS Damnica |
|
Brda Przechlewo |
2 - 0 |
Unia Korzybie |
|
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
3 - 1 |
Kaszubia Studzienice |
|
Koral Dębnica |
0 - 0 |
Pogoń Lębork |
|
Błękitni Główczyce |
1 - 1 |
Start Łeba |
|
Kolejka 5 - 3/4. września 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Start Łeba |
2 - 2 |
Polonez Bobrowniki |
|
Pogoń Lębork |
1 - 1 |
Błękitni Główczyce |
|
Kaszubia Studzienice |
3 - 2 |
Koral Dębnica |
|
Unia Korzybie |
1 - 1 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
|
KS Damnica |
0 - 4 |
Brda Przechlewo |
|
Piast Człuchów |
4 - 0 |
Karol Pęplino |
|
Sparta Sycewice |
1 - 5 |
MKS Debrzno |
|
Start Miastko |
1 - 1 |
Czarni Czarne |
|
Kolejka 6 - 7. września 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Polonez Bobrowniki |
1 - 0 |
Czarni Czarne |
|
MKS Debrzno |
5 - 1 |
Start Miastko |
|
Karol Pęplino |
8 - 1 |
Sparta Sycewice |
|
Brda Przechlewo |
7 - 2 |
Piast Człuchów |
|
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
1 - 1 |
KS Damnica |
|
Koral Dębnica |
2 - 1 |
Unia Korzybie |
|
Błękitni Główczyce |
3 - 1 |
Kaszubia Studzienice |
|
Start Łeba |
0 - 3 |
Pogoń Lębork |
|
Kolejka 7 - 10/11. września 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Lębork |
1 - 0 |
Polonez Bobrowniki |
|
Kaszubia Studzienice |
3 - 1 |
Start Łeba |
|
Unia Korzybie |
4 - 1 |
Błękitni Główczyce |
|
KS Damnica |
0 - 1 |
Koral Dębnica |
|
Piast Człuchów |
1 - 1 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
|
Sparta Sycewice |
0 - 4 |
Brda Przechlewo |
|
Start Miastko |
1 - 3 |
Karol Pęplino |
|
Czarni Czarne |
3 - 0 |
MKS Debrzno |
|
Kolejka 8 - 17/18. września 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Polonez Bobrowniki |
13 - 1 |
MKS Debrzno |
|
Karol Pęplino |
2 - 1 |
Czarni Czarne |
|
Brda Przechlewo |
5 - 0 |
Start Miastko |
|
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
3 - 0 |
Sparta Sycewice |
|
Koral Dębnica |
1 - 2 |
Piast Człuchów |
|
Błękitni Główczyce |
4 - 1 |
KS Damnica |
|
Start Łeba |
1 - 2 |
Unia Korzybie |
|
Pogoń Lębork |
1 - 0 |
Kaszubia Studzienice |
|
Kolejka 9 - 24/25. września 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kaszubia Studzienice |
2 - 0 |
Polonez Bobrowniki |
|
Unia Korzybie |
2 - 0 |
Pogoń Lębork |
|
KS Damnica |
3 - 0 |
Start Łeba |
|
Piast Człuchów |
1 - 0 |
Błękitni Główczyce |
|
Sparta Sycewice |
7 - 2 |
Koral Dębnica |
|
Start Miastko |
0 - 1 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
|
Czarni Czarne |
2 - 0 |
Brda Przechlewo |
|
MKS Debrzno |
1 - 1 |
Karol Pęplino |
|
Kolejka 10 - 1/2. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Polonez Bobrowniki |
3 - 1 |
Karol Pęplino |
|
Brda Przechlewo |
1 - 1 |
MKS Debrzno |
|
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
2 - 2 |
Czarni Czarne |
|
Koral Dębnica |
2 - 0 |
Start Miastko |
|
Błękitni Główczyce |
1 - 1 |
Sparta Sycewice |
|
Start Łeba |
3 - 1 |
Piast Człuchów |
|
Pogoń Lębork |
1 - 0 |
KS Damnica |
|
Kaszubia Studzienice |
1 - 1 |
Unia Korzybie |
|
Kolejka 11 - 8/9. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Unia Korzybie |
2 - 2 |
Polonez Bobrowniki |
|
KS Damnica |
1 - 2 |
Kaszubia Studzienice |
|
Piast Człuchów |
0 - 1 |
Pogoń Lębork |
|
Sparta Sycewice |
2 - 2 |
Start Łeba |
|
Start Miastko |
3 - 3 |
Błękitni Główczyce |
|
Czarni Czarne |
2 - 1 |
Koral Dębnica |
|
MKS Debrzno |
0 - 0 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
|
Karol Pęplino |
0 - 2 |
Brda Przechlewo |
|
Kolejka 12 - 15/16. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Polonez Bobrowniki |
1 - 0 |
Brda Przechlewo |
|
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
0 - 1 |
Karol Pęplino |
|
Koral Dębnica |
2 - 0 |
MKS Debrzno |
|
Błękitni Główczyce |
0 - 1 |
Czarni Czarne |
|
Start Łeba |
3 - 0 |
Start Miastko |
|
vo. goście nie dojechali |
Pogoń Lębork |
1 - 0 |
Sparta Sycewice |
|
Kaszubia Studzienice |
4 - 0 |
Piast Człuchów |
|
Unia Korzybie |
2 - 3 |
KS Damnica |
|
Kolejka 13 - 22/23. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Damnica |
0 - 0 |
Polonez Bobrowniki |
|
Piast Człuchów |
3 - 0 |
Unia Korzybie |
|
Sparta Sycewice |
1 - 2 |
Kaszubia Studzienice |
|
Start Miastko |
1 - 2 |
Pogoń Lębork |
|
Czarni Czarne |
5 - 0 |
Start Łeba |
|
MKS Debrzno |
8 - 0 |
Błękitni Główczyce |
|
Karol Pęplino |
2 - 2 |
Koral Dębnica |
|
Brda Przechlewo |
2 - 1 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
|
Kolejka 14 - 29/30. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Polonez Bobrowniki |
1 - 1 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
|
Koral Dębnica |
2 - 3 |
Brda Przechlewo |
|
Błękitni Główczyce |
1 - 3 |
Karol Pęplino |
|
Start Łeba |
4 - 2 |
MKS Debrzno |
|
Pogoń Lębork |
0 - 0 |
Czarni Czarne |
|
Kaszubia Studzienice |
3 - 1 |
Start Miastko |
|
Unia Korzybie |
0 - 4 |
Sparta Sycewice |
|
KS Damnica |
2 - 2 |
Piast Człuchów |
|
Kolejka 15 - 5/6. listopada 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Piast Człuchów |
2 - 1 |
Polonez Bobrowniki |
|
Sparta Sycewice |
1 - 1 |
KS Damnica |
|
Start Miastko |
4 - 2 |
Unia Korzybie |
|
Czarni Czarne |
3 - 1 |
Kaszubia Studzienice |
|
MKS Debrzno |
1 - 0 |
Pogoń Lębork |
|
Karol Pęplino |
3 - 0 |
Start Łeba |
|
Brda Przechlewo |
4 - 0 |
Błękitni Główczyce |
|
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
1 - 2 |
Koral Dębnica |
|
Kolejka 16 - 11/13. listopada 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Polonez Bobrowniki |
2 - 0 |
Koral Dębnica |
|
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
3 - 1 |
Błękitni Główczyce |
|
Brda Przechlewo |
6 - 0 |
Start Łeba |
|
Karol Pęplino |
0 - 1 |
Pogoń Lębork |
|
MKS Debrzno |
2 - 3 |
Kaszubia Studzienice |
|
Czarni Czarne |
0 - 2 |
Unia Korzybie |
|
Start Miastko |
1 - 0 |
KS Damnica |
|
Sparta Sycewice |
0 - 4 |
Piast Człuchów |
|
Kolejka 17 - 19. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Sparta Sycewice |
3 - 1 |
Polonez Bobrowniki |
19 kwietnia 2006
19.04 |
Piast Człuchów |
1 - 1 |
Start Miastko |
19 kwietnia 2006
19.04 |
KS Damnica |
0 - 3 |
Czarni Czarne |
19 kwietnia 2006
19.04 |
Unia Korzybie |
3 - 3 |
MKS Debrzno |
19 kwietnia 2006
19.04 |
Kaszubia Studzienice |
2 - 0 |
Karol Pęplino |
19 kwietnia 2006
19.04 |
Pogoń Lębork |
0 - 3 |
Brda Przechlewo |
19 kwietnia 2006
19.04 |
Start Łeba |
5 - 2 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
24 maja 2006
24.05 |
przełożony, goście mieli wypadek samochodowy w drodze na mecz |
Błękitni Główczyce |
0 - 0 |
Koral Dębnica |
19 kwietnia 2006
19.04 |
Kolejka 18 - 2. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Polonez Bobrowniki |
2 - 1 |
Błękitni Główczyce |
2 kwietnia 2006
2.04 |
Koral Dębnica |
4 - 2 |
Start Łeba |
2 kwietnia 2006
2.04 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
0 - 1 |
Pogoń Lębork |
2 kwietnia 2006
2.04 |
Brda Przechlewo |
3 - 1 |
Kaszubia Studzienice |
2 kwietnia 2006
2.04 |
Karol Pęplino |
0 - 0 |
Unia Korzybie |
2 kwietnia 2006
2.04 |
MKS Debrzno |
1 - 1 |
KS Damnica |
2 kwietnia 2006
2.04 |
Czarni Czarne |
2 - 1 |
Piast Człuchów |
2 kwietnia 2006
2.04 |
Start Miastko |
3 - 0 |
Sparta Sycewice |
2 kwietnia 2006
2.04 |
Kolejka 19 - 9. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Start Miastko |
1 - 6 |
Polonez Bobrowniki |
9 kwietnia 2006
9.04 |
Sparta Sycewice |
0 - 0 |
Czarni Czarne |
9 kwietnia 2006
9.04 |
Piast Człuchów |
1 - 2 |
MKS Debrzno |
9 kwietnia 2006
9.04 |
KS Damnica |
2 - 3 |
Karol Pęplino |
9 kwietnia 2006
9.04 |
Unia Korzybie |
1 - 2 |
Brda Przechlewo |
9 kwietnia 2006
9.04 |
Kaszubia Studzienice |
2 - 1 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
9 kwietnia 2006
9.04 |
Pogoń Lębork |
1 - 1 |
Koral Dębnica |
9 kwietnia 2006
9.04 |
Start Łeba |
2 - 0 |
Błękitni Główczyce |
9 kwietnia 2006
9.04 |
Kolejka 20 - 15. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Polonez Bobrowniki |
1 - 0 |
Start Łeba |
15 kwietnia 2006
15.04 |
Błękitni Główczyce |
3 - 0 |
Pogoń Lębork |
15 kwietnia 2006
15.04 |
v.o.; mecz przerwany w 60 min.przy stanie 1-0 |
Koral Dębnica |
3 - 2 |
Kaszubia Studzienice |
15 kwietnia 2006
15.04 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
3 - 0 |
Unia Korzybie |
15 kwietnia 2006
15.04 |
Brda Przechlewo |
4 - 1 |
KS Damnica |
15 kwietnia 2006
15.04 |
Karol Pęplino |
1 - 2 |
Piast Człuchów |
15 kwietnia 2006
15.04 |
MKS Debrzno |
0 - 4 |
Sparta Sycewice |
15 kwietnia 2006
15.04 |
Czarni Czarne |
1 - 1 |
Start Miastko |
15 kwietnia 2006
15.04 |
Kolejka 21 - 23. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Czarni Czarne |
0 - 0 |
Polonez Bobrowniki |
23 kwietnia 2006
23.04 |
Start Miastko |
0 - 0 |
MKS Debrzno |
23 kwietnia 2006
23.04 |
Sparta Sycewice |
2 - 0 |
Karol Pęplino |
23 kwietnia 2006
23.04 |
Piast Człuchów |
1 - 3 |
Brda Przechlewo |
23 kwietnia 2006
23.04 |
KS Damnica |
1 - 2 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
17 maja 2006
17.05 - 18:00 |
Unia Korzybie |
1 - 1 |
Koral Dębnica |
23 kwietnia 2006
23.04 |
Kaszubia Studzienice |
5 - 1 |
Błękitni Główczyce |
23 kwietnia 2006
23.04 |
Pogoń Lębork |
1 - 1 |
Start Łeba |
23 kwietnia 2006
23.04 |
Kolejka 22 - 30. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Polonez Bobrowniki |
1 - 3 |
Pogoń Lębork |
30 kwietnia 2006
30.04 |
Start Łeba |
1 - 2 |
Kaszubia Studzienice |
30 kwietnia 2006
30.04 |
Błękitni Główczyce |
3 - 1 |
Unia Korzybie |
30 kwietnia 2006
30.04 |
Koral Dębnica |
4 - 2 |
KS Damnica |
30 kwietnia 2006
30.04 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
7 - 1 |
Piast Człuchów |
30 kwietnia 2006
30.04 |
Brda Przechlewo |
4 - 3 |
Sparta Sycewice |
30 kwietnia 2006
30.04 |
Karol Pęplino |
0 - 0 |
Start Miastko |
30 kwietnia 2006
30.04 |
MKS Debrzno |
0 - 1 |
Czarni Czarne |
30 kwietnia 2006
30.04 |
Kolejka 23 - 3. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (0) |
MKS Debrzno |
2 - 1 |
Polonez Bobrowniki |
3 maja 2006
3.05 |
Czarni Czarne |
1 - 0 |
Karol Pęplino |
3 maja 2006
3.05 |
Start Miastko |
2 - 0 |
Brda Przechlewo |
3 maja 2006
3.05 |
Sparta Sycewice |
3 - 2 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
3 maja 2006
3.05 |
Piast Człuchów |
1 - 0 |
Koral Dębnica |
3 maja 2006
3.05 |
KS Damnica |
2 - 5 |
Błękitni Główczyce |
3 maja 2006
3.05 |
Unia Korzybie |
2 - 3 |
Start Łeba |
3 maja 2006
3.05 |
Kaszubia Studzienice |
2 - 2 |
Pogoń Lębork |
3 maja 2006
3.05 |
Kolejka 24 - 7. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Polonez Bobrowniki |
1 - 5 |
Kaszubia Studzienice |
|
Pogoń Lębork |
3 - 0 |
Unia Korzybie |
|
Start Łeba |
4 - 3 |
KS Damnica |
|
Błękitni Główczyce |
6 - 2 |
Piast Człuchów |
|
Koral Dębnica |
1 - 4 |
Sparta Sycewice |
|
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
0 - 1 |
Start Miastko |
|
Brda Przechlewo |
0 - 0 |
Czarni Czarne |
|
Karol Pęplino |
1 - 1 |
MKS Debrzno |
|
Kolejka 25 - 10. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Karol Pęplino |
0 - 3 |
Polonez Bobrowniki |
24 maja 2006
24.05 |
przełożony |
MKS Debrzno |
1 - 3 |
Brda Przechlewo |
10 maja 2006
10.05 - 18:00 |
Czarni Czarne |
2 - 0 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
10 maja 2006
10.05 - 18:00 |
Start Miastko |
3 - 1 |
Koral Dębnica |
10 maja 2006
10.05 - 18:00 |
Sparta Sycewice |
1 - 0 |
Błękitni Główczyce |
10 maja 2006
10.05 - 18:00 |
Piast Człuchów |
1 - 2 |
Start Łeba |
10 maja 2006
10.05 - 18:00 |
KS Damnica |
0 - 2 |
Pogoń Lębork |
10 maja 2006
10.05 - 18:00 |
Unia Korzybie |
3 - 0 |
Kaszubia Studzienice |
10 maja 2006
10.05 - 18:00 |
Kolejka 26 - 14. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Polonez Bobrowniki |
4 - 2 |
Unia Korzybie |
14 maja 2006
14.05 - 12:00 |
Kaszubia Studzienice |
1 - 1 |
KS Damnica |
14 maja 2006
14.05 - 15:00 |
Pogoń Lębork |
1 - 1 |
Piast Człuchów |
14 maja 2006
14.05 - 12:00 |
Start Łeba |
1 - 3 |
Sparta Sycewice |
14 maja 2006
14.05 - 12:00 |
Błękitni Główczyce |
2 - 2 |
Start Miastko |
14 maja 2006
14.05 - 13:00 |
Koral Dębnica |
3 - 0 |
Czarni Czarne |
14 maja 2006
14.05 - 13:00 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
0 - 0 |
MKS Debrzno |
14 maja 2006
14.05 - 16:00 |
Brda Przechlewo |
2 - 2 |
Karol Pęplino |
14 maja 2006
14.05 - 13:00 |
Kolejka 27 - 21. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (11) |
Brda Przechlewo |
4 - 0 |
Polonez Bobrowniki |
21 maja 2006
21.05 - 13:00 |
Karol Pęplino |
5 - 0 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
21 maja 2006
21.05 - 12:00 |
MKS Debrzno |
1 - 2 |
Koral Dębnica |
21 maja 2006
21.05 - 15:00 |
Czarni Czarne |
2 - 2 |
Błękitni Główczyce |
21 maja 2006
21.05 - 12:00 |
Start Miastko |
3 - 0 |
Start Łeba |
21 maja 2006
21.05 - 11:00 |
Sparta Sycewice |
2 - 0 |
Pogoń Lębork |
21 maja 2006
21.05 - 17:00 |
Piast Człuchów |
4 - 1 |
Kaszubia Studzienice |
21 maja 2006
21.05 - 14:00 |
KS Damnica |
4 - 2 |
Unia Korzybie |
21 maja 2006
21.05 - 13:00 |
Kolejka 28 - 27/28. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Polonez Bobrowniki |
6 - 2 |
KS Damnica |
28 maja 2006
28.05 - 12:00 |
Unia Korzybie |
2 - 2 |
Piast Człuchów |
28 maja 2006
28.05 - 12:00 |
Kaszubia Studzienice |
2 - 0 |
Sparta Sycewice |
28 maja 2006
28.05 - 15:00 |
Pogoń Lębork |
3 - 0 |
Start Miastko |
28 maja 2006
28.05 - 12:00 |
Start Łeba |
0 - 4 |
Czarni Czarne |
28 maja 2006
28.05 - 12:00 |
Błękitni Główczyce |
5 - 0 |
MKS Debrzno |
28 maja 2006
28.05 - 13:00 |
Koral Dębnica |
1 - 0 |
Karol Pęplino |
28 maja 2006
28.05 - 13:00 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
1 - 3 |
Brda Przechlewo |
28 maja 2006
28.05 - 16:00 |
Kolejka 29 - 4. czerwca 2006 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
2 - 6 |
Polonez Bobrowniki |
4 czerwca 2006
4.06 - 16:00 |
Brda Przechlewo |
3 - 0 |
Koral Dębnica |
4 czerwca 2006
4.06 - 16:00 |
Karol Pęplino |
2 - 3 |
Błękitni Główczyce |
4 czerwca 2006
4.06 - 16:00 |
MKS Debrzno |
4 - 0 |
Start Łeba |
4 czerwca 2006
4.06 - 16:00 |
Czarni Czarne |
3 - 1 |
Pogoń Lębork |
4 czerwca 2006
4.06 - 16:00 |
Start Miastko |
1 - 3 |
Kaszubia Studzienice |
4 czerwca 2006
4.06 - 16:00 |
Sparta Sycewice |
4 - 1 |
Unia Korzybie |
4 czerwca 2006
4.06 - 16:00 |
Piast Człuchów |
2 - 3 |
KS Damnica |
4 czerwca 2006
4.06 - 16:00 |
Kolejka 30 - 10. czerwca 2006 [szczegóły] | Komentarze (11) |
Polonez Bobrowniki |
10 - 0 |
Piast Człuchów |
10 czerwca 2006
10.06 - 16:00 |
W 79 min. goście zeszli z boiska na znak protestu przeciw zachowaniu publiczno?ci i decyzjom s?dziego!!! |
KS Damnica |
0 - 6 |
Sparta Sycewice |
10 czerwca 2006
10.06 - 16:00 |
Unia Korzybie |
4 - 4 |
Start Miastko |
10 czerwca 2006
10.06 - 16:00 |
Kaszubia Studzienice |
2 - 0 |
Czarni Czarne |
10 czerwca 2006
10.06 - 16:00 |
Pogoń Lębork |
7 - 1 |
MKS Debrzno |
10 czerwca 2006
10.06 - 16:00 |
Start Łeba |
4 - 1 |
Karol Pęplino |
10 czerwca 2006
10.06 - 16:00 |
Błękitni Główczyce |
2 - 1 |
Brda Przechlewo |
10 czerwca 2006
10.06 - 16:00 |
Koral Dębnica |
1 - 0 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
10 czerwca 2006
10.06 - 16:00 |
|