Kolejka 1 - 2/3. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Echo Biesowice |
0 - 4 |
Olimpijczyk Kwakowo |
3 września 2017
3.09 - 15:00 |
Salos Słupsk |
3 - 0 |
Dąb Kusowo |
2 września 2017
2.09 - 11:00 |
Leśnik Cewice |
3 - 0 |
Chrobry Charbrowo |
2 września 2017
2.09 - 11:00 |
Gryf Słupsk KS |
6 - 0 |
Stal Jezierzyce |
3 września 2017
3.09 - 13:30 |
Kolejka 2 - 9/10. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpijczyk Kwakowo |
5 - 0 |
Stal Jezierzyce |
9 września 2017
9.09 - 11:00 |
Chrobry Charbrowo |
0 - 17 |
Gryf Słupsk KS |
10 września 2017
10.09 - 15:00 |
Dąb Kusowo |
2 - 4 |
Leśnik Cewice |
9 września 2017
9.09 - 11:30 |
Echo Biesowice |
0 - 10 |
Salos Słupsk |
10 września 2017
10.09 - 15:00 |
Kolejka 3 - 16/17. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Salos Słupsk |
1 - 6 |
Olimpijczyk Kwakowo |
13 września 2017
13.09 - 18:00 |
Leśnik Cewice |
2 - 2 |
Echo Biesowice |
16 września 2017
16.09 - 11:00 |
Gryf Słupsk KS |
14 - 0 |
Dąb Kusowo |
16 września 2017
16.09 - 15:00 |
Stal Jezierzyce |
4 - 2 |
Chrobry Charbrowo |
16 września 2017
16.09 - 17:00 |
Kolejka 4 - 23/24. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpijczyk Kwakowo |
18 - 0 |
Chrobry Charbrowo |
23 września 2017
23.09 - 11:00 |
Dąb Kusowo |
3 - 8 |
Stal Jezierzyce |
23 września 2017
23.09 - 11:30 |
Echo Biesowice |
0 - 3 |
Gryf Słupsk KS |
24 września 2017
24.09 - 15:00 |
Salos Słupsk |
4 - 0 |
Leśnik Cewice |
23 września 2017
23.09 - 13:00 |
Kolejka 5 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Leśnik Cewice |
0 - 3 |
Olimpijczyk Kwakowo |
30 września 2017
30.09 - 11:00 |
vo |
Gryf Słupsk KS |
3 - 0 |
Salos Słupsk |
1 października 2017
1.10 - 11:00 |
Stal Jezierzyce |
3 - 0 |
Echo Biesowice |
1 października 2017
1.10 - 15:00 |
Chrobry Charbrowo |
1 - 2 |
Dąb Kusowo |
30 września 2017
30.09 - 15:00 |
Kolejka 6 - 7/8. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpijczyk Kwakowo |
13 - 0 |
Dąb Kusowo |
7 października 2017
7.10 - 11:00 |
Echo Biesowice |
2 - 3 |
Chrobry Charbrowo |
8 października 2017
8.10 - 15:00 |
Salos Słupsk |
5 - 0 |
Stal Jezierzyce |
8 października 2017
8.10 - 11:00 |
Leśnik Cewice |
0 - 3 |
Gryf Słupsk KS |
7 października 2017
7.10 - 11:00 |
Kolejka 7 - 14/15. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Słupsk KS |
1 - 3 |
Olimpijczyk Kwakowo |
14 października 2017
14.10 - 11:00 |
Stal Jezierzyce |
0 - 1 |
Leśnik Cewice |
15 października 2017
15.10 - 11:00 |
Chrobry Charbrowo |
1 - 6 |
Salos Słupsk |
15 października 2017
15.10 - 15:00 |
Dąb Kusowo |
3 - 1 |
Echo Biesowice |
14 października 2017
14.10 - 11:30 |
Kolejka 8 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpijczyk Kwakowo |
12 - 1 |
Echo Biesowice |
14 kwietnia 2018
14.04 - 11:00 |
Dąb Kusowo |
2 - 6 |
Salos Słupsk |
14 kwietnia 2018
14.04 - 12:00 |
Chrobry Charbrowo |
2 - 2 |
Leśnik Cewice |
15 kwietnia 2018
15.04 - 13:00 |
Stal Jezierzyce |
1 - 5 |
Gryf Słupsk KS |
15 kwietnia 2018
15.04 - 16:00 |
Kolejka 9 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stal Jezierzyce |
0 - 11 |
Olimpijczyk Kwakowo |
25 kwietnia 2018
25.04 - 17:00 |
Gryf Słupsk KS |
8 - 0 |
Chrobry Charbrowo |
21 kwietnia 2018
21.04 - 11:00 |
Leśnik Cewice |
15 - 1 |
Dąb Kusowo |
21 kwietnia 2018
21.04 - 11:00 |
Salos Słupsk |
5 - 1 |
Echo Biesowice |
21 kwietnia 2018
21.04 - 13:00 |
Kolejka 10 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpijczyk Kwakowo |
3 - 1 |
Salos Słupsk |
28 kwietnia 2018
28.04 - 11:00 |
Echo Biesowice |
1 - 5 |
Leśnik Cewice |
28 kwietnia 2018
28.04 - 16:00 |
Dąb Kusowo |
1 - 16 |
Gryf Słupsk KS |
28 kwietnia 2018
28.04 - 12:00 |
Chrobry Charbrowo |
1 - 1 |
Stal Jezierzyce |
29 kwietnia 2018
29.04 - 11:00 |
Kolejka 11 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chrobry Charbrowo |
0 - 24 |
Olimpijczyk Kwakowo |
6 maja 2018
6.05 - 10:00 |
Stal Jezierzyce |
1 - 0 |
Dąb Kusowo |
5 maja 2018
5.05 - 16:30 |
Gryf Słupsk KS |
6 - 0 |
Echo Biesowice |
6 maja 2018
6.05 - 16:00 |
Leśnik Cewice |
1 - 7 |
Salos Słupsk |
5 maja 2018
5.05 - 11:00 |
Kolejka 12 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpijczyk Kwakowo |
7 - 2 |
Leśnik Cewice |
13 maja 2018
13.05 - 11:00 |
Salos Słupsk |
1 - 2 |
Gryf Słupsk KS |
8 maja 2018
8.05 - 17:00 |
Echo Biesowice |
0 - 3 |
Stal Jezierzyce |
12 maja 2018
12.05 - 14:00 |
Dąb Kusowo |
3 - 2 |
Chrobry Charbrowo |
13 maja 2018
13.05 - 12:00 |
Kolejka 13 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Dąb Kusowo |
1 - 11 |
Olimpijczyk Kwakowo |
20 maja 2018
20.05 - 12:00 |
Chrobry Charbrowo |
3 - 2 |
Echo Biesowice |
20 maja 2018
20.05 - 10:00 |
Stal Jezierzyce |
2 - 3 |
Salos Słupsk |
23 maja 2018
23.05 - 17:30 |
Gryf Słupsk KS |
15 - 0 |
Leśnik Cewice |
20 maja 2018
20.05 - 15:00 |
Kolejka 14 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpijczyk Kwakowo |
1 - 0 |
Gryf Słupsk KS |
23 maja 2018
23.05 - 17:00 |
Leśnik Cewice |
6 - 1 |
Stal Jezierzyce |
27 maja 2018
27.05 - 13:00 |
Salos Słupsk |
3 - 0 |
Chrobry Charbrowo |
27 maja 2018
27.05 - 13:00 |
vo, goście nie przyjechali |
Echo Biesowice |
3 - 0 |
Dąb Kusowo |
27 maja 2018
27.05 - 13:00 |
vo, goście nie przyjechali |
|