SPARINGI POMORSKICH DRUŻYN - ZIMA 2024

Liga Juniorów D2 - grupa Gdańsk II - sezon 2017/2018

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Arka Gdynia SI 20 53 17 2 1 109 - 13
2. Bałtyk Gdynia AP 20 52 17 1 2 89 - 24
3. Gryf II Wejherowo 20 50 16 2 2 120 - 13
4. Jedynka Reda 20 39 12 3 5 65 - 30
5. Jaguar Gdańsk 20 30 9 3 8 36 - 47
6. Sztorm Mosty 20 26 8 2 10 33 - 57
7. Orkan Rumia MKS 20 23 7 2 11 41 - 78
8. Gedania II Gdańsk 20 14 4 2 14 35 - 103
9. Korona Żelistrzewo 20 12 3 3 14 18 - 53
10. KP Gdynia AP 20 11 3 2 15 23 - 69
11. Cisowa Gdynia 20 9 3 0 17 14 - 96


Kolejka 1 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sztorm Mosty 2 - 6 Gryf II Wejherowo 27 sierpnia 2017 - 11:00
Orkan Rumia MKS 5 - 4 Gedania II Gdańsk 7 września 2017 - 17:30
Jaguar Gdańsk 0 - 3 KP Gdynia AP 20 września 2017 - 17:00
Korona Żelistrzewo 0 - 4 Arka Gdynia SI 31 sierpnia 2017 - 18:00
Bałtyk Gdynia AP 6 - 0 Jedynka Reda 27 sierpnia 2017 - 09:00
Pauza: Cisowa Gdynia,
Kolejka 2 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf II Wejherowo 1 - 1 Jedynka Reda 2 września 2017 - 12:30
Arka Gdynia SI 8 - 0 Cisowa Gdynia 3 września 2017 - 16:30
KP Gdynia AP 0 - 3 Korona Żelistrzewo 3 września 2017 - 13:00
Gedania II Gdańsk 5 - 5 Jaguar Gdańsk 2 września 2017 - 16:30
Sztorm Mosty 3 - 2 Orkan Rumia MKS 2 września 2017 - 11:00
Pauza: Bałtyk Gdynia AP,
Kolejka 3 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orkan Rumia MKS 2 - 12 Gryf II Wejherowo 9 września 2017 - 11:00
Jaguar Gdańsk 0 - 0 Sztorm Mosty 10 września 2017 - 11:00
Korona Żelistrzewo 0 - 6 Gedania II Gdańsk 9 września 2017 - 10:00
Cisowa Gdynia 1 - 3 KP Gdynia AP 9 września 2017 - 09:00
Bałtyk Gdynia AP 1 - 4 Arka Gdynia SI 9 września 2017 - 11:00
Pauza: Jedynka Reda,
Kolejka 4 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka Gdynia SI 2 - 1 Jedynka Reda 17 września 2017 - 16:30
KP Gdynia AP 0 - 7 Bałtyk Gdynia AP 27 września 2017 - 16:00
Gedania II Gdańsk 2 - 0 Cisowa Gdynia 17 września 2017 - 11:00
Sztorm Mosty 2 - 0 Korona Żelistrzewo 16 września 2017 - 11:00
Orkan Rumia MKS 1 - 5 Jaguar Gdańsk 16 września 2017 - 11:00
Pauza: Gryf II Wejherowo,
Kolejka 5 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar Gdańsk 0 - 9 Gryf II Wejherowo 24 września 2017 - 11:00
Korona Żelistrzewo 2 - 2 Orkan Rumia MKS 24 września 2017 - 16:00
Cisowa Gdynia 1 - 2 Sztorm Mosty 23 września 2017 - 19:00
Bałtyk Gdynia AP 5 - 2 Gedania II Gdańsk 24 września 2017 - 13:00
Jedynka Reda 3 - 1 KP Gdynia AP 24 września 2017 - 11:00
Pauza: Arka Gdynia SI,
Kolejka 6 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf II Wejherowo 5 - 1 Arka Gdynia SI 30 września 2017 - 12:30
Gedania II Gdańsk 1 - 7 Jedynka Reda 1 października 2017 - 14:30
Sztorm Mosty 2 - 4 Bałtyk Gdynia AP 30 września 2017 - 11:00
Orkan Rumia MKS 4 - 1 Cisowa Gdynia 30 września 2017 - 10:00
Jaguar Gdańsk 3 - 2 Korona Żelistrzewo 1 października 2017 - 13:30
Pauza: KP Gdynia AP,
Kolejka 7 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Korona Żelistrzewo 0 - 7 Gryf II Wejherowo 8 października 2017 - 11:00
Cisowa Gdynia 1 - 4 Jaguar Gdańsk 8 października 2017 - 11:30
Orkan Rumia MKS 0 - 5 Bałtyk Gdynia AP 7 października 2017 - 12:30
Jedynka Reda 10 - 0 Sztorm Mosty 7 października 2017 - 13:30
Arka Gdynia SI 6 - 1 KP Gdynia AP 7 października 2017 - 16:30
Pauza: Gedania II Gdańsk,
Kolejka 8 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf II Wejherowo 5 - 0 KP Gdynia AP 15 października 2017 - 11:00
Gedania II Gdańsk 0 - 6 Arka Gdynia SI 15 października 2017 - 18:00
Orkan Rumia MKS 4 - 4 Jedynka Reda 14 października 2017 - 11:00
Jaguar Gdańsk 1 - 3 Bałtyk Gdynia AP 15 października 2017 - 11:00
Korona Żelistrzewo 0 - 1 Cisowa Gdynia 15 października 2017 - 15:00
Pauza: Sztorm Mosty,
Kolejka 9 - 21/22. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Cisowa Gdynia 0 - 14 Gryf II Wejherowo 21 października 2017 - 16:30
Bałtyk Gdynia AP 3 - 0 Korona Żelistrzewo 21 października 2017 - 17:00
Jedynka Reda 5 - 1 Jaguar Gdańsk 21 października 2017 - 14:00
Arka Gdynia SI 6 - 0 Sztorm Mosty 21 października 2017 - 11:30
KP Gdynia AP 2 - 2 Gedania II Gdańsk 21 października 2017 - 11:00
Pauza: Orkan Rumia MKS,
Kolejka 10 - 28/29. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf II Wejherowo 11 - 1 Gedania II Gdańsk 28 października 2017 - 11:00
Sztorm Mosty 3 - 2 KP Gdynia AP 12 listopada 2017 - 11:00
Orkan Rumia MKS 0 - 10 Arka Gdynia SI 28 października 2017 - 12:45
Korona Żelistrzewo 0 - 4 Jedynka Reda 19 października 2017 - 16:30
Cisowa Gdynia 1 - 5 Bałtyk Gdynia AP 29 października 2017 - 17:00
Pauza: Jaguar Gdańsk,
Kolejka 11 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP 2 - 1 Gryf II Wejherowo 4 listopada 2017 - 15:00
Jedynka Reda 5 - 0 Cisowa Gdynia 5 listopada 2017 - 13:30
Arka Gdynia SI 2 - 0 Jaguar Gdańsk 4 listopada 2017 - 11:30
KP Gdynia AP 2 - 3 Orkan Rumia MKS 4 listopada 2017 - 09:00
Gedania II Gdańsk 0 - 2 Sztorm Mosty 5 listopada 2017 - 15:00
Pauza: Korona Żelistrzewo,
Kolejka 12 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf II Wejherowo 2 - 0 Sztorm Mosty 7 kwietnia 2018 - 12:30
Gedania II Gdańsk 2 - 3 Orkan Rumia MKS 8 kwietnia 2018 - 18:00
KP Gdynia AP 0 - 0 Jaguar Gdańsk 7 kwietnia 2018 - 13:00
Arka Gdynia SI 1 - 1 Korona Żelistrzewo 8 kwietnia 2018 - 11:00
Jedynka Reda 1 - 3 Bałtyk Gdynia AP 8 kwietnia 2018 - 11:00
Pauza: Cisowa Gdynia,
Kolejka 13 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jedynka Reda 1 - 1 Gryf II Wejherowo 15 kwietnia 2018 - 13:30
Cisowa Gdynia 0 - 18 Arka Gdynia SI 15 kwietnia 2018 - 15:00
Korona Żelistrzewo 2 - 0 KP Gdynia AP 15 kwietnia 2018 - 11:00
Jaguar Gdańsk 4 - 2 Gedania II Gdańsk 15 kwietnia 2018 - 14:00
Orkan Rumia MKS 1 - 0 Sztorm Mosty 14 kwietnia 2018 - 12:30
Pauza: Bałtyk Gdynia AP,
Kolejka 14 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf II Wejherowo 5 - 0 Orkan Rumia MKS 21 kwietnia 2018 - 12:30
Sztorm Mosty 1 - 2 Jaguar Gdańsk 22 kwietnia 2018 - 11:00
Gedania II Gdańsk 2 - 1 Korona Żelistrzewo 22 kwietnia 2018 - 16:30
KP Gdynia AP 0 - 2 Cisowa Gdynia 22 kwietnia 2018 - 17:00
Arka Gdynia SI 1 - 1 Bałtyk Gdynia AP 22 kwietnia 2018 - 15:00
Pauza: Jedynka Reda,
Kolejka 15 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jedynka Reda 0 - 3 Arka Gdynia SI 28 kwietnia 2018 - 13:30
Bałtyk Gdynia AP 4 - 0 KP Gdynia AP 29 kwietnia 2018 - 17:00
Cisowa Gdynia 1 - 4 Gedania II Gdańsk 29 kwietnia 2018 - 15:00
Korona Żelistrzewo 2 - 2 Sztorm Mosty 29 kwietnia 2018 - 11:00
Jaguar Gdańsk 4 - 2 Orkan Rumia MKS 29 kwietnia 2018 - 12:00
Pauza: Gryf II Wejherowo,
Kolejka 16 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf II Wejherowo 4 - 0 Jaguar Gdańsk 26 kwietnia 2018 - 17:30
Orkan Rumia MKS 5 - 1 Korona Żelistrzewo 5 maja 2018 - 11:00
Sztorm Mosty 3 - 2 Cisowa Gdynia 6 maja 2018 - 11:00
Gedania II Gdańsk 0 - 8 Bałtyk Gdynia AP 5 maja 2018 - 13:00
KP Gdynia AP 0 - 2 Jedynka Reda 6 maja 2018 - 15:00
Pauza: Arka Gdynia SI,
Kolejka 17 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka Gdynia SI 3 - 0 Gryf II Wejherowo 13 maja 2018 - 17:00
Jedynka Reda 9 - 0 Gedania II Gdańsk 12 maja 2018 - 13:30
Bałtyk Gdynia AP 6 - 1 Sztorm Mosty 13 maja 2018 - 11:00
Cisowa Gdynia 1 - 0 Orkan Rumia MKS 12 maja 2018 - 09:00
Korona Żelistrzewo 0 - 1 Jaguar Gdańsk 13 maja 2018 - 16:00
Pauza: KP Gdynia AP,
Kolejka 18 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf II Wejherowo 2 - 0 Korona Żelistrzewo 19 maja 2018 - 10:00
Jaguar Gdańsk 2 - 0 Cisowa Gdynia 19 maja 2018 - 14:00
Bałtyk Gdynia AP 6 - 1 Orkan Rumia MKS 19 maja 2018 - 19:00
Sztorm Mosty 1 - 2 Jedynka Reda 28 maja 2018 - 19:00
KP Gdynia AP 1 - 5 Arka Gdynia SI 20 maja 2018 - 19:00
Pauza: Gedania II Gdańsk,
Kolejka 19 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia AP 0 - 10 Gryf II Wejherowo 6 czerwca 2018 - 18:30
Arka Gdynia SI 14 - 0 Gedania II Gdańsk 27 maja 2018 - 12:00
Jedynka Reda 3 - 1 Orkan Rumia MKS 27 maja 2018 - 10:00
Bałtyk Gdynia AP 6 - 1 Jaguar Gdańsk 27 maja 2018 - 19:00
Cisowa Gdynia 1 - 2 Korona Żelistrzewo 27 maja 2018 - 11:00
Pauza: Sztorm Mosty,
Kolejka 20 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf II Wejherowo 6 - 0 Cisowa Gdynia 3 czerwca 2018 - 12:30
Korona Żelistrzewo 1 - 5 Bałtyk Gdynia AP 3 czerwca 2018 - 15:00
Jaguar Gdańsk 3 - 0 Jedynka Reda 2 czerwca 2018 - 14:30
vo, goście nie przyjechali
Sztorm Mosty 1 - 7 Arka Gdynia SI 4 czerwca 2018 - 19:00
Gedania II Gdańsk 1 - 6 KP Gdynia AP 3 czerwca 2018 - 16:30
Pauza: Orkan Rumia MKS,
Kolejka 21 - 9/10. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gedania II Gdańsk 0 - 12 Gryf II Wejherowo 10 czerwca 2018 - 18:00
KP Gdynia AP 1 - 6 Sztorm Mosty 9 czerwca 2018 - 17:00
Arka Gdynia SI 7 - 1 Orkan Rumia MKS 10 czerwca 2018 - 17:30
Jedynka Reda 2 - 1 Korona Żelistrzewo 10 czerwca 2018 - 14:00
Bałtyk Gdynia AP 9 - 0 Cisowa Gdynia 9 czerwca 2018 - 09:00
Pauza: Jaguar Gdańsk,
Kolejka 22 - 16/17. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf II Wejherowo 7 - 0 Bałtyk Gdynia AP 16 czerwca 2018 - 13:00
Cisowa Gdynia 1 - 5 Jedynka Reda 16 czerwca 2018 - 17:00
Jaguar Gdańsk 0 - 1 Arka Gdynia SI 17 czerwca 2018 - 13:00
Orkan Rumia MKS 4 - 1 KP Gdynia AP 14 czerwca 2018 - 17:45
Sztorm Mosty 2 - 1 Gedania II Gdańsk 13 czerwca 2018 - 19:00
Pauza: Korona Żelistrzewo, .
© Pomorski Futbol 2003-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE