SPARINGI POMORSKICH DRUŻYN - ZIMA 2024

Liga Juniorów C2 - grupa Gdańsk I - sezon 2017/2018

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Arka II Gdynia SI 20 57 19 0 1 136 - 18
2. Gryf Wejherowo 20 52 17 1 2 89 - 17
3. GOSRiT Luzino 20 43 14 1 5 88 - 34
4. Lider Dębogórze 20 38 12 2 6 82 - 51
5. Dragon Bojano 20 37 12 1 7 96 - 50
6. Wicher Wierzchucino 20 29 9 2 9 73 - 66
7. GKS Linia 20 26 8 2 10 55 - 66
8. MKS Władysławowo 20 22 7 1 12 44 - 75
9. Zatoka Puck 20 12 3 3 14 41 - 120
10. Cisowa Gdynia 20 4 1 1 18 15 - 91
11. Sztorm Mosty 20 0 0 0 20 16 - 153


Kolejka 1 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Cisowa Gdynia 0 - 13 Arka II Gdynia SI 26 sierpnia 2017 - 09:00
GOSRiT Luzino 8 - 2 Sztorm Mosty 20 września 2017 - 16:30
GKS Linia 7 - 3 Zatoka Puck 13 września 2017 - 18:00
Wicher Wierzchucino 4 - 3 Dragon Bojano 26 sierpnia 2017 - 11:00
Gryf Wejherowo 5 - 0 Lider Dębogórze 27 września 2017 - 17:30
Pauza: MKS Władysławowo,
Kolejka 2 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka II Gdynia SI 3 - 2 Lider Dębogórze 2 września 2017 - 09:00
Dragon Bojano 7 - 1 MKS Władysławowo 6 września 2017 - 17:00
Zatoka Puck 3 - 5 Wicher Wierzchucino 3 września 2017 - 11:00
Sztorm Mosty 0 - 5 GKS Linia 3 września 2017 - 14:00
Cisowa Gdynia 0 - 9 GOSRiT Luzino 3 września 2017 - 11:00
Pauza: Gryf Wejherowo,
Kolejka 3 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
GOSRiT Luzino 4 - 2 Arka II Gdynia SI 9 września 2017 - 13:00
GKS Linia 7 - 3 Cisowa Gdynia 9 września 2017 - 14:00
Wicher Wierzchucino 10 - 0 Sztorm Mosty 10 września 2017 - 11:00
MKS Władysławowo 5 - 3 Zatoka Puck 9 września 2017 - 15:00
Gryf Wejherowo 6 - 1 Dragon Bojano 21 września 2017 - 16:30
Pauza: Lider Dębogórze,
Kolejka 4 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Dragon Bojano 10 - 1 Lider Dębogórze 17 września 2017 - 13:30
Zatoka Puck 0 - 13 Gryf Wejherowo 17 września 2017 - 11:00
Sztorm Mosty 2 - 4 MKS Władysławowo 16 września 2017 - 09:00
Cisowa Gdynia 1 - 12 Wicher Wierzchucino 17 września 2017 - 11:00
GOSRiT Luzino 4 - 1 GKS Linia 24 października 2017 - 16:00
Pauza: Arka II Gdynia SI,
Kolejka 5 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Linia 2 - 8 Arka II Gdynia SI 23 września 2017 - 14:00
Wicher Wierzchucino 1 - 3 GOSRiT Luzino 23 września 2017 - 11:00
MKS Władysławowo 3 - 0 Cisowa Gdynia 23 września 2017 - 15:00
Gryf Wejherowo 6 - 0 Sztorm Mosty 23 września 2017 - 10:00
Lider Dębogórze 9 - 2 Zatoka Puck 23 września 2017 - 14:30
Pauza: Dragon Bojano,
Kolejka 6 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka II Gdynia SI 6 - 2 Dragon Bojano 30 września 2017 - 14:00
Sztorm Mosty 1 - 5 Lider Dębogórze 2 października 2017 - 17:00
Cisowa Gdynia 1 - 2 Gryf Wejherowo 30 września 2017 - 16:30
GOSRiT Luzino 7 - 1 MKS Władysławowo 30 września 2017 - 11:00
GKS Linia 3 - 3 Wicher Wierzchucino 30 września 2017 - 11:00
Pauza: Zatoka Puck,
Kolejka 7 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wicher Wierzchucino 2 - 4 Arka II Gdynia SI 7 października 2017 - 11:00
MKS Władysławowo 4 - 2 GKS Linia 7 października 2017 - 15:00
Gryf Wejherowo 1 - 0 GOSRiT Luzino 10 października 2017 - 16:30
Lider Dębogórze 8 - 2 Cisowa Gdynia 8 października 2017 - 14:30
Dragon Bojano 6 - 0 Zatoka Puck 8 października 2017 - 13:30
Pauza: Sztorm Mosty,
Kolejka 8 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka II Gdynia SI 6 - 0 Zatoka Puck 14 października 2017 - 11:30
Sztorm Mosty 1 - 3 Dragon Bojano 15 października 2017 - 11:00
GOSRiT Luzino 2 - 2 Lider Dębogórze 15 października 2017 - 11:00
GKS Linia 0 - 6 Gryf Wejherowo 14 października 2017 - 17:00
Wicher Wierzchucino 5 - 2 MKS Władysławowo 14 października 2017 - 11:00
Pauza: Cisowa Gdynia,
Kolejka 9 - 21/22. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
MKS Władysławowo 0 - 4 Arka II Gdynia SI 21 października 2017 - 15:00
Gryf Wejherowo 4 - 0 Wicher Wierzchucino 22 października 2017 - 11:00
Lider Dębogórze 2 - 1 GKS Linia 21 października 2017 - 11:00
Dragon Bojano 4 - 1 Cisowa Gdynia 21 października 2017 - 09:00
Zatoka Puck 5 - 2 Sztorm Mosty 22 października 2017 - 11:00
Pauza: GOSRiT Luzino,
Kolejka 10 - 28/29. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka II Gdynia SI 24 - 0 Sztorm Mosty 28 października 2017 - 09:00
Cisowa Gdynia 3 - 3 Zatoka Puck 29 października 2017 - 13:00
GOSRiT Luzino 2 - 1 Dragon Bojano 28 października 2017 - 12:45
Wicher Wierzchucino 3 - 3 Lider Dębogórze 28 października 2017 - 11:00
MKS Władysławowo 1 - 4 Gryf Wejherowo 28 października 2017 - 15:00
Pauza: GKS Linia,
Kolejka 11 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Wejherowo 0 - 3 Arka II Gdynia SI 4 listopada 2017 - 10:00
Lider Dębogórze 4 - 0 MKS Władysławowo 4 listopada 2017 - 12:00
Dragon Bojano 2 - 4 GKS Linia 4 listopada 2017 - 11:00
Zatoka Puck 3 - 9 GOSRiT Luzino 5 listopada 2017 - 11:00
Sztorm Mosty 0 - 4 Cisowa Gdynia 4 listopada 2017 - 14:00
Pauza: Wicher Wierzchucino,
Kolejka 12 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka II Gdynia SI 3 - 0 Cisowa Gdynia
Sztorm Mosty 0 - 11 GOSRiT Luzino 8 kwietnia 2018 - 12:00
Zatoka Puck 1 - 1 GKS Linia 8 kwietnia 2018 - 11:00
Dragon Bojano 4 - 0 Wicher Wierzchucino 8 kwietnia 2018 - 13:30
Lider Dębogórze 3 - 4 Gryf Wejherowo 8 kwietnia 2018 - 15:00
Pauza: MKS Władysławowo,
Kolejka 13 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lider Dębogórze 1 - 3 Arka II Gdynia SI 15 kwietnia 2018 - 15:00
MKS Władysławowo 1 - 3 Dragon Bojano 15 kwietnia 2018 - 15:00
Wicher Wierzchucino 6 - 4 Zatoka Puck 14 kwietnia 2018 - 11:00
GKS Linia 6 - 2 Sztorm Mosty 14 kwietnia 2018 - 13:00
GOSRiT Luzino 3 - 0 Cisowa Gdynia
Pauza: Gryf Wejherowo,
Kolejka 14 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka II Gdynia SI 3 - 0 GOSRiT Luzino 21 kwietnia 2018 - 17:00
Cisowa Gdynia 0 - 3 GKS Linia
Sztorm Mosty 3 - 9 Wicher Wierzchucino 22 kwietnia 2018 - 16:00
Zatoka Puck 3 - 3 MKS Władysławowo 22 kwietnia 2018 - 11:00
Dragon Bojano 1 - 1 Gryf Wejherowo 22 kwietnia 2018 - 11:00
Pauza: Lider Dębogórze,
Kolejka 15 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lider Dębogórze 1 - 7 Dragon Bojano 29 kwietnia 2018 - 15:00
Gryf Wejherowo 7 - 0 Zatoka Puck 28 kwietnia 2018 - 10:00
MKS Władysławowo 6 - 1 Sztorm Mosty 28 kwietnia 2018 - 15:00
Wicher Wierzchucino 3 - 0 Cisowa Gdynia
GKS Linia 1 - 4 GOSRiT Luzino 16 maja 2018 - 17:30
Pauza: Arka II Gdynia SI,
Kolejka 16 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka II Gdynia SI 5 - 0 GKS Linia 5 maja 2018 - 15:00
GOSRiT Luzino 5 - 1 Wicher Wierzchucino 6 maja 2018 - 14:00
Cisowa Gdynia 0 - 3 MKS Władysławowo
Sztorm Mosty 0 - 10 Gryf Wejherowo 6 maja 2018 - 16:00
Zatoka Puck 2 - 7 Lider Dębogórze 6 maja 2018 - 11:00
Pauza: Dragon Bojano,
Kolejka 17 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Dragon Bojano 2 - 13 Arka II Gdynia SI 12 maja 2018 - 11:00
Lider Dębogórze 10 - 2 Sztorm Mosty 12 maja 2018 - 16:00
Gryf Wejherowo 3 - 0 Cisowa Gdynia
MKS Władysławowo 1 - 4 GOSRiT Luzino 12 maja 2018 - 15:00
Wicher Wierzchucino 5 - 0 GKS Linia 12 maja 2018 - 11:00
Pauza: Zatoka Puck,
Kolejka 18 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka II Gdynia SI 8 - 1 Wicher Wierzchucino 19 maja 2018 - 12:00
GKS Linia 5 - 2 MKS Władysławowo 19 maja 2018 - 11:00
GOSRiT Luzino 2 - 3 Gryf Wejherowo 21 maja 2018 - 17:30
Cisowa Gdynia 0 - 3 Lider Dębogórze
Zatoka Puck 1 - 11 Dragon Bojano 23 maja 2018 - 18:00
Pauza: Sztorm Mosty,
Kolejka 19 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Zatoka Puck 0 - 12 Arka II Gdynia SI 27 maja 2018 - 11:00
Dragon Bojano 18 - 0 Sztorm Mosty 27 maja 2018 - 16:00
Lider Dębogórze 5 - 1 GOSRiT Luzino 26 maja 2018 - 14:00
Gryf Wejherowo 4 - 0 GKS Linia 29 maja 2018 - 17:00
MKS Władysławowo 4 - 1 Wicher Wierzchucino 26 maja 2018 - 15:00
Pauza: Cisowa Gdynia,
Kolejka 20 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka II Gdynia SI 11 - 1 MKS Władysławowo 2 czerwca 2018 - 12:00
Wicher Wierzchucino 2 - 4 Gryf Wejherowo 2 czerwca 2018 - 11:00
GKS Linia 2 - 4 Lider Dębogórze 2 czerwca 2018 - 11:00
Cisowa Gdynia 0 - 3 Dragon Bojano
Sztorm Mosty 0 - 3 Zatoka Puck 2 czerwca 2018 - 16:00
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
Pauza: GOSRiT Luzino,
Kolejka 21 - 9/10. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sztorm Mosty 0 - 3 Arka II Gdynia SI
Zatoka Puck 3 - 0 Cisowa Gdynia
Dragon Bojano 4 - 2 GOSRiT Luzino 9 czerwca 2018 - 13:30
Lider Dębogórze 8 - 0 Wicher Wierzchucino 9 czerwca 2018 - 15:00
Gryf Wejherowo 5 - 1 MKS Władysławowo 9 czerwca 2018 - 13:00
Pauza: GKS Linia,
Kolejka 22 - 16/17. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka II Gdynia SI 2 - 1 Gryf Wejherowo 6 czerwca 2018 - 16:00
MKS Władysławowo 1 - 4 Lider Dębogórze 16 czerwca 2018 - 15:00
GKS Linia 5 - 4 Dragon Bojano 14 czerwca 2018 - 17:00
GOSRiT Luzino 8 - 2 Zatoka Puck 17 czerwca 2018 - 11:00
Cisowa Gdynia - - - Sztorm Mosty
Pauza: Wicher Wierzchucino, .
© Pomorski Futbol 2003-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE