Kolejka 1 - 19/20. sierpnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (7) |
GKS Kolbudy |
1 - 1 |
FC Gowidlino |
20 sierpnia 2017
20.08 - 11:00 |
GKS Przodkowo |
2 - 0 |
Chojniczanka II Chojnice |
20 sierpnia 2017
20.08 - 11:00 |
Amigo Przyjaźń |
5 - 2 |
KS Grabowo |
20 sierpnia 2017
20.08 - 14:00 |
Meteor Pinczyn |
0 - 1 |
Radunia Stężyca |
20 sierpnia 2017
20.08 - 15:00 |
Szargan Somonino |
2 - 1 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
19 sierpnia 2017
19.08 - 11:00 |
Cartusia Kartuzy |
1 - 0 |
Borowiak Czersk |
31 sierpnia 2017
31.08 - 16:00 |
Amator Kiełpino |
2 - 2 |
GKS Kowale |
22 sierpnia 2017
22.08 - 17:15 |
Kolejka 2 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (2) |
FC Gowidlino |
1 - 3 |
GKS Kowale |
27 sierpnia 2017
27.08 - 15:00 |
Borowiak Czersk |
2 - 1 |
Amator Kiełpino |
13 września 2017
13.09 - 18:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
1 - 5 |
Cartusia Kartuzy |
27 sierpnia 2017
27.08 - 17:30 |
Radunia Stężyca |
12 - 0 |
Szargan Somonino |
27 sierpnia 2017
27.08 - 11:00 |
KS Grabowo |
1 - 2 |
Meteor Pinczyn |
26 sierpnia 2017
26.08 - 11:00 |
Chojniczanka II Chojnice |
7 - 1 |
Amigo Przyjaźń |
26 sierpnia 2017
26.08 - 13:00 |
GKS Kolbudy |
0 - 2 |
GKS Przodkowo |
27 sierpnia 2017
27.08 - 11:00 |
Kolejka 3 - 2/3. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Przodkowo |
2 - 1 |
FC Gowidlino |
2 września 2017
2.09 - 11:00 |
Amigo Przyjaźń |
1 - 2 |
GKS Kolbudy |
3 września 2017
3.09 - 11:00 |
Meteor Pinczyn |
1 - 4 |
Chojniczanka II Chojnice |
3 września 2017
3.09 - 15:00 |
Szargan Somonino |
5 - 3 |
KS Grabowo |
2 września 2017
2.09 - 11:00 |
Cartusia Kartuzy |
0 - 4 |
Radunia Stężyca |
2 września 2017
2.09 - 16:00 |
vo |
Amator Kiełpino |
4 - 2 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
3 września 2017
3.09 - 17:00 |
GKS Kowale |
2 - 0 |
Borowiak Czersk |
20 września 2017
20.09 - 17:30 |
= |
Kolejka 4 - 9/10. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (1) |
FC Gowidlino |
3 - 2 |
Borowiak Czersk |
6 września 2017
6.09 - 18:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
4 - 10 |
GKS Kowale |
13 września 2017
13.09 - 17:30 |
Radunia Stężyca |
5 - 2 |
Amator Kiełpino |
10 września 2017
10.09 - 11:00 |
KS Grabowo |
0 - 5 |
Cartusia Kartuzy |
10 września 2017
10.09 - 11:00 |
Chojniczanka II Chojnice |
9 - 0 |
Szargan Somonino |
9 września 2017
9.09 - 17:00 |
GKS Kolbudy |
2 - 3 |
Meteor Pinczyn |
10 września 2017
10.09 - 11:00 |
GKS Przodkowo |
7 - 0 |
Amigo Przyjaźń |
10 września 2017
10.09 - 11:00 |
Kolejka 5 - 16/17. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Amigo Przyjaźń |
2 - 4 |
FC Gowidlino |
17 września 2017
17.09 - 14:00 |
Meteor Pinczyn |
3 - 7 |
GKS Przodkowo |
17 września 2017
17.09 - 15:00 |
Szargan Somonino |
0 - 4 |
GKS Kolbudy |
16 września 2017
16.09 - 11:00 |
Cartusia Kartuzy |
3 - 2 |
Chojniczanka II Chojnice |
16 września 2017
16.09 - 16:00 |
Amator Kiełpino |
3 - 4 |
KS Grabowo |
16 września 2017
16.09 - 10:00 |
GKS Kowale |
2 - 3 |
Radunia Stężyca |
16 września 2017
16.09 - 11:00 |
Borowiak Czersk |
11 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
17 września 2017
17.09 - 11:00 |
Kolejka 6 - 23/24. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
FC Gowidlino |
4 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
24 września 2017
24.09 - 13:30 |
Radunia Stężyca |
3 - 1 |
Borowiak Czersk |
24 września 2017
24.09 - 11:00 |
KS Grabowo |
0 - 9 |
GKS Kowale |
23 września 2017
23.09 - 11:00 |
Chojniczanka II Chojnice |
5 - 1 |
Amator Kiełpino |
23 września 2017
23.09 - 11:00 |
GKS Kolbudy |
0 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
24 września 2017
24.09 - 11:00 |
GKS Przodkowo |
13 - 0 |
Szargan Somonino |
23 września 2017
23.09 - 11:00 |
Amigo Przyjaźń |
1 - 5 |
Meteor Pinczyn |
24 września 2017
24.09 - 16:00 |
Kolejka 7 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Meteor Pinczyn |
1 - 1 |
FC Gowidlino |
1 października 2017
1.10 - 15:00 |
Szargan Somonino |
0 - 2 |
Amigo Przyjaźń |
30 września 2017
30.09 - 11:00 |
Cartusia Kartuzy |
6 - 0 |
GKS Przodkowo |
30 września 2017
30.09 - 11:00 |
Amator Kiełpino |
2 - 1 |
GKS Kolbudy |
1 października 2017
1.10 - 17:00 |
GKS Kowale |
3 - 2 |
Chojniczanka II Chojnice |
30 września 2017
30.09 - 11:00 |
Borowiak Czersk |
11 - 0 |
KS Grabowo |
1 października 2017
1.10 - 11:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
1 - 3 |
Radunia Stężyca |
1 października 2017
1.10 - 14:00 |
Kolejka 8 - 7/8. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
FC Gowidlino |
1 - 3 |
Radunia Stężyca |
7 października 2017
7.10 - 11:00 |
KS Grabowo |
1 - 4 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
7 października 2017
7.10 - 11:00 |
Chojniczanka II Chojnice |
2 - 2 |
Borowiak Czersk |
8 października 2017
8.10 - 16:30 |
GKS Kolbudy |
1 - 5 |
GKS Kowale |
8 października 2017
8.10 - 11:00 |
GKS Przodkowo |
2 - 1 |
Amator Kiełpino |
8 października 2017
8.10 - 11:00 |
Amigo Przyjaźń |
0 - 5 |
Cartusia Kartuzy |
8 października 2017
8.10 - 16:00 |
Meteor Pinczyn |
7 - 0 |
Szargan Somonino |
8 października 2017
8.10 - 14:00 |
Kolejka 9 - 14/15. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Szargan Somonino |
1 - 4 |
FC Gowidlino |
14 października 2017
14.10 - 11:00 |
Cartusia Kartuzy |
1 - 2 |
Meteor Pinczyn |
14 października 2017
14.10 - 15:00 |
Amator Kiełpino |
6 - 1 |
Amigo Przyjaźń |
14 października 2017
14.10 - 12:00 |
GKS Kowale |
4 - 1 |
GKS Przodkowo |
14 października 2017
14.10 - 11:00 |
Borowiak Czersk |
3 - 2 |
GKS Kolbudy |
15 października 2017
15.10 - 11:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
0 - 3 |
Chojniczanka II Chojnice |
15 października 2017
15.10 - 14:00 |
Radunia Stężyca |
3 - 0 |
KS Grabowo |
14 października 2017
14.10 - 11:00 |
vo, goście nie przyjechali |
Kolejka 10 - 21/22. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
FC Gowidlino |
13 - 1 |
KS Grabowo |
21 października 2017
21.10 - 11:00 |
Chojniczanka II Chojnice |
5 - 3 |
Radunia Stężyca |
22 października 2017
22.10 - 13:00 |
GKS Kolbudy |
4 - 1 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
22 października 2017
22.10 - 11:00 |
GKS Przodkowo |
6 - 2 |
Borowiak Czersk |
21 października 2017
21.10 - 11:00 |
Amigo Przyjaźń |
6 - 3 |
GKS Kowale |
22 października 2017
22.10 - 14:00 |
Meteor Pinczyn |
4 - 1 |
Amator Kiełpino |
22 października 2017
22.10 - 14:00 |
Szargan Somonino |
1 - 4 |
Cartusia Kartuzy |
21 października 2017
21.10 - 14:00 |
Kolejka 11 - 28/29. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Cartusia Kartuzy |
3 - 0 |
FC Gowidlino |
8 listopada 2017
8.11 - 17:00 |
vo, na boisku 1:2 |
Amator Kiełpino |
5 - 2 |
Szargan Somonino |
28 października 2017
28.10 - 12:00 |
GKS Kowale |
3 - 4 |
Meteor Pinczyn |
18 listopada 2017
18.11 - 14:00 |
Borowiak Czersk |
2 - 1 |
Amigo Przyjaźń |
29 października 2017
29.10 - 11:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
3 - 1 |
GKS Przodkowo |
29 października 2017
29.10 - 15:00 |
Radunia Stężyca |
8 - 0 |
GKS Kolbudy |
28 października 2017
28.10 - 11:00 |
KS Grabowo |
0 - 3 |
Chojniczanka II Chojnice |
|
Kolejka 12 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
FC Gowidlino |
4 - 3 |
Chojniczanka II Chojnice |
4 listopada 2017
4.11 - 14:00 |
GKS Kolbudy |
6 - 0 |
KS Grabowo |
5 listopada 2017
5.11 - 14:30 |
GKS Przodkowo |
0 - 1 |
Radunia Stężyca |
4 listopada 2017
4.11 - 11:00 |
Amigo Przyjaźń |
3 - 1 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
5 listopada 2017
5.11 - 14:00 |
Meteor Pinczyn |
0 - 2 |
Borowiak Czersk |
5 listopada 2017
5.11 - 14:00 |
Szargan Somonino |
0 - 6 |
GKS Kowale |
4 listopada 2017
4.11 - 11:00 |
Cartusia Kartuzy |
2 - 1 |
Amator Kiełpino |
4 listopada 2017
4.11 - 11:00 |
Kolejka 13 - 11/12. listopada 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Amator Kiełpino |
0 - 1 |
FC Gowidlino |
12 listopada 2017
12.11 - 11:00 |
GKS Kowale |
0 - 4 |
Cartusia Kartuzy |
15 listopada 2017
15.11 - 18:00 |
Borowiak Czersk |
6 - 0 |
Szargan Somonino |
12 listopada 2017
12.11 - 11:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
2 - 4 |
Meteor Pinczyn |
12 listopada 2017
12.11 - 14:00 |
Radunia Stężyca |
7 - 0 |
Amigo Przyjaźń |
11 listopada 2017
11.11 - 11:00 |
vo, zdekompletowanie składu |
KS Grabowo |
0 - 6 |
GKS Przodkowo |
11 listopada 2017
11.11 - 11:00 |
vo, zdekompletowanie składu |
Chojniczanka II Chojnice |
9 - 1 |
GKS Kolbudy |
12 listopada 2017
12.11 - 11:00 |
Kolejka 14 - 24/25. marca 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
FC Gowidlino |
4 - 0 |
GKS Kolbudy |
24 marca 2018
24.03 - 15:00 |
vo, na boisku 4:3 |
Chojniczanka II Chojnice |
1 - 6 |
GKS Przodkowo |
24 marca 2018
24.03 - 15:00 |
KS Grabowo |
0 - 3 |
Amigo Przyjaźń |
|
Radunia Stężyca |
6 - 0 |
Meteor Pinczyn |
24 marca 2018
24.03 - 11:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
2 - 1 |
Szargan Somonino |
23 maja 2018
23.05 - 17:00 |
Borowiak Czersk |
0 - 4 |
Cartusia Kartuzy |
30 maja 2018
30.05 - 18:00 |
GKS Kowale |
3 - 0 |
Amator Kiełpino |
24 marca 2018
24.03 - 11:00 |
Kolejka 15 - 28/31. marca 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Kowale |
0 - 4 |
FC Gowidlino |
11 kwietnia 2018
11.04 - 17:00 |
Amator Kiełpino |
4 - 1 |
Borowiak Czersk |
9 maja 2018
9.05 - 18:00 |
Cartusia Kartuzy |
2 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
28 marca 2018
28.03 - 17:00 |
Szargan Somonino |
0 - 2 |
Radunia Stężyca |
16 maja 2018
16.05 - 17:00 |
Meteor Pinczyn |
12 - 1 |
KS Grabowo |
11 kwietnia 2018
11.04 - 17:00 |
Amigo Przyjaźń |
1 - 9 |
Chojniczanka II Chojnice |
16 maja 2018
16.05 - 17:00 |
GKS Przodkowo |
5 - 0 |
GKS Kolbudy |
16 maja 2018
16.05 - 18:00 |
Kolejka 16 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
FC Gowidlino |
2 - 2 |
GKS Przodkowo |
7 kwietnia 2018
7.04 - 16:00 |
GKS Kolbudy |
3 - 1 |
Amigo Przyjaźń |
8 kwietnia 2018
8.04 - 11:00 |
Chojniczanka II Chojnice |
1 - 1 |
Meteor Pinczyn |
7 kwietnia 2018
7.04 - 14:00 |
KS Grabowo |
1 - 1 |
Szargan Somonino |
8 kwietnia 2018
8.04 - 11:00 |
Radunia Stężyca |
3 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
7 kwietnia 2018
7.04 - 17:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
0 - 3 |
Amator Kiełpino |
8 kwietnia 2018
8.04 - 17:00 |
Borowiak Czersk |
2 - 0 |
GKS Kowale |
8 kwietnia 2018
8.04 - 11:00 |
Kolejka 17 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Borowiak Czersk |
0 - 3 |
FC Gowidlino |
15 kwietnia 2018
15.04 - 11:00 |
GKS Kowale |
2 - 3 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
14 kwietnia 2018
14.04 - 11:00 |
Amator Kiełpino |
0 - 7 |
Radunia Stężyca |
15 kwietnia 2018
15.04 - 15:00 |
Cartusia Kartuzy |
15 - 0 |
KS Grabowo |
14 kwietnia 2018
14.04 - 11:00 |
Szargan Somonino |
0 - 3 |
Chojniczanka II Chojnice |
14 kwietnia 2018
14.04 - 11:00 |
Meteor Pinczyn |
2 - 1 |
GKS Kolbudy |
15 kwietnia 2018
15.04 - 15:00 |
Amigo Przyjaźń |
0 - 2 |
GKS Przodkowo |
15 kwietnia 2018
15.04 - 16:00 |
Kolejka 18 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
FC Gowidlino |
7 - 4 |
Amigo Przyjaźń |
21 kwietnia 2018
21.04 - 16:00 |
GKS Przodkowo |
3 - 2 |
Meteor Pinczyn |
22 kwietnia 2018
22.04 - 11:00 |
GKS Kolbudy |
6 - 1 |
Szargan Somonino |
22 kwietnia 2018
22.04 - 11:00 |
Chojniczanka II Chojnice |
3 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
22 kwietnia 2018
22.04 - 10:00 |
KS Grabowo |
0 - 3 |
Amator Kiełpino |
|
Radunia Stężyca |
12 - 0 |
GKS Kowale |
21 kwietnia 2018
21.04 - 11:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
0 - 1 |
Borowiak Czersk |
21 kwietnia 2018
21.04 - 12:00 |
Kolejka 19 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orzeł Trąbki Wielkie |
1 - 3 |
FC Gowidlino |
29 kwietnia 2018
29.04 - 16:00 |
Borowiak Czersk |
0 - 4 |
Radunia Stężyca |
13 czerwca 2018
13.06 - 18:00 |
GKS Kowale |
3 - 0 |
KS Grabowo |
|
Amator Kiełpino |
1 - 2 |
Chojniczanka II Chojnice |
29 kwietnia 2018
29.04 - 13:00 |
Cartusia Kartuzy |
3 - 1 |
GKS Kolbudy |
28 kwietnia 2018
28.04 - 11:00 |
Szargan Somonino |
1 - 2 |
GKS Przodkowo |
28 kwietnia 2018
28.04 - 11:00 |
Meteor Pinczyn |
2 - 0 |
Amigo Przyjaźń |
29 kwietnia 2018
29.04 - 15:00 |
Kolejka 20 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
FC Gowidlino |
3 - 0 |
Meteor Pinczyn |
5 maja 2018
5.05 - 16:00 |
Amigo Przyjaźń |
3 - 2 |
Szargan Somonino |
6 maja 2018
6.05 - 13:00 |
GKS Przodkowo |
1 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
5 maja 2018
5.05 - 15:00 |
GKS Kolbudy |
3 - 3 |
Amator Kiełpino |
6 maja 2018
6.05 - 11:00 |
Chojniczanka II Chojnice |
8 - 1 |
GKS Kowale |
5 maja 2018
5.05 - 10:00 |
KS Grabowo |
0 - 3 |
Borowiak Czersk |
|
Radunia Stężyca |
10 - 1 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
5 maja 2018
5.05 - 17:30 |
Kolejka 21 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Radunia Stężyca |
3 - 2 |
FC Gowidlino |
12 maja 2018
12.05 - 11:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
3 - 0 |
KS Grabowo |
|
Borowiak Czersk |
3 - 1 |
Chojniczanka II Chojnice |
12 maja 2018
12.05 - 11:00 |
GKS Kowale |
4 - 3 |
GKS Kolbudy |
12 maja 2018
12.05 - 11:00 |
Amator Kiełpino |
1 - 6 |
GKS Przodkowo |
12 maja 2018
12.05 - 11:15 |
Cartusia Kartuzy |
2 - 0 |
Amigo Przyjaźń |
12 maja 2018
12.05 - 11:00 |
Szargan Somonino |
0 - 2 |
Meteor Pinczyn |
12 maja 2018
12.05 - 13:00 |
Kolejka 22 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
FC Gowidlino |
3 - 0 |
Szargan Somonino |
19 maja 2018
19.05 - 17:00 |
vo, goście nie przyjechali |
Meteor Pinczyn |
2 - 3 |
Cartusia Kartuzy |
20 maja 2018
20.05 - 15:00 |
Amigo Przyjaźń |
1 - 6 |
Amator Kiełpino |
20 maja 2018
20.05 - 13:00 |
GKS Przodkowo |
3 - 0 |
GKS Kowale |
20 maja 2018
20.05 - 11:00 |
vo, na boisku 2:5 |
GKS Kolbudy |
1 - 1 |
Borowiak Czersk |
6 czerwca 2018
6.06 - 18:30 |
Chojniczanka II Chojnice |
2 - 1 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
20 maja 2018
20.05 - 11:00 |
KS Grabowo |
0 - 3 |
Radunia Stężyca |
|
Kolejka 23 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Grabowo |
0 - 3 |
FC Gowidlino |
|
Radunia Stężyca |
3 - 0 |
Chojniczanka II Chojnice |
27 maja 2018
27.05 - 11:00 |
vo, goście nie przyjechali |
Orzeł Trąbki Wielkie |
2 - 0 |
GKS Kolbudy |
27 maja 2018
27.05 - 16:00 |
Borowiak Czersk |
0 - 1 |
GKS Przodkowo |
26 maja 2018
26.05 - 11:00 |
GKS Kowale |
11 - 0 |
Amigo Przyjaźń |
26 maja 2018
26.05 - 11:00 |
Amator Kiełpino |
2 - 4 |
Meteor Pinczyn |
27 maja 2018
27.05 - 17:30 |
Cartusia Kartuzy |
3 - 1 |
Szargan Somonino |
26 maja 2018
26.05 - 11:00 |
Kolejka 24 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
FC Gowidlino |
3 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
2 czerwca 2018
2.06 - 16:00 |
Szargan Somonino |
0 - 1 |
Amator Kiełpino |
2 czerwca 2018
2.06 - 10:00 |
Meteor Pinczyn |
1 - 4 |
GKS Kowale |
3 czerwca 2018
3.06 - 15:00 |
Amigo Przyjaźń |
1 - 8 |
Borowiak Czersk |
2 czerwca 2018
2.06 - 14:00 |
GKS Przodkowo |
6 - 3 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
6 czerwca 2018
6.06 - 18:00 |
GKS Kolbudy |
1 - 7 |
Radunia Stężyca |
2 czerwca 2018
2.06 - 11:00 |
Chojniczanka II Chojnice |
- - - |
KS Grabowo |
|
Kolejka 25 - 9/10. czerwca 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chojniczanka II Chojnice |
4 - 1 |
FC Gowidlino |
10 czerwca 2018
10.06 - 17:00 |
KS Grabowo |
0 - 3 |
GKS Kolbudy |
|
Radunia Stężyca |
3 - 0 |
GKS Przodkowo |
9 czerwca 2018
9.06 - 11:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
0 - 0 |
Amigo Przyjaźń |
14 czerwca 2018
14.06 - 18:00 |
Borowiak Czersk |
4 - 3 |
Meteor Pinczyn |
9 czerwca 2018
9.06 - 11:00 |
GKS Kowale |
3 - 2 |
Szargan Somonino |
9 czerwca 2018
9.06 - 11:00 |
Amator Kiełpino |
3 - 4 |
Cartusia Kartuzy |
10 czerwca 2018
10.06 - 13:45 |
Kolejka 26 - 16/17. czerwca 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
FC Gowidlino |
8 - 1 |
Amator Kiełpino |
16 czerwca 2018
16.06 - 11:00 |
Cartusia Kartuzy |
0 - 6 |
GKS Kowale |
16 czerwca 2018
16.06 - 11:00 |
Szargan Somonino |
1 - 5 |
Borowiak Czersk |
16 czerwca 2018
16.06 - 11:00 |
Meteor Pinczyn |
4 - 1 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
16 czerwca 2018
16.06 - 16:00 |
Amigo Przyjaźń |
0 - 6 |
Radunia Stężyca |
16 czerwca 2018
16.06 - 11:00 |
vo |
GKS Przodkowo |
3 - 0 |
KS Grabowo |
|
GKS Kolbudy |
3 - 4 |
Chojniczanka II Chojnice |
17 czerwca 2018
17.06 - 11:00 |
|