SPARINGI POMORSKICH DRUŻYN - ZIMA 2024

Klasa B - grupa Gdańsk V - sezon 2017/2018

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. MKP Szlachta 26 71 23 2 1 105 - 28
2. Brda Rytel 26 55 17 4 5 94 - 54
3. Unia Klawkowo 26 47 15 2 9 80 - 62 2 4 1 1 0 6 - 2
4. Czarni Piece 26 47 14 5 7 84 - 41 2 1 0 1 1 2 - 6
5. Nowi Nowa Cerkiew 26 44 13 5 8 64 - 39 6 9 3 0 3 15 - 10
6. Agra Ostrowite 26 44 14 2 10 80 - 58 6 9 3 0 3 13 - 12
7. Brda Wielkie Chełmy 26 44 14 2 10 85 - 65 6 9 3 0 3 15 - 17
8. Grom Leśno 26 44 14 2 10 75 - 53 6 9 3 0 3 12 - 16
9. Perła Czyczkowy 26 39 12 3 11 65 - 52
10. Meteor Silno 26 34 11 1 14 68 - 89
11. Piast II Człuchów 26 24 6 6 14 48 - 73
12. Olimpia Czersk 26 18 5 3 18 41 - 88
13. Orkan Huta 26 9 3 0 23 25 - 109
14. Zieloni Łąg 26 7 2 1 23 13 - 116
Ostatni komentarz dodał luis78 29.06.2018, 14:58:43


Kolejka 1 - 12/13. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (33) 
Piast II Człuchów 2 - 3 Grom Leśno 13 sierpnia 2017 - 11:00
Orkan Huta 0 - 4 Perła Czyczkowy 30 sierpnia 2017 - 17:00
Olimpia Czersk 0 - 3 Zieloni Łąg 12 sierpnia 2017 - 17:00
vo, na boisku 2:0
Nowi Nowa Cerkiew 2 - 0 Brda Rytel 30 sierpnia 2017 - 18:00
Czarni Piece 5 - 0 Agra Ostrowite 30 sierpnia 2017 - 18:00
MKP Szlachta 10 - 0 Meteor Silno 30 sierpnia 2017 - 17:30
Unia Klawkowo 2 - 5 Brda Wielkie Chełmy 13 sierpnia 2017 - 12:00
Kolejka 2 - 19/20. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (33) 
Grom Leśno 1 - 0 Brda Wielkie Chełmy 30 sierpnia 2017 - 18:00
Unia Klawkowo 4 - 2 Meteor Silno 19 sierpnia 2017 - 16:00
Agra Ostrowite 1 - 2 MKP Szlachta 19 sierpnia 2017 - 17:00
Brda Rytel 2 - 6 Czarni Piece 19 sierpnia 2017 - 16:00
w Piecach
Zieloni Łąg 0 - 1 Nowi Nowa Cerkiew 20 sierpnia 2017 - 15:00
Perła Czyczkowy 5 - 0 Olimpia Czersk 20 sierpnia 2017 - 14:00
Piast II Człuchów 3 - 0 Orkan Huta 20 sierpnia 2017 - 11:00
vo, goście nie przyjechali
Kolejka 3 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (12) 
Orkan Huta 0 - 2 Grom Leśno 26 sierpnia 2017 - 16:30
Olimpia Czersk 3 - 3 Piast II Człuchów 26 sierpnia 2017 - 16:00
Nowi Nowa Cerkiew 1 - 0 Perła Czyczkowy 27 sierpnia 2017 - 14:00
Czarni Piece 12 - 0 Zieloni Łąg 26 sierpnia 2017 - 16:00
MKP Szlachta 5 - 1 Brda Rytel 26 sierpnia 2017 - 13:00
Unia Klawkowo 3 - 6 Agra Ostrowite 26 sierpnia 2017 - 17:00
Brda Wielkie Chełmy 5 - 1 Meteor Silno 27 sierpnia 2017 - 14:00
Kolejka 4 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (15) 
Grom Leśno 8 - 1 Meteor Silno 3 września 2017 - 14:00
Agra Ostrowite 2 - 3 Brda Wielkie Chełmy 2 września 2017 - 17:00
Brda Rytel 6 - 2 Unia Klawkowo 2 września 2017 - 17:00
Zieloni Łąg 0 - 4 MKP Szlachta 3 września 2017 - 15:00
Perła Czyczkowy 0 - 0 Czarni Piece 3 września 2017 - 14:00
Piast II Człuchów 2 - 2 Nowi Nowa Cerkiew 3 września 2017 - 11:00
Orkan Huta 3 - 1 Olimpia Czersk 2 września 2017 - 16:30
Kolejka 5 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (20) 
Olimpia Czersk 4 - 3 Grom Leśno 10 września 2017 - 17:00
Nowi Nowa Cerkiew 4 - 1 Orkan Huta 10 września 2017 - 14:00
Czarni Piece 9 - 0 Piast II Człuchów 9 września 2017 - 15:00
MKP Szlachta 5 - 2 Perła Czyczkowy 10 września 2017 - 15:00
Unia Klawkowo 3 - 2 Zieloni Łąg 9 września 2017 - 16:30
Brda Wielkie Chełmy 2 - 3 Brda Rytel 10 września 2017 - 14:00
Meteor Silno 3 - 3 Agra Ostrowite 9 września 2017 - 15:00
Kolejka 6 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (13) 
Grom Leśno 3 - 2 Agra Ostrowite 17 września 2017 - 14:00
Brda Rytel 8 - 3 Meteor Silno 16 września 2017 - 16:30
Zieloni Łąg 0 - 2 Brda Wielkie Chełmy 17 września 2017 - 15:00
Perła Czyczkowy 8 - 0 Unia Klawkowo 16 września 2017 - 16:00
Piast II Człuchów 1 - 6 MKP Szlachta 17 września 2017 - 11:00
Orkan Huta 1 - 2 Czarni Piece 17 września 2017 - 15:00
Olimpia Czersk 0 - 2 Nowi Nowa Cerkiew 16 września 2017 - 17:00
Kolejka 7 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (20) 
Nowi Nowa Cerkiew 0 - 2 Grom Leśno 24 września 2017 - 14:00
Czarni Piece 6 - 3 Olimpia Czersk 23 września 2017 - 16:00
MKP Szlachta 5 - 2 Orkan Huta 23 września 2017 - 16:00
Unia Klawkowo 6 - 2 Piast II Człuchów 23 września 2017 - 16:00
Brda Wielkie Chełmy 5 - 1 Perła Czyczkowy 24 września 2017 - 14:00
Meteor Silno 5 - 1 Zieloni Łąg 23 września 2017 - 15:00
Agra Ostrowite 6 - 8 Brda Rytel 24 września 2017 - 16:00
Kolejka 8 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (19) 
Grom Leśno 1 - 3 Brda Rytel 1 października 2017 - 14:00
Zieloni Łąg 0 - 6 Agra Ostrowite 1 października 2017 - 15:00
Perła Czyczkowy 2 - 1 Meteor Silno 1 października 2017 - 14:00
Piast II Człuchów 3 - 4 Brda Wielkie Chełmy 1 października 2017 - 11:00
Orkan Huta 2 - 1 Unia Klawkowo 1 października 2017 - 15:00
Olimpia Czersk 1 - 2 MKP Szlachta 30 września 2017 - 16:00
Nowi Nowa Cerkiew 1 - 1 Czarni Piece 30 września 2017 - 16:00
Kolejka 9 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (5) 
Czarni Piece 2 - 1 Grom Leśno 7 października 2017 - 13:00
MKP Szlachta 3 - 0 Nowi Nowa Cerkiew 8 października 2017 - 13:00
Unia Klawkowo 5 - 2 Olimpia Czersk 8 października 2017 - 13:00
Brda Wielkie Chełmy 9 - 1 Orkan Huta 8 października 2017 - 14:00
Meteor Silno 4 - 1 Piast II Człuchów 7 października 2017 - 15:00
Agra Ostrowite 6 - 2 Perła Czyczkowy 8 października 2017 - 16:00
Brda Rytel 1 - 1 Zieloni Łąg 7 października 2017 - 15:30
Kolejka 10 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (10) 
Grom Leśno 3 - 2 Zieloni Łąg 15 października 2017 - 14:00
Perła Czyczkowy 3 - 2 Brda Rytel 15 października 2017 - 14:00
Piast II Człuchów 5 - 0 Agra Ostrowite 15 października 2017 - 11:00
Orkan Huta 2 - 6 Meteor Silno 15 października 2017 - 14:00
Olimpia Czersk 2 - 1 Brda Wielkie Chełmy 14 października 2017 - 15:00
Nowi Nowa Cerkiew 3 - 1 Unia Klawkowo 15 października 2017 - 14:00
Czarni Piece 1 - 4 MKP Szlachta 14 października 2017 - 15:00
Kolejka 11 - 21/22. października 2017 [szczegóły] Komentarze (5) 
MKP Szlachta 4 - 0 Grom Leśno 22 października 2017 - 14:00
Unia Klawkowo 2 - 2 Czarni Piece 22 października 2017 - 13:00
Brda Wielkie Chełmy 4 - 3 Nowi Nowa Cerkiew 22 października 2017 - 13:00
Meteor Silno 4 - 1 Olimpia Czersk 21 października 2017 - 15:00
Agra Ostrowite 3 - 1 Orkan Huta 22 października 2017 - 15:30
Brda Rytel 3 - 0 Piast II Człuchów 21 października 2017 - 15:00
Zieloni Łąg 0 - 2 Perła Czyczkowy 22 października 2017 - 14:00
Kolejka 12 - 28/29. października 2017 [szczegóły] Komentarze (6) 
Grom Leśno 3 - 3 Perła Czyczkowy 29 października 2017 - 14:00
Piast II Człuchów 6 - 0 Zieloni Łąg 28 października 2017 - 15:30
Orkan Huta 1 - 2 Brda Rytel 29 października 2017 - 14:00
Olimpia Czersk 1 - 5 Agra Ostrowite 28 października 2017 - 14:00
Nowi Nowa Cerkiew 1 - 2 Meteor Silno 28 października 2017 - 15:00
Czarni Piece 6 - 0 Brda Wielkie Chełmy 28 października 2017 - 15:00
MKP Szlachta 3 - 1 Unia Klawkowo 28 października 2017 - 15:00
Kolejka 13 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (17) 
Unia Klawkowo 0 - 7 Grom Leśno 5 listopada 2017 - 13:00
Brda Wielkie Chełmy 3 - 8 MKP Szlachta 5 listopada 2017 - 14:00
Meteor Silno 3 - 2 Czarni Piece 4 listopada 2017 - 14:00
Agra Ostrowite 2 - 1 Nowi Nowa Cerkiew 5 listopada 2017 - 13:30
Brda Rytel 5 - 2 Olimpia Czersk 4 listopada 2017 - 14:00
Zieloni Łąg 1 - 0 Orkan Huta 5 listopada 2017 - 14:00
Perła Czyczkowy 7 - 2 Piast II Człuchów 5 listopada 2017 - 14:00
Kolejka 14 - 24/25. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (10) 
Grom Leśno 1 - 1 Piast II Człuchów 25 marca 2018 - 14:00
Perła Czyczkowy 4 - 0 Orkan Huta 25 marca 2018 - 14:00
Zieloni Łąg 0 - 6 Olimpia Czersk 25 marca 2018 - 15:00
Brda Rytel 3 - 3 Nowi Nowa Cerkiew 24 marca 2018 - 15:00
Agra Ostrowite 4 - 2 Czarni Piece 16 maja 2018 - 18:30
Meteor Silno 0 - 3 MKP Szlachta 16 maja 2018 - 17:00
Brda Wielkie Chełmy 1 - 1 Unia Klawkowo 25 marca 2018 - 14:00
Kolejka 15 - 28/31. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (9) 
Brda Wielkie Chełmy 6 - 4 Grom Leśno 31 marca 2018 - 16:00
Meteor Silno 1 - 6 Unia Klawkowo 31 marca 2018 - 15:00
MKP Szlachta 1 - 1 Agra Ostrowite 30 maja 2018 - 18:30
Czarni Piece 3 - 3 Brda Rytel 30 maja 2018 - 19:00
Nowi Nowa Cerkiew 8 - 0 Zieloni Łąg 31 marca 2018 - 13:30
Olimpia Czersk 1 - 0 Perła Czyczkowy 31 marca 2018 - 15:00
Orkan Huta 2 - 3 Piast II Człuchów 31 marca 2018 - 16:00
Kolejka 16 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (9) 
Grom Leśno 9 - 0 Orkan Huta 8 kwietnia 2018 - 14:00
Piast II Człuchów 0 - 0 Olimpia Czersk 8 kwietnia 2018 - 11:00
Perła Czyczkowy 2 - 2 Nowi Nowa Cerkiew 8 kwietnia 2018 - 14:00
Zieloni Łąg 0 - 3 Czarni Piece 8 kwietnia 2018 - 15:00
Brda Rytel 1 - 1 MKP Szlachta 8 kwietnia 2018 - 16:00
Agra Ostrowite 2 - 4 Unia Klawkowo 8 kwietnia 2018 - 15:00
Meteor Silno 1 - 6 Brda Wielkie Chełmy 7 kwietnia 2018 - 15:00
Kolejka 17 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (10) 
Meteor Silno 2 - 3 Grom Leśno 14 kwietnia 2018 - 15:00
Brda Wielkie Chełmy 1 - 2 Agra Ostrowite 15 kwietnia 2018 - 14:00
Unia Klawkowo 1 - 2 Brda Rytel 15 kwietnia 2018 - 13:00
MKP Szlachta 3 - 1 Zieloni Łąg 15 kwietnia 2018 - 14:00
Czarni Piece 4 - 1 Perła Czyczkowy 14 kwietnia 2018 - 16:00
Nowi Nowa Cerkiew 3 - 1 Piast II Człuchów 14 kwietnia 2018 - 13:30
Olimpia Czersk 5 - 1 Orkan Huta 15 kwietnia 2018 - 17:00
Kolejka 18 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (10) 
Grom Leśno 3 - 2 Olimpia Czersk 22 kwietnia 2018 - 14:00
Orkan Huta 1 - 8 Nowi Nowa Cerkiew 22 kwietnia 2018 - 15:00
Piast II Człuchów 1 - 1 Czarni Piece 21 kwietnia 2018 - 11:00
Perła Czyczkowy 2 - 3 MKP Szlachta 22 kwietnia 2018 - 14:00
Zieloni Łąg 0 - 11 Unia Klawkowo 22 kwietnia 2018 - 15:00
Brda Rytel 4 - 0 Brda Wielkie Chełmy 21 kwietnia 2018 - 16:00
Agra Ostrowite 5 - 1 Meteor Silno 21 kwietnia 2018 - 17:00
Kolejka 19 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (12) 
Agra Ostrowite 5 - 1 Grom Leśno 28 kwietnia 2018 - 17:00
Meteor Silno 1 - 7 Brda Rytel 28 kwietnia 2018 - 15:00
Brda Wielkie Chełmy 7 - 0 Zieloni Łąg 29 kwietnia 2018 - 14:00
Unia Klawkowo 2 - 1 Perła Czyczkowy 29 kwietnia 2018 - 13:00
MKP Szlachta 3 - 0 Piast II Człuchów 28 kwietnia 2018 - 15:00
vo, goście nie przyjechali
Czarni Piece 6 - 0 Orkan Huta 28 kwietnia 2018 - 14:00
Nowi Nowa Cerkiew 3 - 3 Olimpia Czersk 28 kwietnia 2018 - 13:30
Kolejka 20 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (5) 
Grom Leśno 1 - 3 Nowi Nowa Cerkiew 6 maja 2018 - 14:00
Olimpia Czersk 0 - 2 Czarni Piece 5 maja 2018 - 16:00
Orkan Huta 0 - 8 MKP Szlachta 6 maja 2018 - 15:00
Piast II Człuchów 0 - 2 Unia Klawkowo 6 maja 2018 - 11:00
Perła Czyczkowy 2 - 1 Brda Wielkie Chełmy 6 maja 2018 - 14:00
Zieloni Łąg 2 - 4 Meteor Silno 6 maja 2018 - 15:00
Brda Rytel 3 - 2 Agra Ostrowite 5 maja 2018 - 16:00
Kolejka 21 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (23) 
Brda Rytel 2 - 3 Grom Leśno 13 maja 2018 - 16:00
Agra Ostrowite 6 - 0 Zieloni Łąg 12 maja 2018 - 17:00
Meteor Silno 4 - 2 Perła Czyczkowy 12 maja 2018 - 15:00
Brda Wielkie Chełmy 4 - 4 Piast II Człuchów 13 maja 2018 - 14:00
Unia Klawkowo 4 - 0 Orkan Huta 13 maja 2018 - 14:00
MKP Szlachta 8 - 1 Olimpia Czersk 12 maja 2018 - 15:00
Czarni Piece 1 - 3 Nowi Nowa Cerkiew 12 maja 2018 - 16:00
Kolejka 22 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (9) 
Grom Leśno 2 - 3 Czarni Piece 20 maja 2018 - 14:00
Nowi Nowa Cerkiew 0 - 1 MKP Szlachta 19 maja 2018 - 13:30
Olimpia Czersk 0 - 4 Unia Klawkowo 20 maja 2018 - 16:00
Orkan Huta 0 - 3 Brda Wielkie Chełmy 19 maja 2018 - 16:30
vo, zdekompletowanie drużyny gospodarzy
Piast II Człuchów 1 - 0 Meteor Silno 20 maja 2018 - 11:00
Perła Czyczkowy 2 - 1 Agra Ostrowite 20 maja 2018 - 14:00
Zieloni Łąg 0 - 8 Brda Rytel 20 maja 2018 - 15:00
Kolejka 23 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (13) 
Zieloni Łąg 0 - 5 Grom Leśno 27 maja 2018 - 15:00
Brda Rytel 5 - 0 Perła Czyczkowy 26 maja 2018 - 17:00
Agra Ostrowite 2 - 0 Piast II Człuchów 26 maja 2018 - 17:00
Meteor Silno 7 - 0 Orkan Huta 26 maja 2018 - 15:00
Brda Wielkie Chełmy 5 - 1 Olimpia Czersk 27 maja 2018 - 14:00
Unia Klawkowo 4 - 1 Nowi Nowa Cerkiew 27 maja 2018 - 14:00
MKP Szlachta 2 - 1 Czarni Piece 27 maja 2018 - 17:30
Kolejka 24 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (28) 
Grom Leśno 1 - 2 MKP Szlachta 3 czerwca 2018 - 14:00
Czarni Piece 0 - 4 Unia Klawkowo 2 czerwca 2018 - 12:30
vo, na boisku 8:4
Nowi Nowa Cerkiew 5 - 1 Brda Wielkie Chełmy 2 czerwca 2018 - 13:30
Olimpia Czersk 1 - 8 Meteor Silno 2 czerwca 2018 - 18:00
Orkan Huta 3 - 5 Agra Ostrowite 3 czerwca 2018 - 15:30
Piast II Człuchów 2 - 4 Brda Rytel 2 czerwca 2018 - 11:00
Perła Czyczkowy 6 - 0 Zieloni Łąg 3 czerwca 2018 - 14:00
Kolejka 25 - 9/10. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (28) 
Perła Czyczkowy 0 - 2 Grom Leśno 10 czerwca 2018 - 14:00
Zieloni Łąg 0 - 3 Piast II Człuchów 10 czerwca 2018 - 15:00
Brda Rytel 4 - 3 Orkan Huta 9 czerwca 2018 - 16:00
Agra Ostrowite 3 - 0 Olimpia Czersk 9 czerwca 2018 - 17:00
vo, goście nie przyjechali
Meteor Silno 3 - 1 Nowi Nowa Cerkiew 9 czerwca 2018 - 15:00
Brda Wielkie Chełmy 3 - 0 Czarni Piece 10 czerwca 2018 - 14:00
vo, na boisku 3:3
Unia Klawkowo 3 - 1 MKP Szlachta 10 czerwca 2018 - 17:00
Kolejka 26 - 17. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (23) 
Grom Leśno 3 - 4 Unia Klawkowo 17 czerwca 2018 - 14:00
MKP Szlachta 8 - 4 Brda Wielkie Chełmy 17 czerwca 2018 - 14:00
Czarni Piece 4 - 1 Meteor Silno 17 czerwca 2018 - 14:00
Nowi Nowa Cerkiew 3 - 0 Agra Ostrowite 17 czerwca 2018 - 14:00
Olimpia Czersk 1 - 4 Brda Rytel 17 czerwca 2018 - 14:00
Orkan Huta 1 - 0 Zieloni Łąg 17 czerwca 2018 - 14:00
Piast II Człuchów 2 - 4 Perła Czyczkowy 17 czerwca 2018 - 14:00
© Pomorski Futbol 2003-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE