Kolejka 1 - 3/4. września 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Junior Football Academy Przechlewo |
11 - 0 |
Drzewiarz Rzeczenica |
14 września 2016
14.09 - 18:00 |
Bytovia Bytów |
0 - 8 |
Lipniczanka Lipnica |
|
Diament Trzebielino |
1 - 4 |
Start Miastko |
|
Piast Człuchów |
0 - 9 |
Lider Rychnowy |
|
Chojniczanka Chojnice |
15 - 0 |
Kolejarz Chojnice |
|
Kolejka 2 - 10/11. września 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Drzewiarz Rzeczenica |
8 - 2 |
Kolejarz Chojnice |
|
Lider Rychnowy |
5 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Start Miastko |
13 - 0 |
Piast Człuchów |
|
Lipniczanka Lipnica |
1 - 0 |
Diament Trzebielino |
|
Junior Football Academy Przechlewo |
7 - 2 |
Bytovia Bytów |
|
Kolejka 3 - 17/18. września 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bytovia Bytów |
6 - 3 |
Drzewiarz Rzeczenica |
|
Diament Trzebielino |
0 - 3 |
Junior Football Academy Przechlewo |
|
Piast Człuchów |
1 - 8 |
Lipniczanka Lipnica |
|
Chojniczanka Chojnice |
1 - 1 |
Start Miastko |
|
Kolejarz Chojnice |
1 - 10 |
Lider Rychnowy |
|
Kolejka 4 - 24/25. września 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Drzewiarz Rzeczenica |
0 - 11 |
Lider Rychnowy |
|
Start Miastko |
8 - 0 |
Kolejarz Chojnice |
|
Lipniczanka Lipnica |
0 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Junior Football Academy Przechlewo |
6 - 0 |
Piast Człuchów |
|
Bytovia Bytów |
4 - 8 |
Diament Trzebielino |
|
Kolejka 5 - 1/2. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Diament Trzebielino |
3 - 1 |
Drzewiarz Rzeczenica |
|
Piast Człuchów |
1 - 1 |
Bytovia Bytów |
|
Chojniczanka Chojnice |
5 - 1 |
Junior Football Academy Przechlewo |
|
Kolejarz Chojnice |
0 - 8 |
Lipniczanka Lipnica |
|
Lider Rychnowy |
4 - 2 |
Start Miastko |
|
Kolejka 6 - 8/9. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Drzewiarz Rzeczenica |
0 - 8 |
Start Miastko |
|
Lipniczanka Lipnica |
1 - 4 |
Lider Rychnowy |
|
Junior Football Academy Przechlewo |
18 - 0 |
Kolejarz Chojnice |
|
Bytovia Bytów |
2 - 4 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Diament Trzebielino |
0 - 5 |
Piast Człuchów |
|
Kolejka 7 - 15/16. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Piast Człuchów |
7 - 0 |
Drzewiarz Rzeczenica |
|
Chojniczanka Chojnice |
6 - 2 |
Diament Trzebielino |
|
Kolejarz Chojnice |
0 - 2 |
Bytovia Bytów |
|
Lider Rychnowy |
1 - 2 |
Junior Football Academy Przechlewo |
|
Start Miastko |
6 - 1 |
Lipniczanka Lipnica |
|
Kolejka 8 - 22/23. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Drzewiarz Rzeczenica |
0 - 6 |
Lipniczanka Lipnica |
|
Junior Football Academy Przechlewo |
2 - 0 |
Start Miastko |
|
Bytovia Bytów |
0 - 7 |
Lider Rychnowy |
|
Diament Trzebielino |
11 - 0 |
Kolejarz Chojnice |
|
Piast Człuchów |
1 - 3 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Kolejka 9 - 29/30. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chojniczanka Chojnice |
4 - 2 |
Drzewiarz Rzeczenica |
|
Kolejarz Chojnice |
0 - 2 |
Piast Człuchów |
|
Lider Rychnowy |
3 - 0 |
Diament Trzebielino |
|
Start Miastko |
6 - 0 |
Bytovia Bytów |
|
Lipniczanka Lipnica |
1 - 2 |
Junior Football Academy Przechlewo |
|
Kolejka 10 - 8/9. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Drzewiarz Rzeczenica |
0 - 4 |
Junior Football Academy Przechlewo |
|
Lipniczanka Lipnica |
4 - 0 |
Bytovia Bytów |
|
Start Miastko |
6 - 2 |
Diament Trzebielino |
|
Lider Rychnowy |
4 - 1 |
Piast Człuchów |
|
Kolejarz Chojnice |
1 - 13 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Kolejka 11 - 12/15. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kolejarz Chojnice |
1 - 5 |
Drzewiarz Rzeczenica |
|
Chojniczanka Chojnice |
0 - 5 |
Lider Rychnowy |
|
Piast Człuchów |
1 - 1 |
Start Miastko |
|
Diament Trzebielino |
1 - 9 |
Lipniczanka Lipnica |
|
Bytovia Bytów |
1 - 5 |
Junior Football Academy Przechlewo |
|
Kolejka 12 - 22/23. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Drzewiarz Rzeczenica |
2 - 4 |
Bytovia Bytów |
|
Junior Football Academy Przechlewo |
9 - 0 |
Diament Trzebielino |
|
Lipniczanka Lipnica |
2 - 0 |
Piast Człuchów |
|
Start Miastko |
5 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Lider Rychnowy |
8 - 1 |
Kolejarz Chojnice |
|
Kolejka 13 - 29/30. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lider Rychnowy |
8 - 0 |
Drzewiarz Rzeczenica |
|
Kolejarz Chojnice |
0 - 9 |
Start Miastko |
|
Chojniczanka Chojnice |
0 - 3 |
Lipniczanka Lipnica |
|
Piast Człuchów |
1 - 2 |
Junior Football Academy Przechlewo |
|
Diament Trzebielino |
0 - 9 |
Bytovia Bytów |
|
Kolejka 14 - 6/7. maja 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Drzewiarz Rzeczenica |
6 - 4 |
Diament Trzebielino |
|
Bytovia Bytów |
1 - 0 |
Piast Człuchów |
|
Junior Football Academy Przechlewo |
3 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Lipniczanka Lipnica |
11 - 0 |
Kolejarz Chojnice |
|
Start Miastko |
1 - 1 |
Lider Rychnowy |
|
Kolejka 15 - 13/14. maja 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Start Miastko |
10 - 1 |
Drzewiarz Rzeczenica |
|
Lider Rychnowy |
1 - 0 |
Lipniczanka Lipnica |
|
Kolejarz Chojnice |
0 - 6 |
Junior Football Academy Przechlewo |
|
Chojniczanka Chojnice |
7 - 0 |
Bytovia Bytów |
|
Piast Człuchów |
3 - 1 |
Diament Trzebielino |
|
Kolejka 16 - 20/21. maja 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Drzewiarz Rzeczenica |
6 - 3 |
Piast Człuchów |
|
Diament Trzebielino |
2 - 8 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Bytovia Bytów |
4 - 1 |
Kolejarz Chojnice |
|
Junior Football Academy Przechlewo |
2 - 1 |
Lider Rychnowy |
|
Lipniczanka Lipnica |
4 - 0 |
Start Miastko |
|
Kolejka 17 - 27/28. maja 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lipniczanka Lipnica |
5 - 0 |
Drzewiarz Rzeczenica |
|
Start Miastko |
2 - 1 |
Junior Football Academy Przechlewo |
|
Lider Rychnowy |
10 - 0 |
Bytovia Bytów |
|
Kolejarz Chojnice |
1 - 5 |
Diament Trzebielino |
|
Chojniczanka Chojnice |
1 - 0 |
Piast Człuchów |
|
Kolejka 18 - 3/4. czerwca 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Drzewiarz Rzeczenica |
2 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Piast Człuchów |
4 - 0 |
Kolejarz Chojnice |
|
Diament Trzebielino |
3 - 5 |
Lider Rychnowy |
|
Bytovia Bytów |
0 - 3 |
Start Miastko |
|
Junior Football Academy Przechlewo |
1 - 0 |
Lipniczanka Lipnica |
|
|