Baner

Liga Juniorów D1 - grupa Gdańsk II - sezon 2016/2017

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gedania Gdańsk 24 64 21 1 2 97 - 13 2 3 1 0 1 4 - 3
2. GTS Pruszcz Gdański 24 64 21 1 2 103 - 15 2 3 1 0 1 3 - 4
3. Czarni Pruszcz Gdański 24 54 17 3 4 68 - 21
4. Sparta Gdańsk 24 52 16 4 4 64 - 23
5. Gryf II Wejherowo 24 48 15 3 6 72 - 17
6. Jaguar Gdańsk 24 35 11 2 11 55 - 35
7. Polonia Gdańsk 24 34 11 1 12 42 - 41
8. Akademia Sportowa Pomorze 24 24 6 6 12 25 - 45
9. Olimpic Gdańsk 24 21 6 3 15 28 - 91
10. GKS Kolbudy 24 17 4 5 15 18 - 46 2 3 1 0 1 2 - 1
11. Sokół Ełganowo 24 17 5 2 17 20 - 86 2 3 1 0 1 1 - 2
12. KS Sulmin 24 10 2 4 18 30 - 110
13. Wybrzeże Gdańsk 24 9 2 3 19 20 - 99


Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wybrzeże Gdańsk 1 - 0 Sokół Ełganowo
Czarni Pruszcz Gdański 1 - 3 GTS Pruszcz Gdański
Akademia Sportowa Pomorze 0 - 0 GKS Kolbudy
Polonia Gdańsk 0 - 3 Gryf II Wejherowo
Gryf II Wejherowo gospodarzem. vo, niestawienie się na zawody
Olimpic Gdańsk 0 - 7 Gedania Gdańsk
KS Sulmin 2 - 5 Sparta Gdańsk
Pauza: Jaguar Gdańsk,
Kolejka 2 - 3/4. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Ełganowo 0 - 2 Sparta Gdańsk
Gedania Gdańsk 4 - 0 KS Sulmin
Polonia Gdańsk 2 - 0 Olimpic Gdańsk
GKS Kolbudy 0 - 2 Gryf II Wejherowo
GTS Pruszcz Gdański 3 - 0 Akademia Sportowa Pomorze
Jaguar Gdańsk 1 - 3 Czarni Pruszcz Gdański
Pauza: Wybrzeże Gdańsk,
Kolejka 3 - 10/11. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni Pruszcz Gdański 5 - 0 Wybrzeże Gdańsk
Akademia Sportowa Pomorze 1 - 2 Jaguar Gdańsk
Gryf II Wejherowo 0 - 0 GTS Pruszcz Gdański
Olimpic Gdańsk 3 - 1 GKS Kolbudy
KS Sulmin 3 - 8 Polonia Gdańsk
Sparta Gdańsk 0 - 2 Gedania Gdańsk
Pauza: Sokół Ełganowo,
Kolejka 4 - 17/18. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Ełganowo 0 - 0 Gedania Gdańsk
Polonia Gdańsk 2 - 2 Sparta Gdańsk
GKS Kolbudy 2 - 0 KS Sulmin
GTS Pruszcz Gdański 11 - 0 Olimpic Gdańsk
Jaguar Gdańsk 1 - 4 Gryf II Wejherowo
Wybrzeże Gdańsk 1 - 4 Akademia Sportowa Pomorze
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański,
Kolejka 5 - 24/25. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni Pruszcz Gdański 3 - 0 Sokół Ełganowo
vo, na boisku 11:1
Gryf II Wejherowo 2 - 0 Wybrzeże Gdańsk
Olimpic Gdańsk 0 - 6 Jaguar Gdańsk
KS Sulmin 0 - 6 GTS Pruszcz Gdański
Sparta Gdańsk 5 - 0 GKS Kolbudy
Gedania Gdańsk 3 - 1 Polonia Gdańsk
Pauza: Akademia Sportowa Pomorze,
Kolejka 6 - 1/2. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Ełganowo 0 - 4 Polonia Gdańsk
GKS Kolbudy 2 - 5 Gedania Gdańsk
GTS Pruszcz Gdański 4 - 1 Sparta Gdańsk
Jaguar Gdańsk 7 - 1 KS Sulmin
Wybrzeże Gdańsk 1 - 2 Olimpic Gdańsk
Czarni Pruszcz Gdański 4 - 0 Akademia Sportowa Pomorze
Pauza: Gryf II Wejherowo,
Kolejka 7 - 8/9. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Sportowa Pomorze 7 - 0 Sokół Ełganowo
Gryf II Wejherowo 0 - 3 Czarni Pruszcz Gdański
KS Sulmin 4 - 1 Wybrzeże Gdańsk
Sparta Gdańsk 2 - 1 Jaguar Gdańsk
Gedania Gdańsk 1 - 2 GTS Pruszcz Gdański
Polonia Gdańsk 1 - 0 GKS Kolbudy
Pauza: Olimpic Gdańsk,
Kolejka 8 - 15/16. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Ełganowo 1 - 0 GKS Kolbudy
GTS Pruszcz Gdański 3 - 1 Polonia Gdańsk
Jaguar Gdańsk 0 - 5 Gedania Gdańsk
Wybrzeże Gdańsk 1 - 3 Sparta Gdańsk
Czarni Pruszcz Gdański 4 - 2 Olimpic Gdańsk
Akademia Sportowa Pomorze 0 - 3 Gryf II Wejherowo
Pauza: KS Sulmin,
Kolejka 9 - 22/23. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf II Wejherowo 6 - 0 Sokół Ełganowo
Olimpic Gdańsk 1 - 1 Akademia Sportowa Pomorze
KS Sulmin 2 - 7 Czarni Pruszcz Gdański
Gedania Gdańsk 9 - 0 Wybrzeże Gdańsk
Polonia Gdańsk 1 - 0 Jaguar Gdańsk
GKS Kolbudy 1 - 3 GTS Pruszcz Gdański
Pauza: Sparta Gdańsk,
Kolejka 10 - 29/30. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Ełganowo 0 - 3 GTS Pruszcz Gdański
Jaguar Gdańsk 0 - 1 GKS Kolbudy
Wybrzeże Gdańsk 2 - 7 Polonia Gdańsk
Czarni Pruszcz Gdański 6 - 2 Sparta Gdańsk
Akademia Sportowa Pomorze 2 - 2 KS Sulmin
Gryf II Wejherowo 7 - 0 Olimpic Gdańsk
Pauza: Gedania Gdańsk,
Kolejka 11 - 5/6. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpic Gdańsk 1 - 1 Sokół Ełganowo
KS Sulmin 0 - 12 Gryf II Wejherowo
Sparta Gdańsk 0 - 0 Akademia Sportowa Pomorze
Gedania Gdańsk 4 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
GKS Kolbudy 1 - 1 Wybrzeże Gdańsk
GTS Pruszcz Gdański 2 - 0 Jaguar Gdańsk
Pauza: Polonia Gdańsk,
Kolejka 12 - 12/13. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Ełganowo 1 - 2 Jaguar Gdańsk
Wybrzeże Gdańsk 1 - 6 GTS Pruszcz Gdański
Czarni Pruszcz Gdański 3 - 0 Polonia Gdańsk
Akademia Sportowa Pomorze 0 - 4 Gedania Gdańsk
Gryf II Wejherowo 2 - 0 Sparta Gdańsk 18 marca 2017 - 12:30
Olimpic Gdańsk 5 - 2 KS Sulmin
Pauza: GKS Kolbudy,
Kolejka 13 - 19/20. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
KS Sulmin 3 - 4 Sokół Ełganowo
Sparta Gdańsk 6 - 0 Olimpic Gdańsk
Gedania Gdańsk 3 - 0 Gryf II Wejherowo
Polonia Gdańsk 1 - 0 Akademia Sportowa Pomorze
GKS Kolbudy 0 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
Jaguar Gdańsk 2 - 1 Wybrzeże Gdańsk
Pauza: GTS Pruszcz Gdański,
Kolejka 14 - 25/26. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Ełganowo 4 - 1 Wybrzeże Gdańsk
GTS Pruszcz Gdański 1 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
GKS Kolbudy 6 - 2 Akademia Sportowa Pomorze
Gryf II Wejherowo 4 - 1 Polonia Gdańsk
Gedania Gdańsk 6 - 2 Olimpic Gdańsk
Sparta Gdańsk 11 - 2 KS Sulmin
Pauza: Jaguar Gdańsk,
Kolejka 15 - 1/2. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sparta Gdańsk 5 - 1 Sokół Ełganowo
KS Sulmin 0 - 3 Gedania Gdańsk
Olimpic Gdańsk 1 - 5 Polonia Gdańsk
Gryf II Wejherowo 6 - 0 GKS Kolbudy
Akademia Sportowa Pomorze 0 - 6 GTS Pruszcz Gdański
Czarni Pruszcz Gdański 3 - 1 Jaguar Gdańsk
Pauza: Wybrzeże Gdańsk,
Kolejka 16 - 8/9. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wybrzeże Gdańsk 2 - 6 Czarni Pruszcz Gdański
Jaguar Gdańsk 0 - 0 Akademia Sportowa Pomorze
GTS Pruszcz Gdański 2 - 0 Gryf II Wejherowo
GKS Kolbudy 0 - 1 Olimpic Gdańsk
Polonia Gdańsk 0 - 1 KS Sulmin
Gedania Gdańsk 0 - 2 Sparta Gdańsk
Pauza: Sokół Ełganowo,
Kolejka 17 - 12/15. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gedania Gdańsk 11 - 0 Sokół Ełganowo
Sparta Gdańsk 1 - 0 Polonia Gdańsk
KS Sulmin 1 - 1 GKS Kolbudy
Olimpic Gdańsk 2 - 7 GTS Pruszcz Gdański 24 maja 2017 - 17:30
Gryf II Wejherowo 0 - 0 Jaguar Gdańsk
Akademia Sportowa Pomorze 1 - 0 Wybrzeże Gdańsk 18 kwietnia 2017 - 17:30
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański,
Kolejka 18 - 22/23. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Ełganowo 0 - 8 Czarni Pruszcz Gdański
Wybrzeże Gdańsk 0 - 5 Gryf II Wejherowo
Jaguar Gdańsk 6 - 0 Olimpic Gdańsk
GTS Pruszcz Gdański 5 - 1 KS Sulmin
GKS Kolbudy 0 - 0 Sparta Gdańsk
Polonia Gdańsk 0 - 2 Gedania Gdańsk
Pauza: Akademia Sportowa Pomorze,
Kolejka 19 - 29/30. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Polonia Gdańsk 3 - 0 Sokół Ełganowo
Gedania Gdańsk 3 - 0 GKS Kolbudy
Sparta Gdańsk 2 - 0 GTS Pruszcz Gdański
KS Sulmin 0 - 5 Jaguar Gdańsk
Olimpic Gdańsk 0 - 3 Wybrzeże Gdańsk
Akademia Sportowa Pomorze 0 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
Pauza: Gryf II Wejherowo,
Kolejka 20 - 3. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Ełganowo 0 - 1 Akademia Sportowa Pomorze
Czarni Pruszcz Gdański 0 - 0 Gryf II Wejherowo
Wybrzeże Gdańsk 1 - 1 KS Sulmin
Jaguar Gdańsk 0 - 1 Sparta Gdańsk
GTS Pruszcz Gdański 1 - 3 Gedania Gdańsk
GKS Kolbudy 1 - 3 Polonia Gdańsk
Pauza: Olimpic Gdańsk,
Kolejka 21 - 6/7. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Kolbudy 2 - 0 Sokół Ełganowo
Polonia Gdańsk 0 - 6 GTS Pruszcz Gdański
Gedania Gdańsk 3 - 0 Jaguar Gdańsk
Sparta Gdańsk 4 - 0 Wybrzeże Gdańsk
Olimpic Gdańsk 0 - 3 Czarni Pruszcz Gdański
Gryf II Wejherowo 2 - 1 Akademia Sportowa Pomorze
Pauza: KS Sulmin,
Kolejka 22 - 13/14. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Ełganowo 0 - 3 Gryf II Wejherowo
Akademia Sportowa Pomorze 1 - 2 Olimpic Gdańsk
Czarni Pruszcz Gdański 3 - 0 KS Sulmin
Wybrzeże Gdańsk 0 - 12 Gedania Gdańsk
Jaguar Gdańsk 4 - 1 Polonia Gdańsk
GTS Pruszcz Gdański 3 - 0 GKS Kolbudy
Pauza: Sparta Gdańsk,
Kolejka 23 - 20/21. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS Pruszcz Gdański 11 - 1 Sokół Ełganowo
GKS Kolbudy 0 - 3 Jaguar Gdańsk
Polonia Gdańsk 1 - 0 Wybrzeże Gdańsk
Sparta Gdańsk 0 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
KS Sulmin 2 - 3 Akademia Sportowa Pomorze
Olimpic Gdańsk 3 - 1 Gryf II Wejherowo
Pauza: Gedania Gdańsk,
Kolejka 24 - 27/28. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Ełganowo 3 - 1 Olimpic Gdańsk
Gryf II Wejherowo 9 - 0 KS Sulmin
Akademia Sportowa Pomorze 0 - 4 Sparta Gdańsk
Czarni Pruszcz Gdański 1 - 3 Gedania Gdańsk
Wybrzeże Gdańsk 0 - 0 GKS Kolbudy
Jaguar Gdańsk 0 - 2 GTS Pruszcz Gdański
Pauza: Polonia Gdańsk,
Kolejka 25 - 3/4. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar Gdańsk 7 - 0 Sokół Ełganowo
GTS Pruszcz Gdański 13 - 0 Wybrzeże Gdańsk
Polonia Gdańsk 0 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
Gedania Gdańsk 2 - 0 Akademia Sportowa Pomorze
Sparta Gdańsk 1 - 0 Gryf II Wejherowo
KS Sulmin 2 - 2 Olimpic Gdańsk
Pauza: GKS Kolbudy,
Kolejka 26 - 10/11. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Ełganowo 4 - 1 KS Sulmin
Olimpic Gdańsk 0 - 5 Sparta Gdańsk
Gryf II Wejherowo 1 - 2 Gedania Gdańsk
Akademia Sportowa Pomorze 1 - 0 Polonia Gdańsk
Czarni Pruszcz Gdański 2 - 0 GKS Kolbudy
Wybrzeże Gdańsk 3 - 7 Jaguar Gdańsk
Pauza: GTS Pruszcz Gdański, .
© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE