Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Unia Sopot |
0 - 0 |
Arka Gdynia SI |
|
Lider Dębogórze |
9 - 0 |
Cisowa Gdynia |
|
Sztorm Mosty |
0 - 4 |
Gryf Wejherowo |
14 września 2016
14.09 - 17:30 |
Korona Żelistrzewo |
0 - 3 |
Sztorm Gdańsk |
29 września 2016
29.09 - 17:00 |
MKS Władysławowo |
4 - 0 |
GOSRiT Luzino |
14 września 2016
14.09 - 17:00 |
Dragon Bojano |
1 - 0 |
GKS Linia |
14 września 2016
14.09 - 18:00 |
Pauza: Zatoka Puck, |
Kolejka 2 - 3/4. września 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GOSRiT Luzino |
0 - 4 |
Dragon Bojano |
6 września 2016
6.09 - 17:30 |
Korona Żelistrzewo |
1 - 6 |
MKS Władysławowo |
|
Gryf Wejherowo |
2 - 2 |
Sztorm Gdańsk |
|
Cisowa Gdynia |
2 - 2 |
Sztorm Mosty |
|
Arka Gdynia SI |
6 - 2 |
Lider Dębogórze |
|
Zatoka Puck |
8 - 0 |
Unia Sopot |
|
Pauza: GKS Linia, |
Kolejka 3 - 10/11. września 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lider Dębogórze |
9 - 2 |
Zatoka Puck |
|
Sztorm Mosty |
1 - 10 |
Arka Gdynia SI |
21 września 2016
21.09 - 17:00 |
Sztorm Gdańsk |
0 - 1 |
Cisowa Gdynia |
11 września 2016
11.09 - 17:00 |
MKS Władysławowo |
9 - 0 |
Gryf Wejherowo |
|
Dragon Bojano |
10 - 1 |
Korona Żelistrzewo |
|
GKS Linia |
0 - 5 |
GOSRiT Luzino |
|
Pauza: Unia Sopot, |
Kolejka 4 - 17/18. września 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Korona Żelistrzewo |
1 - 0 |
GKS Linia |
|
Gryf Wejherowo |
1 - 3 |
Dragon Bojano |
|
Cisowa Gdynia |
2 - 6 |
MKS Władysławowo |
|
Arka Gdynia SI |
2 - 2 |
Sztorm Gdańsk |
|
Zatoka Puck |
1 - 2 |
Sztorm Mosty |
|
Unia Sopot |
0 - 14 |
Lider Dębogórze |
|
vo, na boisku 0:14 |
Pauza: GOSRiT Luzino, |
Kolejka 5 - 24/25. września 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sztorm Mosty |
7 - 0 |
Unia Sopot |
|
Sztorm Gdańsk |
1 - 0 |
Zatoka Puck |
|
MKS Władysławowo |
0 - 10 |
Arka Gdynia SI |
|
Dragon Bojano |
4 - 1 |
Cisowa Gdynia |
|
GKS Linia |
6 - 0 |
Gryf Wejherowo |
|
GOSRiT Luzino |
3 - 0 |
Korona Żelistrzewo |
24 września 2016
24.09 - 11:00 |
Pauza: Lider Dębogórze, |
Kolejka 6 - 1/2. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GOSRiT Luzino |
3 - 0 |
Gryf Wejherowo |
|
Cisowa Gdynia |
4 - 1 |
GKS Linia |
|
Arka Gdynia SI |
3 - 0 |
Dragon Bojano |
|
Zatoka Puck |
2 - 5 |
MKS Władysławowo |
|
Unia Sopot |
0 - 11 |
Sztorm Gdańsk |
|
Lider Dębogórze |
1 - 1 |
Sztorm Mosty |
|
Pauza: Korona Żelistrzewo, |
Kolejka 7 - 8/9. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sztorm Gdańsk |
1 - 2 |
Lider Dębogórze |
|
MKS Władysławowo |
12 - 0 |
Unia Sopot |
|
Dragon Bojano |
6 - 0 |
Zatoka Puck |
|
GKS Linia |
0 - 7 |
Arka Gdynia SI |
|
GOSRiT Luzino |
2 - 0 |
Cisowa Gdynia |
|
Korona Żelistrzewo |
3 - 1 |
Gryf Wejherowo |
|
Pauza: Sztorm Mosty, |
Kolejka 8 - 15/16. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Cisowa Gdynia |
1 - 3 |
Korona Żelistrzewo |
|
Arka Gdynia SI |
2 - 2 |
GOSRiT Luzino |
|
Zatoka Puck |
0 - 2 |
GKS Linia |
|
Unia Sopot |
0 - 11 |
Dragon Bojano |
|
Lider Dębogórze |
2 - 5 |
MKS Władysławowo |
|
Sztorm Mosty |
2 - 1 |
Sztorm Gdańsk |
|
Pauza: Gryf Wejherowo, |
Kolejka 9 - 22/23. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
MKS Władysławowo |
5 - 0 |
Sztorm Mosty |
|
Dragon Bojano |
5 - 1 |
Lider Dębogórze |
|
GKS Linia |
11 - 0 |
Unia Sopot |
|
GOSRiT Luzino |
6 - 1 |
Zatoka Puck |
|
Korona Żelistrzewo |
1 - 1 |
Arka Gdynia SI |
|
Gryf Wejherowo |
2 - 2 |
Cisowa Gdynia |
|
Pauza: Sztorm Gdańsk, |
Kolejka 10 - 29/30. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia SI |
7 - 0 |
Gryf Wejherowo |
|
Zatoka Puck |
2 - 8 |
Korona Żelistrzewo |
|
Unia Sopot |
0 - 17 |
GOSRiT Luzino |
|
Lider Dębogórze |
7 - 0 |
GKS Linia |
|
Sztorm Mosty |
0 - 6 |
Dragon Bojano |
|
Sztorm Gdańsk |
0 - 4 |
MKS Władysławowo |
|
Pauza: Cisowa Gdynia, |
Kolejka 11 - 5/6. listopada 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Dragon Bojano |
6 - 2 |
Sztorm Gdańsk |
|
GKS Linia |
1 - 1 |
Sztorm Mosty |
|
GOSRiT Luzino |
3 - 1 |
Lider Dębogórze |
|
Korona Żelistrzewo |
20 - 0 |
Unia Sopot |
|
Gryf Wejherowo |
1 - 1 |
Zatoka Puck |
|
Cisowa Gdynia |
1 - 5 |
Arka Gdynia SI |
|
Pauza: MKS Władysławowo, |
Kolejka 12 - 12/13. listopada 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zatoka Puck |
4 - 2 |
Cisowa Gdynia |
|
Unia Sopot |
0 - 11 |
Gryf Wejherowo |
|
Lider Dębogórze |
0 - 2 |
Korona Żelistrzewo |
|
Sztorm Mosty |
0 - 3 |
GOSRiT Luzino |
|
Sztorm Gdańsk |
2 - 3 |
GKS Linia |
|
MKS Władysławowo |
4 - 2 |
Dragon Bojano |
|
Pauza: Arka Gdynia SI, |
Kolejka 13 - 19/20. listopada 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Linia |
1 - 3 |
MKS Władysławowo |
|
GOSRiT Luzino |
5 - 0 |
Sztorm Gdańsk |
|
Korona Żelistrzewo |
2 - 1 |
Sztorm Mosty |
|
Gryf Wejherowo |
1 - 3 |
Lider Dębogórze |
|
Cisowa Gdynia |
8 - 1 |
Unia Sopot |
|
Arka Gdynia SI |
8 - 0 |
Zatoka Puck |
|
Pauza: Dragon Bojano, |
Kolejka 14 - 25/26. marca 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia SI |
20 - 0 |
Unia Sopot |
|
Cisowa Gdynia |
2 - 7 |
Lider Dębogórze |
|
Gryf Wejherowo |
2 - 1 |
Sztorm Mosty |
|
Sztorm Gdańsk |
0 - 3 |
Korona Żelistrzewo |
|
GOSRiT Luzino |
1 - 0 |
MKS Władysławowo |
|
GKS Linia |
0 - 5 |
Dragon Bojano |
5 kwietnia 2017
5.04 - 17:00 |
vo, na boisku 0:5 |
Pauza: Zatoka Puck, |
Kolejka 15 - 1/2. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Dragon Bojano |
4 - 0 |
GOSRiT Luzino |
|
MKS Władysławowo |
2 - 1 |
Korona Żelistrzewo |
|
Sztorm Gdańsk |
0 - 3 |
Gryf Wejherowo |
|
Sztorm Mosty |
1 - 1 |
Cisowa Gdynia |
|
Lider Dębogórze |
1 - 7 |
Arka Gdynia SI |
|
Unia Sopot |
0 - 1 |
Zatoka Puck |
|
Pauza: GKS Linia, |
Kolejka 16 - 8/9. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zatoka Puck |
1 - 1 |
Lider Dębogórze |
|
Arka Gdynia SI |
8 - 0 |
Sztorm Mosty |
|
Cisowa Gdynia |
3 - 0 |
Sztorm Gdańsk |
|
Gryf Wejherowo |
1 - 2 |
MKS Władysławowo |
|
Korona Żelistrzewo |
0 - 1 |
Dragon Bojano |
|
GOSRiT Luzino |
4 - 0 |
GKS Linia |
|
Pauza: Unia Sopot, |
Kolejka 17 - 12/15. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Linia |
0 - 4 |
Korona Żelistrzewo |
|
vo, na boisku 0:4 |
Dragon Bojano |
4 - 0 |
Gryf Wejherowo |
|
MKS Władysławowo |
3 - 0 |
Cisowa Gdynia |
|
Sztorm Gdańsk |
0 - 3 |
Arka Gdynia SI |
|
Sztorm Mosty |
4 - 1 |
Zatoka Puck |
|
Lider Dębogórze |
17 - 0 |
Unia Sopot |
|
Pauza: GOSRiT Luzino, |
Kolejka 18 - 22/23. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Unia Sopot |
0 - 7 |
Sztorm Mosty |
|
Zatoka Puck |
3 - 0 |
Sztorm Gdańsk |
|
Arka Gdynia SI |
13 - 0 |
MKS Władysławowo |
|
Cisowa Gdynia |
3 - 3 |
Dragon Bojano |
|
Gryf Wejherowo |
1 - 1 |
GKS Linia |
|
Korona Żelistrzewo |
2 - 3 |
GOSRiT Luzino |
|
Pauza: Lider Dębogórze, |
Kolejka 19 - 29/30. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Wejherowo |
2 - 1 |
GOSRiT Luzino |
|
GKS Linia |
0 - 1 |
Cisowa Gdynia |
26 kwietnia 2017
26.04 - 18:00 |
Dragon Bojano |
2 - 3 |
Arka Gdynia SI |
24 maja 2017
24.05 - 18:00 |
MKS Władysławowo |
1 - 0 |
Zatoka Puck |
|
Sztorm Gdańsk |
0 - 3 |
Unia Sopot |
|
Sztorm Mosty |
0 - 0 |
Lider Dębogórze |
30 kwietnia 2017
30.04 - 14:00 |
Pauza: Korona Żelistrzewo, |
Kolejka 20 - 3. maja 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lider Dębogórze |
3 - 0 |
Sztorm Gdańsk |
|
Unia Sopot |
0 - 9 |
MKS Władysławowo |
|
Zatoka Puck |
1 - 6 |
Dragon Bojano |
|
Arka Gdynia SI |
3 - 0 |
GKS Linia |
17 maja 2017
17.05 - 16:45 |
Cisowa Gdynia |
0 - 1 |
GOSRiT Luzino |
4 maja 2017
4.05 - 17:45 |
Gryf Wejherowo |
2 - 3 |
Korona Żelistrzewo |
23 maja 2017
23.05 - 17:00 |
Pauza: Sztorm Mosty, |
Kolejka 21 - 6/7. maja 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Korona Żelistrzewo |
4 - 0 |
Cisowa Gdynia |
|
GOSRiT Luzino |
0 - 2 |
Arka Gdynia SI |
|
GKS Linia |
1 - 1 |
Zatoka Puck |
|
Dragon Bojano |
18 - 0 |
Unia Sopot |
|
MKS Władysławowo |
3 - 4 |
Lider Dębogórze |
|
Sztorm Gdańsk |
0 - 3 |
Sztorm Mosty |
|
Pauza: Gryf Wejherowo, |
Kolejka 22 - 13/14. maja 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sztorm Mosty |
2 - 4 |
MKS Władysławowo |
|
Lider Dębogórze |
3 - 0 |
Dragon Bojano |
|
Unia Sopot |
0 - 8 |
GKS Linia |
|
Zatoka Puck |
0 - 1 |
GOSRiT Luzino |
|
Arka Gdynia SI |
8 - 3 |
Korona Żelistrzewo |
4 czerwca 2017
4.06 - 19:00 |
Cisowa Gdynia |
0 - 3 |
Gryf Wejherowo |
|
Pauza: Sztorm Gdańsk, |
Kolejka 23 - 20/21. maja 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Wejherowo |
0 - 1 |
Arka Gdynia SI |
|
Korona Żelistrzewo |
2 - 0 |
Zatoka Puck |
31 maja 2017
31.05 - 19:30 |
GOSRiT Luzino |
18 - 0 |
Unia Sopot |
|
GKS Linia |
5 - 1 |
Lider Dębogórze |
|
Dragon Bojano |
4 - 1 |
Sztorm Mosty |
|
MKS Władysławowo |
3 - 0 |
Sztorm Gdańsk |
|
Pauza: Cisowa Gdynia, |
Kolejka 24 - 27/28. maja 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sztorm Gdańsk |
0 - 3 |
Dragon Bojano |
|
Sztorm Mosty |
0 - 11 |
GKS Linia |
|
Lider Dębogórze |
4 - 1 |
GOSRiT Luzino |
|
Unia Sopot |
1 - 18 |
Korona Żelistrzewo |
|
Zatoka Puck |
1 - 6 |
Gryf Wejherowo |
7 czerwca 2017
7.06 - 18:00 |
Arka Gdynia SI |
4 - 1 |
Cisowa Gdynia |
|
Pauza: MKS Władysławowo, |
Kolejka 25 - 3/4. czerwca 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Cisowa Gdynia |
1 - 3 |
Zatoka Puck |
|
Gryf Wejherowo |
11 - 0 |
Unia Sopot |
|
Korona Żelistrzewo |
2 - 1 |
Lider Dębogórze |
6 czerwca 2017
6.06 - 19:00 |
GOSRiT Luzino |
2 - 0 |
Sztorm Mosty |
8 czerwca 2017
8.06 - 17:00 |
GKS Linia |
3 - 0 |
Sztorm Gdańsk |
|
Dragon Bojano |
6 - 4 |
MKS Władysławowo |
7 czerwca 2017
7.06 - 18:00 |
Pauza: Arka Gdynia SI, |
Kolejka 26 - 10/11. czerwca 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
MKS Władysławowo |
1 - 2 |
GKS Linia |
|
Sztorm Gdańsk |
0 - 3 |
GOSRiT Luzino |
|
Sztorm Mosty |
2 - 3 |
Korona Żelistrzewo |
|
Lider Dębogórze |
3 - 0 |
Gryf Wejherowo |
|
Unia Sopot |
0 - 20 |
Cisowa Gdynia |
|
Zatoka Puck |
0 - 4 |
Arka Gdynia SI |
|
Pauza: Dragon Bojano, . |
|