Błękitni Motarzyno 3 - 0 Unison Machowino 6 listopada 2016 - 13:30
SSPN Malczkowo 6 - 0 Grab Grapice 6 listopada 2016 - 14:00
Słupia Charnowo 1 - 5 Szansa Siemianice 6 listopada 2016 - 14:00
Pomorze Potęgowo 8 - 0 Victoria Słupsk 5 listopada 2016 - 14:00

Charnowo,Grab,Unison,Dąb i Podole to faworyci do zwycistwa w tej kolejce..;)
 jan7630   06.11.2016, 14:07:05
Dab - Ks Zaleskie 4-2
 dino1902   06.11.2016, 15:11:49
Smoki-Karol II 2:1 (1:1) Smoki od 60 minuty grały w 10 mimo tego zdobyli bramkę na 2:1 i to utrzymali.
 blekitny99   06.11.2016, 15:42:08
Błękitni - Unison 3:0 (2:0)
Unison miał jedną akcję z której mogli strzelić bramkę , reszta strzałów obok bramki
 FOOTBALLER123   06.11.2016, 16:31:09
SSPN - GRAB 6-0(0-0)

Zawodnikom Grabu życzymy powodzenia w kolejnych meczach! Super atmosfera na boisku, zero spiny.

Pozdrawiam 🙋
 Jacccek   06.11.2016, 16:42:07
Charnowo - Szansa 1-5
 jabolek0904   07.11.2016, 08:42:53
Witam może jest ktoś chętny do zabrania w grapicach potrzeba dosłownie na każdą pozycję Wszystkich chętnych zapraszamy.jak co dzwonić 793434022
 blekitnimotarzyno   07.11.2016, 13:31:54
Trener Sokoła Kuleszewo chce wpakować za wszelką cenę wpakować swoją drużynę do klasy A.. Powodzenia :) Na prośbę drużyny Błękitnych żeby mecz odbył się w piątek 11 listopada, kiedy wszyscy mają wolne, drużyna Sokoła nie wyraziła zgody :unsure: Mieliście prawo do tego, ale jeżelibyście byli pewni że tak dobrze gracie byście wyrazili zgode.. Wiadomo że 11 też by wam lepiej pasował, ale coż... Z tego co słyszałem trener Sokoła nawet nie pytał o zdanie swoich zawodników 8) Mam nadzieję że jak szybko wejdziecie, tak szybko z niej spadniecie :)
 Kxpers1   07.11.2016, 13:46:44
Tak od razu nie mów kto wejdzie a kto spadnie, bo to akurat była szczęśliwa kolejka dla Sokoła. 2 niespodzianki. Może sensacje! Meczy jeszcze od zaj...nia.,
 szekumba   07.11.2016, 15:37:46
Kusowo i kuleszewo beda mogly odskoczyc w ostatniej kolejce :)
 P@tryk   07.11.2016, 16:01:25
Mecz Victoria Słupsk - Karol II Pęplino odbędzie się w piątek 11.11 o godz. 12.
 Gramy   08.11.2016, 09:08:37
To, że piątek jest wolny, to nie znaczy, ze trzeba grać. Chyba wiadomo, że każda drużyna ustala pod siebie termin. Może w piątek chcą spędzić czas z rodziną, albo mają inne sprawy związane ze świętem niepodległości ?
 Vaster   08.11.2016, 10:16:58
Dokładnie w piątek jest święto każdy normalny człowiek chciałby trochę czasu dla siebie.
 gogle   08.11.2016, 19:08:02
Hehe :huh: Prawda jest taka że chcecie wejść do A klasy za wszelką cene :$ Jakoś Victoria vs Karol II grają 11 :)
 kibic118   09.11.2016, 12:31:43
O! Grapice na swoim miejscu :D Teraz czub tabeli do gry i znowu wpie...ol :P No a prezes chcieł być wyżej od Potęgowa i Malczkowa Ła-ha-ha :P :P :P
 Gylfi   10.11.2016, 20:52:55
@kibic118
No i był!
Patrząc na to, co się działo przed sezonem to i tak nie jest źle. Choć w połowie rundy zanosiło się, że będzie jeszcze lepiej, a nawet dużo lepiej.
 Zenus_KSV   11.11.2016, 15:01:22
Victoria zaproponowała Karolowi żeby rozegrać mecz w piątek żeby mieć wolne dwa podczas długiego weekendu. Karol się zgodził i koniec tematu. Mamy już weekend.