14. Jurand Lasowice 26 7 2 1 23 24 - 152

Błękitni Kmiecin 3 - 1 Powiśle Stary Targ 4 września 2016 - 15:00
Pogoń Prabuty 1 - 1 Relax Ryjewo 3 września 2016 - 17:00
LKS Waplewo 3 - 3 Rodło II Kwidzyn 3 września 2016 - 16:00
Świt Radostowo 2 - 0 Sobieski Gniew 4 września 2016 - 15:00
Jurand Lasowice 2 - 3 Spójnia Sadlinki 3 września 2016 - 16:00
Delta Miłoradz 3 - 2 GDKiS Ostaszewo 3 września 2016 - 16:00
Wisła Tczew 2 - 1 Weber Szprudowo 3 września 2016 - 16:00

klasyczny   29.08.2016, 19:56:37
Błękitni-Powiśle -tu bedzie ciekawie stawiam na Powiśle, Kmiecin u siebie słabo
Pogoń-Relax- jak sa tak mocni jakpokazał wynik pierwszej kolejki to zdecydowanie Pogoń
Waplewo-Rodło- waplewo po wygranej w pierwszej kolejce łatwe Trzy oczka
Świt-Sobieski-świt nie odda punktów na swoim terenie
Jurand -Spójnia- zostaje tylko pytanie ILE bo to że wyga Spójnie to normalne
Delta-Mady-w Miłoradzu maja sporo do zrobienia po remisie w 1 kolejce musza pokazac ze beda sie liczyc stawiam na Delte
Wisła-Karamzyt- w tym meczu Wisła odpowie sobie na pytanie czy beda w stawce walczącej o V lige przegrana moze im sporo zmienic w planach jednak stawiam na WISŁE :D :D
 FIFI1998   30.08.2016, 06:17:49
Klasyczny aby wypowiadac sie na jakiś temat trzeba się na nim znać a z tego co piszesz to na piłce nożnej nie znasz się napewno . Bo jak mozna ocenić ligę po pierwszej kolejce przepraszam ale nie wiem i chyba wielcy znawcy fudbolu też nie wiedzą i napewno nie podjeli by się takiej klasyfikacji zespołów . Pisząc o płaceniu w Prabutach , Sadlinkach czy Miłoradzu coś ci się chyba pomyliło , nie masz pewności nie pisz , nie mów bo tymi słowami możesz kogoś narazić na ogromne nieprzyjemności . jesli chcesz pisać o innych dowiedz się z wiarygodnego źródła i spytaj o pozwolenie zainteresowane strony .
 cesarz   01.09.2016, 10:28:19
Karim... jesteś złośliwy :P
 Karim   01.09.2016, 11:39:34
Nie, nie raczej jestem realistą :)
 Czeryszew_094   03.09.2016, 10:25:33
A ja Optymistą i liczę baardzo na Relax :)
 Karim   03.09.2016, 10:58:01
Aha to się nie zrozumieliśmy, myślałem że jesteś z Tczewa. No niestety w starciu z Pogonią nie daję wam szans ale życzę powodzenia i sprawienia dużej niespodzianki w postaci chociaż punktu.
 Czeryszew_094   03.09.2016, 12:52:35
Dziękuję! Powodzenia dla reszty ekip :)
 warka10   03.09.2016, 14:22:56
Powodzenia jutro dla Sobieskiego panowie tylko trzy punkty: :love: :love:
 suchostrzyckawisla   03.09.2016, 14:31:28
Witajcie.
W imieniu Wisły Tczew Suchostrzygi chciałbym przeprosić kibiców Błękitnych i wszystkich co uraziły komentarze od niby fanatyków Wisły. Są to w większości Gimbusy. Sami Starsi Wiślacy zostali poinformowani o tym i myślę że wyciągną z tego konsekwencje.
Jeszcze raz chciałbym przeprosić, pamiętajcie że Nie każdy Wiślak bądź Tczewianin jest taki zły.
 wwwerder   03.09.2016, 17:49:41
Delta : Mady 3:2.Koniec.Mady bez 5 zawodników z podstawowego składu.
 osstry3   03.09.2016, 17:52:00
Koniec sedzia w pierwszej połowie mylił sie na obie strony w drugiej juz tylko przeciw gościom ale pomimo wszystko graty dla Wisły
 Podedodemid   03.09.2016, 17:58:55
Lks Waplewo 3-3 Rodlo II Kwidzyn
 Delta-devill   03.09.2016, 18:05:04
wwwerder
A Ddelta bez 7 zawodników z pierwszego składu 8)
 morderczy_widelec   03.09.2016, 19:19:38
Delta-devil, nie musisz oczywiście wierzyć iż mieliśmy duże braki w składzie, Twoje prawo. Tak czy owak, liczy się wynik i to idzie w "świat" gratulacje za wygraną i powodzenia w kolejnych meczach. :idea:
 Delta-devill   03.09.2016, 19:26:01
Morderczy_widelec
Wierzę że mogliście mieć braki, my też czasami je mamy ale po jaką cholerę zaraz pisać 3:2 Mady bez pięciu podstawowych piłkarzy, A-klasa to anonimowe rozgrywki i usprawiedliwiać w ten sposób swoją drużynę jest na prawdę nie na miejscu, bo nie wiecie czy Delta nie grała w okrojonym składzie
Również powodzenia w dalszej fazie sezonu i do zobaczenia wiosną
 (L)   03.09.2016, 19:56:53
Średnia kopaczy z Rio by byla 17. Ale z Martyka 32 lata :|
 Ambrozy   03.09.2016, 20:43:45
Ronaldinho grał z psem, a Martyce przegryzały piłkę dinozaury!
 Ali69   03.09.2016, 21:23:44
Witam ! Nie chciałem ... ale muszę !
Wisa Tczew - KP Keramzyt 2:1 .
Gratulacje dla graczy z Wisły za zwycięstwo.
Do przerwy było 0:1 dla gości czyli dla ... moich.
Już w przerwie gracze obu drużyn narzekali na sędziego, który (co było widoczne dla każdego ) rzeczywiście sprawiał wrażenie człowieka kompletnie nie znającego się na grze w piłkę nożną.
Ale popis sędziowania w drugiej połowie był po prostu KOSMICZNY !!!! Nie opiszę tu wszystkiego bo byłaby to chyba druga Biblia ! Ale był i majstersztyk !!!!
Pierwszy gol dla Wisły - ( bramka najprawdopodobniej była - tego nie kwestionujemy ) - pada strzał gracza Wisły - odbija nasz bramkarz i jest dobitka , którą wybija nasz inny gracz. piłka wylatuje daleko w głąb boiska, sędzia główny jak i boczny pokazują, że gola nie ma, następuje kilka zagrań i nagle do sędziego głównego podbiega kilku graczy Wisły. Do asystenta natomiast podbiegają rezerwowi i nawet kibice !
Krzyczą na niego i mocno gestykulują ! Wystraszony sędzia asystent ( wyglądał na 17-18 lat ) macha chorągiewką i przybiega ( dzisiejszy MISTRZ CEREMONII ) sędzia główny.
Po chwili arbiter pokazuje na środek czyli stwierdza , ..... że jakieś dwie minuty temu padła bramka dla Wisły !!
Późniejsze decyzje sędziego też wielokrotnie były kompletnie irracjonalne.
A najciekawszy jest fakt, że na meczu był OBSERWATOR a sędzia o tym wiedział !
Taki odważny czy może ...... ?
 MOfan   03.09.2016, 21:47:34
Jeszcze raz gratulacje dla Wisły za zwycięstwo, jednak taki klub jak Wisła zobowiązuje, żeby w trakcie meczu pomoc medyczna nie miała lodu czy zwyczajnego za 10 zł zamrażacza? Jak nie ma pieniędzy to zawsze w domu można zamrozić butelkę z wodą i lód wrzucić do zwykłej lodówki po dychu. Po delikatnej uwadze po meczu z naszej strony do Pana Trenera Wisły Tczew, padła odpowiedz napisz podanie do Zarządu Wisły. Powodzenia w lidze.
 Orlikowiec   04.09.2016, 10:07:01
Mecz z końcówki sezonu 2015/16 rozgrywany w Gniewie. Strzał wtedy Webera na bramkę przeciwnika, sędzia główny i boczny po konsultacji nie uznają bramki. Co się dzieje; cała ławka krzyczy ( drze się). Jeden z działaczy krzycząc podbiega do bramkarza przeciwników, podchodzi do miejscowych kibiców (Ci też krzyczą, że była bramka), następnie wraca na ławkę. Trwają krzyki- mało powiedziane. Drużyna przeciwników nie kwestionuje, a sędzia główny po około 4-5 min. uznaje bramkę.
Czy ta relacja czegoś nam nie przypomina ?
 WPMG54   04.09.2016, 11:17:44
Oni zawsze po przegranym meczu maja pretensje co do sedziowania ,,obwiniając wszystkich tylko nie siebie
 Ali69   04.09.2016, 13:41:48
do Orlikowiec -
piszesz Panie Kolego o meczu Weber - Świt 2:1
tam rzeczywiście było takie zdarzenie - piłka przekroczyła linię bramkową co potem przyznał bramkarz Świtu.
Ale sędzia gola nie uznał od razu ani w ogóle. I nie pisz tu bzdur, że uznał go po kilku minutach. Bo po kilkunastu minutach Weber zdobył innego gola.
Gol dla Wisły wczoraj padł ale sędziowie go nie widzieli tak jak wielu innych zdarzeń.
Bo byli mega słabi - nawet nie to, że stronniczy - po prostu słabi !
Z tym, ze boczni to dwoje dzieciaków.
 Wieszcz_prabucki   04.09.2016, 16:28:50
Ali69 ciesz się, że chociaż dzieciaki jeszcze chca sedziowac, bo nie kazdemu sie chce objezdzac wioski i miasteczka pomorskiego, żeby zbierac k*** i ch*** od miejscowych. Na Wisle Tczew mlody sedzia, rzeczywiscie moze sie wystraszyc, cala miejscowa dresiarnia sie tam schodzila z osiedla. Gorsze bydlo odchodzilo chyba tylko w Nowym Stawie i Miloradzu swego czasu.
Ryjewo gralo juniorami, a kto dzis nie gra juniorami? Mam przynajmniej nadzieje, ze wam pilka w krzaki gdzies nie wpadla.
 brazylia102   04.09.2016, 20:57:13
Brawo dla nas chłopaki Ostaszewo dobra ekipa i powodzenia w następnych meczach ale gdybyśmy wykorzystali 3/4 sytuacji to powinno być 2:0 po pierwszej połowie...twierdza Miłoradz niech będzie nie zdobyta jak najdłużej
 brazylia102   04.09.2016, 21:00:56
Powodzenia w następnych meczach normalny i ułożony zespół a nie jak jakieś buraki
 suchostrzyckawisla   06.09.2016, 18:00:00
Do Wieszcz_prabucki

Ból dupy cie bierze? Cieszyć się że wolą A-klasową Wisłę niż jakieś Reale czy inne barcelony.

SUPPORT YOUR LOCAL TEAM!!!
 Wieszcz_prabucki   07.09.2016, 18:30:21
Ten angielski kloci mi sie z tym lokalnym patriotyzmem kolegi. Ja kibicuje lokalnej druzynie i zawsze najbardziej interesuja mnie jej wyniki. Real i Barcelona w ogole mnie nie interesuja. Pisalem o bydle odstawianym na trybunach i agresji w stosunku do przyjezdnych, a nie o slusznym sentymencie miejscowych.
 suchostrzyckawisla   09.09.2016, 23:28:39
Gdzie widzisz dresów? Sam chodzę na mecze i nic mi się jeszcze nie stało. Dodajmy że klub reaktywowali sami kibice, bo urzędasom się dupska nie chciało ruszyć. Widać to po wynikach pseudo klubiku zwanym Gryf. Całe 0:13...