W Nowym Stawie gorzej niż w poprzednim sezonie byc nie moze:) cos nas malo ale lepiej mniej a lepsze zespoły :)

Grom :love: :love: powodzenia
 kibic1996   11.08.2014, 10:04:33
Balaton wita :)
Mało nas cos i sezon dosc szybko rusza o.O
Z tego co mi wiadomo mamy grac ze soba po 2 mecze na runde, czyli 4 w sezonie :)
 gembi   11.08.2014, 15:39:06
Jestes dobrze powiadomiony, moze byc ciekawie :)
 Kieł1998   12.08.2014, 11:17:21
U nas w miarę :) Mamy paru nowych ale za to jedna osoba musi odczekać swoje na rehabilitacji :)

Mam nadzieje że wypadniemy w tym sezonie jak najlepiej :)

Powodzenia ;)
 MKSGROM   12.08.2014, 13:22:25
Mało drużyn ale przynajmniej nie ma tych co najbardziej spinają na forum :D ciekawe sezon będzie dzięki temu że w jednej rundzie będzie mecz apotem rewanż :P

Powodzenia niech wygra najlepszy :D

GROM! :)
 kibic1996   14.08.2014, 02:26:04
Gramy mecz i rewanz w rundzie jesiennej :)
Wiekszosc meczy odbywa sie o 11:00 :)

W tej lidze gra sie po 80 czy 90 minut?
 wietcisa9   14.08.2014, 07:07:24
Cześć, witam wszystkich ;p w tej lidze po 90 bo to już junior starszy :D

Ciekawe jak tu sie poukłada wszystko ;p powodzenia.
 czarny198   15.08.2014, 22:03:32
Ciekaw jestem co grają w Skarszewie pierwszy raz ich spotykam w lidze ;D oraz jestem ciekaw jakie mają boisko ktoś coś wie?
 kibic1996   16.08.2014, 00:05:09
Kolega mi mówił jak grał mecz kilka lat temu to murawę mają bardzo dobrą ale mówił też, że trzeba uważać na przękrety z ich strony i nie zwracać uwagi na ich kibiców :)
 kibic1996   18.08.2014, 21:11:26
LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański - MKS Balaton Klasztorek (24.08.2014 o godzinie 12:00)
 Wys89   20.08.2014, 13:05:30
Kibic nie wprowadzaj złej atmosfery przed rozpoczęciem ligi. Grałem przeciwko nim w JM i nie było problemów z kibicami
 Kieł1998   22.08.2014, 17:54:00
Moim zdaniem problem z kibicami może być w Prabutach :) Czemu ? Rok temu w dwóch naszych zawodników rzucano kamieniami :)

Ogółem Powodzenia już jutro :)
 murof1   22.08.2014, 20:51:28
W Olimpii Sztum też grają na lewo radze wam sprawdzić.
 damin13   23.08.2014, 12:45:18
Pogon Prabuty-Olimpia Sztum 6;1
 sztumiak11   23.08.2014, 17:16:06
Super mecz w wykonaniu Sztumu. - Obrona dziurawa jak ser Szwajcarski.
 Kieł1998   23.08.2014, 19:27:20
murof nie wiem skąd Ci się to wzięło że ktoś u nas mógłby grać na lewo .. :) No ale cóż. Informacja dla Ciebie :) Nikt u nas nie gra na lewo :) Każdy jest zgłoszony, każdy ma badania itp ;) Nie wiem skąd takie info. :)

Co do meczu nie mogę się wypowiedzieć bo mnie nie było :)

Powodzenia dalej ! :)
 FIFI1998   23.08.2014, 21:17:38
W Prabutach widowisko jednostronne no morze po za pierwszymi 15 minutami . Dziękujemy kolegom ze Sztumu za czysty mecz . Powodzenia w następnych meczach
 kibic1996   23.08.2014, 22:12:38
Potwierdzam info Kieła, w Sztumie każdy jest zarejestrowany i 0 graczy na lewo :)
 Kieł1998   23.08.2014, 23:14:22
Z tego co wiem dla Sztumu strzelił Kamil Czuba :)
 czarny198   24.08.2014, 00:35:29
Fifa98

może* a nie "morze" :love:

Powodzenia dzisiaj Grom :love:
 wietcisa9   24.08.2014, 09:18:15
Nic nie jest grane na lewo a plotek zazwyczaj nie słucham. Boisko mamy dobre :D a nawet bardzo dobre :)

Do zobaczenia za niecałe 2h ! :)
 czarny198   24.08.2014, 13:25:53
Skarszewy 2:0 Grom :/
 czarny198   24.08.2014, 14:57:52
co do meczu w Skarszewie. Boisko bardzo fajne:D

O dziwo do sędziego bez poważniejszych zastrzeżeń.Obie ekipy miały swoje szanse, Wietcisa pierwszą swoją wykorzystała w 1 połowie a druga bramka "strzał zycia" pod koniec meczu ;/
 gembi   24.08.2014, 15:42:53
LKS Żuławy 11-0 Balaton Klasztorek (chyba 11)
 wietcisaKibic25   24.08.2014, 18:05:27
Co do meczu Wietcisa-Grom: Grom ten mecz mógł sobie poukładac w 1 połowie ale nie wykorzystali swoich sytuacji. Skarszewy oddały kilka groźnych strzałów ale bramkarz gromu dobrze bronił w tym meczu. Grom w 2 połowie miał 100% której nie wykorzystał napastnik gromu. Dobry strzał zawodnika wietcisy po którym padła bramka. Ogólnie mecz fajny.

Dzięki za mecz :D fajnie się gadało hehe

Mecz bez jakiś ostrych fauli, sytuacje po obu stronach ;)

Pozdro i zapraszam ponownie do nas (dyszka - strzelec pierwszej bramki) :D

ps. czarny - czy to był strzał życia? Raczej po prostu uderzył po koźle przed siebie a że bramkarz wasz jest dosyć niski to dostał za kołnierz, pod poprzeczkę ;D Ale nie ma co, strzał super.
 kibic1996   24.08.2014, 20:07:37
W Balatonie kilku graczy pokazało, ze nie nadaja sie do gry w pilke nozna i po za wyrozniajacym sie numerem 13 i 7 to zespoł nie wiedział, ze oni graja mecz patrzac na ich postawe...Fakt, ze grali w 10 praktycznie cały mecz to nie usprawiedliwía ich zeby poddac mecz po zejsciu zawodnika...Balaton jak sie nie obudzi to po raz kolejny bedzie kelnerem i lowca goli na napastnikow.
 czarny198   25.08.2014, 02:01:33
Jeśli już mówimy o faulach i bramkarzu to jak wasz nam bramkarza zmiótł to było ostre zagranie a tak po za tym to luz ;D

Dlatego dałem w nawiasie "strzał życia" kopnął bo kopnął ale ładnie weszło :P
 wietcisa9   25.08.2014, 06:07:27
Tak, racja ;D tam wpadł na waszego bramkarza nasz zawodnik no ale to bardziej walka o piłke bo rożny był tak wykonany :)