MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||||
M. | Drużyna | M | PKT | Z | R | P | Bramki | M | PKT | Z | R | P | Bramki |
1. | Brda II Przechlewo | 18 | 41 | 13 | 2 | 3 | 47 - 21 | ||||||
2. | Arkonia Pomysk Wielki | 18 | 37 | 11 | 4 | 3 | 56 - 32 | ||||||
3. | Grom Nakla | 18 | 36 | 11 | 3 | 4 | 56 - 25 | ||||||
4. | Sokół Kuleszewo | 18 | 33 | 11 | 0 | 7 | 48 - 27 | ||||||
5. | Urania Udorpie | 18 | 29 | 9 | 2 | 7 | 36 - 34 | ||||||
6. | WKS Nożyno | 18 | 19 | 6 | 1 | 11 | 32 - 52 | ||||||
7. | Błękitni Motarzyno | 18 | 19 | 6 | 1 | 11 | 23 - 48 | ||||||
8. | Magic Niezabyszewo | 18 | 17 | 4 | 5 | 9 | 28 - 34 | ||||||
9. | Baza 44 Siemirowice | 18 | 16 | 5 | 1 | 12 | 25 - 52 | ||||||
10. | Koral Maszewo | 18 | 12 | 3 | 3 | 12 | 23 - 49 |
Grom Nakla | 2 - 0 | Sokół Kuleszewo | 16 kwietnia 2014 - 17:00 |
Baza 44 Siemirowice | 1 - 2 | Koral Maszewo | 16 kwietnia 2014 - 17:00 |
Błękitni Motarzyno | 2 - 1 | WKS Nożyno | 13 kwietnia 2014 - 15:00 |
Arkonia Pomysk Wielki | 2 - 3 | Brda II Przechlewo | 19 kwietnia 2014 - 12:00 |
Magic Niezabyszewo | 1 - 2 | Urania Udorpie | 19 kwietnia 2014 - 15:00 |
mateo1258 | 06.02.2014, 06:49:36 |
Już niedługo zaczyna sie LIGA
jak tam przygotowania i transfery | |
kaszubiax7 | 18.02.2014, 16:16:20 |
ARKONIA hahahaha, jak tam cinek pierwszy skład hihihihihihi | |
konik72 | 19.02.2014, 14:19:13 |
Sparing
Garbarnia vs Kuleszewo 5:1 | |
bytoviabytow7 | 22.02.2014, 10:23:57 |
Sparing Grom Nakla 0-3 KS Skorzewo | |
vonDiesel | 23.02.2014, 16:14:38 |
Sparing: Błękitni 0-1 Dolina (0-1) | |
funk | 25.02.2014, 01:23:31 |
Sotawa B. szuka sparing partnerów na 16 i 23.03 ponieważ mecz z Gołubiem nie dojdzie do skutku | |
blekitnimotarzyno | 25.02.2014, 20:44:32 |
Błękitni grają jeszcze z: Doliną, 2x z Podolem, Victorią Słupsk, Charnowem, Kusowem Szkoda że nie mamy terminów bo dawno nie graliśmy ze Skotawą No chyba że by się coś zmieniło Pozdro | |
wałek | 02.03.2014, 13:24:00 |
Magic pierwszy sparing zagra 9 lutego w Parchowie ze Stegna. U nas raczej bez wzmocnien ale podobno bedzie sporo wartosciowych ,,ubytków" ;) najwazniejsze zeby cieszyc sie gra | |
R E K L A M A | |
wałek | 02.03.2014, 13:24:22 |
*9 marca ;) | |
bytoviabytow7 | 02.03.2014, 18:52:46 |
Sparing Brda II Przechlewo 2:3 Sparta Konarzyny | |
vonDiesel | 02.03.2014, 20:00:35 |
Błękitni 0-4 Dolina (0-0)
| |
fenomeno9 | 04.03.2014, 08:31:12 |
Bis Mściszewice 2-8 Grom Nakla.... | |
Brda_Przechlewo | 05.03.2014, 17:33:31 |
Wyniki sparingów Brdy&Victoria i strzelcy
na stronie http://brdaprzechlewo.futbolowo.pl/ Brda | |
fenomeno9 | 09.03.2014, 11:24:42 |
Słupia Sulęczyno 1 - 6 Grom Nakla... | |
vonDiesel | 09.03.2014, 20:16:16 |
Błękitni Motarzyno 0-2 Victoria Słupsk (0-2) | |
bytoviabytow7 | 11.03.2014, 15:38:58 |
Sparing Stegna Parchowo 6:3 Magic Niezabyszewo | |
vonDiesel | 11.03.2014, 18:43:14 |
WKS 1-1 GKS Kołczygłowy | |
gostkowo1993 | 15.03.2014, 14:35:27 |
Sparing Sokół Wyczechy 1-2 Brda II Przechlewo | |
R E K L A M A | |
pzpn2 | 15.03.2014, 19:46:57 |
Sparing 22-03-2014 Kuleszewo vs Garbarnia Kępice
0-8 | |
pzpn2 | 15.03.2014, 19:52:02 |
Sory mecz sie odbył 08-03-2014
Kuleszewo vs Garbarnia Kępice 0-8 | |
wałek | 16.03.2014, 16:45:07 |
Orkan Gostkowo-Magic Niezabyszewo 4:4 (1:2)
dla Magic-a: R. Wróblewski,D,Wnuk-Lipiński,M.Jażdżewski,B.Wiatrowski | |
kssumo | 16.03.2014, 20:18:46 |
urania - kaszubia studzienice 4-4
| |
gostkowo1993 | 17.03.2014, 07:07:51 |
Sparing Zawisza Borzytuchom 9:1 Grom Nakla | |
vonDiesel | 17.03.2014, 18:27:16 |
Słupia Charnowo 7-1 Błękitni (1-0)
| |
Cineek7 | 17.03.2014, 22:33:14 |
Victoria Dąbrówka 4-6 Arkonia | |
tomek76 | 19.03.2014, 08:16:29 |
Piaski Wąglikowice szukają sparingpartnera na sobotę 22.03.2014 tel. kont 505466399 | |
gostkowo1993 | 23.03.2014, 15:31:42 |
Sparing Orkan Gostkowo 5-1 Grom Nakla | |
kolegapofachu | 23.03.2014, 16:49:03 |
Sparing Skotawa Budowo- Magic Niezabyszewo 4:2 (3:0)
dla Magica Rafał Wróblewski, Mateusz Wałdoch | |
vonDiesel | 23.03.2014, 19:08:07 |
Smoki Podole Małe 6-3 Błękitni (4-1) | |
henryczek19 | 24.03.2014, 07:51:22 |
Koral Maszewo wznowił treningi. 17.03.br rozegrał sparing z Bazą 44 Siemirowice. Wynik: 2-1; Bramki: Światły P. , Orzechowski A. | |
ksmswokg | 24.03.2014, 10:05:12 |
Kiedy Baza gra zaległy mecz? | |
bytoviabytow7 | 24.03.2014, 14:41:07 |
Sparing Lipniczanka Lipnica 6:0 WKS Nożyno | |
kssumo | 24.03.2014, 20:19:38 |
urania udorpie- viktoria dąbrówka 2-1 | |
kssumo | 24.03.2014, 20:22:37 |
do ksmswokg mecz zaległy bazy z urania 12 kwietnia
| |
wałek | 24.03.2014, 22:17:37 |
a co z rozpoczeciem sezonu bo na 90 minut pierwsza kolejka jest zaplanowana na 16 kwietnia czyli w srode no kurcze jesli to prawda to jest to jakis wielki zal. moze w OZPN-ie maja urlopy przedswiateczne ale niektorzy jak wiekszosc zawodnikow z B-klasy pracuja...mam nadzieje ze data rozpoczecia ligi jest rowniez rozwazana poprzez przelozenie jej po uzgodnieniu klubow no bo badzmy szczerzy komu po 8 godz pracy chce sie biegac za pilka w meczu o punkty. nie wiem czy sie ze mna zgodzicie ale dla mnie to chore | |
wałek | 24.03.2014, 22:26:30 |
pozatym mamy inauguracje z Urania, sasiad zza miedzy wiec prawie kazdy sie zna ;) i jesli mecz faktycznie ma odbyc sie 16 kwietnia o godz 16 to sorki ale mysle ze i nasza i zawodnikow z Udorpia polowa skladu bedzie nie obecna. Mamy zagrac 8v8? Nie wiem kssumo co ty o tym sadzisz ale dla mnie to dziwne sam nie moge doczekac sie juz wiosny ale jesli mamy zagrac tylko po to by ,,odpykac" te 90minut i jechac do domu to wole poczekac tydzien dluzej i zagrac naszym optymalnym skladem przeciwko waszej najsilniejszej ekpie, bo nie chodzi o to by ograc kogos w byle jaki sposob ale by wszytsko bylo jako tako fair. | |
ksmswokg | 25.03.2014, 12:06:56 |
tak liga na pewno rusza 16tego.
Baza - Koral 16.04.2014 godz 17:00 stadion w Maszewie zapraszamy!!! | |
kssumo | 25.03.2014, 21:46:18 |
wałek dla mnie to jest chore przez tych debili z ozpn wymyslają jak bysmy grali zawodowo ten 1 mecz w srode to jeszcze można przerzyc ale te mecze w soboty o 14 to jest dopiero lipa u nas jest moze3 zawodników którzy sie jeszcze ucza a reszta pracuje
| |
vonDiesel | 25.03.2014, 23:05:00 |
A w Wielką Sobotę na pewno drużyny będą miały ludzi do grania Nie wydaję mi się Więc jeśli przedkładać to na weekend przed świętami. A jeżeli chodzi o Błękitnych to nie gra to większej roli. U nas jaki by nie był termin to i tak wszyscy nie będą I wydaję mi się że to samo jest w innych drużynach ;P Pozdrawiam | |
wałek | 26.03.2014, 17:50:02 |
vonDiesel jak graliscie z nami wasz sklad wydawal sie zlozony z zawodnikow max 18 lat wiec im to nie powinno przeszkadzac ;) chyba ze cos sie zmienilo. w sparingach wygladacie solidnie i mam nadzieje ze moje slowa z jesieni gdzie pisalem ze jeszcze sporo namieszacie w tej lidze sie sprawdza bo tego wam zycze ;) a co do kssumo to dokladnie o to mi chodzilo. jak zapadnie taka decyzja to trudno tak ja pisalem wyzej zagramy 8v8 i bedziemy sie kopac po kostkach do 90 minuty ;) troche to wszystko zalosne ale nie mamy wplywu na tych ,,panow wyzej " | |
vonDiesel | 26.03.2014, 19:20:10 |
Liga już niedługo się zaczyna Jak wzmocnienia i ubytki w klubach ? xD | |
kolegapofachu | 29.03.2014, 12:56:09 |
GKS Kołczygłowy (junior)- MAGIC Niezabyszewo 0:9
dzis rewanz w Niezabyszewie ;) | |
vonDiesel | 30.03.2014, 18:33:37 |
Błękitni 0-3 Smoki
Z meczu na mecz coraz gorzej. Nie wiem co będą z nami robiły drużyny w lidze. | |
wałek | 30.03.2014, 23:04:46 |
vonDiesel wiecej optymizmu ;) | |
wałek | 31.03.2014, 22:35:05 |
sezon nie dlugo sie zaczyna a niescislosci ze strzelcami wciaz nie wyjasnonie ;) poki mamy jeszcze przerwe przedstawie wam jak WEDLUG MNIE wygladal klasyfikacja strzelcow zeszlej rundy a kazdy kto moze niech poprawi moje bledy. w przyszej rundzie postaram sie bardziej konsekwentnie prowadzic ta klasyfikacje, ale jesli ktos jest chetny do pomocy do z gory dziekuje ;)
7 Marek Mański Grom Nakla 7 Paweł Kur Sokół Kuleszewo 6 Dawid Fusiek Arkonia Pomysk Wlk. 5 Jacek Trąbka WKS Nożyno 4 Marcin Jażdżewski Magic Niezabyszewo 4 Paweł Wojach Arkonia Pomysk Wlk. 4 Michał Kasiewicz Arkonia Pomysk Wlk. 4 Michał Jakusz Arkonia Pomysk Wlk. 4 Tomasz Kapeluch Urania Udorpie 4 Tomasz Witka WKS Nożyno 3 Damian Wajs Grom Nakla 3 Damian Mejsner Sokół Kuleszewo 3 Krystian Redmerski Sokół KUleszewo 3 Andrzej Pituch Urania Udorpie 3 Damian Nosal Urania Udorpie 3 Michał Fusiek Arkonia Pomysk Wlk. 3 Marcin Heron WKS Nożyno 3 Adrian Nowak Brda II Przechlewo 3 Dawid Jażdżewski Magic Niezabyszewo 2 Mateusz Wałdoch Magic Niezabyszewo 2 Krzysztof Soldatke Urania Udorpie 2 Buławski Sokół KUleszewo 2 Roman Cybulski WKS Nożyno 2 Damian Zwierzchowski Brda II Przechlewo 2 Mariusz Przyborek Sokół Kuleszewo 2 Patryk Kuczkowski Arkonia Pomysk Wlk. 2 Marcin Tywusik Arkonia Pomysk Wlk. 2 Marci Kluczewski Grom Nakla 2 Piotr Gowin Grom Nakla 2 Radosław Brzykcy Sokół Kuleszewo 2 Piotr Prondzynski Błękitni Motarzyno 1 Ireneusz Szarzyński WKS Nożyno 1 Szymon Mrzygłod WKS Nożyno 1 Karol Malinowski Koral Maszewo 1 Piotr Światły Koral Maszewo 1 Daniel Zieliński Koral Maszewo 1 Piotr Skrzeczyna Urania Udorpie 1 Łukasz Kreft Magic Niezabyszewo 1 Wojciech Pobłocki Magic Niezabyszewo 1 Dawid Nazarko Magic Niezabyszewo 1 Marcin Litwiński Magic Niezabyszewo 1 Jakub Jakusz Arkonia Pomysk Wlk. 1 Tomasz Miłosz Brda II Przechlewo 1 Radosław Szuryn Brda II Przechlewo 1 Adrian Ginter Brda II Przechlewo 1 Tomasz Kolberg Brda II Przechlewo 1 Sławski Sokół Kuleszewo 1 Przemysław Skrzypek Sokół Kuleszewo 1 Kamil Pieknik Sokół Kuleszewo 1 Marcin Pieknik Sokół KUleszewo 1 Przemysław Łyszyk Sokół Kuleszewo 1 Maciej Skórowski Sokół Kuleszewo 1 Damian Skoneczny Grom Nakla 1 Maciej Strojk Grom Nakla 1 Mateusz Szultka Grom Nakla 1 Daniel Trzeciakowski Grom Nakla 1 Tomasz Rekowski Grom Nakla 1 Tomasz Wojtachnio Błękitni Motarzyno 1 Kamil Komar Błękitni Motarzyno 1 Adrian Pastwa Błękitni Motarzyno 1 Robert Richert Baza 44 Siemirowice 1 Adam Zarzycki Baza 44 Siemirowice 1 Tomasz Gniba Baza 44 Siemirowice 1 Daniel Błaszkowski Baza 44 Siemirowice | |
vonDiesel | 06.04.2014, 16:15:30 |
Błękitni 1-1 Dąb Kusowo (1-1) | |
wałek | 06.04.2014, 17:49:02 |
WKS Nożyno-Magic Niezabyszewo 0:2
oczywiscie to sparing ;) | |
fenomeno9 | 08.04.2014, 08:22:34 |
,,GROM,, NAKLA 3 - 1 ,, KORNER,, KORNE... | |
aduch1993 | 11.04.2014, 12:14:55 |
Ginter Adrian Brda II Przechlewo 3 bramki
| |
ksmswokg | 12.04.2014, 08:48:16 |
Wyniki sparingów Korala Maszewo na stronie koralmaszewo.futbolowo.pl | |
wałek | 12.04.2014, 18:21:12 |
Urania-Baza 6:0
zawodnik z Uranii z nr 6....dla mnie nie ten poziom. Czlowiek kosmos. Jestem pelen podziwu i wielki szacun dla niego | |
Kaka_powraca | 12.04.2014, 18:55:24 |
Urania Udorpie 6-0 Baza 44 Siemirowice
Bramki : Krzysztof Soldatke,Tomasz Kapeluch 3,Mariusz Kmiecik,Andrzej Pituch | |
vonDiesel | 13.04.2014, 17:16:08 |
BŁĘKITNI Motarzyno 2-1 WKS Nożyno (0-0)
Bramki dla Błękitnych: Aleksander Dańczak 65', Kamil Wyka88'. Błękitni | |
mesut88 | 13.04.2014, 17:23:26 |
Kto dał dla WKS? | |
wałek | 13.04.2014, 18:02:15 |
noo brawo Błękitni widac ze wiosna bedzie bardzo ciekawa | |
ksmswokg | 13.04.2014, 18:12:10 |
Koral gratuluje Błękitnym postaramy się ścigać, przecież walka w dole tabeli też może być ciekawa!
pozdr | |
kssumo | 13.04.2014, 21:50:38 |
za tydzien ruszamy na dobre moje typy grom-sokól x2 baza-koralx1 błekitni-wksx1 arkonia-brdax1 magic -uranix2 powodzenia wszystkim niech wygra lepszy | |
vonDiesel | 13.04.2014, 21:55:48 |
kssumo
Błękitni już wygrali z WKS 2-1 Pozdro | |
wałek | 13.04.2014, 22:03:49 |
7 Marek Mański Grom Nakla
7 Paweł Kur Sokół Kuleszewo 7 Tomasz Kapeluch Urania Udorpie 6 Dawid Fusiek Arkonia Pomysk Wlk. 5 Jacek Trąbka WKS Nożyno 4 Marcin Jażdżewski Magic Niezabyszewo 4 Paweł Wojach Arkonia Pomysk Wlk. 4 Michał Kasiewicz Arkonia Pomysk Wlk. 4 Michał Jakusz Arkonia Pomysk Wlk. 4 Tomasz Witka WKS Nożyno 4 Andrzej Pituch Urania Udorpie 3 Adrian Ginter Brda II Przechlewo 3 Damian Wajs Grom Nakla 3 Damian Mejsner Sokół Kuleszewo 3 Krystian Redmerski Sokół KUleszewo 3 Damian Nosal Urania Udorpie 3 Krzysztof Soldatke Urania Udorpie 3 Michał Fusiek Arkonia Pomysk Wlk. 3 Marcin Heron WKS Nożyno 3 Adrian Nowak Brda II Przechlewo 3 Dawid Jażdżewski Magic Niezabyszewo 2 Mateusz Wałdoch Magic Niezabyszewo 2 Buławski Sokół KUleszewo 2 Roman Cybulski WKS Nożyno 2 Damian Zwierzchowski Brda II Przechlewo 2 Mariusz Przyborek Sokół Kuleszewo 2 Patryk Kuczkowski Arkonia Pomysk Wlk. 2 Marcin Tywusik Arkonia Pomysk Wlk. 2 Marci Kluczewski Grom Nakla 2 Piotr Gowin Grom Nakla 2 Radosław Brzykcy Sokół Kuleszewo 2 Piotr Prondzynski Błękitni Motarzyno 1 Ireneusz Szarzyński WKS Nożyno 1 Szymon Mrzygłod WKS Nożyno 1 Karol Malinowski Koral Maszewo 1 Piotr Światły Koral Maszewo 1 Daniel Zieliński Koral Maszewo 1 Piotr Skrzeczyna Urania Udorpie 1 Łukasz Kreft Magic Niezabyszewo 1 Wojciech Pobłocki Magic Niezabyszewo 1 Dawid Nazarko Magic Niezabyszewo 1 Marcin Litwiński Magic Niezabyszewo 1 Jakub Jakusz Arkonia Pomysk Wlk. 1 Tomasz Miłosz Brda II Przechlewo 1 Radosław Szuryn Brda II Przechlewo 1 Tomasz Kolberg Brda II Przechlewo 1 Sławski Sokół Kuleszewo 1 Przemysław Skrzypek Sokół Kuleszewo 1 Kamil Pieknik Sokół Kuleszewo 1 Marcin Pieknik Sokół Kuleszewo 1 Przemysław Łyszyk Sokół Kuleszewo 1 Maciej Skórowski Sokół Kuleszewo 1 Damian Skoneczny Grom Nakla 1 Maciej Strojk Grom Nakla 1 Mateusz Szultka Grom Nakla 1 Daniel Trzeciakowski Grom Nakla 1 Tomasz Rekowski Grom Nakla 1 Tomasz Wojtachnio Błękitni Motarzyno 1 Kamil Komar Błękitni Motarzyno 1 Adrian Pastwa Błękitni Motarzyno 1 Aleksander Dańczak Błękitni Motarzyno 1 Kamil Wyka Błękitni Motarzyno 1 Robert Richert Baza 44 Siemirowice 1 Adam Zarzycki Baza 44 Siemirowice 1 Tomasz Gniba Baza 44 Siemirowice 1 Daniel Błaszkowski Baza 44 Siemirowice 1 Kamil Wyka Urania Udorpie no to klasyfikacja po zaleglym meczu i spotkaniu Błękitnych z WKS-em ;) poprawiajcie bledy jesli jakies sa ;) pozdrawiam ;) | |
wałek | 13.04.2014, 22:05:47 |
Kamil Wyka Błękitni Motarzyno juz spie prawie sorki za bład ;) | |
ksmswokg | 16.04.2014, 19:57:37 |
Baza 44 Siemirowice - Koral Maszewo 1:2 (0:1)
pozdr | |
skory | 16.04.2014, 22:33:57 |
GROM Nakla - Sokół Kuleszewo 2:0
Bramki : Adrian Trzeciakowski, Damian Skoneczny | |
wałek | 17.04.2014, 18:15:51 |
to co kssumo zaklad o browarka co do soboty? | |
gracz3 | 17.04.2014, 22:04:32 |
Brawa dla Gromu !! Byle tak dalej !! | |
kssumo | 18.04.2014, 21:07:47 |
spoko wałek czarnucha pije jakby co do jutra
| |
wałek | 18.04.2014, 21:19:55 |
do jutra i niech wygra lepszy ;) | |
Kaka_powraca | 19.04.2014, 17:34:06 |
Magic Niezabyszewo 1-2 Urania Udorpie
Drugą bramkę dla Uranii Tomasz Kapeluch, pierwszą nie wiem bo zawodnik gra u Nas krótko i nie znam nazwiska | |
blekitnimotarzyno | 19.04.2014, 18:11:37 |
A jaki wynik w Pomysku ?? | |
henryczek19 | 19.04.2014, 20:42:34 |
W Pomysku 1-2; źródło: 90 minut. | |
kolegapofachu | 19.04.2014, 21:13:35 |
co do meczu Magic-a z Urania to naprawde mecz na fajnym i ronwym poziomie. Jednak to co pozostalo mi po tym meczu meczu nie ma nic wspolnego z tym co dzialo sie na bosiku. po meczu zawodnicy z Udorpia i z Niezabyszewa w spolnie wypili piwko i dobrze razem sie bawili. Podczas meczu bylo naprawde wiele ostrych starc i dochodzilo do mocnych spiec ale to co bylo zostalo na boisku a poza nim byla calkiem inna atmosfera. Naprawde warto brac przyklad z tego co stalo sie dzis w Niezabyszewie bo mimo ze jestem z Pomsyka naprawde wielki szacun za to zachowanie | |
fenomeno9 | 20.04.2014, 07:23:35 |
Arkonia 2 -3 Brda... | |
wałek | 21.04.2014, 16:17:00 |
dla Magic-a Piotr Guła a dla Uranii pierwsza....Grześ Nazwisko nie znane ale spoko koles podawac reszte strzelcow!!! | |
aduch1993 | 22.04.2014, 12:42:18 |
Dla brdy :Tomasz Kolberg, Adrian Ginter, Szuryn Radek | |
kssumo | 22.04.2014, 19:59:16 |
Grzes Adamczyk strzelec 1 bramki dla urani
| |
kssumo | 26.04.2014, 22:12:38 |
grom - urania 1-1 bramka dla urani grzes adamczyk | |