9. Lipniczanka Lipnica 18 5 1 2 15 18 - 168

Brda Przechlewo 9 - 1 Kaszubia Studzienice
Lipniczanka Lipnica 1 - 11 Czarni Czarne

Kaszubia22   18.10.2012, 12:45:33
BRDA-KASZUBIA damy radę :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 Bytów   31.10.2012, 11:52:12
Najciekawszy mecz kolejki to Piast - Tęcza. Ciekawe co tecza pokaze hyyy ?? najlepszym wynikiem bylby remis :P pozdrawiam
 WojtasMKS   01.11.2012, 17:09:27
Z Bytowem na koniec ^_^
Zobaczymy czy pogoda dopisze :/
 kuba4141   01.11.2012, 18:01:22
Tęcza będzie chciała pokazać to co najlepsze oczywiście! ;)
Mecz na pewno najciekawszy, zobaczymy co to będzie.
 admin123   03.11.2012, 16:42:19
Brda Przechlewo 9:1 Kaszubia Studzienice
 CzarniGoalkeeper   03.11.2012, 17:21:37
Lipniczanka 1-11 Czarni
;)
 kuba4141   03.11.2012, 17:44:50
Widzę, że na koniec kolejki co niektórzy się rozstrzelali ;)
 Mks18   04.11.2012, 15:39:04
Brawo dla zawodników Bytovi za rzucanie kamieniami . Zobaczymy jak do Debrzna przyjedziecie.
 DyniaMKS   04.11.2012, 16:02:10
Po meczu to Bytovia ładnie się popisała, piękna komedia... :D
 WojtasMKS   04.11.2012, 16:20:04
Bytovia zachowała się jak "bydło"
Śpiewając dość obraźliwe rzeczy i wiele, wiele innych.
Nie ma to jak wygrać i nie potrafić utrzymać szacunku dla przeciwnika.
 MKSDEBRZNO   04.11.2012, 18:06:42
Bytów miejcie trochę szacunku dla innych klubów!!! Myślicie, że jak wasz szanowny sponsor p.Gierszewski pompuje kasę w wasz klub to wam wszystko wolno??!! Może jesteście z większego miasta, ale z tego co czytam po dzisiejszym meczu zachowaliście się gorzej jak ludzie z największych wiosek,gdzie "Wszy bociana na stojąco zajebały". Zastanówcie się czy chcielibyście być na miejscu chłopaków z Debrzna,a w przyszłości czasem nie miejcie pretensji, że ktoś nie będzie miał dla was szacunku i oczywiście zapraszamy do Debrzna. A do chłopaków z Debrzna, nie ma co się przejmować tą hołotą i wynikiem, głowy do góry.
MKS :love:
 kuba4141   04.11.2012, 18:21:42
Co by powiedzieć o meczu. Pierwsza połowa to dominacja Piasta. Zaznaczone to strzałem życia jakiegoś kolegi z Człuchowa, który trafił z dystansu idealnie obok słupka i jedną bardzo ładną akcją oskrzydlającą. W drugiej połowie mecz już wyrównany co sugeruje również wynik (1:1).
Co do sędziego, to w tym meczu sobie nie poradził. Bardzo ostra gra Piasta, każda przejście jakiegoś zawodnika kończyło się kopaniem po kostkach. Szkoda, że sędzie bał się pokazywać kartki, bo trochę ich się należało, a skończyło się tylko na jednej. Jeśli jest tak w każdym meczu Piasta, to jest to po prostu nie fair. Nie zmienia to jednak faktu, że koledzy z Człuchowa byli dzisiaj lepsi i im gratuluję.

Powodzenia dalej i do zobaczenia na wiosnę. :)
 CzarniGoalkeeper   04.11.2012, 18:42:07
Florian - Czarni
10.11.12 godz.11:00
 Cinek98   04.11.2012, 19:18:05
Ale bez płaczu pany .. :huh: Śpiewaliśmy troche, to fakt.. ale nikt nie rzucał kamieniami :push:
 MKSDEBRZNO   04.11.2012, 19:48:15
Cinek98 nikt nie płacze tylko każdy wyraża swoje zdanie i przedstawia fakty. I tak jak kolega wyżej napisał "Cwaniaki u siebie", u siebie każdy kozaczyć potrafi.
 marianbtw   04.11.2012, 19:51:07
I co w w tym Debrznie pokażecie? Lage jaką u nas graliście? Sry ale tego nawet lagą nie można nazwać. Żeby ta piłka czasami do połowy doleciała. :love:
 mlynekbytów   04.11.2012, 20:04:15
MKS_DEBRZNO_MKS kurwa uważaj na słowa myślisz ze co ze sie was boimy juz nie moge sie doczekać meczu na tym waszym wypizdowiu do zobaczenia
 KacperBytovia   04.11.2012, 20:07:08
a za te szyby to będziecie p.Gierszewskiemu laske robić :)
 bartibarti1   04.11.2012, 20:23:59
Na wiosen pokażemy ciecią.....MKS :love:
 lupi91   04.11.2012, 20:24:11
Brawo dla Brdy Przechlewo była zdecydowanie lepszą drużyną. Jednak przygotowanie do meczu beznadziejne Kaszubia przyjeżdża na mecz o 10:00 który ma sie zacząć o 11:00 przed tym meczem grają żaki mecz się kończy o 10:50 wchodzimy do szatni o 11:00 mecz sie zaczyna o 11:20 brawo za organizację zawodów trzeba troszeczkę inaczej organizować mecze a nie żeby wszystko było jak najszybciej i z głowy miło się marżnie godzinę przed meczem
 KacperBytovia   04.11.2012, 20:37:35
bartibarti1: popracuj ze słownikiem najpierw, a dopiero potem możesz coś pokazywać :)
 MKS_DEBRZNO_MKS   04.11.2012, 20:42:04
A no i zapraszamy także waszego kibica w szaliczku lechii :) Taki kozak to chyba nie będzie sie bał przyjechać co ?
 MKS_DEBRZNO_MKS   04.11.2012, 20:51:34
Zobaczymy czy tak będą pisać jak do nas przyjadą :) Nie ma się co tu spinać z dzieciakami. Czekajmy do wiosny :)
 Mks18   04.11.2012, 20:54:17
Ty młynek nie kozacz nasze wypizdowie jak to powiedziałeś może kępy są ale poczekamy do wiosny i pogadamy inaczej.
 Anonimowy.   04.11.2012, 21:06:18
Z tego co pamiętam to w Debrznie raczej młodsi, ale z tego co widzę po tych komentarzach to Bytów to jakieś wieśniaki, a niby z miasta...
Ludzie ogarnijcie, jak można rzucać w Bus drużyny przyjezdnej kamieniami ? I to chyba 2 raz taki incydent ...
 MKS13   04.11.2012, 21:51:25
Anonimowy. -
Oni nie rzucali w busa , tylko w zawodników !
Nie umieją przyjmować drużny przyjezdnych , po prostu wstyd !!
MKS :love:
 Anonimowy.   04.11.2012, 22:40:28
Najpierw w busa kamieniami, teraz w zawodników, następnym razem nożami ? A co do waszego bramkarza, to serio jest za młody żeby tak kozaczyć, do mnie w Konarzynach było to samo :D.
 Sparta_Konarzyny   04.11.2012, 22:41:31
MKS tak spina, a na boisku to nic nie pokazuję :D
lepiej się treningami zajmijcie a nie się od kurew na forum wyzywacie :)
a co do Bytovi i rzucania kamieniami to chyba nie potrzeba żadnego komentarza sami się podsumowaliście ;p
 ObarzanKSP   04.11.2012, 22:46:30
kuba4141
Pierwsza połowa skończyła się wynikiem 2:0, a nie 1:1 ...:)
 Cinek98   04.11.2012, 23:42:36
@MKSDEBRZNO Oj dzieci, dzieci z Bytowa...

a Ty kurwa ile masz lat ? 20 ? jesteś w tym samym wieku co my i nie kozacz.. i czemu nie podeszliście do nas ? sie klepać odrazu bylo by załatwione .. a nie zaczeliscie coś spinać na 30 metrze... i gratuluje sprzedawczyka ..
 kuba4141   04.11.2012, 23:51:38
ObarzanKSP

Napisałem, cytuje: " W drugiej połowie mecz już wyrównany co sugeruje również wynik (1:1)." Czyli chodziło mi o drugą połowę, a nie o pierwszą.. :)
 miszczuKSP   05.11.2012, 07:44:46
Przestańcie się spinać ; )

Pokażcie że potraficie grać a nie sie spinacie na forum.
 MKSDEBRZNO   05.11.2012, 12:07:19
@Cinek98 dużo się nie pomyliłeś mam 19 lat a jak przyjedziecie na wiosnę to prawie będzie 20 , jeżeli nie będę na wykładach to możesz podejść do mnie i się przekonasz. Ja myślałem,że na boisko to się wychodzi grać w piłkę,a nie jak to ująłeś "sie klepać". Klepać to Ty możesz jak Grecja biedę,albo jak Najman mate.
 WojtasMKS   05.11.2012, 14:59:51
Nie ma sensu tego dalej drążyć. Zawodnicy z Bytowa nie potrafią się zachować, zero szacunku. A co do waszych pytań. Nie będzie nikt was klepał, wyzywał ( przynajmniej tak myślę ) bo nie jesteśmy takimi "wieśniakami" jak niektórzy tutaj się wypowiadający. Przekażcie kolegom żeby krzyczeli do nas ale po przejściu mutacji bo uszy bolą strasznie. Peace.
 KacperBytovia   05.11.2012, 20:09:44
Nie ma co się kłócić bo i tak komentarze są usuwane.
 ObarzanKSP   06.11.2012, 21:57:23
Nie ogarnąłem :D
Sory ;P
 kreczek_btw   08.11.2012, 08:07:46
my sie debrzna nie boimy :)
ale lepiej skonczcie ten temat a zacznijcie grac 8)
 szymus43   08.11.2012, 17:21:13
To widzę ze nie było mocnych na past :D
 Lazio   08.11.2012, 22:43:29
Niestety jestem graczem Bytovii i gardze zachowaniem kolegów...Prosze nie mówcie o całej drużynie tylko o poszczególnych zawodnikach ponieważ połowa nawet w tym nie uczestniczyła..Wstydze się za zachowanie kolegów..Chłopacy z Debrzna- dziękuje za mecz i walkę [środkowy obrońca ( biało różowe mercuriale) ]
 MKS13   10.11.2012, 16:52:09
Lazio - Chociaż grasz Bytovii zachowuje sie jak prawdziwy zawodnik |) Dzieki za gre i czekamy na rewanż w Debrznie :)