Kaszubia Studzienice 0 : 3 Bytovia bytów
W porównaniu z Debrznem "Camp Nou", ale nie liczyć proszę na nic wielkiego, bo boisko nie najlepsze. :)
 Anonimowy.   22.05.2013, 22:46:22
krzywe, dziurawe, twarde, piaskownica w polu karnym, ale kopnąć piłkę idzie :D.
 kaszubiax7   24.05.2013, 19:17:52
W konarzynach boisko wygląda jak jakieś "bulewisko" prawa strona bramki koło cmentarza jest wyższa o 30 cm
 Anonimowy.   24.05.2013, 22:03:48
kaszubiax7, trzeba umieć przegrywać.
Sparta 1 : 3 Piast, mecz ciekawy, wyrównany i myślę, że kibicom mógł się podobać bo ciekawie to wyglądało.
 kaszubiax7   25.05.2013, 13:51:29
kaszubia do człuchowa jechała bez 4 podstawowych zawodników, a co do boiska to taka prawda, ciekawe kto od bytovii dostal 12:1 hahaha
 kuba4141   25.05.2013, 16:54:45
Tęcza Brusy 11-0 MKS Debrzno (6:0)
 spartanin123   26.05.2013, 15:33:44
kaszubiax7 - Ciekawe kto przegrał 4:1(i stracił 2 bramki) mając o 2 zawodników więcej w składzie podczas 2 połowy.
A propos - Z Bytovią gramy 1 czerwca, chyba coś ci się pomyliło. ;)
 kaszubiax7   26.05.2013, 19:19:54
sorry no to z Tęczą dostaliście, wychodzi na to samo :)
 admin123   26.05.2013, 20:10:19
Brda Przechlewo 15-1 Lipniczanka Lipnica

Co do meczu Lipniczanka nic nie grała
 spartanin123   30.05.2013, 01:28:59
kaszubiax7 - Nie wychodzi na to samo, bo grając większą liczbą zawodników i będąc "lepszą" drużyną powinniście wygrać z nami mecz, a nie podsumowujesz wynik meczu na którym nie było z 6 osób z podstawowego składu i w którym połowa była z 6 klasy. Jeżeli jeszcze uważasz, że jesteście lepsi, to zobacz na wynik naszego meczu z Tęczą podczas rundy jesiennej. Przegraliśmy 1:2 po zaciętej walce. :blink:
 kaszubiax7   30.05.2013, 23:13:42
na pewno u was grała 6 klasa tak, tak jeden najwyżej japierdzile człowieku opanuj sie nie nie haha sparta pizde ma :) :D :)
 kuba4141   31.05.2013, 00:16:53
Kaszubiax7, akurat spartanin123 mówi prawdę, do Brus przyjechali w okrojonym składzie i dokładnie czterech zawodników było z 6 klasy. :)
 spartanin123   31.05.2013, 00:40:44
Mocny w necie, frajer w świecie. Lepiej zajmij się treningami, bo jak na razie ta twoja Kaszubia nic nie pokazuję ;)
 kaszubiax7   02.06.2013, 20:54:33
a to jak gramy to cię wgl nie powinno obchodzić, zajmnij się tą swoją spartą lepiej niemasz innych problemów?? |)
 spartanin123   02.06.2013, 21:43:57
Mój jedyny problem tkwi w tym, że tylko 2 razy z wami graliśmy. :( Szkoda, naprawdę szkoda, ale mimo złośliwości z twojej strony, życzę wam powodzenia w ostatniej kolejce, w końcu jeden zawodnik, to nie cała drużyna...