Stegna Parchowo 2 - 1 Diament Trzebielino 8 maja 2013
Zawisza Borzytuchom 3 - 1 Urania Udorpie

13/14.04 pierwsze mecze :)
 Gosteks-Radunia   08.03.2013, 15:52:15
Lubię To xd !
 Diament   23.03.2013, 11:06:01
Strona poświęcona młodym zawodnikom Diamentu . Zapraszamy wszystkich do odwiedzin ! :D

Cinek7   30.03.2013, 10:01:21
Pany juz za 2 tygodnie ruszamy :)

StoperCh.k.s   30.03.2013, 20:02:28
No już Niedługo :D jak Myślci Wasze typy Na pierwsze mecze ?

StoperCh.k.s   04.04.2013, 16:08:49
Widać Diament Sobie ładny Próg Postawił .

sebo74   14.04.2013, 20:17:53
Kolejarz Chojnice- MKS DEBRZNO 4:1(2:0) Gol dla MKS-u: Bartłomiej Rutyna 51 (rzut wolny)
 StoperCh.k.s   15.04.2013, 14:34:11
Zawisza 8:8 Urania ? ;o
 zawiszaa   16.04.2013, 18:46:29
Zawisza 3 Urania 1
 stszelec   18.04.2013, 21:48:37
Nie ma co się oszukiwać w meczu Zawiszy z Uranią sędzia 'Ogórek' wypaczył wynik meczu.. pierwsza bramka dla gospodarzy padła po powrotnym spalonym ! natomiast przy wyjsciu zawodnika gosci praktycznie sam na sam z bramkarzem to zawodnik Zawiszy ewidentnie go wyciął równo z trawą za co zobaczył tylko żółtą kartkę! nie muszę przypominać, że przepisy jasno mówią (za faul na zawodniku, który wychodzi na czystą pozycje do zdobycia bramki jest czerwona kartka), więc pozostawie to bez komentarza. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:1.
Druga połowa to nacisk drużyny z Udorpia na Zawiszę i niesłusznie odgwizdany spalony, gdzie zawodnik gości dostał prostopadłe podanie i wyszedł zza obrony i miał klarowną sytuację do zdobycia bramki ale niestety Pan Ogórek (nazwisko mówi samo za siebie i przy okazji o poziomie sędziowania) odgwizdał spalonego..
Zawisza pod koniec spotkania po dwóch katastrofalnych błędach bramkarza Uranii strzeliła 2 bramki i ostatecznie wygrała to spotkanie.
Gratulujemy i powodzenia!
a co do poziomu sędziowania to naprawdę wstyd Panie Ogórek, że oszukuje Pan jeszcze praktycznie tych chłopaków, bo oni ciężko pracują na sukces.
 grzex18   19.04.2013, 10:48:41
haha widzę że stszelec oglądał mecz tylko na połowie przeciwnika, albo nie miał sił wracać :P "Druga połowa to nacisk drużyny z Udorpia na Zawiszę" tylko się zastanawiam w którym momencie, żadnej klarownej sytuacji w II połowie nie mieliście, za to myślę że zawodnicy Zawiszy powinni jeszcze co najmniej 1-2 bramki wam ukuć...lepiej weźcie się za trenowanie, a nie gwiazdorzycie na forum i do wszystkich w koło macie pretensje
 stszelec   19.04.2013, 15:01:04
nie będę się sprzeczał na forum..
1-2 bramki? CIEKAWE KIEDY?!
hahahaha to sędzia 'Ogórek' - nazwisko adekwatne to prowadzenia zawodów przez tego pana ;) wam pomógł! przy stanie 1:1 ewidentnie nie ma spalonego.. jak może być spalony jeżeli zawodnik z Udorpia wybiegał z lini pomocy? dobrze wygraliście, to gratulacje i powodzenia ale chłopie nikt tu nie gwiazdorzy tylko napisaliśmy prawdę. Może jeszcze napiszesz, że czerwonej kartki dla waszego obrońcy słusznie nie było jak sfaulował zawodnika wychodzącego sam na sam z bramkarzem? masakra..
 skory   19.04.2013, 15:26:04
grzex18 jeszcze napisz że wypracowaliście sobie bramki w 2 połowie. :puke: bramki z niczego po błędach naszego bramkarza! już nie mówie że w 1 połowie powinniście grać w 10! Wasze sytuacje to były wyjazdy stopera do naszego bramkarza 8)
 grzex18   19.04.2013, 16:01:54
stszelec skory jak byście nie zauważyli to o I połowie się nie wypowadam, bo jej nie widziałem, a co kopania piłki do waszego bramkarza to trzeba z tego korzystać skoro bramkarz nie potrafi piłki łapać :P stszelec przypomnij sobie sytuację z II połowy jak zawodnik z nr 7 dostał idealną piłkę od lewego obrońcy i sytuacji sam na sam nie wykorzystał - np właśnie wtedy 8)
 stszelec   19.04.2013, 18:18:28
grzex18, okej zwracam honor.. ale dobra po co mamy spinać tutaj? chodzi po prostu, też o poziom sędzioawnia.. niech wszyscy wiedzą jaki jest sprawiedliwy Pan Ogórek który nie wie co to jest spalony :D i kiedy dać czerwień :D
to na tyle, pozdrawiam ;)
 zawiszaa   28.04.2013, 18:14:32
Nie wiem kto uzupełnia wyniki , ale w meczu Zawiszy z Uranią padł wynik 3:1 dla gospodarzy...