Bursztyn Gniszewo - Powiśle Dzierzgoń 0:16

Lks Żuławy - Wisła Steblewo 7:0 (2:0)

:P :P :P
 kibic_KSW_   16.09.2012, 17:27:43
GKS Gardeja 2:2 (0:0) Wietcisa Skarszewy

no coz.. Gardeja wlasciwie nic nie grala.. Tylko pila do stopera a stoper laga do przodu. Wietcisa kilka niewykorzystanych sytuacji + 2 slupki... Dzieki za mecz i powodzenia.
 lampard   16.09.2012, 18:09:30
Chyba na innym meczu byłeś. Od pierwszych minut to GKS przeważał. (2 słupki w pierwszych 10 minutach) Później mecz się wyrównał i sytuacje były po obu stronach. Mecz równy ze wskazaniem na GKS.
 lampard   16.09.2012, 18:22:55
Wietcisa przycisnęła dopiero od czerwonej kartki dla gracza Gksu. Chociaż i tak gospodarze wtedy wyprowadzali groźne kontry.

Brawo Wierzyca ;pp

lampard - to chyba Ty byłeś na innym meczu .. w pierwszej połowie mieliście może ze 3 sytuacje (te słupki itd), poza tym nic. W drugiej połowie 2 kontry + 2 rzuty wolne (po których strzelaliście bramki).

GKS nie przeważał tylko pierwsza połowa była wyrównana a w drugiej jakbyście tlenu nie mieli .. w dodatku ta czerwona kartka dla was. Druga połowa pod dyktando KSW.
 lampard   16.09.2012, 21:37:18
W pierwszej połowie stworzyliście tylko jedną bramkową sytuację, my co najmniej 4-5. W drugiej do czerwonej kartki mecz był wyrównany. Później jak najbardziej zaatakowaliście i przycisnęliście, ale mieliśmy kilka kontr po których mogły paść bramki(np. sam na sam gdzie bramkarz na wślizgu wybił piłkę napastnikowi). Choć tak jak mówiłem, w tym okresie wy przeważaliście.
 malixon   17.09.2012, 17:51:25
tylko powiedz kto zdjął reka pilke zawodnikowi z ksw wychodzącemu na sam na sam chyba nie ja .. pozdro ; ] jak by byl napastnik ktory nie byl obecny na meczu nie bylo by po was co zbierac .. pozdro ... ksw
 lampard   17.09.2012, 20:42:15
Jak był to na pewno byście z nami wygrali z 10:2. Mogliście nam powiedzieć, że nie jesteście w pełnym składzie to wg byśmy zaczęli mecz od wyniku 0:5, tak żeby wam to zrekompensować..
 raDi_WP   17.09.2012, 20:56:04
Najlepiej powiedzieć, że nie było tego i tamtego :D..
 kibic_KSW_   18.09.2012, 06:15:27
No sorry raDi i lampard ale u nas w 1 połowie grał gościu który trenuje z nami od miesiąca.. a w drugiej połowie rezerwowy bramkarz wszedł na atak, co było widać nawet po problemach z przyjęciem prostej piłki ..
 lampard   18.09.2012, 10:15:25
U nas zagrała osoba, która trenuje od tygodnia i drugi zawodnik, który dopiero zaczyna i nie był jeszcze na żadnym treningu. Poza tym w zespole mamy 3 kontuzje, w tym dwie kluczowych zawodników. Także na przyszłość trochę obiektywizmu. I do zobaczenia w rewanżu.